Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU la IASI-,,ASII PALETEI"-Memorialul CORNEL MACOVEI-24 noiembrie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Noi, organizatorii, am fost onorati de prezenta si spiritul viu al familii Rosca! Multumesc d-le Niculae, sarut mana d-na Adela, succes Mihai si Nicolae jr. Felicitari pentru rezultatele obtinute si sa ne revedem la masa de joc.
    Blade: Timo Boll Spirit
    Fh:Tibhar Genius 2.0
    Bh:Tibhar Genius 2.0
    materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

    Comentariu


    • #77
      Un turneu reusit sa speram ca v-a fi loc si de mai bine.SALUTARI nea GIGI sanatate lui nea VALCU ADRIAN ,si sa ne revedem curand .Pe cand clasamentul final .Va saluta cu drag MARCU.
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • #78
        Ce bine ca mi-am luat bataie la timp ! am putut vedea si eu finala la open. ...cum dadea Litovcenco (pe care sincer il felicit, BRAVO) la perete. ...si dadea saracu' mingi pe masa (atatea cat putea) si ele se-ntorceau mereu...! cred ca peretele a vrut ca tanarul Litovcenco sa fie campion ! ...sau mai bine zis... asa a trebui sa fie. Cer scuze d-nului Stelian Nicolae pentru comparatia facuta dar, chiar am ramas uimit de cum poate juca un om la o anumita varsta si cu o constitutie fizica mai aproape de restaurantele bune decat de ping pong. Trag invataminte ca nu trebuie sa slabesc (treaba cu restaurantele ) ci DOAR sa invat tenis.
        Incercam sa fac haz de necaz dar chiar meritati felicitari si sunteti un exceptional exemplu pentru tineri (sportul se practica nu se "citeste" pe youtube) dar la fel de bun exemplu sunteti si pentru noi cei din linia a doua care ne straduim sa facem fața sportivilor de perfomanta.
        BRAVO si finalistilor de la amatori ! Tot inainte !
        Felicitari si organizatorilor, gazde foarte bune ca-ntotdeauna ! Nici daca-ti fi organizat concursul in Palas Mall n-ar fi lipsit nemultumitii dar, una peste alta, a fost ok.
        Multumim.
        Blade: lemn off...ce lemn !
        Bh: cu tepi
        Fh: fara tepi

        Comentariu


        • #79
          Buna,
          Multumim organizatorilor pentru eforturile depuse si felicitari pentru reusita turneului.
          Ca intotdeuna, la Iași sunt multi participanti cu valori de top in turneul amatur si nu numai.
          Am fost impresionat de numarul copiilor participanti si de bucuria creata in jurul lor.
          Atasez si eu cateva fotografii de la copii.
          Multumim inca odata si succes pe mai departe.
          Ultima editare de TENIS EFECT; 26.nov.2012, 00:03.

          Comentariu


          • #80
            Un clasament final?

            Comentariu


            • #81
              Postat în original de marcu vasile Vezi post
              Un turneu reusit sa speram ca va fi loc si de mai bine.SALUTARI nea GIGI sanatate lui nea VALCU ADRIAN ,si sa ne revedem curand .Pe cand clasamentul final .Va saluta cu drag MARCU.
              In aceste fraze pe care le-am scris eu personal , s-a inteles cu totul si cu totul altceva,imi pare nespus de rau de felul cum s-a inteles si rog toate persoanele care m-au inteles gresit sa ma scuze .Asa ceva nu m-i sa intamplat niciodata dar asta este ,vorba romanului are dupa cum stim mai multe intelesuri si asa se pot rata prietenii.IMI PARE RAU SCUZE ORGANIZATORILOR DE LA IASI PENTRU AFIRMATIA,,CA SE PUTEA SI MAI BINE".Imi retrag aceste cuvinte care au fost puse unde nu trebuia cu inteles gresit.SCUZE.
              Ultima editare de marcu vasile; 26.nov.2012, 18:58.
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • #82
                Cel mai reușit turneu ieșean la care am participat, felicitari din inima organizatorilor! De asemenea, o mențiune speciala pentru turneul copiilor, care s-a desfașurat pe mai multe categorii de vârsta. Felicitari și sa ne revedem cât mai curând.
                TB ZLF & T05/T05FX

                Comentariu


                • #83
                  Clasamentul la open a fost afisat in primul post.
                  Clasamentul la Amatori - primii 32 (tabloul eliminatoriu) - afisat 27.11.2012, ora 18
                  Update 28.11.2012, ora 18.30: clasamentul final Amatori afisat in primul post
                  Urmeaza clasamentele la copii.
                  Ultima editare de adrian_vilcu; 28.nov.2012, 18:27.
                  Blade: Timo Boll Spirit
                  Fh:Tibhar Genius 2.0
                  Bh:Tibhar Genius 2.0
                  materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X