RUGAMINTE personala pentru domnul Vrasti.
La turneul de la Sarata Monteoru mi-am uitat ochelarii de citit la sala (+3.00 cu snur).
Ochelarii s-au gasit urmand a-i recupera la turneul de la Targoviste.
Printr-o nefericita combinatie ADN - Marian Bogdan NU am reusit sa intru in posesia lor.
Poate acum la Urlati, unde voi participa personal duminica, prin domnul Vrasti sau altcineva din Ploiesti, voi reusi sa recuperez ochelarii.
MULTUMESC