Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Baniei", Craiova - 18.06.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de nitu serban Vezi post

    Felicitari Gigi Stoicescu.!!!!🥇🏆bravo
    Multumesc !

    Comentariu


    • Postat în original de robertnj16 Vezi post

      Felicitari domnule Stoicescu Gheorghe!
      Am o intrebare pentru dvs: Inteleg ca nu puteti tine minte punctele din partida dar si scorul final e greu de retinut?
      Sau poate o fi o greseala a organizatorilor

      Astept cu interes explicatiile dvs...
      Scuze, din graba am trecut rezultatele gresit....am facut modificarile .

      Oricum clasamentul este cel ce conteaza si care se ia in calcul...

      Comentariu


      • Pe vremuri, in Craiova , tenisul de masa era la rang de cinste...finalele la turneele nationale se jucau intre Universitatea 1 si Universitatea 2.
        Antrenori renumiti ( Balan, Bobocica) scoteau talente pe banda rulanta

        Initiativa de a revigora acest sport in rindul craiovenilor ii apartine D-lui Ghica Marius, care prin eforturi deosebite a reusit sa puna pe harta Amaturului un prim turneu in capitala Baniei.

        S-a zbatut pentru a obtine o sala a sporturilor deosebit de cocheta, a apelat la sponsori generosi ce au oferit (cel putin la locurile I) premii surpriza, au fost emisiuni de popularizare a acestui turneu atit la Radio cit si la Televiziune prin partenerii media, plus telefoane peste telefoane, pentru a avea si logistica necesara desfasurarii acestui turneu.

        Ajutorul a venit de la colegii din Drobeta Tr Severin (multumesc Florin Vijaica, Marian Gutulescu) ce au asigurat mesele si o parte din mantinele, precum si de la TTGM (George Mirea) ce a asigurat mingile de concurs.

        Vreau sa multumesc pe aceasta cale participantilor ce au onorat cu prezenta acest prim turneu in Craiova, si sa scuze inerentele probleme ce au fost...orice inceput e greu.....din greseli se invata,

        Comentariu


        • Felicitari Stoicescu Gheorghe! Se pare ca echipa Dimbovița nu stie ce a pierdut ca nu ati participat la cluj! Asta a fost raspunsul tau! Bravo!

          Comentariu


          • Postat în original de Stoicescu Gheorghe Vezi post
            Eu nu dau explicatii
            Multumesc !
            Sunt mai multe greseli in ceea ce ma priveste si pe mine .
            Pentru ce am gresit eu , am cerut scuze !!!!!!!!!!!!! ....mai incerc inca o data !!!
            Am avut arbitraj profesionist !
            Multumesc arbitrilor !!!!!!!!!!
            .........si acum spune-ti scorul corect .... eu cu siguranta confirm ( 3-0 NU E CORECT )
            ....in finala scorul CORECT 3-2
            Multumesc pentru explicatiile date.
            Scuzele tale mi-au parut sincere si stiu ca in trecut ne-am inteles foarte bine.
            De aceea nu intelegem unde e greseala cu scorul final. Dar s-a lamurit.
            Pe data viitoare...
            Robert

            Comentariu


            • Craiova! Felicitari! De cca 4 ani am asteptat acest regal de tenis de masa la voi! Si a venit! Bravo! Sa ne revedem sanatosi!

              Comentariu


              • Postat în original de florin toma Vezi post

                Scuze, din graba am trecut rezultatele gresit....am facut modificarile .

                Oricum clasamentul este cel ce conteaza si care se ia in calcul...
                Accept scuzele dvs. E uman sa gresesti. Multumesc.
                "Oricum" nu doar clasamentul e cel care conteaza. Altfel Amatur nu s-ar stradui sa tina statistici.
                In ceeace priveste concursul, conteza si detaliile organizatorice.
                Sunt foarte placut impresionat de jucatorii craioveni.
                Sunt dezamagit de organizarea acestui concurs categorie A. Mesele modeste, lumina din geamuri rezolvata partial, separatoare insuficiente, timpul mare de asteptare din cauze intercalarii tuturor celor 4 categorii...
                Culminand cu acceptarea furnizorului de mancare care a servit la 5* o fasole cu carnati si foitza de aur.la "doar" 50 ron
                Cu toate acestea, multumesc organizatorilor pentru efort.
                Abia astept sa reintalnesc jucatorii craioveni si la alte concursuri.
                Robert

                Comentariu


                • Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
                  Felicitari Stoicescu Gheorghe! Se pare ca echipa Dimbovița nu stie ce a pierdut ca nu ati participat la cluj! Asta a fost raspunsul tau! Bravo!
                  Subtil ca întotdeauna , molcom ,dar apasat ..... . Multumesc !

                  Comentariu


                  • Foarte buna fasolea, mi-am luat 5 portii puternice si l-am luat si pe Jack acasa, poate ma invata cateva serve perverse.
                    Lemn Michael Maze ALC
                    Forehand Dignics 09c
                    Backhand: Tenergy 19

                    Comentariu


                    • Văd un personaj pe nume ,,reveneală" că moare de nerăbdare să vadă rezultatele celor pe care el îi cunoște pt a râde de ei,păcat de profesia pe care o ai.
                      Ce zici dacă îți propun să schimbi statutul de ,,telespectatorul telefonului nerăbdător "În ,,spectator "dar cu siguranță nu îți place că sunt niște costuri financiare care pt tine e cea mai mare problemă ,să vezi pe viu dacă îți place tenisul ,că de.....Bals Craiova dacă te fortezi un pic ajungi cu bicicleta.
                      Văd că ești din Bals și nu te gasesc cu acest nume....dacă îți place atât de mult tenisul te astept să mă contactezi ,că se joacă și la noi tenis ,nu la un nivel foarte ridicat și chiar am fi bucuroși să ne onorezi si să ne încânti cu loviturile tale .
                      Văd că ceri schimbarea dl Toma, pai nu vrei să-i iei tu locul să vezi ce înseamnă,dar din pacate nu ai nici cea mai mică idee și îți spun eu, atat ca jucător cât și ca organizator al unui ,,mic turneu de B"
                      Ce înseamnă TOMA doar pt acest turneu:
                      A asigurat o parte din materiale pt acest concurs ,trezit de la ora 5 dimineața în ziua concursului,încărcând 20 de mantinele in masina sa.
                      Un foarte bun jucător care după disputarea meciurilor de la elite ,să stai în fața calculatorului sa treci la rezultate,cu galagia din sală ,pe cuvântul meu nu e ușor deloc.
                      Să ajungi primul si să pleci ultimul strângând mantinelele si ajungand la 23 seara acasă...cam ce părere ai tu mai ,,reveneala "
                      Felicitările mele tuturor celor implicați mai mult sau mai putin in organizarea acestui turneu A !

                      Comentariu


                      • Felicitări Gigi Stoicescu👏👏👏

                        Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • Postat în original de KONSTANTIN Vezi post
                          Felicitări Gigi Stoicescu👏👏👏

                          Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk
                          Multumesc !

                          Comentariu


                          • Mai Cornele(Chivu),chiar ca ai avut ghinion!
                            Sa ramai pe dinafara cu 3 victorii?
                            Am fost si eu in situatia asta,numai ca,datorita setaverajului mai bun,m-am calificat.

                            Comentariu


                            • Fuse si se duse. Cum spunem noi, oltenii, pe repede-inainte... Data viitoare va fi si mai bine. Cu acelasi Marius Ghica...

                              Comentariu


                              • Felicitari organizatorilor si participantilor !Dl Toma este motorul Amatur in zona noastra dar si un jucator foarte bun in conditiile in care se ocupa si de partea tehnica a turneelor .Felicitari si d-lui Ghica Marius care a demonstrat ca este un organizator foarte bun !

                                Comentariu


                                • Postat în original de CatalinCraiu Vezi post
                                  Foarte buna fasolea, mi-am luat 5 portii puternice si l-am luat si pe Jack acasa, poate ma invata cateva serve perverse.
                                  Ai plătit 250 ron pe fasole Neveu???pfuuu asa zicea un nene ca era 50 ron porția, eeeee va lafaiti de când aveți un nr 1 amatur în gasca ,cine e Jack de isi permite sa servessca mai urat si incorect ca moi
                                  lemn Primorac carbon
                                  fete Andro Rasanter R42 ultramax

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X