tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 49 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 733

Subiect: "AmaTur 2015", Focșani - 03.10.2015

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Corcoz Costin
    Data înscrierii
    01.07.2009
    Locație
    Focșani
    Vârstă
    40
    Postări
    2.099
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    120 z 10 h 41 m
    Timp online pe zi
    54 m
    Reputație
    4732

    "AmaTur 2015", Focșani - 03.10.2015

    "Turneul Campionilor AmaTur" Open + Avansați + Începători

    LOCALITATEA: Focșani;
    DATA: Sâmbătă 3 Octombrie 2015;
    CATEGORII: Open + Avansați + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    SALA I: Sala Polivalenta, B-dul Unirii, nr. 12, Focșani;
    SALA II: Sala de sport - Liceul Nr. 1 "Edmond Nicolau", B-dul 1 Decembrie 1918, nr. 10, Focșani;
    SALA III: Sala de sport - Liceul Nr. 4 "Arhitect Ioan Mincu", B-dul 1 Decembrie 1918, nr. 10, Focșani;
    SALA IV: Sala de sport - Școala gimnazială "Ion Basgan", str. Mare a Unirii, nr. 64, Focșani;

    LOGISTICĂ: 40 mese (Butterfly, Joola, Tibhar) aprobate ITTF, mingi ***;
    16 mese (Sala Polivalentă) + 8 mese (Sala nr. 1 Liceu Edmond Nicolau) + 8 mese (Sala nr. 2 Liceu Edmond Nicolau) + 8 mese (Sala Ion Basgan);
    SPAȚIU DE JOC: 960 mp, aer condiționat/încălzire;
    SUPRAFAȚA DE JOC:
    Sala Polivalentă: parchet stratificat pentru competitii;
    Sala nr. 1 Liceul "Edmond Nicolau": parchet stratificat pentru competitii;
    Sala nr. 2 Liceul "Arhitect Ioan Mincu": material sintetic multistrat;
    Sala de sport Școala Gimnazială "Ion Basgan": material sintetic multistrat;

    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;
    TAXA: adulți 35 Lei, copii 15 Lei, din care 3 Lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plată la 2 litri și masa de prânz;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locul I: Cupă + medalie + diplomă + lemn Butterfly + 2 fețe Xiom + tricou Butterfly;
    Locul II: Cupă + medalie + diplomă + husă de paletă Xiom + șort Butterfly + tricou Butterfly;
    Locurile III: Cupă + medalie + diplomă + set 6 mingi *** plastic Xiom + soluție de curățat Butterfly + tricou Butterfly;
    Locurile V - VIII: Medalie + diplomă + set 3 mingi*** plastic Xiom + tricou Butterfly.


    În plus, Casa Panciu - va premia toți câștigătorii cu produse specifice.

    Casa Panciu - Energie din munții Vrancei!


    www.casapanciu.ro

    Premierea campionilor județeni AmaTur va avea loc în intervalul 9.00 - 9.30 la locul de desfășurare al concursului.

    INSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere Joi 1 Octombrie 2015, ora 20,00;
    - ultima retragere Vineri 2 Octombrie 2015, ora 18,00;
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;

    Important!

    SISTEMUL DE JOC:

    OPEN: Inscriere/prioritate, in ordinea locului ocupat in clasament

    - SALA: Sala Polivalenta, B-dul Unirii, nr. 12, Focșani
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 18 precum si jucatorii amatori cu MP 11-18 (care sunt rugati să-şi anunte optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile, prioritate la această categorie având OPEN-iştii
    - Număr maxim de participanţi: 128 (124 + 4 wild-card-uri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4 jucători(două grupe pe masă) după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: ......;
    - Tablou eliminatoriu de 64;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    AVANSAȚI: Inscriere/prioritate, în ordinea locului ocupat în clasament

    -SALA: Sălile de sport ale Liceului nr. 1 "Edmond Nicolau", B-dul 1 Decembrie 1918, nr. 10, Focșani;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 18;
    - Număr maxim de participanţi: 128 (125 + 3 wild-card);
    - 16 mese
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4 jucatori(doua grupe pe masa) după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: .......;
    - Tablou eliminatoriu de 64;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;

    ÎNCEPĂTORI: Inscriere/prioritate, in ordinea locului ocupat in clasament

    - SALA: Sala de sport a Școlii gimnaziale "Ion Basgan", str. Mare a Unirii, nr. 64, Focșani
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 11;
    - Număr maxim de participanţi: 64 (61 + 3 wild-card-uri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4 jucători(doua grupe pe masa) după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: .....;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Incepatori

    Pentru fluiditatea concursului schemele de joc și pozițiile din tabloul eliminatoriu vor fi trase la sorți în dimineața concursului de către cel mai tânăr participant la turneu.
    Grupele la Avansati se vor face de vineri seara și vor fi afișate la intrarea în sală, astfel încât la ora 9.30 fix să înceapă meciurile.

    Finalele la Avansați și Open se transmit LiveText pe forum (Refresh la fiecare 15s).

    ORGANIZATORI:
    -Corcoz Costin - tel. 0760.541 264;
    -Dumbravă Daniel - tel. 0723.385.534;

    -Vlădoiu Gelu - tel. 0722.315.757 - Open;
    -Marcel Giosan - tel. 0723.283.701 - Avansați;
    -Ene Larisa - tel. - Începători

    PARTENERI:
    D.J.S.T. Focsani
    CSM 2007 Focsani
    Primaria Municipiului Focșani


    ECHIPAMENT:

    Dl. Rasvan Crișan, reprezentantul Butterfly România.


    Butterfly - Table Tennis for You

    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL: unic importator XIOM și NITTAKU.



    www.tenismasa.ro

    Dl. Dumitru Beltechi - EMI TT.

    Emi TT - Pentru campionul din tine!
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 06.11.2018 la 08:48.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 12 h 52 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15646
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Clasament Final Open - jucatorii care nu au obtinut nici o victorie sint trecuti cu - 0v gr.inf.

    1. Roman Iulian - Brasov
    2. Lukasz Klimas - Ploiesti
    3 -- 4
    Nemaciuc Mihai - Suceava
    Boaca Valentin - Bucuresti
    5 -- 8
    Calin Mihai - Barlad
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Uta Adrian - Bucuresti
    Enciu Alexandru - Slobozia
    9 -- 16
    Movileanu Darius - Targoviste
    Apian Florin - Bistrita
    Aga Alexandru - Botosani
    Stanciu Alin - Calarasi
    Roman Bogdan - Arad
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Toma Florin - Pitesti
    Bularda Iulian - Barlad
    17 -- 32
    Wischegg Robert - Galati
    Tomica Andrei - Bucuresti
    Coroiu Andrei - Roman
    Iacob Bogdan - Bucuresti
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Tigau Dan - Bucuresti
    Mostovoi Andrei - Campina
    Iancu George - Ploiesti
    Ion Marius - Braila
    Cozma Catalin - Falticeni
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Sicoe Rodica - Cugir
    Macovei Liviu - Brasov
    Nistor Dorel - Bistrita
    33 -- 64
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Maresi Ion - Focsani
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Raducan Bogdan - Craiova
    Damian Alin - Campia Turzii
    Arion Costel - Marasesti
    Put Gabriel - Oravita
    Axinte Bogdan - Iasi
    Grigore Alexandru - Campina
    Ivan Valentin - Campina
    Balan Cristian - Ramnicu Valcea
    Bozga Lucian - Baicoi
    Morosanu Vasile - Suceava
    Banescu Dragos - Pitesti
    Valcu Alin - Botosani
    Neagu Mircea - Constanta
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Mereuta Rares - Bucuresti
    Hutanu Alin - Brasov
    Zidar Victor - Reghin
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Carpovici Boris - Falticeni
    Mos Florin - Filipesti Targ
    Suciu Cristian - Dej
    Macarenco Mario - Bucuresti
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Stanciu Silviu - Calarasi
    65 -- 69 2v gr.sup.
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Ditu Daniel - Onesti
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    Pascu Paul - Tecuci
    70 -- 95 1v gr.sup.
    Birtalan Robert - Oradea
    Toma Iulian - Braila
    Avram Victor - Arad
    Fratea Aurel - Constanta
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Denes Ferenc - Praid
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Bobarnac Gheorghe - Bacau
    ON HO - Bucuresti
    Albu Catalin - Pascani
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Chiscop Bogdan - Galati
    Vasiliu Remus - Mioveni
    Ciublea Vichente - Oravita
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Zarinschi Catalin - Galati
    Creinicean Liviu - Oravita
    Duceac Catalin - Botosani
    Marola Mihai - Bacau
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Barabas Sandor - Toplita
    Iordaniu Aurel - Panciu
    Zainescu Corneliu - Galati
    96 -- 112 0v gr.sup.
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Pop Danut - Dej
    Radu Costica - Galati
    Niculae Dan - Bucuresti
    Nica Ionut - Brasov
    Sferlea Marius - Oradea
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Cocean Valer - Baraolt
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Toporas Cosmin - Suceava
    Zelenciuc Serghei - Slobozia
    Lungu Sandel - Braila
    Ionita Valentin - Galati
    Bodeanu Dan - Bucuresti
    Barsa Ioan - Moinesti
    113 -- 124 0v gr.inf.
    Ursulean Vasile - Straja
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Bodin Ion - Tecuci
    Curut Gabriel - Timisoara
    Chirap Dan - Gura Humorului
    Moise Mihai - Alexandria
    Mironescu Adrian - Botosani
    Stamate Eduard - Tecuci
    David Madalina - Barlad
    Munteanu Ion - Comanesti
    Antohe Viorel - Focsani

    QUOTE=LariBv;273213]Clasament Începători

    1. Constantinescu Rares - Braila
    2. Baceanu Constantin - Buzau
    3 -- 4
    Bodea Vasile - Panciu
    Cojocaru Stefan - Suceava
    5 -- 8
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
    Mihail Dragos - Brasov
    Damian Ioana - Barlad
    9 -- 16
    Visan Bogdan - Targoviste
    Hanganu George - Focsani
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Stefan Alexandru - Iasi
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Kis Istvan - Brasov
    Hutanu Adrian - Slobozia
    17 -- 32
    Lazar Ionel - Pufesti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Neculai Radu - Focsani
    Budescu Marian - Galati
    Movileanu Neculae - Brasov
    Vantdevara Silviu - Galati
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Vela Gabriel - Caransebes
    Pirlea Claudiu - Drobeta Tr Severin
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Robu Mihai - Mogosesti
    Oancea Marian - Bacau
    Preda Sile - Focsani
    33 -- 49 1v gr.sup.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Muscan Ioan - Sibiu
    Muresan Ioan - Galati
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    Sava Sinel - Focsani
    Rus Nicolae - Oradea
    Pascu Gabriel - Braila
    Chiriac Marius - Botosani
    Fekete Istvan - Arad
    Pralea Marius - Botosani
    Malene Petru - Fagaras
    Marica Dan - Brasov
    Coclea Ionel - Braila
    Restea Lucian Constantin - Fagaras
    Boaca Danut - Buzau
    Socaci Marian - Braila
    Butacu Dan - Bacau
    50 -- 64 0v gr.sup.
    Ciky Cornel - Fagaras
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Darie Gabriel - Comanesti
    Movileanu Adrian - Brasov
    Milos Gianni - Alexandria
    Tufa Gigi - Galati
    Leteanu Marius - Bacau
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Neagu Cristian - Slobozia
    Ciobica Teodora - Bacau
    Moise Viorel - Braila
    Moldovanu Dragos Stefan - Brasov
    Gaitan Marius - Braila
    Ene Larisa - Brasov
    Sufletel Emil Sr - Alba[/QUOTE]

    Inscrieri finale Open - dupa MP - on 02-Oct-15 at 21:28:01

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti - 2 - 39.47 - O
    2. Roman Iulian, Brasov - 1 - 38.9 - OL
    3. Nemaciuc Mihai, Suceava - 112 - 37 - OJ
    4. Boaca Valentin, Bucuresti - 3 - 36.17 - OL
    5. Enciu Alexandru, Slobozia - 4 - 35.62 - OL
    6. Uta Adrian, Bucuresti - 12 - 34.35 - OL
    7. Roman Bogdan, Arad - 6 - 34.02 - O
    8. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 8 - 33.7 - O
    9. Sicoe Rodica, Cugir - 7 - 33.58 - OFW
    10. Calin Mihai, Barlad - 18 - 33.11 - OL
    11. Toma Florin, Pitesti - 10 - 31.84 - OW
    12. Nistor Dorel, Bistrita - 15 - 31.4 - O
    13. Stanciu Alin, Calarasi - 41 - 30.89 - OJ
    14. Ion Marius, Braila - 13 - 30.87 - OL
    15. Stanciu Silviu, Calarasi - 29 - 30.42 - OL
    16. Tigau Dan, Bucuresti - 405 - 30.4 - O
    17. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 16 - 30.28 - OL
    18. Ceacarescu Cristian, Slobozia - 23 - 30.18 - OL
    19. Aga Alexandru, Botosani - 37 - 29.91 - O
    20. Govoreanu Florin, Cisnadie - 17 - 29.51 - O
    21. Bularda Iulian, Barlad - 26 - 28.53 - OL
    22. Macovei Liviu, Brasov - 24 - 28.4 - O
    23. Dumitrescu Cornel, Bucuresti - 93 - 28.3 - OW
    24. Apian Florin, Bistrita - 20 - 28.1 - O
    25. Radu Costica, Galati - 83 - 28.09 - OL
    26. Macarenco Mario, Bucuresti - 157 - 28.05 - OL
    27. Zamfir Ionel, Bucuresti - 27 - 27.93 - O
    28. Carpovici Boris, Falticeni - 95 - 27.77 - OLW
    29. Coroiu Andrei, Roman - 108 - 27.73 - O
    30. Neagu Mircea, Constanta - 116 - 27.7 - O
    31. Wischegg Robert, Galati - 19 - 27.51 - O
    32. Tomica Andrei, Bucuresti - 59 - 27.47 - OJ
    33. Cionoiu Cristian, Bucuresti - 31 - 27.4 - O
    34. Mocean Dan, Cluj Napoca - 28 - 27.25 - OL
    35. Balan Cristian, Ramnicu Valcea - 72 - 26.56 - O
    36. Iacob Bogdan, Bucuresti - 200 - 26.34 - OJ
    37. Toma Iulian, Braila - 46 - 26.33 - OW
    38. Put Gabriel, Oravita - 71 - 26.15 - O
    39. Aftenii Daniel, Bucuresti - 38 - 26.12 - O
    40. Mereuta Rares, Bucuresti - 120 - 25.98 - O
    41. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 45 - 25.76 - O
    42. Lazaroiu Adrian, Targoviste - 33 - 25.68 - O
    43. Dinca Daniel, Bucuresti - 39 - 25.67 - OH
    44. Pizlaru Ionel, Focsani - 146 - 25.45 - O
    45. Cozma Catalin, Falticeni - 47 - 25.38 - OLW
    46. Panea Ovidiu, Bucuresti - 76 - 25.29 - O
    47. Avram Victor, Arad - 51 - 25.22 - O
    48. Iancu George, Ploiesti - 106 - 25.18 - OW
    49. Banescu Dragos, Pitesti - 40 - 25 - O
    50. Morosanu Vasile, Suceava - 61 - 24.96 - OW
    51. Vasiliu Remus, Mioveni - 135 - 24.91 - O
    52. Birtalan Robert, Oradea - 44 - 24.89 - O
    53. Daneliuc Gabi, Sibiu - 53 - 24.68 - O
    54. Raducan Bogdan, Craiova - 64 - 24.6 - O
    55. Bozga Lucian, Baicoi - 142 - 24.43 - O
    56. Vranceanu Mihai, Bucuresti - 54 - 24.42 - O
    57. Axinte Bogdan, Iasi - 85 - 24.33 - O
    58. Valcu Alin, Botosani - 151 - 24.26 - O
    59. Filimon Bogdan, Bucuresti - 49 - 23.68 - O
    60. Barsa Ioan, Moinesti - 448 - 23.6 - O
    61. Albu Catalin, Pascani - 109 - 23.48 - O
    62. Fratea Aurel, Constanta - 55 - 23.47 - OW
    63. Ditu Daniel, Onesti - 227 - 23.46 - O
    64. Popescu Valentin, Bucuresti - 57 - 23.44 - O
    65. Pascu Paul, Tecuci - 385 - 23.43 - O
    66. Nica Ionut, Brasov - 100 - 23.26 - O
    67. Zidar Victor, Reghin - 63 - 23.25 - O
    68. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 110 - 23.18 - O
    69. Bodin Ion, Tecuci - 113 - 23.18 - OW
    70. Dumbrava Daniel, Focsani - 68 - 23.17 - OW
    71. Constantin Teodor, Bucuresti - 62 - 23.13 - O
    72. Dumitru Gheorghe, Bucuresti - 117 - 23.13 - O
    73. Ursulean Vasile, Straja - 77 - 22.56 - O
    74. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin - 98 - 22.47 - OW
    75. Cocean Valer, Baraolt - 171 - 22.45 - O
    76. Curut Gabriel, Timisoara - 125 - 22.28 - O
    77. Denes Ferenc, Praid - 86 - 22.16 - OW
    78. Zarinschi Catalin, Galati - 143 - 22.09 - O
    79. Maresi Ion, Focsani - 522 - 22.04 - O
    80. Chiscop Bogdan, Galati - 129 - 22.02 - OJ
    81. Zainescu Corneliu, Galati - 464 - 22 - OW
    82. Duceac Catalin, Botosani - 183 - 21.98 - O
    83. Rojnita Sebastian, Bacau - 90 - 21.92 - O
    84. Suciu Cristian, Dej - 80 - 21.9 - O
    85. Movileanu Darius, Targoviste - 180 - 21.73 - OJ
    86. Pop Danut, Dej - 82 - 21.68 - O
    87. Dracea Gabriel, Sinaia - 101 - 21.58 - O
    88. Mihaila Aurel, Bucuresti - 687 - 21.5 - O
    89. Iordaniu Aurel, Panciu - 258 - 21.49 - O
    90. Bobarnac Gheorghe, Bacau - 103 - 21.4 - O
    91. Niculae Dan, Bucuresti - 84 - 21.31 - O
    92. Ciublea Vichente, Oravita - 138 - 21.25 - O
    93. Vladoiu Gelu, Brasov - 96 - 21.18 - OW
    94. Grigore Alexandru, Campina - 94 - 21.02 - O
    95. Toporas Cosmin, Suceava - 239 - 20.9 - O
    96. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 174 - 20.89 - O
    97. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 91 - 20.87 - O
    98. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 152 - 20.75 - OW
    99. Zelenciuc Serghei, Slobozia - 251 - 20.64 - O
    100. Barabas Sandor, Toplita - 194 - 20.62 - O
    101. Arion Costel, Marasesti - 155 - 20.56 - O
    102. Hutanu Alin, Brasov - 102 - 20.42 - O
    103. Mos Florin, Filipesti Targ - 160 - 20.4 - OW
    104. Mironescu Adrian, Botosani - 161 - 20.31 - O
    105. ON HO, Bucuresti - 104 - 20.29 - O
    106. Grosan Nicu, Piatra Neamt - 337 - 20.23 - O
    107. Lungu Sandel, Braila - 287 - 19.7 - OW
    108. Mostovoi Andrei, Campina - 123 - 19.64 - OW
    109. Ionita Valentin, Galati - 321 - 19.57 - O
    110. Sferlea Marius, Oradea - 124 - 19.52 - O
    111. Colesniuc Romeo, Botosani - 111 - 19.5 - OW
    112. Creinicean Liviu, Oravita - 165 - 19.44 - O
    113. Birtalan Laszlo, Oradea - 140 - 19.12 - O
    114. Bodeanu Dan, Bucuresti - 363 - 19.06 - OW
    115. David Madalina, Barlad - 364 - 19 - OLF
    116. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 126 - 18.98 - OW
    117. Chirap Dan, Gura Humorului - 145 - 18.9 - O
    118. Marola Mihai, Bacau - 189 - 18.78 - OJ
    119. Damian Alin, Campia Turzii - 280 - 18.78 - O
    120. Dan Andrei, Piatra Neamt - 290 - 18.78 - OW
    121. Munteanu Ion, Comanesti - 528 - 18.56 - O
    122. Moise Mihai, Alexandria - 153 - 18.5 - O
    123. Ivan Valentin, Campina - 133 - 18.43 - O
    124. Stamate Eduard, Tecuci - 213 - 18.4 - O
    125. Mihalescu Dinu, Timisoara - 193 - 18.33 - O



    .......

    Inscrieri Începători - on 03.10.2015 at 0:40:05

    1. Damian Ioana, Barlad - 476 - 10,96 - AF
    2. Constantinescu Rares, Braila - 482 - 10,96 - AJ
    3. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 516 - 10,89 - A
    4. Robu Mihai, Mogosesti - 517 - 10,87 - A
    5. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea - 544 - 10,8 - A
    6. Bodea Vasile, Panciu - 611 - 10,8 - A
    7. Hanganu George, Focsani - 518 - 10,71 - A
    8. Coclea Ionel, Braila - 975 - 10,7 - A
    9. Fekete Istvan, Arad - 711 - 10,67 - A
    10. Stefan Alexandru, Iasi - 647 - 10,63 - A
    11. Muresan Ioan, Galati - 569 - 10,6 - AW
    12. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges - 467 - 10,54 - A
    13. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 513 - 10,49 - A
    14. Pascu Gabriel, Braila - 700 - 10,4 - AW
    15. Visan Bogdan, Targoviste - 570 - 10,38 - A
    16. Chiriac Marius, Botosani - 712 - 10,37 - A
    17. Badulescu Rafael, Giurgiu - 654 - 10,25 - A
    18. Budescu Marian, Galati - 542 - 10,13 - A
    19. Banuta Dumitru, Ploiesti - 579 - 10,05 - A
    20. Baceanu Constantin, Buzau - 1524 - 10 - A
    21. Dumitrache Gabriel, Giurgiu - 713 - 9,97 - A
    22. Carjan Dumitru, Bucuresti - 483 - 9,88 - AW
    23. Cojocaru Stefan, Suceava - 735 - 9,8 - AJ
    24. Vela Gabriel, Caransebes - 760 - 9,77 - A
    25. Silviu Niculae, Bucuresti - 477 - 9,72 - AW
    26. Ciky Cornel, Fagaras - 468 - 9,69 - AW
    27. Marica Dan, Brasov - 965 - 9,67 - A
    28. Leteanu Marius, Bacau - 932 - 9,6 - A
    29. Milos Gianni, Alexandria - 891 - 9,56 - A
    30. Preda Sile, Focsani - 1207 - 9,33 - A
    31. Restea Lucian Constantin, Fagaras - 1279 - 9,33 - A
    32. Dumitrescu Sorin, Brasov - 587 - 9,29 - A
    33. Rus Nicolae, Oradea - 691 - 9,25 - A
    34. Muscan Ioan, Sibiu - 537 - 9,12 - A
    35. Pralea Constantin, Alba Iulia - 519 - 9,1 - AW
    36. Sava Sinel, Focsani - 667 - 9,07 - A
    37. Movileanu Neculae, Brasov - 556 - 9,02 - A
    38. Duman Iulian, Halaucesti - 771 - 9 - A
    39. Vasiloiu Mihai, Focsani - 1249 - 9 - A
    40. Oancea Vasile, Buzau - 726 - 8,67 - A
    41. Neculai Radu, Focsani - 741 - 8,51 - A
    42. Lupescu Nicolae, Reghin - 1027 - 8,4 - A
    43. Mitrofan Petrica, Brasov - 627 - 8,33 - AW
    44. Pralea Marius, Botosani - 772 - 8,26 - A
    45. Zamfirache Ioan, Botosani - 692 - 8,25 - AW
    46. Tufa Gigi, Galati - 894 - 8,04 - A
    47. Pirlea Claudiu, Drobeta Tr Severin - 1464 - 8 - A
    48. Butacu Dan, Bacau - 2005 - 8 - A
    49. Boaca Danut, Buzau - 1465 - 7,5 - A
    50. Dinescu Rares, Curtea de Arges - 1628 - 7,3 - A
    51. Hutanu Adrian, Slobozia - 914 - 7,14 - A
    52. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - 781 - 7 - AW
    53. Kis Istvan, Brasov - 953 - 7 - A
    54. Ciobica Teodora, Bacau - 1052 - 6,8 - AJF
    55. Darie Gabriel, Comanesti - 833 - 6,75 - A
    56. Malene Petru, Fagaras - 819 - 6,73 - A
    57. Moise Viorel, Braila - 1053 - 6,52 - A
    58. Neagu Cristian, Slobozia - 995 - 6,43 - A
    59. Sisca Nicusor, Comanesti - 982 - 6,2 - AW
    60. Moldovanu Dragos Stefan, Brasov - 1474 - 6 - A
    61. Socaci Marian, Braila - 1635 - 6 - A
    62. Movileanu Adrian, Brasov - 852 - 5,86 - A
    63. Ene Larisa, Brasov - 2751 - 0 - A
    64. Mihail Dragos, Brasov - nou - 0 - A
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 06.10.2015 la 13:07.

  3. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    9.115
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    394 z 17 h 5 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32546

    Rezervat înscrieri și clasament Avansați

    Inscrieri Avansați - on 02.10.2015 at 13:13:43

    1. Dani Leo, Arad - 150 - 17,57 - AH
    2. Muntean Mircea, Baia Mare - 154 - 17,98 - A
    3. Cotca Dacian, Oradea - 156 - 17,98 - A
    4. Curpas Ioan, Oradea - 166 - 17,88 - AW
    5. Lacatis Ghita, Arad - 167 - 17,8 - A
    6. Ivan Sorin Ioan, Targoviste - 168 - 17,8 - A
    7. Volostiuc Marius, Suceava - 169 - 17,52 - A
    8. Avram Nicolae, Nedelea - 178 - 16,65 - A
    9. Ticu Dorin, Bacau - 184 - 16,78 - A
    10. Corneanu Sorin, Botosani - 185 - 16,71 - A
    11. Nistor Florin, Comanesti - 190 - 17,98 - A
    12. Bucsan Romeo, Pitesti - 191 - 17,58 - AW
    13. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt - 196 - 16,27 - A
    14. Negrean Ioan, Sibiu - 204 - 16,25 - A
    15. Radu Constantin, Sibiu - 205 - 15,58 - AW
    16. Trocan Nicolae, Mioveni - 208 - 16,44 - AW
    17. Darmaz Ion, Targoviste - 209 - 15,87 - AW
    18. Dinu Gheorghe, Bucuresti - 211 - 15,85 - AW
    19. Munteanu Octavian, Tecuci - 212 - 17,86 - AW
    20. Stoica Mihai, Mioveni - 215 - 15,73 - AW
    21. Padurariu Costel, Brasov - 216 - 15,71 - A
    22. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 220 - 16,6 - AW
    23. Popa Mircea, Brasov - 221 - 16,44 - AW
    24. Brulea Petre, Ploiesti - 222 - 16,17 - AW
    25. Movileanu Flavius, Targoviste - 223 - 15,56 - AW
    26. Mircea Ionel, Ploiesti - 226 - 15,35 - A
    27. Dospinescu George, Bucuresti - 230 - 16,58 - AW
    28. Morosan Marian, Suceava - 231 - 15,55 - A
    29. Ispas Victor, Turnu Magurele - 237 - 14,69 - AW
    30. Niculescu Gabriel, Bucuresti - 241 - 17,98 - AH
    31. Ciobanu Daniel, Blaj - 242 - 16,78 - A
    32. Stancalie Doru, Craiova - 243 - 15,96 - A
    33. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 246 - 17,04 - A
    34. Pitac Ovidiu, Brasov - 247 - 17,02 - AW
    35. Sofian Corneliu, Suceava - 248 - 14,84 - AW
    36. Staicu Dan, Constanta - 253 - 17,31 - AW
    37. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 255 - 17,76 - A
    38. Corocaescu Cristian, Suceava - 256 - 14,72 - A
    39. Veres Francisc, Oravita - 270 - 16,86 - A
    40. Salavastru Petru, Botosani - 275 - 14,51 - AW
    41. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei - 286 - 17,84 - A
    42. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti - 294 - 16,98 - A
    43. Ursulescu Ioan, Bacau - 296 - 14,44 - AW
    44. Bulubasa Nicusor, Comanesti - 298 - 15,9 - A
    45. Wild Card 1, Romania - nou - 0 - A
    46. Wild Card 2, Romania - nou - 0 - A
    47. Wild Card 3, Romania - nou - 0 - A
    48. Dragos Florin, Brasov - 303 - 14,74 - A
    49. Serban Liviu, Onesti - 308 - 14,18 - A
    50. Chetronie Liviu, Tecuci - 311 - 15,76 - A
    51. Szabo Lajos, Ungaria - 317 - 16,26 - A
    52. Marola Dan, Bacau - 318 - 15,93 - A
    53. Dinu Adrian, Darmanesti - 320 - 12,73 - A
    54. Voin Doru, Bucuresti - 325 - 15,71 - A
    55. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 326 - 15,11 - A
    56. Nicula Dumitru, Agnita - 328 - 13,64 - AW
    57. Rusea Gheorghe, Breaza - 329 - 12,95 - A
    58. Bozga Razvan, Baicoi - 330 - 17,71 - A
    59. Damian Mircea, Bistrita - 332 - 13,47 - A
    60. Lucic Corneliu, Suceava - 335 - 12,76 - AW
    61. Giosan Marcel, Galati - 336 - 12,75 - A
    62. Samoila Ion, Babadag - 343 - 17,05 - A
    63. Diaconescu Lucian, Targoviste - 345 - 13,08 - A
    64. Bartha Fruzsina, Odorheiu Secuiesc - 347 - 15,89 - AJF
    65. Turcu Viorel, Piatra Neamt - 348 - 15,07 - AW
    66. Sterie Georgiana, Filipesti Targ - 349 - 13,3 - AF
    67. Stanciu Stelian, Calarasi - 352 - 15,76 - A
    68. Preda Nicolae, Curtea de Arges - 353 - 15,42 - AW
    69. Tobosaru Gheorghe, Brasov - 356 - 13,8 - A
    70. Dena Corneliu, Giurgiu - 360 - 16,65 - A
    71. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 361 - 14,82 - A
    72. Socaci Sorin, Panciu - 368 - 12,96 - A
    73. Rosu Gabriel, Comanesti - 371 - 15,13 - A
    74. Florea Gigi, Galati - 375 - 11,98 - AW
    75. Rosu Marius Lucian, Bucuresti - 379 - 13,33 - A
    76. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 380 - 13,27 - A
    77. Papacu Bejoli, Bucuresti - 383 - 13,29 - AW
    78. Ciurusniuc Costel, Galati - 387 - 17,49 - A
    79. Braniste George, Bacau - 391 - 13,62 - A
    80. Cocea Catalin, Iasi - 394 - 14,44 - A
    81. Fulop Attila, Aiud - 395 - 14,11 - A
    82. Vestineanu Ionut, Slobozia - 398 - 15,78 - A
    83. Marin Adrian, Bucuresti - 399 - 15,67 - AW
    84. Robu Valentin, Botosani - 404 - 13,42 - AW
    85. Gaitan Tiberiu, Braila - 406 - 17,17 - A
    86. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos - 410 - 17,71 - A
    87. Kezdi Janos, Corund - 416 - 15,88 - A
    88. Tanu Mihai, Tecuci - 417 - 14,18 - A
    89. Anescu Andu, Dragasani - 418 - 12,02 - A
    90. Bardocz Szilard, Capeni - 420 - 17,57 - A
    91. Valeanu Vlad, Bacau - 421 - 15,23 - AJ
    92. Bogza Dragos, Iasi - 422 - 12,8 - A
    93. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 425 - 16,2 - A
    94. Solcan Florin, Constanta - 427 - 14,63 - A
    95. Vieru Costica, Botosani - 428 - 13,93 - AW
    96. Dodu Costica, Focsani - 430 - 14,2 - A
    97. Coman Emil, Breaza - 436 - 17,4 - A
    98. Ionascu Gabriel, Bucuresti - 438 - 14,18 - A
    99. Florea Marian, Targoviste - 443 - 14,86 - A
    100. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 444 - 14,68 - A
    101. Anton Dragos, Focsani - 452 - 11,62 - A
    102. Panait Adrian, Braila - 461 - 11,11 - AW
    103. Constantinovici Ciprian, Liteni - 465 - 15,47 - A
    104. Panaite Ionel, Mangalia - 471 - 17,5 - A
    105. Cristescu Cristian, Bucuresti - 473 - 13,3 - AW
    106. Iacob Gabriel, Iasi - 475 - 13,09 - AW
    107. Balanescu Florin, Iasi - 480 - 12,77 - A
    108. Iordachi Adrian, Adjud - 488 - 13,95 - A
    109. Dirlea Ioan, Aiud - 494 - 15,4 - AH
    110. Nicola Marian, Constanta - 499 - 12,3 - A
    111. Valeanu Cosmin, Bacau - 507 - 12,55 - AJ
    112. Stolearenco Igor, Galati - 515 - 11,24 - A
    113. Spoiala Cristinel, Focsani - 524 - 14,67 - A
    114. Matei Mirel, Brasov - 529 - 15,6 - A
    115. Mitu Manuel, Galati - 552 - 12,86 - A
    116. Badulescu Mario, Giurgiu - 562 - 12,83 - AJ
    117. Cecan Vasile, Timisoara - 577 - 14,44 - A
    118. Rada Florin, Pitesti - 581 - 16,36 - A
    119. Atomei Armand, Piatra Neamt - 596 - 11,14 - A
    120. Stoica Sandel, Focsani - 613 - 13,8 - A
    121. Barbu Vasile, Brasov - 615 - 12,43 - A
    122. Gasner Paul, Iasi - 642 - 12,58 - A
    123. Presura Marin, Slobozia - 653 - 11,88 - A
    124. Dragan Petru Ioan, Iasi - 693 - 13,15 - A
    125. Fratila Robert, Filipesti Targ - 755 - 16 - AJ
    126. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 794 - 15,27 - A
    127. Ciortescu Cristi, Iasi - 813 - 16,05 - A
    128. Gherasim Iulian, Tulcea - 863 - 13,5 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    129. Plaiasu Ion, Plopeni - 866 - 11,8 - A
    130. Stancescu Sebastian, Ploiesti - 880 - 11,95 - A
    131. Benko Paul, Babadag - 912 - 11,33 - A
    132. Ivan Adrian, Tulcea - 926 - 17,27 - A
    133. Parascuta Daniel, Iasi - 927 - 16,8 - A
    134. Gurita Ionut, Babadag - 962 - 11,25 - A
    135. Ciornulet Cosmin, Marasesti - 987 - 14 - A
    136. Dinescu Mihai, Curtea de Arges - 1021 - 14,8 - A
    137. Dragan Romeo, Marasesti - 1022 - 13,67 - A
    138. Popa Alexandru Iulian, Buzau - 1055 - 16,5 - A
    139. Silvestru Nicu, Tulcea - 1056 - 16 - A
    140. Petrin Mitica, Galati - 1176 - 11,9 - A
    141. Toader Valentin, Agnita - 1358 - 11 - AJ


    MT16=17,78

    MT128=14,79

    Avansați:
    Wild Card 1 = Benko Paul, Babadag - 912 - 11,33 - A
    Wild Card 2 = Gurita Ionut, Babdag - 962 - 11,25 - A
    Wild Card 3 = Petrin Mitica, Galati - 1176 - 5 - A

    Clasament Avansați

    1. Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    2. Gaitan Tiberiu - Braila
    3 -- 4
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Dani Leo - Arad
    5 -- 8
    Braniste George - Bacau
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Chetronie Liviu - Tecuci
    9 -- 16
    Stoica Mihai - Mioveni
    Avram Nicolae - Nedelea
    Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc
    Veres Francisc - Oravita
    Morosan Marian - Suceava
    Nistor Florin - Comanesti
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Ticu Dorin - Bacau
    17 -- 32
    Lacatis Ghita - Arad
    Cotca Dacian - Oradea
    Bardocz Szilard - Capeni
    Valeanu Cosmin - Bacau
    Mitu Manuel - Galati
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Florea Marian - Targoviste
    Padurariu Costel - Brasov
    Popa Alexandru Iulian - Buzau
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Socaci Sorin - Panciu
    Panaite Ionel - Mangalia
    Szabo Lajos - Ungaria
    Brulea Petre - Ploiesti
    Munteanu Octavian - Tecuci
    33 -- 64
    Panait Adrian - Braila
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Stoica Sandel - Focsani
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Staicu Dan - Constanta
    Dospinescu George - Bucuresti
    Valeanu Vlad - Bacau
    Iacob Gabriel - Iasi
    Marola Dan - Bacau
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Stanciu Stelian - Calarasi
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Coman Emil - Breaza
    Niculescu Gabriel - Bucuresti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Mircea Ionel - Ploiesti
    Dodu Costica - Focsani
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Rada Florin - Pitesti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Serban Liviu - Onesti
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    Stancalie Doru - Craiova
    65 -- 67 2v gr.sup.
    Corneanu Sorin - Botosani
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Rosu Gabriel - Comanesti
    68 -- 103 1v gr.sup.
    Curpas Ioan - Oradea
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Radu Constantin - Sibiu
    Popa Mircea - Brasov
    Sofian Corneliu - Suceava
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Dragos Florin - Brasov
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Bozga Razvan - Baicoi
    Damian Mircea - Bistrita
    Lucic Corneliu - Suceava
    Giosan Marcel - Galati
    Samoila Ion - Babadag
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Sterie Georgiana - Filipesti Targ
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Rosu Marius Lucian - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Cocea Catalin - Iasi
    Fulop Attila - Aiud
    Robu Valentin - Botosani
    Kezdi Janos - Corund
    Bogza Dragos - Iasi
    Solcan Florin - Constanta
    Vieru Costica - Botosani
    Iordachi Adrian - Adjud
    Dirlea Ioan - Aiud
    Nicola Marian - Constanta
    Stolearenco Igor - Galati
    Matei Mirel - Brasov
    Badulescu Mario - Giurgiu
    Gasner Paul - Iasi
    Fratila Robert - Filipesti Targ
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Gurita Ionut - Babadag
    104 -- 128 0v gr.sup.
    Volostiuc Marius - Suceava
    Negrean Ioan - Sibiu
    Movileanu Flavius - Targoviste
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Salavastru Petru - Botosani
    Voin Doru - Bucuresti
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Florea Gigi - Galati
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Ciurusniuc Costel - Galati
    Marin Adrian - Bucuresti
    Tanu Mihai - Tecuci
    Anescu Andu - Dragasani
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Anton Dragos - Focsani
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Balanescu Florin - Iasi
    Cecan Vasile - Timisoara
    Barbu Vasile - Brasov
    Presura Marin - Slobozia
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Benko Paul - Babadag
    Petrin Mitica - Galati
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 11.10.2015 la 13:21.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  4. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    9.115
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    394 z 17 h 5 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    32546

    Rezervat înscrieri și clasament Incepatori

    Inscrieri Începători - on 02.10.2015 at 18:07:56

    1. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges - 467 - 10,54 - A
    2. Ciky Cornel, Fagaras - 468 - 9,69 - AW
    3. Damian Ioana, Barlad - 476 - 10,96 - AF
    4. Silviu Niculae, Bucuresti - 477 - 9,72 - AW
    5. Constantinescu Rares, Braila - 482 - 10,96 - AJ
    6. Carjan Dumitru, Bucuresti - 483 - 9,88 - AW
    7. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 513 - 10,49 - A
    8. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 516 - 10,89 - A
    9. Robu Mihai, Mogosesti - 517 - 10,87 - A
    10. Hanganu George, Focsani - 518 - 10,71 - A
    11. Pralea Constantin, Alba Iulia - 519 - 9,1 - AW
    12. Muscan Ioan, Sibiu - 537 - 9,12 - A
    13. Budescu Marian, Galati - 542 - 10,13 - A
    14. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea - 544 - 10,8 - A
    15. Movileanu Neculae, Brasov - 556 - 9,02 - A
    16. Muresan Ioan, Galati - 569 - 10,6 - AW
    17. Visan Bogdan, Targoviste - 570 - 10,38 - A
    18. Banuta Dumitru, Ploiesti - 579 - 10,05 - A
    19. Dumitrescu Sorin, Brasov - 587 - 9,29 - A
    20. Bodea Vasile, Panciu - 611 - 10,8 - A
    21. Mitrofan Petrica, Brasov - 627 - 8,33 - AW
    22. Stefan Alexandru, Iasi - 647 - 10,63 - A
    23. Badulescu Rafael, Giurgiu - 654 - 10,25 - A
    24. Sava Sinel, Focsani - 667 - 9,07 - A
    25. Rus Nicolae, Oradea - 691 - 9,25 - A
    26. Zamfirache Ioan, Botosani - 692 - 8,25 - AW
    27. Pascu Gabriel, Braila - 700 - 10,4 - AW
    28. Fekete Istvan, Arad - 711 - 10,67 - A
    29. Chiriac Marius, Botosani - 712 - 10,37 - A
    30. Dumitrache Gabriel, Giurgiu - 713 - 9,97 - A
    31. Oancea Vasile, Buzau - 726 - 8,67 - A
    32. Cojocaru Stefan, Suceava - 735 - 9,8 - AJ
    33. Neculai Radu, Focsani - 741 - 8,51 - A
    34. Vela Gabriel, Caransebes - 760 - 9,77 - A
    35. Duman Iulian, Halaucesti - 771 - 9 - A
    36. Pralea Marius, Botosani - 772 - 8,26 - A
    37. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - 781 - 7 - AW
    38. Wild Card 1, Romania - nou - -
    39. Wild Card 2, Romania - nou - -
    40. Wild Card 3, Romania - nou - -
    41. Malene Petru, Fagaras - 819 - 6,73 - A
    42. Darie Gabriel, Comanesti - 833 - 6,75 - A
    43. Movileanu Adrian, Brasov - 852 - 5,86 - A
    44. Milos Gianni, Alexandria - 891 - 9,56 - A
    45. Tufa Gigi, Galati - 894 - 8,04 - A
    46. Hutanu Adrian, Slobozia - 914 - 7,14 - A
    47. Leteanu Marius, Bacau - 932 - 9,6 - A
    48. Kis Istvan, Brasov - 953 - 7 - A
    49. Marica Dan, Brasov - 965 - 9,67 - A
    50. Coclea Ionel, Braila - 975 - 10,7 - A
    51. Sisca Nicusor, Comanesti - 982 - 6,2 - AW
    52. Neagu Cristian, Slobozia - 995 - 6,43 - A
    53. Lupescu Nicolae, Reghin - 1027 - 8,4 - A
    54. Ciobica Teodora, Bacau - 1052 - 6,8 - AJF
    55. Moise Viorel, Braila - 1053 - 6,52 - A
    56. Preda Sile, Focsani - 1207 - 9,33 - A
    57. Vasiloiu Mihai, Focsani - 1249 - 9 - A
    58. Restea Lucian Constantin, Fagaras - 1279 - 9,33 - A
    59. Pirlea Claudiu, Drobeta Tr Severin - 1464 - 8 - A
    60. Boaca Danut, Buzau - 1465 - 7,5 - A
    61. Moldovanu Dragos Stefan, Brasov - 1474 - 6 - A
    62. Baceanu Constantin, Buzau - 1524 - 10 - A
    63. Dinescu Rares, Curtea de Arges - 1628 - 7,3 - A
    64. Socaci Marian, Braila - 1635 - 6 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    65. Lita Bogdan, Bacau - 1637 - 5,7 - A
    66. Saragea Dragos, Tecuci - 1640 - 5,67 - A
    67. Carata Catalin, Tulcea - 1698 - 6,5 - A
    68. Dobre Neculai, Focsani - 1700 - 6 - A
    69. Gaitan Marius, Braila - 1819 - 9,6 - A
    70. Nastase Neculai, Focsani - 1855 - 5 - A
    71. Vantdevara Silviu, Galati - 2369 - 0 - A
    72. Stanculescu Marius, Buzau - 2427 - 4,8 - A
    73. Osman Metin, Tulcea - 2485 - 0 - A
    74. Popa Vicentiu, Bucuresti - 2543 - 5 - A
    75. Ene Larisa, Brasov - 2751 - 0 - A
    76. Budulea Robin, Bucuresti - 3225 - 0 - A
    77. Mihail Dragos, Constanta - 3632 - 0 - A
    78. Gherman Victor, Galati - nou - 0 - A
    79. Neculae Alexandru, Tulcea - nou - 0 - A
    80. Fedot Valentin, Tulcea - nou - 0 - A



    MT16=10,67

    MT64=8,72

    Wild Card 1 = Butacu Dan, Bacau - 2005 - 8 - A
    Wild Card 2 = Mihail Dragos, Brasov - nou - 0 - A
    Wild Card 3 = Ene Larisa, Brasov - 2751 - 0 A

    Clasament Începători

    1. Constantinescu Rares - Braila
    2. Baceanu Constantin - Buzau
    3 -- 4
    Bodea Vasile - Panciu
    Cojocaru Stefan - Suceava
    5 -- 8
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
    Mihail Dragos - Brasov
    Damian Ioana - Barlad
    9 -- 16
    Visan Bogdan - Targoviste
    Hanganu George - Focsani
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Stefan Alexandru - Iasi
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Kis Istvan - Brasov
    Hutanu Adrian - Slobozia
    17 -- 32
    Lazar Ionel - Pufesti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Neculai Radu - Focsani
    Budescu Marian - Galati
    Movileanu Neculae - Brasov
    Vantdevara Silviu - Galati
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Vela Gabriel - Caransebes
    Pirlea Claudiu - Drobeta Tr Severin
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Robu Mihai - Mogosesti
    Oancea Marian - Bacau
    Preda Sile - Focsani
    33 -- 49 1v gr.sup.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Muscan Ioan - Sibiu
    Muresan Ioan - Galati
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    Sava Sinel - Focsani
    Rus Nicolae - Oradea
    Pascu Gabriel - Braila
    Chiriac Marius - Botosani
    Fekete Istvan - Arad
    Pralea Marius - Botosani
    Malene Petru - Fagaras
    Marica Dan - Brasov
    Coclea Ionel - Braila
    Restea Lucian Constantin - Fagaras
    Boaca Danut - Buzau
    Socaci Marian - Braila
    Butacu Dan - Bacau
    50 -- 64 0v gr.sup.
    Ciky Cornel - Fagaras
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Darie Gabriel - Comanesti
    Movileanu Adrian - Brasov
    Milos Gianni - Alexandria
    Tufa Gigi - Galati
    Leteanu Marius - Bacau
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Neagu Cristian - Slobozia
    Ciobica Teodora - Bacau
    Moise Viorel - Braila
    Moldovanu Dragos Stefan - Brasov
    Gaitan Marius - Braila
    Ene Larisa - Brasov
    Sufletel Emil Sr - Alba
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 11.10.2015 la 13:22.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  5. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Corcoz Costin
    Data înscrierii
    01.07.2009
    Locație
    Focșani
    Vârstă
    40
    Postări
    2.099
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    120 z 10 h 41 m
    Timp online pe zi
    54 m
    Reputație
    4732
    Preocupați pentru asigurarea unui Turneu Final la care, pe lângă cantitate (128 O + 128 A + 64 Î = 320 jucători, 40 de mese și 4 săli de sport) să primeze calitatea s-a hotărât modificarea repartizării jucătorilor amatori astfel:

    1. Open - neschimbat - Sala Polivalentă, B-dul Unirii, nr. 12, Focșani - echipată cu 16 mese și stand de vânzare echipamente tenis de masă. În spatele sălii polivalente există parcare și se va servi masa la terasa din incinta sălii.
    2. Avansați - Liceul nr. 1 "Edmond Nicolau", B-dul 1 Decembrie 1918, nr. 10, Focșani - 2 săli de sport identice, aflate la 5 m una de alta, fiecare echipată cu 8 mese și stand de vânzare echipamente tenis de masă. În curtea liceului există parcare și se vor amenaja aproximativ 50 locuri pentru servirea mesei.
    3. Începători - Școala gimnazială "Ion Basgan", str. Mare a Unirii, nr. 64, Focșani - sală de sport tip "N4houses" echipată cu 8 mese. Există o parcare (nu foarte mare) între blocurile din spatele școlii și se vor amenaja aproximativ 20 locuri pentru servirea mesei.

    Motivele acestei modificări de ultimă oră sunt:
    - echilibrarea numărului de jucători amatori funcție de suprafața de joc: (Avansați - aprox. 1000 mp, Începători - aprox. 800 mp);
    - echilibrarea numărului de locuri de parcare funcție de numărul de jucători (la Scoala Ion Basgan nu exista parcare dedicată, fiecare se descurcă cum poate pe străzile limitrofe și în parcarea dintre blocuri);
    - posibilitatea amenajării unor spații adecvate pentru servirea mesei funcție de numărul de jucători.

    Se asigură pentru toți cei 320 de jucători o sticlă de apă plată de 2 l și masa de prânz.

    Premiile turneului la toate cele 3 categorii sunt următoarele:
    Locul I: Cupă + medalie + diplomă + lemn Butterfly + tricou Butterfly;
    Locul II: Cupă + medalie + diplomă + șort Butterfly + tricou Butterfly;
    Locurile III: Cupă + medalie + diplomă + soluție de curățat Butterfly + tricou Butterfly;
    Locurile V - VIII: Medalie + diplomă + tricou Butterfly.

    În plus, Casa Panciu - va premia toți câștigătorii cu produse specifice.

    Casa Panciu - Energie din munții Vrancei!


    www.casapanciu.ro





    CAZARE:

    1.Hotel Pandora Sport http://pandorasport.ro/
    2.Pensiunea Monte Carlo - 100 ron camera dubla cu mic dejun inclus(specificati pentru turneul de tenis de masa) - 0730. 098 .312
    http://www.montecarlodiverti.ro/caza...nte-carlo.html
    3. Hotel Vrancea http://www.hotel-vrancea.ro/
    4. Hotel Unirea http://www.hotelunireafocsani.ro/
    5. Pensiunea Dana http://www.pensiunidana.ro/

    6. Hotel RIX http://rixrooms.ro/
    7. Pensiunea Sara http://pensiuneasara.eu/

    Pentru detalii despre situatia concreta a conditiilor oferite de pensiuni (de multe ori pozele de pe site nu arata exact realitatea) la cazare va rog sa ma contactati. 0760541264 Costin
    De asemenea ma pot deplasa si negocia la fata locului preturi mai bune decat cele afisate pe site.
    Ultima modificare făcută de Corcoz Costin; 30.09.2015 la 19:06.

  6. #6
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    53
    Postări
    1.649
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 21 h 13 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2256
    Din Reghin la OPEN: Zidar Victor
    Amator- Avansat :Kantor Imre-Zoltan

  7. Mulțumesc marcelgiosan, Corcoz Costin au mulțumit pentru mesaj
  8. #7
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    66
    Postări
    976
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 16 h 48 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3141
    Pralea Constantin-Alba Iulia-amatori-incepatori.

  9. Mulțumesc marcelgiosan, Bogdan Raducan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Corcoz Costin, flowmaster, iuliu zedler, Oblio le-a plăcut acest mesaj
  10. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    08.07.2012
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    36
    Postări
    793
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 9 h 13 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1086
    Este prima dată când ma înscriu la un concurs fără a fi sigur ACUM daca ajung , doar vreau sa prin loc la acest regal al tenisului de masă.Din Craiova Răducan Bogdan la Open.Eventuala retragere o voi anunta cu cel putin 4 zile inainte in asa fel sa nu incurc pe nimeni.

  11. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place bute le-a plăcut acest mesaj
  12. #9
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 12 h 52 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15646
    Brasov

    Vladoiu Gelu...open
    Ene Larisa...incepatori (nou)

    ....si pentru cine nu o cunoaste )) atasez o poza mai jos. Ma gandesc la dl.Dinicescu, care calculeaza cu cine ma prezint ))


  13. #10
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Corcoz Costin
    Data înscrierii
    01.07.2009
    Locație
    Focșani
    Vârstă
    40
    Postări
    2.099
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    120 z 10 h 41 m
    Timp online pe zi
    54 m
    Reputație
    4732
    Bularda Iulian,Calin Mihai, David Dorin din Barlad la open si Damian Ioana la Avansati
    Dumbrava Daniel,Pizlaru Ionel din Focsani la open
    Ultima modificare făcută de Corcoz Costin; 08.09.2015 la 20:19.

  14. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv, Bogdan Raducan le-a plăcut acest mesaj
  15. #11
    senior
    Avatarul lui gabi.gogu
    Data înscrierii
    11.11.2010
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    51
    Postări
    686
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    62 z 20 h 5 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    1082
    Gogu Gabriel, Cluj Napoca, Open

  16. Mulțumesc Corcoz Costin, marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Bogdan Raducan le-a plăcut acest mesaj
  17. #12
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.688
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 12 h 52 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15646
    Roman Iulian...Bv...open

  18. Mulțumesc Corcoz Costin, marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre, macocco le-a plăcut acest mesaj
  19. #13
    senior

    Data înscrierii
    14.01.2008
    Postări
    681
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    58 z 4 h 29 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1037
    Din Campina la open : GRIGORE ALEXANDRU

  20. Mulțumesc Corcoz Costin, marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, Brulea Petre, Bogdan Raducan le-a plăcut acest mesaj
  21. #14
    junior

    Data înscrierii
    10.06.2010
    Locație
    Roman
    Vârstă
    28
    Postări
    68
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 h 3 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    106
    Din Roman, la OPEN, Coroiu Andrei Cătălin. Multumesc!

  22. Mulțumesc Corcoz Costin, marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place danmihai le-a plăcut acest mesaj
  23. #15
    organizator turnee

    Data înscrierii
    08.07.2012
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    36
    Postări
    793
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 9 h 13 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1086
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Brasov

    Vladoiu Gelu...open
    Ene Larisa...incepatori (nou)

    ....si pentru cine nu o cunoaste )) atasez o poza mai jos. Ma gandesc la dl.Dinicescu, care calculeaza cu cine ma prezint ))

    Domnul Dinicescu sigur mai doreste si alte fotografii Gelu.Asa ca te rugam mai ataseaza si alte fotografii hahaha.

Subiecte similare

  1. Turnee A+ Regionale "Ziua Națională AmaTur" - 5 Septembrie 2015
    De GeluBv în forumul Turnee A+ regionale
    Răspunsuri: 89
    Ultimul post: 13.08.2016, 11:08
  2. Răspunsuri: 172
    Ultimul post: 09.11.2015, 16:13
  3. Turneu Mini-AMATuR Regional "Kids Pong"- K.P. Oradea - 24.05.2015
    De King Pong Oradea în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 24.05.2015, 21:18
  4. Răspunsuri: 106
    Ultimul post: 04.05.2015, 13:02
  5. Turneu Mini-AMATuR Regional "Spring Pong" - K.P. Oradea - 21.03.2015
    De King Pong Oradea în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 22.03.2015, 16:52

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •