Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa SMILEY 15 - Club 11 Timișoara - Turneu B, OPEN + AMATORI - 6.10.2012.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Multumim! nu vom pierde ocazia...Deci ...alo! CFR calatori, suplimentati cu un vagon garnitura pe relatia Caransebeș-Timișoara!....
    Cand vazui a lor multime, cata frunza, cata iarba...
    celui mic, tablia mesei ajungandu-i pan-la barba...

    Comentariu


    • #27
      Cu parere de rau trebuie sa-mi anunt retragerea din acest turneu. Kaposta Victor.
      Motivul: data reprogramata se suprapune cu data organizarii turneului din Cluj.

      Comentariu


      • #28
        Acum am vrut sa ma inscriu si eu si, cind colo, vad anuntul mortuar al turneului....Pacat ! Mai ales ca in 06.10.2012 este turneu A+ la Cluj. Nu cred ca e bine sa te aventurezi cu concursul in aceeasi data. Nu prea are cine sa vina , caci majoritatea merg la Cluj. Sper sa schimbi data.
        PAPAPAPA

        Comentariu


        • #29
          Se mai tine turneul? Nu de alta dar vreo trei sau patru prieteni din Caransebeș vor sa se inscrie. Plus fratii Gavrilovici....Pacat ca la noi nu exista o sala si mese adecvate, ca v-am invita la noi...No, incrucisam paletele, fratilor?

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de nicu gavrilovici Vezi post
            Se mai tine turneul? Nu de alta dar vreo trei sau patru prieteni din Caransebeș vor sa se inscrie. Plus fratii Gavrilovici....Pacat ca la noi nu exista o sala si mese adecvate, ca v-am invita la noi...No, incrucisam paletele, fratilor?
            Va astept simbata la Timișoara, domnule Nicu. Concursul ramine stabilit in data de 6 octombrie. Nu uitati sa specificati la ce categorie doresc juniorii si prietenii dumneavoastra sa participe.
            BLADE: Stiga Allround Classic
            FH: Stiga Almana Sound
            BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

            Comentariu


            • #31
              Belgun Ionut Valentin, Targu Jiu, Amatori

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de mateidumitru Vezi post
                Acum am vrut sa ma inscriu si eu si, cind colo, vad anuntul mortuar al turneului....Pacat ! Mai ales ca in 06.10.2012 este turneu A+ la Cluj. Nu cred ca e bine sa te aventurezi cu concursul in aceeasi data. Nu prea are cine sa vina , caci majoritatea merg la Cluj. Sper sa schimbi data.

                PAPAPAPA
                Titi draga, nu mai schimb data. Ramine stabilit in 6 octombrie. Pe colegii de la Cluj nu-i incurc cu nimic, pentru ca aradenii care vor sa mearga la Cluj se duc, indiferent de data concursului de la Timișoara, iar timisoarenii oricum nu se inghesuie sa mearga la Cluj. Asa ca probabil, o sa ne vedem in 20 octombrie la tizu Arad...dar pina atunci, mult succes la Cluj
                BLADE: Stiga Allround Classic
                FH: Stiga Almana Sound
                BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de Bogy Vezi post
                  Titi draga, nu mai schimb data. Ramine stabilit in 6 octombrie. Pe colegii de la Cluj nu-i incurc cu nimic, pentru ca aradenii care vor sa mearga la Cluj se duc, indiferent de data concursului de la Timișoara, iar timisoarenii oricum nu se inghesuie sa mearga la Cluj. Asa ca probabil, o sa ne vedem in 20 octombrie la tizu Arad...dar pina atunci, mult succes la Cluj
                  Multumesc frumos, ne vedem la Arad, desi eu voiam sa ne vedem si la Timișoara.

                  Comentariu


                  • #34
                    Din Timișoara, Laurian Stamate.
                    Donic Defplay Classic Senso
                    Palio CJ8000 1.4 mm Topsheet + Palio GP3 2.2 mm Sponge
                    Palio CJ8000 1.4 mm Topsheet + Palio GP3 2.2 mm Sponge

                    Comentariu


                    • #35
                      Din Caransebeș se inscriu la amatori: Mureșan Ovidiu, Popa Cezar Andrei, Bocsan Ilie, si bineanteles, fratii Gavrilovici:Estera,Lidia, Ana, Timotei, David si Nicu...Multumim!

                      Comentariu


                      • #36
                        Rahim Abdul - Timișoara.
                        Dracea Ciprian - Timișoara.
                        BLADE: Stiga Allround Classic
                        FH: Stiga Almana Sound
                        BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                        Comentariu


                        • #37
                          De la Arad se retrage:BOATA EDGAR
                          FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                          Comentariu


                          • #38
                            Din Timișoara - Dinu Mihalescu - Amatori

                            Comentariu


                            • #39
                              De la Voiteg se retrage - Ignuta Sebastian

                              Comentariu


                              • #40
                                A fost un turneu reusit,multumim organizatorilor si tuturor care ne-au inconjurat cu simpatie si ne-au incurajat...Felicitari invingatorilor! cu stima, fratii Gavrilovici

                                Comentariu


                                • #41
                                  Foarte frumos turneu,abia astept pozele )

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de jhonyqz Vezi post
                                    Foarte frumos turneu,abia astept pozele )
                                    Pozele si finala le gasesti pe prima pagina la postul nr. 3.
                                    BLADE: Stiga Allround Classic
                                    FH: Stiga Almana Sound
                                    BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Felicitari Ghita , dar da-o incolo de treaba , ce e cu waldnerismele alea din finala ?!!!
                                      )))
                                      - - - Actualizat - - -
                                      Postat în original de jhonyqz Vezi post
                                      Foarte frumos turneu,abia astept pozele )
                                      Bai Johnny , tu esti de locu 3 ?
                                      Blade DHS PG 2
                                      FH: DHS Hurricane 3
                                      BH: Stiga Airoc Astro M

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Postat în original de vali Vezi post
                                        Felicitari Ghita , dar da-o incolo de treaba , ce e cu waldnerismele alea din finala ?!!!
                                        )))
                                        - - - Actualizat - - -
                                        Bai Johnny , tu esti de locu 3 ?
                                        Multam Vali...Chinezu nu avea prelungitor...)
                                        BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                                        "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Buna asta =))))
                                          Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                                          Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Mi-a placut aia din minutul 2 cand se plangea chinezul ca l-a obstructionat Ghita
                                            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                              Mi-a placut aia din minutul 2 cand se plangea chinezul ca l-a obstructionat Ghita
                                              Da...Florine, chiar ca...asa patimas este omul asta mic , dar cu suflet asa de mare, care lasa orice afacere pentru acest sport minunat...este si sponzor si jucator si tot ce vrei...daca ar fi mai multi dintr-astia "mici" ca el, ar fi tenisul si mai mununat...am toata stima pentru acest om minunat, cu toate ca ne injuram intre noi de mama focului, dar sub forma de gluma...foarte multa patima pune pentru tenis...ah...injuraturile sunt pe romaneste, care cred ca se aud si in fundal din ambele parti...)))
                                              BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                                              "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Se plangea in gluma, am vrut sa zic, se vede ca jucati multe mingi la spectacol, ca intre prieteni
                                                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Bravo baieti ! Traiasca prietenia romano - chineza !!!

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X