Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Volkswagen 2012 Women's World Cup,21 Sep 2012 - 23 Sep 2012, Huangshi, CHN

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Felicitari pt.Samara si speram ca si celelalte fete sa ajunga la performanta inalta in tenisul de masa!!!
    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
    FH - Xiom Sigma II Pro
    BH- Xiom Sigma II Pro

    Comentariu


    • #27
      De ca va grabiti cu ...concluziile ? Sigur Federatia are o explicatie.Cat despre chestia cu fotbalul...Care fotbal ?
      Ceea ce conteaza acum este...BRAVOOOO,ELIZA!!!! Sunteti de acord?

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de Kralizec Vezi post
        Mda. E penibil. Avem doua reprezentante la ditamai competitia si nu suntem in stare sa trimitem un antrenor.
        nu sunt bani si interes pt tenisul de masa......rusine pt cei cu organizarea.....
        fh-xiom vega-pro 2mm
        blade--galaxy-v16
        bh-xiom omega tour--max

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de iuliu zedler Vezi post
          De ca va grabiti cu ...concluziile ? Sigur Federatia are o explicatie.Cat despre chestia cu fotbalul...Care fotbal ?
          Ceea ce conteaza acum este...BRAVOOOO,ELIZA!!!! Sunteti de acord?
          Intr-adevar,asta conteaza acum,performanta Elizei,dar eu raman cu amaraciunea ca daca tenisul de masa ar fi promovat macar pe jumatate cat este fotbalul,100% am avea copii mai sanatosi,persoane care nu ar mai fi sedentare,dar cand in scoli nu se gaseste nici macar o masa hobby de tenis,iar competitiile ca aceasta nici nu sunt bagate in seama,nu putem spera la schimbari de niciun fel.
          Lemn:Butterfly Liu Shiwen
          FH: Tenergy 05
          BH: Dignics 05

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de george25 Vezi post
            Intr-adevar,asta conteaza acum,performanta Elizei,dar eu raman cu amaraciunea ca daca tenisul de masa ar fi promovat macar pe jumatate cat este fotbalul,100% am avea copii mai sanatosi,persoane care nu ar mai fi sedentare,dar cand in scoli nu se gaseste nici macar o masa hobby de tenis,iar competitiile ca aceasta nici nu sunt bagate in seama,nu putem spera la schimbari de niciun fel.
            Aici ai, din pacate, mare dreptate. Am putea face ceva ?

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de iuliu zedler Vezi post
              Aici ai, din pacate, mare dreptate. Am putea face ceva ?
              Noi nu,dar poate cineva cu putere de decizie ajunge pe acest forum si i se deschid ochii,nu se stie niciodata,sau poate unul din colegii nostrii de pe forum va ajunge candva la conducerea unei televiziuni,a unui ziar,sau chiar in ministerul sportului,si va schimba ceva
              Lemn:Butterfly Liu Shiwen
              FH: Tenergy 05
              BH: Dignics 05

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de george25 Vezi post
                Noi nu,dar poate cineva cu putere de decizie ajunge pe acest forum si i se deschid ochii,nu se stie niciodata,sau poate unul din colegii nostrii de pe forum va ajunge candva la conducerea unei televiziuni,a unui ziar,sau chiar in ministerul sportului,si va schimba ceva
                Degeaba ajunge oricine in orice post de conducere.Poate ai vazut si premiile la marile Open-uri sunt nesemnificative ca si dimensiune.Oricand un jucator mediocru de fotbal din divizia B,castiga mult peste ce se ofera chiar si la nivel de nationala,jucatorilor din Europa.Poate echipelor de tenis de masă a Germaniei sa li se ofere ceva mai substantial,dar oricum mult sub nivelul altor sporturi(si aici nu vorbim de fotbal,unde se stie ce sume fabuloase se invart),si daca nu exista interes pe televiziune(a se citi vanzare de publicitate),personal cred ca o sa vizualizam multa vreme de acum incolo,free....pe internet.

                PS: Poate,sporadnic daca se mai organizeaza ceva la nivel European la Buzău,mai ne alintam ochii pe GSPTv.
                BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                FH - TENERGY 64
                BH - XIOM VEGA EUROPE

                Comentariu


                • #33
                  Touche, mon cher !
                  - - - Actualizat - - -
                  Urmeaza replica masculia LIEBHERR 2012 Men's World Cup,28 Sep 2012 - 30 Sep 2012, Liverpool, ENG, cu Adrian Crisan printre participanti. Sa-i uram SUCCEEEES !

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X