Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

VANDUTA paleta Andro Ligna Off cu Dignics05

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS VANDUTA paleta Andro Ligna Off cu Dignics05

    Salutare. Vand o paleta formata din lemn Andro Ligna Off 89g, flared, nou, doar ce am lipit aceste fetze pe el. Este primul model facut de Soulspin pentru Andro, are un feeling deosebit. Fetze Dignics05 max, jucate cca. 15 ore.

    Fatza neagra nu o includ in pret pentru ca desi este jucata foarte putin, buretele are ceva probleme. Cand am dezlipit-o de pe un alt lemn i-am cauzat cateva crapaturi in burete si probabil la o dezlipire de pe acest lemn se poate strica total buretele. Acum e lipita atent cu cateva straturi de lipici pe burete (Revolution 3), sare bine, agata excelent, se poate juca inca mult timp cu ea.
    Fatza rosie nu are nici un fel de problema cauciucul si buretele sunt super ok.
    Bineinteles ca am vazut problema la buretele fetzei negre, dar am lipit aceasta paleta nu pentru vanzare ci pentru mine in ideea de a juca eu cu ea pana se uzeaza prea mult fetzele, pentru ca apoi sa le reciclez. Dar surpriza.. e prea rapida pentru tehnica mea desavarsita

    Pret: lemn 550 lei, Dignics05 rosu 280 lei, Dignics05 negru bonus. Total: 830 lei.

    Trimis de pe al meu SM-A105FN folosind Tapatalk




    Ultima editare de CornelTT; 18.mar.2022, 11:24.
    Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

  • #2


    Trimis de pe al meu SM-A105FN folosind Tapatalk

    Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

    Comentariu


    • #3
      Valabil

      Trimis de pe al meu SM-A105FN folosind Tapatalk

      Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

      Comentariu


      • #4
        Vanduta
        Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X