Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup - IN MEMORIAM ROCSANA ȘIPOȘ, 11-12 iunie 2022, Cluj-Napoca

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari tuturor celor care au castigat dar si celor care au pierdut, multumim pentru tot, nota 9,8 din cauza faptului ca mesele au fost cu blat subtire si saritura mingii a fost putin mai lenta (foarte putin).
    Un turneu reusit, mi-a placut mult sa ma revad cu prietenii de departe si bineinteles sa-mi fac prieteni noi.
    Sa ne revedem cu bine in acest minunat circuit.
    Va doresc tuturor multa sanatate!
    Lemn Michael Maze ALC
    Forehand Dignics 09c
    Backhand: Tenergy 19

    Comentariu


    • Multumim tuturor pentru felicitari !!!
      FH: Dignics 05
      BH: Dignics 05

      Comentariu


      • Felicitări Hunedoara, pentru rezultatul obținut, Călin, Mihai,Radu, Marius,și Vlad.Bravo vouă pentru ce ați făcut la acest turneu.

        Comentariu



        • Felicitări Max și echipa !

          Comentariu


          • PS: este umbra fotografului 😂

            Comentariu


            • Postat în original de Marian Vladianu Vezi post

              Am emoții pentru dl. Marchis, dar îi țin pumnii 🤜🤛
              Nu este cazul, a avut antrenor bun pe Sorin J😄😄😄😄😄😄

              Comentariu


              • Felicitări câștigătorilor, învinșilor, dar nu în ultimul rint celor care au facut posibil acest turneu.
                Nici prin cap nu-mi trece sa spun o răutate, dar nu pot sa nu remarc ca este a 3 a ediție și echipa cistigatoare are în componenta jucător divizionar A.

                Comentariu


                • Postat în original de GeluBv Vezi post

                  Da, nu trebuie să fi mama omida , este simplu, vezi mp-urile la Cluj 2, noroc cu Irimia Sorin, dar ce să mai, toți fac la fel, binențeles toți care pot.



                  Nu fac retrospectiva acestui turneu, ar fi păcat să umbrim eforurile incomensurabile (muncă, stres, financiar, logistică, trupa de oameni inimoși, etc) din cauza celor care au vrut să participe cu orice preț, în șchimb îmi fac procese de conștiință că împreună cu CD nu am reușit să oprim fenomenul celor "decăzuți" de la o categorie superioară pentru ca valoarea lor să crească pe categoria inferioară.

                  Pentru turneul final de anul acesta, promit că vânătorii de cupe, în combinație cu 1v sau zero victorii repetate, vor avea o surpriză " frumoasă".

                  Nu dau nume, se știu cei care își bat joc de propria persoană, asa că dacă nu veți fi campioni județeni pe motiv că ați fost "decăzuți" să nu vă mirați, aveți dreptul la contestație, dar nu cred că veți face.

                  PS. Mă bucur că am câștigat tombola

                  Felicitări Butterfly!!!
                  Sunt puține echipe curate, care au participat la turneu, dar este păcat pentru eforturile celor cu buna credinta care au sperat sa joace de la egal la egal după clasamentul fiecăruia 😄😄😄😄😄😄!!!!!!

                  Comentariu


                  • Felicitări învinșilor

                    Comentariu


                    • Salutare. Am urmarit pe orice canal posibil turneul de la Cluj. # Greu la Cluj. Noroc ca am prieteni pe facebook care au transmis live partidele. Am avut ocazia , astfel, sa vad si partidele echipelor de la Prahova. In primul rand, felicit ambele echipe : PH1, PH2! Dar..... tiganie mai mare ca la PH , nu am vazut.... . Asta ma mahneste. Ce naiba avem/ aveti?! Felicitari castigatorilor acestui turneu frumos! Felicitari echipei din Teleorman! Bravo baieti! Bravo Catalin, Liviu, Vasile! Sa revenim la Prahova.... prahovenii care sustin PH 2?! Pe bune?! Oameni buni?! Ce naiba aveti?! Prahova e Prahova! Echipa 1,2 ... n, tot PH este! Lasati orgoliile personale si sustineti judetul! Ph putea sa aiba 4- 5 echipe puternice daca nu erau orgoliile astea! Ati incercat sa fentati regulamentul si asa ati anulat orice alta sansa sa formam alte echipe! ..... 😡..... cu alte cuvinte:felicitari participantilor! Sincere felicitari castigatorilor! Si...... Bravo PH 1 si PH2!!!!! Bine baieti! Aaa si felicitari Marian Nedelcu- fortza Sinaia! Si la anul si mai mare!
                      Blade : Harimoto Tomokazu Innerforce Super ZLC;
                      FH: Glayzer 05;
                      BH: Glayzer 05;

                      Comentariu


                      • Postat în original de Cameliacraiu Vezi post
                        Nu este cazul, a avut antrenor bun pe Sorin J😄😄😄😄😄😄
                        Sorin I scuze!

                        Comentariu


                        • Cunosc 2 jucători de elite formați de la zero intr-un an jumate. Dacă tu după 10 ani și sute de turnee ești deabia la avansati dar in schimb câștigi toate meciurile 3-0 (în medie cu 11-6), inseamna ca e ceva în neregula...părerea mea umila.

                          Comentariu


                          • Felicitari Alba!

                            Comentariu


                            • Postat în original de Alin10 Vezi post
                              Felicitari Alba!
                              Felicitări Alba!

                              Comentariu


                              • Bravo Hunedoara......daca nu a intrat Corvinul in B la fotbal ati reusit voi sa intrati in elita tenisului national!

                                Comentariu


                                • Felicitari Teleorman! Spiritul Amatur traieste prin tenismeni ca voi! Craiu cel Mare, Liviu cel Inimos si Vasile cel iute la fire! Bravo baieti!

                                  Comentariu


                                  • Părerea mea e ca dacă ai sărit la un nivel superior nu ar trebui sa ai posibilitatea sa decazi...măcar atât ca masura de prevenție a fraudei

                                    Comentariu


                                    • Bună seara!
                                      A ajuns și jud Neamț acasă țin să felicit toate județele participante, felicitări câștigătorilor și învinșilor, nu ai cum să nu vezi munca titanica la care au fost supuși colegi din Cluj pt a crea o bună desfășurare a turneului, ați fost o echipă pe cinste, noi ne-am simțit foarte bine, mai ales ca m-am întâlnit cu colegi de la sute de km distanță, să ne revedem sănătoși și să ne bucurăm de tenis!!!
                                      Ultima editare de Bubucrys; 12.iun.2022, 20:20.
                                      Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                                      fh tenergy 05
                                      bh rakza 7 soft

                                      Comentariu


                                      • Mai las ceva aici!!Oravita,Aradu',Timiș..Va pupam cu drag pe toți!!..Sa ne vedem cu bine la următoarele turnee!!,,Yoi"..respect și cum era vorba ,,Oravitenilor"-Sa ne vedem cu bine la masa de joc, dragi colegi și prieteni!!

                                        Comentariu


                                        • Care au fost norocoșii de la tombola ? Sau e secret.
                                          Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                                          FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                                          BH : Spinlord Sternenfall OX

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Marian Vladianu Vezi post

                                            Am emoții pentru dl. Marchis, dar îi țin pumnii 🤜🤛
                                            Eu credeam ca joaca Irimia Sorin Jr. (dupa inscrieri...).
                                            Am si eu emotii.
                                            Blade: lemn off...ce lemn !
                                            Bh: cu tepi
                                            Fh: fara tepi

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Vije Vezi post
                                              Părerea mea e ca dacă ai sărit la un nivel superior nu ar trebui sa ai posibilitatea sa decazi...măcar atât ca masura de prevenție a fraudei
                                              Pai nu sari....Daca in AMATUR s-ar masura punctajele cu aparatul cu care a fost notata Nadia Comaneci, atunci s-ar bloca saracul la 19.99, la avansati, la fiecare judet!
                                              Lemn dă Cireș supranumit și Fix-caria
                                              FH Cauciuc natural de la Danubiana
                                              BH Camera de bicicleta de la Luduș

                                              Comentariu


                                              • M-am trezit mai tarziu, sa ma anunte si pe mine cineva daca a jucat pt Cluj Damian Alin si Irimia Sorin Jr. sau pentru Timis (3 trei) Frunza Alexandru, (felicitari Remus)
                                                Inca tin cu ei. (glumeam)
                                                "…….."
                                                Am modificat postul, imi cer scuze de la cei ce i-am jignit.
                                                Ultima editare de sorin_client; 13.iun.2022, 10:15.
                                                Blade: lemn off...ce lemn !
                                                Bh: cu tepi
                                                Fh: fara tepi

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de gabriel1962 Vezi post
                                                  Care au fost norocoșii de la tombola ? Sau e secret.
                                                  Incepi si tu ? Obraznic.
                                                  Blade: lemn off...ce lemn !
                                                  Bh: cu tepi
                                                  Fh: fara tepi

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de gabriel1962 Vezi post
                                                    Care au fost norocoșii de la tombola ? Sau e secret.
                                                    La open Craiu Cătălin nea Gabi perechea tenergy 05 la celelalte categori nu țin minte numele lor
                                                    Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                                                    fh tenergy 05
                                                    bh rakza 7 soft

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X