Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B - Cupa Toamnei - SIBIU - 22.09.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de boogdyvl Vezi post
    domn profesor presupun ca ati scris atat de incorect din punct de vedere gramatical doar din placere nu?)
    Nu ba asa scriu io.
    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

    Comentariu


    • Postat în original de &1c Vezi post
      Nu ba asa scriu io.
      El stie sa scrie numa-n cifre
      - - - Actualizat - - -
      Postat în original de boogdyvl Vezi post
      domnu dumitru daca nu se mai inscrie nimen suntem in aceeasi grupa.mare grija ca am de gand sa castig grupa),
      Nu te cunosc si eu sunt blind cu necunoscutii
      - - - Actualizat - - -
      Postat în original de &1c Vezi post
      Desi domnul Matei Dumitru nu s-a mai antrenat saptamana asta deloc, fiind preocupat mai mult de Analiza circuitului AMATUR( consumandu-si astfel toata energia
      si combativitatea), pariez pe dansul. 10 beri. Daca nu se supara.
      Nu ma supar, daca beau si eu din ele vreo 11 sticle

      Comentariu


      • Ce sa zic, va distrati ca lumea. Pacat ca maine nu o sa va pot strica cheful.

        Comentariu


        • Se retrage Eftimie Adrian-Agnita.
          I love table tennis !

          Comentariu


          • Daca la turneul de m?ine o sa fim foarte multi sibieni,sa nu uitam ca tot m?ine echipa noastra sibiana ne va reprezenta, speram noi, cu succes la turneul pe echipe care va avea loc la Reghin. Tin sa le urez succes si 'bafta' maine baietiilor nostri. Succes!!!
            Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
            Pe spate: Tenergy 80
            Pe fata.: Tenergy 64

            Comentariu


            • Postat în original de denesferi Vezi post
              Ce sa zic, va distrati ca lumea. Pacat ca maine nu o sa va pot strica cheful.
              Feri,
              e turneu greu,deja lucrez la strategie..ralax total dinaintea turnului cu suc de rosii,piper,chilli ..e perfect,nu ?

              iti imaginezi ce o sa fie maine...te sunam sa te incurajam !

              Comentariu


              • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                Feri,
                e turneu greu,deja lucrez la strategie..ralax total dinaintea turnului cu suc de rosii,piper,chilli ..e perfect,nu ?

                iti imaginezi ce o sa fie maine...te sunam sa te incurajam !
                Ar fi PERFECT sa aduci sticlele alea cu tine ( pline )
                - - - Actualizat - - -
                Postat în original de cule Vezi post
                Daca la turneul de m?ine o sa fim foarte multi sibieni,sa nu uitam ca tot m?ine echipa noastra sibiana ne va reprezenta, speram noi, cu succes la turneul pe echipe care va avea loc la Reghin. Tin sa le urez succes si 'bafta' maine baietiilor nostri. Succes!!!
                Astia s-au dus la Reghin de frica sa nu dea fata cu noi. RUSINICA !

                Comentariu


                • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                  Ar fi PERFECT sa aduci sticlele alea cu tine ( pline )

                  - - - Actualizat - - -



                  Astia s-au dus la Reghin de frica sa nu dea fata cu noi. RUSINICA !

                  Am sa le aduc,insa ...nu stiu ce ramane,dar daca totusi ramane (si-i greu de imaginat) ceva,e al tau nea Titi..("nea"in sens de intelept )

                  in acest moment mai poti spera..cu greu :



                  3-0 din start,mai joci ?

                  Comentariu


                  • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                    Am sa le aduc,insa ...nu stiu ce ramane,dar daca totusi ramane (si-i greu de imaginat) ceva,e al tau nea Titi..("nea"in sens de intelept )
                    in acest moment mai poti spera..cu greu :

                    3-0 din start,mai joci ?
                    Te joci cu focu, copile ( copile , in sens de intelept ) !

                    Comentariu


                    • cred ca va fi un turneu pe cinste. imi pare rau ca nu pot sa particip. mult succes tuturor...sibienilor

                      Comentariu


                      • 1.acelasi Govoreanu-Cisnadie

                        Comentariu


                        • In ciuda faptului ca a fost un turneu destul de reusit,felicitari tuturor concurentilor,;totusi mi-a cam lasat un gust amar participarea unor sibieni, care ar fi trebuit sa participe alaturi de ceilalti sibieni la turneul national pe echipe de la Reghin.
                          - - - Actualizat - - -
                          Locul 2 felicitarile de riguare Pasare Mihnea Hd.
                          Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                          Pe spate: Tenergy 80
                          Pe fata.: Tenergy 64

                          Comentariu


                          • In ciuda aparentelor a fost un turneu reusit si foarte disputat,cu o participare numeroasa,cu multe partide spectaculoase,echilibrate si suspans pana in final.Tanara "garda" isi arata "coltii" tot mai amenintator confirmand progresele din ultima vreme!Favoritii au confirmat calculele "hartiei",in final castigand Florin Govoreanu in fata mult mai tanarului Mihnea Pasare,iar in finala mica experienta lui Tincu Laurentiu a avut castig de cauza in fata tanarului Cosmin Candea.Am remarcatragmatismul lui Govoreanu,jocul complet a lui Mihnea,saltul lui Cosmin,darzenia lui nea Bela si constanta lui Tincu.O remarca personala pentru colegul Nicula care a fost foarte aproape de o calificare (istorica)in eliminatorii si de prestatiile curajoase ale "copiilor" mei din Agnita,Ana-maria si Razvan.Una peste alta,o sambata placuta in compania prietenilor,cu Mr. Vali Suta in postura de maestru de ceremonii,cu Dragos Temelie si Sorin Ghise amfitrioni desavarsiti!Felicitari tuturor!
                            I love table tennis !

                            Comentariu


                            • Clasamentul pe prima pagina
                              We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                              Aristotle



                              Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                              Comentariu


                              • Sibiul este locatia preferata de mine,datorata implicatiei organizatorilor de a te face sa te simti extraordinar de bine.
                                Felicitari si multumesc inca o data pentru un weekend mai mult decat reusit !

                                Comentariu


                                • Multumiri D-lui Suta Valentin :> D-l Vali, cam putine poze cu Pacalici
                                  We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                                  Aristotle



                                  Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                                  Comentariu


                                  • Felicitari baietilor de la Sibiu. Se vede ca, acolo unde pui suflet,baza materiala ramane pe locul doi. Eu nu am mai participat la vreun turneu, unde sa se termine grupele inferioare pe la 13,30. Singura greseala facuta de organizatori a fost faptul ca nu au facut totul ca eu sa cistig turneul Ba dimpotriva, i-a asmutit pe Claudiu si pe Czaby asupra mea, sa ma bata si sa ma trimita acasa mai devreme decit imi doream

                                    Comentariu


                                    • Bravo si felicitari baieti, ati primit nota 10+ din cate vad !!! ...bineinteles cu parere de rau pt ca nu am putut participa si noi din cauza turneului de la Reghin !
                                      Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
                                      DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
                                      Just do it !

                                      Comentariu


                                      • Poze de la joc
                                        Ultima editare de Razvan Zidaru; 24.sep.2012, 08:12.
                                        Blade: MICHAEL MAZE
                                        Rubbers: DONIC BARACUDA MAX

                                        Comentariu



                                        • cateva...
                                          Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                          Pe spate: Tenergy 80
                                          Pe fata.: Tenergy 64

                                          Comentariu


                                          • ......Frumosi nebuni ai salii ce nu mai vor sa moara,
                                            Iubesc tablia verde mai mult ca pe-o comoara,
                                            Iar dac-acum la urma își cam gasesc ''nanasu' '',
                                            Nu-i bai...sa curga berea, sa sune ceterasu'!

                                            Nu mai fi necajit bre,nea Titi,la fiecare ne vine randul...asa cum bine spune colegul nostru Adimucu(care a fost si el prezent la sala dar fara "scule",nu a vrut sa-i ia "fata" lui Govo!!!ha,ha!).Sa ne REvedem sanatosi,caci restul e.....cancan!
                                            I love table tennis !

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de csabazedler Vezi post
                                              ......Frumosi nebuni ai salii ce nu mai vor sa moara,
                                              Iubesc tablia verde mai mult ca pe-o comoara,
                                              Iar dac-acum la urma își cam gasesc ''nanasu' '',
                                              Nu-i bai...sa curga berea, sa sune ceterasu'!
                                              Nu mai fi necajit bre,nea Titi,la fiecare ne vine randul...asa cum bine spune colegul nostru Adimucu(care a fost si el prezent la sala dar fara "scule",nu a vrut sa-i ia "fata" lui Govo!!!ha,ha!).Sa ne REvedem sanatosi,caci restul e.....cancan!
                                              Asa ar trebui sa fie,dar, din pacate, vad ca tot mie imi vine rindul sa pierd
                                              P.S. Te rog scuza-mi comportamentul de la masa, dar cind ma enervez, greu ma mai controlez, desi , motivul enervarii nu a fost nimeni altul, decit eu.
                                              Sa ne vedem sanatosi !

                                              Comentariu


                                              • Pacat ca ai plecat de la "recuperare" ! -nea Titi (in orice sens doresti tu ).

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                                                  Pacat ca ai plecat de la "recuperare" ! -nea Titi (in orice sens doresti tu ).
                                                  Dupa cite am vazut in poze, oricum nu mai aveam loc de tine

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X