Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 02.11.2019

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • sarcani
    a răspuns
    Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
    Nu e chiar așa Ană!
    Lumea citește, doar că multora li s-a luat să mai posteze... Sincer, și mie!
    Mi-e mi-a plăcut turneul, sala a fost ok. Dimineață l-am ajutat pe domnul care se ocupa de organizare în sală și totul a mers cum trebuie. în loc să mă plâng de condiții și organizare prefer să dau o m?nă de ajutor. Este un circuit pentru amatori, sunt amator, taxa nu mi s-a părut deloc mare pt. ce s-a oferit. Nu este deloc ușor să organizezi un astfel de eveniment dar să comentăm nu ne costă nimic!
    Când mergi la un turneu pt. un tricou și o foaie de h?rtie și singurul tău obiectiv este podiumul atunci te deranjează și zâmbetul adversarului. Când mergi să te simți bine, nu te mai deranjează nimic. Și dacă mai prinzi și un loc pe podium ai satisfacția că ieșeala a meritat!

    Dar asta e părerea mea!


    Trimis de pe al meu Huawei P30 Pro folosind Tapatalk
    Asta nu inseamna ca trebuie sa tacem, sa fim multumiti cu orice. Trebuie sa evoluam.
    La ultimul concurs de la Tg-Mureș, toti banii incasati au fost folositi pentru achizitionarea de mese de arbitraj, scorare pentru 20 de mese si pentru mingi de calitate. Niciodata de cand organizam concursuri nu am plecat cu bani acasa. Se poate, trebuie sa vrem, iar daca o facem din pasiune, nimic nu e greu.

    Lasă un comentariu:


  • Mihai Popescu-Apreotesei
    a răspuns
    E adevarat se pot face unele reprosuri organizatorilor. Dar nu cred ca vinovatii sunt ei. Nu se poate decat arareori sau ai si CALITATE si CANTITATE. Vrem si locuri multe dar si canditii excelente. Turneul Campionilor nu ar trebui sa devina un megaturneu cu cei mai multi participanti ci ar trebui sa devina cel mai puternic turneu valoric unde sa se lupte cei mai buni in cele mai bune conditii.

    Au prins loc jucatori CU UN SINGUR TURNEU in anul 2019. E in regula? Eu zic ca nu. De ce sa complicam concursul si implicit organizarea cerand sute de locuri? Cel mai corect ar fi un numar clar de locuri stabilit de Consiliul Director inca de la inceputul anului luand in considerare posibilitatile salilor existente in circuit. Vrei sa mergi prinzi loc pentru Turneul Campionilor atunci apuca-te din timp, mergi la turnee si completeaza-ti grila.

    Nu este corect fata de cei care au completat peste 70% din grila ca ceilalti care nu au binevoit sa mearga la turnee sa ceara suplimentari de locuri. Si aceasta regula ar trebui clar stabilita fara sa mai fie schimbata in timpul anului competitional. Nu este corect ca cei care s-au chinuit sa mearga la turnee sa aiba parte de conditii improprii pentru ca se doreste o participare in numar mare. Si vreau sa subliniez organizatorii sau Comitetul Director NU sunt vinovati de acest lucru cum reproseaza unii. Vinovati suntem toti: unii (cei care am mers la concursuri) ca nu am ridicat problema si sa spunem stop si altii, care nu au mers la concursuri si, nepasandu-le de munca celorlalti, doresc neaparat sa participe la acest turneu.

    Imi pare rau daca acest mesaj nu este pe placul unora dar aceasta este realitatea. La Turneul Campionilor trebuie primeze calitatea. Repet cei mai buni jucatori ai circuitului sa se dueleze intre ei in cele mai bune conditii posibile. Abia atunci se pot face reprosuri reale cu privire la organizare.

    Lasă un comentariu:


  • Constantin Sursilov
    a răspuns
    Postat în original de Ana Anna Vezi post
    Ok...taxa a fost 50 ron, anul trecut a fost posibil sa avem de toate...cred ca banii ar fi fost suficienti...
    Cred ca ....asa cum zicea si dnul Sarcani, si toti ceilalti...anul acesta nu a fost bine deloc, dar toti restul,care ar vrea sa puncteze acelasi lucru, sunt prea dezamagiti sa si mai bata capul sau, le e frica, dk si spun opiniile personale, sa nu fie interpretate gresit...si sa primeasca lumea depunctare...Cred ca, tot in comunism traim, din pacate.

    Sa speram ca, in viitor va fi mai bine, ca sa nu se duca de rapa ceea ce era frumos...Amaturul, oameni care se intalnesc cu drag, sa joace tenis de masă, in conditii bune, cu respect reciproc si fair.play..

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
    Nu e chiar așa Ană!
    Lumea citește, doar că multora li s-a luat să mai posteze... Sincer, și mie!
    Mi-e mi-a plăcut turneul, sala a fost ok. Dimineață l-am ajutat pe domnul care se ocupa de organizare în sală și totul a mers cum trebuie. în loc să mă plâng de condiții și organizare prefer să dau o m?nă de ajutor. Este un circuit pentru amatori, sunt amator, taxa nu mi s-a părut deloc mare pt. ce s-a oferit. Nu este deloc ușor să organizezi un astfel de eveniment dar să comentăm nu ne costă nimic!
    Când mergi la un turneu pt. un tricou și o foaie de h?rtie și singurul tău obiectiv este podiumul atunci te deranjează și zâmbetul adversarului. Când mergi să te simți bine, nu te mai deranjează nimic. Și dacă mai prinzi și un loc pe podium ai satisfacția că ieșeala a meritat!

    Dar asta e părerea mea!


    Trimis de pe al meu Huawei P30 Pro folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • Ana Anna
    a răspuns
    P.s...lumea care venea de la distante mari sau mici, se astepta sa fie conditiile prezentate la inceputul turneului, pe forum...erau promise conditii, nu s.au respectat promisiunile. .simplu.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • Ana Anna
    a răspuns
    Postat în original de razvan.cristofor Vezi post
    Buna ziua.

    Ca de obicei, dupa terminarea unui turneu apar si criticile vis-a-vis de organizare, logistica, etc.

    Eu personal, am avut o singura si mare nemultumire, ca sa-i zic asa, si anume jocul prestat de mine, care nu s-a ridicat constant la valoarea generala a turneului.

    Revenind la nemultumirile ridicate de o parte din competitori, privind lipsa scorerelor, a mantinelelor,va propun - propunerea se adreseaza tuturor amaturistilor, ca la primele 3 turnee de tip A din fiecare zona, care se vor desfasura in anul 2020, fiecare "masa" la care se va juca sa suporte contravaloarea unui scorer adica cei 10-12 jucatori care vor juca la o masa sa achite suplimentar, in taxa de inscriere la turneul respectiv, valoarea unui scorer impartita la numarul de jucatori care vor performa pe o masa. Cu alte cuvinte, dupa desfasurarea unui astfel de turneu, organizatorul acestuia va avea posibilitatea (si obligatia) de a achizitiona cate un scorer pentru fiecare masa de joc utilizata in acel turneu. Dupa cele 3 turnee, cred ca fiecare zona va avea un numar suficient de scorere care sa poata fi utilzate pentru buna desfasurare a oricarui turneu A+ sau turneu final, indiferent de locatia in care acesta se va desfasura. Abia atunci vom avea o acoperire morala in a-i critica pe organizatori in cazul in care nu se vor asigura conditii bune de desfasurare.

    Ce ziceti, sunteti de acord? Ar insemna ca un scorer sa fie cumparat de 12 amaturisti (6 din sesiunea de dimineata si 6 din sesiunea de dupa amiaza). Dezavantajati vor fi impatimitii, care merg saptamana de saptamana la turnee, dar cred a se pot gasi solutii pentru ca acestia sa nu fie defavorizati.

    Eu sunt de acord sa contribui in acest fel pentru crearea unor conditii mai bune de desfasurare a turneelor. Evident ca sunt si alte solutii. Trebuie doar sa le gasim si sa incercam sa le aplicam.

    Sa ne vedem sanatosi la urmatoarele turnee.
    Ok...taxa a fost 50 ron, anul trecut a fost posibil sa avem de toate...cred ca banii ar fi fost suficienti...
    Cred ca ....asa cum zicea si dnul Sarcani, si toti ceilalti...anul acesta nu a fost bine deloc, dar toti restul,care ar vrea sa puncteze acelasi lucru, sunt prea dezamagiti sa si mai bata capul sau, le e frica, dk si spun opiniile personale, sa nu fie interpretate gresit...si sa primeasca lumea depunctare...Cred ca, tot in comunism traim, din pacate.

    Sa speram ca, in viitor va fi mai bine, ca sa nu se duca de rapa ceea ce era frumos...Amaturul, oameni care se intalnesc cu drag, sa joace tenis de masă, in conditii bune, cu respect reciproc si fair.play..

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • razvan.cristofor
    a răspuns
    Buna ziua.

    Ca de obicei, dupa terminarea unui turneu apar si criticile vis-a-vis de organizare, logistica, etc.

    Eu personal, am avut o singura si mare nemultumire, ca sa-i zic asa, si anume jocul prestat de mine, care nu s-a ridicat constant la valoarea generala a turneului.

    Revenind la nemultumirile ridicate de o parte din competitori, privind lipsa scorerelor, a mantinelelor,va propun - propunerea se adreseaza tuturor amaturistilor, ca la primele 3 turnee de tip A din fiecare zona, care se vor desfasura in anul 2020, fiecare "masa" la care se va juca sa suporte contravaloarea unui scorer adica cei 10-12 jucatori care vor juca la o masa sa achite suplimentar, in taxa de inscriere la turneul respectiv, valoarea unui scorer impartita la numarul de jucatori care vor performa pe o masa. Cu alte cuvinte, dupa desfasurarea unui astfel de turneu, organizatorul acestuia va avea posibilitatea (si obligatia) de a achizitiona cate un scorer pentru fiecare masa de joc utilizata in acel turneu. Dupa cele 3 turnee, cred ca fiecare zona va avea un numar suficient de scorere care sa poata fi utilzate pentru buna desfasurare a oricarui turneu A+ sau turneu final, indiferent de locatia in care acesta se va desfasura. Abia atunci vom avea o acoperire morala in a-i critica pe organizatori in cazul in care nu se vor asigura conditii bune de desfasurare.

    Ce ziceti, sunteti de acord? Ar insemna ca un scorer sa fie cumparat de 12 amaturisti (6 din sesiunea de dimineata si 6 din sesiunea de dupa amiaza). Dezavantajati vor fi impatimitii, care merg saptamana de saptamana la turnee, dar cred a se pot gasi solutii pentru ca acestia sa nu fie defavorizati.

    Eu sunt de acord sa contribui in acest fel pentru crearea unor conditii mai bune de desfasurare a turneelor. Evident ca sunt si alte solutii. Trebuie doar sa le gasim si sa incercam sa le aplicam.

    Sa ne vedem sanatosi la urmatoarele turnee.

    Lasă un comentariu:


  • sarcani
    a răspuns
    Postat în original de ghiliv Vezi post
    Bună seara !
    Mulțumesc organizatorilor pentru toate eforturile depuse pentru a se desfasura turneul,participanților pentru prezența valoroasă și felicit câștigătorii la toate categoriile !
    Cu riscul de a supăra,vreau să vă împărtășesc condițiile de la începători care au fost sub nivelul unui turneu ,,B",vorbind din punctul de vedere al unui jucător care a fost până acum la 72 turnee in 31 de localitati timp de 2 ani.
    începând cu sala mică neîncapatoare,fără spațiu la mese și pe margine,fără mantinele de ajuns pentru a se evita perturbarea jocului de pătrunderea mingilor și chiar a jucatorilor din vecinătate;
    Lipsa de la început a mingilor,a apei a pixurilor și a atenționarii asupra regulilor in ce privește strigarea ,,stop"-ului și a repetării punctului,precum și mese de joc iluminate insuficient cu defecte ce influențau calitatea jocului.
    Remarc strădaniile organizatorilor de a face lucrurile să meargă în condițiile date și valoarea ridicată a participanților la turneu !
    In concluzie am întâlnit condiții de joc sub așteptări dar oameni inimoși de calitate care au incercat să fie bine.
    Buna ziua. Bineinteles ca toti organizatorii au muncit pe branci pentru asigurarea unei bune functionari a competitiei. Le multumim pentru asta.
    Cred totusi ca trebuie facut ceva pentru imbunatatirea conditiilor de joc. Sala de la incepatori a fost sub orice critica. Nu am participat niciodata la un turneu asa slab din punct de vedere al conditiilor de joc.
    Nu am inteles de ce s-a facut discriminarea intre categorii, cred ca toti am platit aceeasi taxa.

    Am rugamintea pentru anul competitional urmator , sa existe niste cerinte minime impuse organizatorilor turneelor A si A+. (apropo, am vazut concursuri B care aveau scorere)
    Eu personal nu mai participip la concursuri in care nu exista un minim de respect pentru concurenti. Voi fi adversarul numarul unu a celor care vor doar sa faca bani din aceste competitii.
    Va rog considerati acest comentariu unul constructiv , fara nici un apropo la o persoana anume.

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    www.amatur.ro

    Toate rezultatele, statistici, fotografii, live, video si pe pagina oficiala a turneului de pe site-ul www.amatur.ro:
    http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu?idt=2368

    Ultima editare de Bogdan V; 06.nov.2019, 11:22.

    Lasă un comentariu:


  • gabriel1962
    a răspuns
    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Buna seara!
    Trebuie să recunoaștem ca acest eveniment ne-a cam depașit. Așa este, au fost lipsuri multe, le știm cu toții , ~noi~ impreună cu organizatorii locali am incercat să facem un turneu al campionilor, dar din păcate este foarte greu să ridici nivelul turneului de referentă, adică cel de anul trecut de la Alba Iulia. Acum, după ce s-a trecut de obstacolele cu logistica grea ne-am poticnit in ce era mai simplu, (mingi, apă, pixuri, etc). Imi pare rău să spun că la un asemenea festival nu s-a lucrat la detalii, degeaba am fost dornici să iasă bine și pur si simplu mi-a fost rușine. Adică toti au alergat de colo colo si cănd am citit grupele la incepători nu aveam minim 20 pixuri, să nu mai vorbesc de mingi, in fine, am rezolvat problema, si am fugit in sala ”open” unde aceiasi problema, aici trebuia să existe mingi Butterfly si cum ”noi” am lăsat asta in grija organizatorilor locali asa au lăsat si ei in grija noastră, in fine s-a rezolvat si asta. Cu sprijinul lui Răzvan Crișan, căruia ?i multumesc, precizez că nu a fost contactat de nimeni pentru aceste mingi am reusit să trecem peste acest aspect, chiar dacă la primul meci am făcut apel la ințelegere pentru inceperea meciurilor, nu aveam incotro, era deja 11,30, practic Răzvan s-a dus in Sala Polivalentă si a cumpărat mingi de la alt coleg;

    Acum sincer, sala de la incepători a fost cum a fost, dar sala de la open era inconjurată pe 3 laturi cu cortină de sticlă, nu se vedea decât in gol, mi-a căzut fața, nu că o am eu prea ridicată, dar m-am panicat, lumina era asa cum era, intr-un târziu au venit si perdelele , zic intr-un târziu pentru că acestea nu se montează după ce incep meciurile, ci seara sau dimineata inainte de turneu. La A+ acestea sunt obligatorii, Amatur din fondurile donate a prevăzut buget pentru A+uri;

    Organizatorii locali au făcut tot posibilul să facă acest turneu, dar au avut scăpări la detalii , asta este , oamenii mai invață si din greseli. Altă data trebuie bine stiut, organizatorii locali , nu cei de la butoane, trebuie să țină cont de următoarele: mingi, coli A4, pixuri, apă, scotch, nr pt mese, filee, mantinele, perdele, sandwich, cupe, diplome si medalii;

    După turul de forță cu mesele si mantinelele unii dintre noi au fost practic extenuați, sper că ati observant si eforturile făcute de organizatorii locali, să nu mai vorbesc de ceilalti cum sunt Marcel Giosan sau Florin Toma care au fost cand pe drum cand in sală, cu responsabilități multiple (premiere, amplasarea meselor impreună cu org locali, etc); După toate cele intâmplate cu Emi , s-au mai retras si Florin Apian, Claudiu Vela, Dan Bodeanu si Cătălin Cozma , oameni de bază la un asemenea turneu, era si rândul meu, adică exact joi seara am căzut răpus de o răceală, acum m-am g?ndit de 10 ori ce fac, sau dacă pot să fac ceva ori să mă retrag, am ales să vin să dau o m?nă de ajutor si nu mă simt confortabil când iese cum iese.

    Pentru 20.20 cum zicea Veorica, m-am g?ndit să propun un turneu al campionilor mai altfel decât s-a petrecut până acum, adică să-l facem pe 4 zile la Cheile Gradistei, 100 de participanti din fiecare categorie, poate la prima strigare este foarte costisitor, dar daca ne propunem din timp o mini vacanță iese tot ceea ce v-ati dorit, impăcati si familia cu o plimbare, facem să fie echitabil pentru toate categoriile, nu mai dăm de ceasul mortii alerg?nd de la o sală la alta si plecăm mulțumiti si relaxati. Dacă jucăm toti in prima zi grupele inferioare de 5, a doua zi grupele superioare de 4 , a treia zi eliminatoriile pană la semifinale, iar a patra zi semifinalele si finalele pe 8 mese, spatiu generos ca la meciurile importante, eu zic că nu mai sunt lipsuri, asa că propunerea mea din timp poate să rezolve si pușculița Dvs .

    Țin să mulțumesc tuturor celor implicați in acestă activitate, dar in mod deosebit celor care s-au mobilizat rapid să aducă mantinele si mese pe ultima sută de metri, Iulian Gherasim, Sorin Botircă, Bozga Lucian si Florin Toma, iar referitor la ”puci” vis a vis de Emi vă spun un singur lucru, este mai bine asa, altfel exista riscul să-l pierdem definitiv , chiar si asa lucrurile privind sănătatea acestui ”duracel” nu este deloc roz, eu personal ii doresc multă sănătate.

    Vă rog să mă scuzati pentru acest mesaj, mai ales că nu este nici scurt nici cel mai favorabil.
    D-le Vladoiu , ideea organizarii unui altfel de turneu final este foarte buna asa cum a-ti conturat-o dar asa avea cateva adaugiri la care sa va ganditi cand va fi facuta propunerea.
    1.Cheile Gradistei - excelent ca locatie geografica ( in centrul tarii ) si conditii excelente ( verificate la turneul desfasurat acolo )
    2. Turneu in 4 zile - foarte buna ideea dar nu segmentand fazele pentru toate categoriile ( nu iti poti programa zilele libere si cazarile pt ca nu stii pana unde ajungi : grupe inf, grupe sup sau eliminatorii ) Cel mai simplu ar fi in 4 zile cate 100 participanti de categorie in doua sambete si in doua duminici. Fiecare categorie cu data de desfasurare diferita dar turneul de 100 oameni intr-o singura zi. E mult mai usor de planificat deplasarea si inchirierea salii e tot de 4 zile. E adevarat ca blochezi logistica 2 weekenduri ( care nu neaparat trebuie sa fie consecutive ci numai in aceiasi luna )
    In alta ordine de idei stiu ca toata lumea ar aprecia o locatie in centrul tarii ( cum a fost la Sf. Gheorghe ) , locatie care sa iti permita si o mica vacanta ( cum ar putea fi Cheile Gradistei ) sau un turneu final la București unde toata lumea s-ar putea deplasa si cu avionul. Oricum prima propunere vă implica direct , fiind organizatorul din partea locului in zona din centrul tarii, dar sunt convins ca nu e o problema pt d-voastra care aveti experienta mai multor turnee organizate.
    Sunt convins ca vor mai exista pareri despre aceasta propunere a d-voastra si trebuie luate in considerare astfel incat sa iasa ceva foarte bun. Stiu ca TF de la Alba Iulia a ridicat foarte sus stacheta ( sa nu uitam insa ce buget a existat pt acel turneu de bani, logistica si oameni ) dar stiu ca pe de alta parte ne face placere sa vedem mici detalii ( o Coca Cola, o ciocolata , un sandwich bun ) care presupun eforturi din partea organizatorilor, dar sa nu uitam esentialul NOI PT TENIS DE MASA NE INTALNIM.

    Lasă un comentariu:


  • Lambru Iustinian
    a răspuns
    Felicitări, Corbu Darius!

    Lasă un comentariu:


  • Pety
    a răspuns
    Postat în original de Ionutsirbu98 Vezi post
    Cand se va actualiza clasamentul conform punctajului de la acest turneu? Multumesc
    Din câte știu eu ... pe 2 decembrie


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • Ionutsirbu98
    a răspuns
    Cand se va actualiza clasamentul conform punctajului de la acest turneu? Multumesc

    Lasă un comentariu:


  • Johnny Erasure
    a răspuns
    Ar fi fain sa continuati cu filmul complet si de la celelalte categorii. Mulțumesc.

    Lasă un comentariu:


  • florin toma
    a răspuns
    Filmul evenimentelor de la Elite:

    Lista finala cu cei inscrisi:

    Inscrieri Elite - on 11/6/2019 at 8:54:02 AM

    1. Sorescu Deian, Resita, 59 - 48.36 - EL
    2. Roman Iulian, Brașov, 84 - 47.72 - EMW
    3. Lukasz Klimas, Ploiești, 244 - 47.13 - EL
    4. Fratila Robert, Baicoi, 3 - 46.84 - E
    5. Petrescu Liviu, Pitești, 72 - 46.02 - ELW
    6. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 45.29 - EL
    7. Avram Victor, Arad, 31 - 44.35 - E
    8. Durdun George, București, 168 - 44.1 - EL
    9. Iana Remus, Timișoara, 19 - 44 - E
    10. Pop Sorin, Bistrița, 457 - 43.97 - E
    11. Petrus Florin, Zalău, 121 - 43.96 - E
    12. Macarenco Andrei, București, 6 - 43.73 - EL
    13. Mutrescu Eugen, Timișoara, 5 - 43.68 - E
    14. Thouzard Adrian, Drobeta Tr Severin, 474 - 43.67 - E
    15. Chiscop Bogdan, Galați, 7 - 43.58 - EL
    16. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mureș, 16 - 43.43 - EM
    17. Roman Bogdan, Arad, 4 - 43.39 - E
    18. Albu Vlad, Iași, 8 - 42.76 - EM
    19. Nistor Dorel, Bistrița, 35 - 42.31 - EL
    20. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 46 - 42.27 - EW
    21. Sumanaru Catalin, Iași, 9 - 42.18 - E
    22. Verdet Adrian, Timișoara, 11 - 41.84 - E
    23. Put Gabriel, Oravita, 21 - 41.77 - E
    24. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 75 - 41.73 - E
    25. Neculai Alexandru, Tulcea, 10 - 41.66 - EL
    26. Galban Calin, Viseu, 44 - 41.51 - E
    27. Boru Lucian, Timișoara, 210 - 41.5 - E
    28. Corcoz Costin, Focșani, 26 - 41.05 - EM
    29. Toma Florin, Pitești, 12 - 40.9 - EW
    30. Neagoe Costin, București, 13 - 40.83 - E
    31. Blaga Marius, Cluj Napoca, 64 - 40.49 - EMH
    32. Mitrache Simion, Timișoara, 143 - 40.34 - E
    33. Bauer Lajos, Targu Mureș, 45 - 40.13 - EW
    34. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 33 - 39.8 - E
    35. Buzatu Vasile, Buftea, 14 - 39.73 - EW
    36. Mihalca Mihai, Bistrița, 124 - 39.19 - E
    37. Savu Cristian, Oradea, 15 - 39.13 - E
    38. Govoreanu Florin, Cisnadie, 17 - 38.86 - EW
    39. Banescu Dragos, Pitești, 134 - 38.78 - E
    40. Pavunev Dan, București, 25 - 38.53 - EL
    41. Constantin Teodor, București, 18 - 38.49 - E
    42. Dinca Daniel, București, 22 - 38.48 - EH
    43. Zbancu Leo, Deva, 305 - 38.48 - EW
    44. Craciun Calin, Oradea, 238 - 38.47 - E
    45. Raducan Bogdan, Craiova, 89 - 38.18 - E
    46. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 363 - 38.15 - E
    47. Teica Radu, Targu Jiu, 819 - 38 - E
    48. Pavel Calin, Hunedoara, 150 - 37.93 - E
    49. Cionoiu Cristian, București, 219 - 37.83 - E
    50. Pribeagu Sebastian, Pitești, 204 - 37.62 - EJ
    51. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 27 - 37.59 - E
    52. Mihalescu Dinu, Timișoara, 29 - 37.3 - EW
    53. Daneliuc Gabi, Selimbar, 24 - 37.28 - EW
    54. Dumitru Gheorghe, București, 37 - 37.26 - E
    55. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 470 - 37.2 - E
    56. Morosanu Vasile, Suceava, 40 - 37.03 - EW
    57. Sencu Victor, Targoviște, 56 - 36.73 - E
    58. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 221 - 36.56 - E
    59. Lazaroiu Adrian, Targoviște, 28 - 36.52 - EW
    60. Oprea Adrian, Lugoj, 38 - 36.35 - E
    61. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 36 - 36.18 - E
    62. Costache Rosioru Cristian, Timișoara, 41 - 36.1 - E
    63. Barbu Dan, Ramnicu Valcea, 545 - 36.1 - E
    64. Corbu Mihai Cosmin, Pitești, 96 - 35.8 - E
    65. Barsa Ioan, Moinesti, 48 - 35.54 - E
    66. Radu Daniel, București, 290 - 35.24 - E
    67. Crainic Adrian, Orastie, 387 - 35.24 - E
    68. Tic Ioan, Oradea, 39 - 35.23 - E
    69. Aron Darie, Sibiu, 186 - 35.16 - EW
    70. Mican Nicolae, Dej, 43 - 35.08 - E
    71. Zidar Victor, Reghin, 93 - 35.08 - E
    72. Vlase Gheorghe, Slobozia, 34 - 35.03 - EW
    73. Stefan Patrick, Brașov, 42 - 34.88 - E
    74. Balogh Attila, Oradea, 95 - 34.42 - E
    75. Totpal Marius, Busteni, 147 - 34.42 - E
    76. Ciuca Dan, Pitești, 140 - 34.17 - EW
    77. Orha Andrei, Targu Mureș, 176 - 33.73 - E
    78. Bleoca Marius, Târnaveni, 373 - 33.73 - E
    79. Ciucioiu Dorin, Timișoara, 411 - 33.68 - E
    80. Damian Alin, Campia Turzii, 564 - 33.67 - E
    81. Mitzea Alexandru, Sibiu, 163 - 33.41 - E
    82. Sinita Eugen, București, 367 - 33.34 - E
    83. Dumitrescu Cornel, București, 74 - 33.25 - EW
    84. Ciortescu Cristi, Iași, 47 - 33.04 - E
    85. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 475 - 32.83 - O
    86. Curut Gabriel, Timișoara, 170 - 31.23 - O
    87. Dumitrescu Adrian, Constanța, 492 - 28.88 - O
    88. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 517 - 28.3 - O
    89. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 1811 - 28.3 - O
    90. Dumitru Lazar, Petrila, 1216 - 26.5 - O
    91. Buciu Catalin, Bals, 502 - 25.73 - O
    92. Jaouir Khaled, București, 288 - 24.38 - OW
    93. Andrei Radu Alexandru, Iași, 732 - 24 - O
    94. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 460 - 23.92 - OW
    95. Mihaescu Nicola, Pitești, 504 - 23.16 - OLF
    96. Tanc Florin, Oradea, 444 - 22.31 - O
    97. Postelnicu Mihai, Focșani, 410 - 21.61 - O
    98. Lungu Marius, Oravita, 562 - 21.28 - O
    99. Tuta Radu Ionut, Pitești, 324 - 21.14 - O
    100. Luntraru Andrei, Iași, 2000 - 0 - O


    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SORESCU DEIAN RESITA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 PAVUNEV DAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    5
    3 ZBANCU LEO DEVA
    0-3
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    3
    4 DAMIAN ALIN CAMPIA TURZII
    1-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    4
    5 MITZEA ALEXANDRU SIBIU
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROMAN IULIAN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BANESCU DRAGOS PITESTI
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 DINCA DANIEL BUCURESTI
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 DUMITRU LAZAR PETRILA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    3 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    3
    5 CIORTESCU CRISTI IASI
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT BAICOI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    3 RADUCAN BOGDAN CRAIOVA
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    2
    4 ORHA ANDREI TARGU MURES
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 SINITA EUGEN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETRESCU LIVIU PITESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 MIHALCA MIHAI BISTRITA
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    3 CRACIUN CALIN ORADEA
    0-3
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    3
    4 TOTPAL MARIUS BUSTENI
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    5 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-1
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    1
    2 BUZATU VASILE BUFTEA
    1-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    3 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 CIUCA DAN PITESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    5 CURUT GABRIEL TIMISOARA
    3-2
    3-1
    0-3
    1-3
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 7 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 AVRAM VICTOR ARAD
    3-2
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    1
    2 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 TEICA RADU TARGU JIU
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    5 DUMITRESCU ADRIAN CONSTANTA
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 8 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DURDUN GEORGE BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 BAUER LAJOS TARGU MURES
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    3 PAVEL CALIN HUNEDOARA
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 STEFAN PATRICK BRASOV
    0-3
    3-0
    1-3
    2-3
    1
    3
    5 IRIMIA SORIN JR CLUJ NAPOCA
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    Gr.inferioara nr. 9 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IANA REMUS TIMISOARA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BLAGA MARIUS CLUJ NAPOCA
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    4 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5 OLAH OLIVER SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 10 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POP SORIN BISTRITA
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 MITRACHE SIMION TIMISOARA
    3-1
    3-0
    3-2
    1-3
    3
    1
    3 PRIBEAGU SEBASTIAN PITESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    4 ZIDAR VICTOR REGHIN
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
    1-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 11 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETRUS FLORIN Zalău
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
    1-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    4
    3 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    4 MICAN NICOLAE DEJ
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
    5 BUCIU CATALIN BALS
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 12 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MACARENCO ANDREI BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 TOMA FLORIN PITESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    4 ARON DARIE SIBIU
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 ANDREI RADU ALEXANDRU IASI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 13 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CORCOZ COSTIN FOCSANI
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 DANELIUC GABI SELIMBAR
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 TIC IOAN ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 JAOUIR KHALED BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 14 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 THOUZARD ADRIAN DROBETA TR SEVERIN
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    2 BORU LUCIAN TIMISOARA
    3-2
    3-2
    3-2
    2-3
    3
    1
    3 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 CRAINIC ADRIAN ORASTIE
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 MARIN PUIU AMARASTII DE SUS
    1-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 15 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CHISCOP BOGDAN Galați
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 GALBAN CALIN VISEU
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    3 MAXIM VALENTIN CLUJ NAPOCA
    1-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    3
    4 RADU DANIEL BUCURESTI
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 MIHAESCU NICOLA PITESTI
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 16 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA TARGU MURES
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 NECULAI ALEXANDRU TULCEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    3 MOROSANU VASILE SUCEAVA
    2-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 BARSA IOAN MOINESTI
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 TANC FLORIN ORADEA
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 17 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROMAN BOGDAN ARAD
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 CRUCERU SERGIU TARGU JIU
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 SENCU VICTOR TARGOVISTE
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    4 CORBU MIHAI COSMIN PITESTI
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    5 POSTELNICU MIHAI FOCSANI
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 18 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ALBU VLAD IASI
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 PUT GABRIEL ORAVITA
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 BARBU DAN RAMNICU VALCEA
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 TUTA RADU IONUT PITESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 19 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NISTOR DOREL BISTRITA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 VERDET ADRIAN TIMISOARA
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    3 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
    3-1
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    4 ZAMBLAU IONUT CLUJ NAPOCA
    0-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    5 LUNTRARU ANDREI IASI
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 20 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SUMANARU CATALIN IASI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 OPREA ADRIAN LUGOJ
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    4 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    5 LUNGU MARIUS ORAVITA
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0

    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SORESCU DEIAN RESITA
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 THOUZARD ADRIAN DROBETA TR SEVERIN
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 MAXIM VALENTIN CLUJ NAPOCA
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROMAN IULIAN BRASOV
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 TIC IOAN ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 BARSA IOAN MOINESTI
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 CORBU MIHAI COSMIN PITESTI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT BAICOI
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 PUT GABRIEL ORAVITA
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETRESCU LIVIU PITESTI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 PRIBEAGU SEBASTIAN PITESTI
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 LUNTRARU ANDREI IASI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 AVRAM VICTOR ARAD
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 STEFAN PATRICK BRASOV
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 OPREA ADRIAN LUGOJ
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DURDUN GEORGE BUCURESTI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 DUMITRESCU ADRIAN CONSTANTA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 ZAMBLAU IONUT CLUJ NAPOCA
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 9 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IANA REMUS TIMISOARA
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 CURUT GABRIEL TIMISOARA
    1-3
    2-3
    0
    3 BARBU DAN RAMNICU VALCEA
    1-3
    3-2
    1
    2
    Gr.superioara nr. 10 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MITRACHE SIMION TIMISOARA
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 SENCU VICTOR TARGOVISTE
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 11 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETRUS FLORIN Zalău
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 ORHA ANDREI TARGU MURES
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 MOROSANU VASILE SUCEAVA
    2-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 12 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TOMA FLORIN PITESTI
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
    1-3
    1-3
    0
    3 GALBAN CALIN VISEU
    0-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 13 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 DINCA DANIEL BUCURESTI
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 CRAINIC ADRIAN ORASTIE
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 14 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BORU LUCIAN TIMISOARA
    0-3
    3-2
    1
    2
    2 ZBANCU LEO DEVA
    3-0
    3-2
    2
    1
    3 DANELIUC GABI SELIMBAR
    2-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 15 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CHISCOP BOGDAN Galați
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 MITZEA ALEXANDRU SIBIU
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 ARON DARIE SIBIU
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 16 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NECULAI ALEXANDRU TULCEA
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 BANESCU DRAGOS PITESTI
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 17 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROMAN BOGDAN ARAD
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0
    3 ZIDAR VICTOR REGHIN
    0-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 18 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ALBU VLAD IASI
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 RADUCAN BOGDAN CRAIOVA
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 OLAH OLIVER SFANTU GHEORGHE
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 19 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN TIMISOARA
    3-1
    1-3
    1
    2
    2 TOTPAL MARIUS BUSTENI
    1-3
    0-3
    0
    3 BAUER LAJOS TARGU MURES
    3-1
    3-0
    2
    1
    Gr.superioara nr. 20 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU
    0-3
    2-3
    0
    3 BALOGH ATTILA ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    Gr.superioara nr. 21 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SUMANARU CATALIN IASI
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 BUZATU VASILE BUFTEA
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 22 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NISTOR DOREL BISTRITA
    3-0
    2-3
    1
    2
    2 PAVEL CALIN HUNEDOARA
    0-3
    0-3
    0
    3 MIHALCA MIHAI BISTRITA
    3-2
    3-0
    2
    1
    Gr.superioara nr. 23 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 BLAGA MARIUS CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 SAVU CRISTIAN ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 24 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRUCERU SERGIU TARGU JIU
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 POP SORIN BISTRITA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 25 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA TARGU MURES
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 MICAN NICOLAE DEJ
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 26 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 RADU DANIEL BUCURESTI
    0-3
    3-2
    1
    2
    2 MACARENCO ANDREI BUCURESTI
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 DAMIAN ALIN CAMPIA TURZII
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 27 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
    3-0
    1-3
    1
    2
    2 CORCOZ COSTIN FOCSANI
    0-3
    0-3
    0
    3 PAVUNEV DAN BUCURESTI
    3-1
    3-0
    2
    1

    Eliminatorii Elite

    1. Sorescu Deian
    --------------------Sorescu Deian 3-0
    64. Bye
    -----------------------------------Sorescu Deian 3-0
    33. Nistor Dorel
    --------------------Nistor Dorel 3-1
    32. Welker Ivan
    --------------------------------------------------Sorescu Deian 3-1
    17. Roman Bogdan
    --------------------Roman Bogdan 3-1
    48. Stefan Patrick
    -----------------------------------Neculai Alexandru 3-2
    49. Cionoiu Cristian
    --------------------Neculai Alexandru 3-1
    16. Neculai Alexandru
    -----------------------------------------------------------------Sorescu Deian 3-1
    9. Iana Remus
    --------------------Iana Remus 3-0
    56. Bye
    -----------------------------------Iana Remus 3-0
    41. Boru Lucian
    --------------------Cruceru Sergiu 3-1
    24. Cruceru Sergiu
    --------------------------------------------------Iana Remus 3-2
    25. Moldovan Horvath Csaba
    --------------------Moldovan Horvath Csaba 3-0
    40. Mitzea Alexandru
    -----------------------------------Moldovan Horvath Csaba 3-2
    57. Bye
    --------------------Durdun George 3-0
    8. Durdun George

    --------------------------------------------------------------------------------Sorescu Deian 3-1

    5. Petrescu Liviu
    --------------------Petrescu Liviu 3-0
    60. Bye
    -----------------------------------Petrescu Liviu 3-0
    37. Raducan Bogdan
    --------------------Dumitru Gheorghe 3-1
    28. Dumitru Gheorghe
    --------------------------------------------------Petrescu Liviu 3-2
    21. Sumanaru Catalin
    --------------------Orha Andrei 3-1
    44. Orha Andrei
    -----------------------------------Orha Andrei 3-0
    53. Tic Ioan
    --------------------Toma Florin 3-1
    12. Toma Florin
    -----------------------------------------------------------------Fratila Robert 3-1
    13. Mutrescu Eugen
    --------------------Mutrescu Eugen 3-1
    52. Mihalescu Dinu
    -----------------------------------Gogu Gabriel 3-2
    45. Craciun Calin
    --------------------Gogu Gabriel 3-1
    20. Gogu Gabriel
    --------------------------------------------------Fratila Robert 3-0
    29. Radu Daniel
    --------------------Verdet Adrian 3-0
    36. Verdet Adrian
    -----------------------------------Fratila Robert 3-0
    61. Bye
    --------------------Fratila Robert 3-0
    4. Fratila Robert

    ------------------------------------------------------------------------------------------Sorescu Deian 3-1

    3. Lukasz Klimas
    --------------------Lukasz Klimas 3-0
    62. Bye
    -----------------------------------Lukasz Klimas 3-0
    35. Balogh Attila
    --------------------Balogh Attila 3-2
    30. Mican Nicolae
    --------------------------------------------------Lukasz Klimas 3-0
    19. Bauer Lajos
    --------------------Bauer Lajos 3-2
    46. Barbu Dan
    -----------------------------------Zbancu Leo 3-0
    51. Jozsa Zoltan
    --------------------Zbancu Leo 3-1
    14. Zbancu Leo
    -----------------------------------------------------------------Lukasz Klimas 3-0
    11. Petrus Florin
    --------------------Thouzard Adrian 3-1
    54. Thouzard Adrian
    -----------------------------------Thouzard Adrian 3-2
    43. Galban Calin
    --------------------Mihalca Mihai 3-2
    22. Mihalca Mihai
    --------------------------------------------------Enciu Alexandru 3-0
    27. Pavunev Dan
    --------------------Pavunev Dan 3-0
    38. Zidar Victor
    -----------------------------------Enciu Alexandru 3-1
    59. Bye
    --------------------Enciu Alexandru 3-0
    6. Enciu Alexandru

    --------------------------------------------------------------------------------Lukasz Klimas 3-1

    7. Avram Victor
    --------------------Avram Victor 3-0
    58. Bye
    -----------------------------------Avram Victor 3-0
    39. Banescu Dragos
    --------------------Banescu Dragos 3-2
    26. Macarenco Andrei
    --------------------------------------------------Avram Victor 3-0
    23. Blaga Marius
    --------------------Dinca Daniel 3-0
    42. Dinca Daniel
    -----------------------------------Dinca Daniel 3-1
    55. Bye
    --------------------Mitrache Simion 3-0
    10. Mitrache Simion
    -----------------------------------------------------------------Avram Victor 3-1
    15. Chiscop Bogdan
    --------------------Chiscop Bogdan 3-1
    50. Pribeagu Sebastian
    -----------------------------------Chiscop Bogdan 3-2
    47. Dumitrescu Adrian
    --------------------Albu Vlad 3-1
    18. Albu Vlad
    --------------------------------------------------Roman Iulian 3-1
    31. Pop Sorin
    --------------------Teleki Zsolt 3-1
    34. Teleki Zsolt
    -----------------------------------Roman Iulian 3-0
    63. Bye
    --------------------Roman Iulian 3-0
    2. Roman Iulian

    Clasament Elite

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Lukasz Klimas - Ploiești
    3 -- 4
    Fratila Robert - Baicoi
    Avram Victor - Arad
    5 -- 8
    Iana Remus - Timișoara
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Petrescu Liviu - Pitești
    Roman Iulian - Brașov
    9 -- 16
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Zbancu Leo - Deva
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Dinca Daniel - București
    Moldovan Horvath Csaba - Targu Mureș
    Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
    Orha Andrei - Targu Mureș
    Chiscop Bogdan - Galați
    17 -- 32
    Nistor Dorel - Bistrița
    Balogh Attila - Oradea
    Verdet Adrian - Timișoara
    Banescu Dragos - Pitești
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    Pavunev Dan - București
    Dumitru Gheorghe - București
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Roman Bogdan - Arad
    Bauer Lajos - Targu Mureș
    Mutrescu Eugen - Timișoara
    Mitrache Simion - Timișoara
    Durdun George - București
    Mihalca Mihai - Bistrița
    Toma Florin - Pitești
    Albu Vlad - Iași
    33 -- 54
    Cionoiu Cristian - București
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Craciun Calin - Oradea
    Blaga Marius - Cluj Napoca
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Petrus Florin - Zalău
    Sumanaru Catalin - Iași
    Pribeagu Sebastian - Pitești
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Mican Nicolae - Dej
    Radu Daniel - București
    Macarenco Andrei - București
    Boru Lucian - Timișoara
    Zidar Victor - Reghin
    Raducan Bogdan - Craiova
    Pop Sorin - Bistrița
    Stefan Patrick - Brașov
    Barbu Dan - Ramnicu Valcea
    Mihalescu Dinu - Timișoara
    Galban Calin - Viseu
    Tic Ioan - Oradea
    Dumitrescu Adrian - Constanța
    55 -- 81 0v gr.sup.
    Put Gabriel - Oravita
    Corcoz Costin - Focșani
    Neagoe Costin - București
    Buzatu Vasile - Buftea
    Savu Cristian - Oradea
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Constantin Teodor - București
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    Pavel Calin - Hunedoara
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Morosanu Vasile - Suceava
    Sencu Victor - Targoviște
    Oprea Adrian - Lugoj
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Costache Rosioru Cristian - Timișoara
    Corbu Mihai Cosmin - Pitești
    Barsa Ioan - Moinesti
    Crainic Adrian - Orastie
    Aron Darie - Sibiu
    Totpal Marius - Busteni
    Bleoca Marius - Târnaveni
    Ciucioiu Dorin - Timișoara
    Damian Alin - Campia Turzii
    Curut Gabriel - Timișoara
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Luntraru Andrei - Iași
    82 -- 86 1v gr.inf.
    Lazaroiu Adrian - Targoviște
    Ciuca Dan - Pitești
    Dumitrescu Cornel - București
    Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    87 -- 100 0v gr.inf.
    Teica Radu - Targu Jiu
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Sinita Eugen - București
    Ciortescu Cristi - Iași
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Dumitru Lazar - Petrila
    Buciu Catalin - Bals
    Jaouir Khaled - București
    Andrei Radu Alexandru - Iași
    Mihaescu Nicola - Pitești
    Tanc Florin - Oradea
    Postelnicu Mihai - Focșani
    Lungu Marius - Oravita
    Tuta Radu Ionut - Pitești
    Ultima editare de Bogdan V; 06.nov.2019, 11:25.

    Lasă un comentariu:


  • Bogdan V
    a răspuns
    Inscrieri Open - on 06.11.2019 at 11:16:12

    1. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 97 - 32,98 - O
    2. Baiburi Levent, Tulcea, 118 - 32,98 - O
    3. Kaposta Victor, Arad, 49 - 32,89 - O
    4. Grigore Alexandru, Campina, 60 - 32,82 - O
    5. Catricicau Adrian, Baia Mare, 157 - 32,8 - O
    6. Mitrea Silviu, Navodari, 51 - 32,7 - OW
    7. Motorga Dorin, Targu Mureș, 66 - 32,54 - O
    8. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iași, 61 - 32,48 - O
    9. Potarniche Bianca, Buzău, 187 - 32,37 - OLJF
    10. Creinicean Liviu, Oravita, 253 - 32,2 - O
    11. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 32,19 - OW
    12. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 69 - 32,03 - O
    13. Grubacichi Marius, Timișoara, 275 - 31,93 - O
    14. Turburan Ion, Resita, 177 - 31,92 - O
    15. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 70 - 31,87 - OW
    16. Frunza Alexandru, Timișoara, 127 - 31,78 - O
    17. Fratea Aurel, Constanța, 54 - 31,73 - OW
    18. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 165 - 31,72 - OW
    19. Dracea Gabriel, Sinaia, 148 - 31,57 - O
    20. Corbu Darius, Valenii de Munte, 126 - 31,19 - O
    21. Avram Nicolae, Nedelea, 67 - 31,02 - O
    22. Bubulac Cristi, Piatra Neamț, 133 - 30,77 - O
    23. Migea Cornel, Sibiu, 73 - 30,74 - OW
    24. Gheorghe Nicolae, Călărași, 65 - 30,72 - O
    25. Marian Bogdan, Ploiești, 103 - 30,71 - OW
    26. Istrate Cristian, București, 68 - 30,7 - OW
    27. Drinceanu Lilian, Oravita, 132 - 30,69 - O
    28. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 76 - 30,56 - O
    29. Cinca Daniel, Craiova, 142 - 30,36 - O
    30. Szalay Liviu, Oradea, 78 - 30,3 - O
    31. Georgescu Constantin, Orastie, 145 - 30,1 - O
    32. Ivan Sorin Ioan, Targoviște, 92 - 29,96 - O
    33. Voin Doru, București, 107 - 29,88 - O
    34. Husa Gelu, Zalău, 286 - 29,78 - O
    35. Gavrila Aurel, București, 77 - 29,66 - OWH
    36. Micuda Mihai, București, 155 - 29,54 - O
    37. Sorescu Mircea, Paulesti, 79 - 29,43 - OW
    38. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 85 - 29,35 - O
    39. Trocan Nicolae, Mioveni, 82 - 29,34 - OW
    40. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 131 - 29,33 - OW
    41. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 139 - 28,98 - O
    42. Padurariu Costel, Brașov, 83 - 28,84 - O
    43. Nagy Iosif, Arad, 100 - 28,83 - OW
    44. Darmaz Ion, Targoviște, 88 - 28,73 - OW
    45. Dragan Petru Ioan, Iași, 149 - 28,71 - O
    46. Capus Giani, Galați, 91 - 28,68 - O
    47. Ciobanu Daniel, Blaj, 90 - 28,44 - OW
    48. Boznea Daniel, Deva, 213 - 28,37 - O
    49. Gherasim Iulian, Tulcea, 98 - 28,26 - O
    50. Veres Francisc, Oravita, 260 - 28,13 - O
    51. Degianschi Obrad, Resita, 160 - 27,89 - O
    52. Leolea Andrei, Constanța, 125 - 27,88 - OW
    53. Cioveie Bogdan, Oravita, 169 - 27,63 - O
    54. Campean Adrian, București, 112 - 27,48 - OW
    55. Stancescu Sebastian, Ploiești, 128 - 27,29 - O
    56. Petrov Dan, București, 200 - 27,28 - OW
    57. Vasilescu Remus, Curtea de Argeș, 185 - 27,25 - O
    58. Trocaru Remus, Tulcea, 225 - 27,24 - O
    59. Pralea Marius Dan, Botoșani, 109 - 27,08 - O
    60. Miclos Andrei, Dej, 207 - 26,98 - O
    61. Craciun David Mihai, București, 136 - 26,89 - OJ
    62. Stan Catalin, Curtea de Argeș, 257 - 26,71 - O
    63. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 26,65 - O
    64. Zavricescu George, Curtea de Argeș, 201 - 26,58 - OW
    65. Ispas Dan, Timișoara, 270 - 26,46 - O
    66. Lovin Eusebiu, Comănești, 175 - 26,37 - OW
    67. Colesniuc Romeo, Botoșani, 205 - 26,24 - OW
    68. Csaky Tiberiu, Resita, 222 - 26,22 - OW
    69. Osman Metin, Tulcea, 141 - 26,15 - O
    70. Dirlea Ioan, Aiud, 166 - 26,14 - OH
    71. Vladoiu Gelu, Brașov, 116 - 26,12 - OW
    72. Balaban Catalin, București, 277 - 25,93 - O
    73. Papacu Bejoli, București, 220 - 25,58 - OW
    74. Corneanu Sorin, Botoșani, 130 - 25,57 - OW
    75. Janosi Attila, Targu Mureș, 154 - 25,49 - O
    76. Ticu Sorin, Lugoj, 236 - 25 - O
    77. Barac Marius, Sibiu, 215 - 24,9 - OW
    78. Dumitru Florin, Arad, 153 - 24,83 - O
    79. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 202 - 24,68 - OW
    80. Curpas Ioan, Oradea, 217 - 24,62 - OW
    81. Birtalan Laszlo, Oradea, 164 - 24,34 - OW
    82. Peta Octavian, Cluj Napoca, 280 - 24,19 - OW
    83. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 214 - 24,06 - O
    84. Visan Bogdan, Targoviște, 208 - 23,83 - O
    85. Cecan Vasile, Timișoara, 191 - 23,78 - O
    86. Barbulescu Dan, Sibiu, 228 - 23,7 - OW
    87. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 206 - 22,8 - O
    88. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 198 - 22,62 - O
    89. Cucu Cristin, Targoviște, 272 - 22,37 - OW
    90. Hancig Mircea, Timișoara, 195 - 22,29 - O
    91. Comsa Dan, Sibiu, 285 - 22,19 - O
    92. Vieru Costica, Botoșani, 246 - 21,62 - OW
    93. Chivu Cornel, Craiova, 241 - 21,39 - O
    94. Fotia Iulian, Bacău, 211 - 21,28 - O
    95. Popa Mircea, Brașov, 203 - 21,23 - OW
    96. Dospinescu George, Sibiu, 234 - 20,68 - OW
    97. Stancalie Doru, Craiova, 381 - 20,5 - OW
    98. Docan Cristian, București, 239 - 20,01 - O
    99. Ene Florin, Ploiești, 259 - 20 - O
    100. Raileanu Raissa, București, 952 - 12,23 - AF
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 292 - 24,43 - O
    2. Catana Claudiu, București, 302 - 26,65 - O
    3. Sarbu Dan, Ploiești, 314 - 24,19 - OW
    4. Ankar Wasim, Timișoara, 318 - 21,15 - O
    5. Beches Andrei, Sibiu, 321 - 27,43 - O
    6. Turcu Viorel, Piatra Neamț, 341 - 20,06 - OW
    7. Valcea Daniel, Pitești, 347 - 23,19 - O
    8. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 362 - 21,37 - O
    9. Nistor Florin, Comănești, 370 - 25,56 - O
    10. Kromek Iulian, Cugir, 380 - 25,25 - O
    11. Laur Boro, Sinaia, 413 - 29,64 - O
    12. Cioboiu Dan, Craiova, 468 - 24,68 - O
    13. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 472 - 26,58 - O
    14. Chirita Nicolae, Curtea de Argeș, 508 - 22,18 - O
    15. Szemciuk Istvan, Deva, 520 - 26,45 - O
    16. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 531 - 21,48 - O
    17. Venter Liviu, Resita, 532 - 23,28 - O
    18. Kramarsic Milos, Belgrad, 554 - 28,45 - O
    19. Deak Valentin, Sebis, 606 - 24,5 - O
    20. Meszar Razvan, Arad, 608 - 25,77 - O
    21. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin, 634 - 32,2 - O
    22. Ivan Adrian, Tulcea, 641 - 22,15 - O
    23. Cretu Marian, Craiova, 689 - 23,33 - O
    24. Bora Nicolae, Alba Iulia, 694 - 28,77 - O
    25. Lica George, Eforie, 725 - 25,93 - OW
    26. Andrei Radu Alexandru, Iași, 732 - 24 - O
    27. Starcz Adrian, Lupeni, 766 - 20,37 - O
    28. Negulescu Ioan, Ramnicu Valcea, 795 - 20,1 - O
    29. Grosan Mircea, Dej, 1038 - 23,9 - O
    30. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 1164 - 20,2 - O
    31. Bodeanu Dan, București, 1191 - 22,85 - OW



    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    2
    2 GHEORGHE NICU DROBETA TR SEVERIN
    3-0
    3-1
    3-0
    0-3
    3
    1
    3 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 CURPAS IOAN ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA
    1-3
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BAIBURI LEVENT TULCEA
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    3
    2 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 PADURARIU COSTEL BRASOV
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    4 DUMITRU FLORIN ARAD
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-0
    1-3
    1-3
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 KAPOSTA VICTOR ARAD
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    2
    2 TAMAS SZILARD MIERCUREA CIUC
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    3 DARMAZ ION TARGOVISTE
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    3
    4 KANTOR IMRE ZOLTAN REGHIN
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    5 CECAN VASILE TIMISOARA
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 SORESCU MIRCEA PAULESTI
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 NAGY IOSIF ARAD
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 BARAC MARIUS SIBIU
    1-3
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    3
    5 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 MICUDA MIHAI BUCURESTI
    3-0
    1-3
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 DRAGAN PETRU IOAN IASI
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    3
    4 TICU SORIN LUGOJ
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    5 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MITREA SILVIU NAVODARI
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    2 GAVRILA AUREL BUCURESTI
    3-0
    1-3
    3-2
    2-3
    2
    2
    3 CAPUS GIANI Galați
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 JANOSI ATTILA TARGU MURES
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 BARBULESCU DAN SIBIU
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOTORGA DORIN TARGU MURES
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 HUSA GELU Zalău
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    2
    3 CIOBANU DANIEL BLAJ
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 8 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN IASI
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    2 VOIN DORU BUCURESTI
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 BOZNEA DANIEL DEVA
    3-1
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    1
    4 CORNEANU SORIN Botoșani
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 9 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POTARNICHE BIANCA BUZAU
    3-0
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 IVAN SORIN IOAN TARGOVISTE
    0-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    3 GHERASIM IULIAN TULCEA
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    3
    4 BALABAN CATALIN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    4
    5 HANCIG MIRCEA TIMISOARA
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 10 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    2 GEORGESCU CONSTANTIN ORASTIE
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    3-0
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    1
    4 VLADOIU GELU BRASOV
    3-0
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    3
    5 CUCU CRISTIN TARGOVISTE
    3-0
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 11 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 CINCA DANIEL CRAIOVA
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 VERES FRANCISC ORAVITA
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    4 DIRLEA IOAN AIUD
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 COMSA DAN SIBIU
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 12 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    3
    3 LEOLEA ANDREI CONSTANTA
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    4 OSMAN METIN TULCEA
    0-3
    3-0
    3-2
    2-3
    2
    2
    5 VIERU COSTICA Botoșani
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    Gr.inferioara nr. 13 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GRUBACICHI MARIUS TIMISOARA
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    2 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    3-2
    0-3
    3-1
    3-2
    3
    2
    3 CIOVEIE BOGDAN ORAVITA
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    4 CSAKY TIBERIU RESITA
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 CHIVU CORNEL CRAIOVA
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 14 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TURBURAN ION RESITA
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    3-2
    2-3
    2-3
    2-3
    1
    5
    3 CAMPEAN ADRIAN BUCURESTI
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
    4 COLESNIUC ROMEO Botoșani
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    5 FOTIA IULIAN BACAU
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 15 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
    2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    2
    3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    4 ISPAS DAN TIMISOARA
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    5 POPA MIRCEA BRASOV
    2-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 16 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FRUNZA ALEXANDRU TIMISOARA
    0-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    3
    2 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 PETROV DAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    4 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    5 DOSPINESCU GEORGE SIBIU
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 17 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FRATEA AUREL CONSTANTA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 GHEORGHE NICOLAE CALARASI
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    3 VASILESCU REMUS CURTEA DE ARGES
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 NEGREAN IOAN SIBIU
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 STANCALIE DORU CRAIOVA
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 18 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3-1
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    2
    2 MIGEA CORNEL SIBIU
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    3
    3 TROCARU REMUS TULCEA
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 ZAVRICESCU GEORGE CURTEA DE ARGES
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    5 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 19 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DRACEA GABRIEL SINAIA
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT
    3-1
    3-0
    3-1
    2-3
    3
    1
    3 PRALEA MARIUS DAN Botoșani
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    4 STAN CATALIN CURTEA DE ARGES
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    5 RAILEANU RAISSA BUCURESTI
    1-3
    3-2
    1-3
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 20 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    3-1
    1-3
    3-2
    2-3
    2
    3
    3 MICLOS ANDREI DEJ
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    4 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    2-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    5 ENE FLORIN PLOIESTI
    0-3
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    4





    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GHEORGHE NICU DROBETA TR SEVERIN
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 CAMPEAN ADRIAN BUCURESTI
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PADURARIU COSTEL BRASOV
    1-3
    1-3
    0
    2 GRUBACICHI MARIUS TIMISOARA
    3-1
    2-3
    1
    2
    3 FRUNZA ALEXANDRU TIMISOARA
    3-1
    3-2
    2
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KANTOR IMRE ZOLTAN REGHIN
    1-3
    2-3
    0
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    3-1
    3-2
    2
    1
    3 GHEORGHE NICOLAE CALARASI
    3-2
    2-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 DIRLEA IOAN AIUD
    0-3
    1-3
    0
    3 MIGEA CORNEL SIBIU
    0-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MICUDA MIHAI BUCURESTI
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 VLADOIU GELU BRASOV
    0-3
    0-3
    0
    3 STAN CATALIN CURTEA DE ARGES
    1-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CAPUS GIANI Galați
    2-3
    3-1
    1
    1
    2 GHERASIM IULIAN TULCEA
    3-2
    2-3
    1
    2
    3 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    1-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOTORGA DORIN TARGU MURES
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN IASI
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 ENE FLORIN PLOIESTI
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOZNEA DANIEL DEVA
    1-3
    1-3
    0
    2 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 PRALEA MARIUS DAN Botoșani
    3-1
    0-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 9 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POTARNICHE BIANCA BUZAU
    3-2
    1-3
    1
    2 MITREA SILVIU NAVODARI
    2-3
    3-0
    1
    1
    3 ZAVRICESCU GEORGE CURTEA DE ARGES
    3-1
    0-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 10 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    0-3
    3-2
    1
    2
    2 DRAGAN PETRU IOAN IASI
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 NEGREAN IOAN SIBIU
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 11 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    3-0
    1-3
    1
    2
    2 BARAC MARIUS SIBIU
    0-3
    1-3
    0
    3 PETROV DAN BUCURESTI
    3-1
    3-1
    2
    1
    Gr.superioara nr. 12 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 DARMAZ ION TARGOVISTE
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 POPA MIRCEA BRASOV
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 13 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CIOVEIE BOGDAN ORAVITA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 BAIBURI LEVENT TULCEA
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 FOTIA IULIAN BACAU
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 14 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TURBURAN ION RESITA
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    0-3
    2-3
    0
    3 CSAKY TIBERIU RESITA
    2-3
    3-2
    1
    2
    Gr.superioara nr. 15 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
    1-3
    3-1
    1
    2
    2 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
    3-1
    3-1
    2
    1
    3 LEOLEA ANDREI CONSTANTA
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 16 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    3-0
    2-3
    1
    1
    3 VERES FRANCISC ORAVITA
    1-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 17 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FRATEA AUREL CONSTANTA
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 KAPOSTA VICTOR ARAD
    3-0
    3-2
    2
    1
    3 CUCU CRISTIN TARGOVISTE
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 18 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TROCARU REMUS TULCEA
    1-3
    3-1
    1
    2
    2 SORESCU MIRCEA PAULESTI
    3-1
    0-3
    1
    3 BALABAN CATALIN BUCURESTI
    1-3
    3-0
    1
    1
    Gr.superioara nr. 19 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT
    0-3
    1-3
    0
    2 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE
    3-0
    2-3
    1
    2
    3 CORNEANU SORIN Botoșani
    3-1
    3-2
    2
    1
    Gr.superioara nr. 20 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 GAVRILA AUREL BUCURESTI
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 CIOBANU DANIEL BLAJ
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 21 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 HUSA GELU Zalău
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 JANOSI ATTILA TARGU MURES
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 22 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DRACEA GABRIEL SINAIA
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 VOIN DORU BUCURESTI
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 TICU SORIN LUGOJ
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 23 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    2-3
    2-3
    0
    2 HANCIG MIRCEA TIMISOARA
    3-2
    0-3
    1
    2
    3 NAGY IOSIF ARAD
    3-2
    3-0
    2
    1
    Gr.superioara nr. 24 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VASILESCU REMUS CURTEA DE ARGES
    0-3
    3-2
    1
    2 GEORGESCU CONSTANTIN ORASTIE
    3-0
    2-3
    1
    1
    3 CECAN VASILE TIMISOARA
    2-3
    3-2
    1
    2
    Gr.superioara nr. 25 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
    2-3
    1-3
    0
    2 CINCA DANIEL CRAIOVA
    3-2
    2-3
    1
    2
    3 DUMITRU FLORIN ARAD
    3-1
    3-2
    2
    1
    Gr.superioara nr. 26 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 OSMAN METIN TULCEA
    1-3
    1-3
    0
    3 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    0-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 27 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COLESNIUC ROMEO Botoșani
    3-0
    0-3
    1
    2
    2 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    0-3
    2-3
    0
    3 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-2
    2
    1




    Eliminatorii Open

    1. Gheorghe Nicu
    --------------------Gheorghe Nicu 3-0
    64. Bye
    -----------------------------------Voin Doru 3-2
    33. Voin Doru
    --------------------Voin Doru 3-2
    32. Hancig Mircea
    --------------------------------------------------Voin Doru 3-2
    17. Kaposta Victor
    --------------------Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3-2
    48. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    -----------------------------------Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3-2
    49. Gherasim Iulian
    --------------------Gherasim Iulian 3-2
    16. Trocan Nicolae
    -----------------------------------------------------------------Mitrea Silviu 3-1
    9. Mitrea Silviu
    --------------------Mitrea Silviu 3-0
    56. Bye
    -----------------------------------Mitrea Silviu 3-0
    41. Csaky Tiberiu
    --------------------Csaky Tiberiu 3-0
    24. Georgescu Constantin
    --------------------------------------------------Mitrea Silviu 3-0
    25. Dumitru Florin
    --------------------Panaitescu Stefan 3-1
    40. Panaitescu Stefan
    -----------------------------------Panaitescu Stefan 3-0
    57. Bye
    --------------------Papacu Bejoli 3-0
    8. Papacu Bejoli

    --------------------------------------------------------------------------------Mitrea Silviu 3-0

    5. Micuda Mihai
    --------------------Micuda Mihai 3-0
    60. Bye
    -----------------------------------Micuda Mihai 3-2
    37. Trocaru Remus
    --------------------Trocaru Remus 3-2
    28. Colesniuc Romeo
    --------------------------------------------------Georgiu Dragos 3-2
    21. Husa Gelu
    --------------------Vaida Sorin 3-1
    44. Vaida Sorin
    -----------------------------------Georgiu Dragos 3-2
    53. Grubacichi Marius
    --------------------Georgiu Dragos 3-1
    12. Georgiu Dragos
    -----------------------------------------------------------------Georgiu Dragos 3-1
    13. Baiburi Levent
    --------------------Gheorghe Nicolae 3-2
    52. Gheorghe Nicolae
    -----------------------------------Gheorghe Nicolae 3-1
    45. Degianschi Obrad
    --------------------Degianschi Obrad 3-1
    20. Gavrila Aurel
    --------------------------------------------------Grigore Alexandru 3-0
    29. Drinceanu Lilian
    --------------------Catricicau Adrian 3-2
    36. Catricicau Adrian
    -----------------------------------Grigore Alexandru 3-2
    61. Bye
    --------------------Grigore Alexandru 3-0
    4. Grigore Alexandru

    ------------------------------------------------------------------------------------------Corbu Darius 3-0

    3. Szalay Liviu
    --------------------Szalay Liviu 3-0
    62. Bye
    -----------------------------------Corbu Darius 3-1
    35. Corbu Darius
    --------------------Corbu Darius 3-2
    30. Cinca Daniel
    --------------------------------------------------Corbu Darius 3-0
    19. Corneanu Sorin
    --------------------Corneanu Sorin 3-2
    46. Zavricescu George
    -----------------------------------Turburan Ion 3-1
    51. Migea Cornel
    --------------------Turburan Ion 3-2
    14. Turburan Ion
    -----------------------------------------------------------------Corbu Darius 3-0
    11. Petrov Dan
    --------------------Campean Adrian 3-0
    54. Campean Adrian
    -----------------------------------Campean Adrian 3-2
    43. Darmaz Ion
    --------------------Dracea Gabriel 3-0
    22. Dracea Gabriel
    --------------------------------------------------Fratea Aurel 3-0
    27. Peta Octavian
    --------------------Fratea Aurel 3-1
    38. Fratea Aurel
    -----------------------------------Fratea Aurel 3-1
    59. Bye
    --------------------Capus Giani 3-0
    6. Capus Giani

    --------------------------------------------------------------------------------Corbu Darius 3-0

    7. Motorga Dorin
    --------------------Motorga Dorin 3-0
    58. Bye
    -----------------------------------Motorga Dorin 3-2
    39. Marian Bogdan
    --------------------Marian Bogdan 3-1
    26. Istrate Cristian
    --------------------------------------------------Dragan Petru Ioan 3-1
    23. Nagy Iosif
    --------------------Cioveie Bogdan 3-1
    42. Cioveie Bogdan
    -----------------------------------Dragan Petru Ioan 3-2
    55. Bye
    --------------------Dragan Petru Ioan 3-0
    10. Dragan Petru Ioan
    -----------------------------------------------------------------Frunza Alexandru 3-1
    15. Polotca Stefan
    --------------------Stan Catalin 3-0
    50. Stan Catalin
    -----------------------------------Stan Catalin 3-1
    47. Pralea Marius Dan
    --------------------Balaban Catalin 3-2
    18. Balaban Catalin
    --------------------------------------------------Frunza Alexandru 3-1
    31. Cecan Vasile
    --------------------Cecan Vasile 3-2
    34. Craciun David Mihai
    -----------------------------------Frunza Alexandru 3-0
    63. Bye
    --------------------Frunza Alexandru 3-0
    2. Frunza Alexandru





    Clasament Open

    1. Corbu Darius - Valenii de Munte
    2. Mitrea Silviu - Navodari
    3 -- 4
    Frunza Alexandru - Timișoara
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    5 -- 8
    Fratea Aurel - Constanța
    Voin Doru - București
    Dragan Petru Ioan - Iași
    Grigore Alexandru - Campina
    9 -- 16
    Turburan Ion - Resita
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Stan Catalin - Curtea de Argeș
    Micuda Mihai - București
    Campean Adrian - București
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iași
    Motorga Dorin - Targu Mureș
    Gheorghe Nicolae - Călărași
    17 -- 32
    Szalay Liviu - Oradea
    Csaky Tiberiu - Resita
    Cecan Vasile - Timișoara
    Vaida Sorin - Oradea
    Capus Giani - Galați
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Cioveie Bogdan - Oravita
    Catricicau Adrian - Baia Mare
    Corneanu Sorin - Botoșani
    Papacu Bejoli - București
    Balaban Catalin - București
    Trocaru Remus - Tulcea
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Marian Bogdan - Ploiești
    Degianschi Obrad - Resita
    33 -- 54
    Cinca Daniel - Craiova
    Grubacichi Marius - Timișoara
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Hancig Mircea - Timișoara
    Migea Cornel - Sibiu
    Dumitru Florin - Arad
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Petrov Dan - București
    Kaposta Victor - Arad
    Baiburi Levent - Tulcea
    Georgescu Constantin - Orastie
    Craciun David Mihai - București
    Husa Gelu - Zalău
    Nagy Iosif - Arad
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Zavricescu George - Curtea de Argeș
    Pralea Marius Dan - Botoșani
    Colesniuc Romeo - Botoșani
    Darmaz Ion - Targoviște
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Istrate Cristian - București
    Gavrila Aurel - București
    55 -- 59 1v gr.sup.
    Potarniche Bianca - Buzău
    Avram Nicolae - Nedelea
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Veres Francisc - Oravita
    Vasilescu Remus - Curtea de Argeș
    60 -- 81 0v gr.sup.
    Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    Bubulac Cristi - Piatra Neamț
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Padurariu Costel - Brașov
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Boznea Daniel - Deva
    Leolea Andrei - Constanța
    Stancescu Sebastian - Ploiești
    Negrean Ioan - Sibiu
    Lovin Eusebiu - Comănești
    Osman Metin - Tulcea
    Dirlea Ioan - Aiud
    Vladoiu Gelu - Brașov
    Janosi Attila - Targu Mureș
    Ticu Sorin - Lugoj
    Barac Marius - Sibiu
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Cucu Cristin - Targoviște
    Fotia Iulian - Bacău
    Popa Mircea - Brașov
    Ene Florin - Ploiești
    82 -- 90 1v gr.inf.
    Ivan Sorin Ioan - Targoviște
    Miclos Andrei - Dej
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Visan Bogdan - Targoviște
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Vieru Costica - Botoșani
    Raileanu Raissa - București
    91 -- 100 0v gr.inf.
    Creinicean Liviu - Oravita
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    Ispas Dan - Timișoara
    Curpas Ioan - Oradea
    Pelaghie Ioan - Targu Mureș
    Comsa Dan - Sibiu
    Chivu Cornel - Craiova
    Dospinescu George - Sibiu
    Stancalie Doru - Craiova
    Docan Cristian - București
    Ultima editare de Bogdan V; 06.nov.2019, 11:24.

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Inscrieri Avansați - on 06.11.2019 at 09:08:05

    1. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 223 - 19,97 - A
    2. Iacob Gabriel, Iași, 240 - 19,97 - AW
    3. Tamsa Titus, Resita, 523 - 19,95 - A
    4. Fulop Attila, Aiud, 278 - 19,94 - AW
    5. Vajda Erno, Reghin, 311 - 19,94 - AW
    6. Radu Constantin, Sibiu, 282 - 19,91 - AW
    7. Daroti Florin, Lipova, 356 - 19,9 - A
    8. Stoian Sorin, Curtea de Argeș, 313 - 19,85 - A
    9. Socaci Sorin, Panciu, 227 - 19,81 - AW
    10. Sursilov Constantin, București, 254 - 19,8 - A
    11. Bivolaru Stelian, Targoviște, 243 - 19,77 - A
    12. Botoc Ovidiu, Paulesti, 312 - 19,76 - A
    13. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 330 - 19,76 - AW
    14. Halasz Peter, Oradea, 448 - 19,76 - A
    15. Sterczer Sandor, Sanzieni, 262 - 19,74 - A
    16. Damian Mircea, Bistrița, 268 - 19,74 - A
    17. Barbuta Ioan, Dej, 383 - 19,72 - A
    18. Bejan Alexandru, Tecuci, 252 - 19,66 - A
    19. Chirica Alexandru, București, 360 - 19,61 - A
    20. Dinu Gheorghe, București, 247 - 19,54 - AW
    21. Durac Viorel, Constanța, 422 - 19,53 - AW
    22. Bozosan Petre, Sibiu, 266 - 19,47 - A
    23. Alexandru Marius, București, 267 - 19,46 - A
    24. Chiriac Marius, Botoșani, 542 - 19,35 - A
    25. Fekete Istvan, Arad, 293 - 19,33 - A
    26. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 255 - 19,22 - A
    27. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 540 - 19,2 - A
    28. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 317 - 19,11 - A
    29. Piper Petru, Luna CJ, 309 - 19,06 - AH
    30. Szivery Adrian, Arad, 264 - 18,97 - A
    31. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 294 - 18,91 - A
    32. Preda Nicolae, Curtea de Argeș, 403 - 18,86 - AW
    33. Stoica Mihai, Hateg, 477 - 18,69 - A
    34. Loghin Florin, Brașov, 258 - 18,64 - A
    35. Strugar Ioan, Deda, 426 - 18,64 - A
    36. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 579 - 18,6 - AW
    37. Visan Victor, Slobozia, 350 - 18,5 - A
    38. Nitu Serban, Paulesti, 271 - 18,49 - AW
    39. Garaz Mircea, Bistrița, 273 - 18,42 - AW
    40. Morariu Marius, Sibiu, 352 - 18,39 - A
    41. Amarinei Sorin, Galați, 454 - 18,28 - AW
    42. Mihu Florin, Pitești, 283 - 18,2 - A
    43. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 546 - 18,12 - A
    44. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 717 - 18,1 - A
    45. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 449 - 18,05 - A
    46. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 336 - 17,94 - AW
    47. Manitiu Florin, Sibiu, 414 - 17,88 - A
    48. Barbu Tiberiu, Deva, 586 - 17,88 - A
    49. Dinu Adrian, Darmanesti, 405 - 17,85 - A
    50. Constantin Cristina, București, 307 - 17,84 - AF
    51. Guluta Florin, București, 398 - 17,83 - A
    52. Bedo Jozsef, Suseni, 325 - 17,75 - A
    53. Acriva Marian, Mizil, 353 - 17,71 - A
    54. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 390 - 17,7 - A
    55. Dramba Daniel Dumitru, București, 434 - 17,69 - A
    56. Sandu Andrei, Sibiu, 376 - 17,64 - AJ
    57. Codreanu Laurentiu, Buzău, 501 - 17,64 - A
    58. Balaj Roland, Arad, 355 - 17,55 - A
    59. Cristofor Razvan, Moinesti, 298 - 17,54 - AW
    60. Stanciu Marian, Drăgășani, 510 - 17,3 - A
    61. Cir Florin, Razboieni, 478 - 17,28 - A
    62. Lazar Dumitru, Mizil, 320 - 17,2 - A
    63. Gherman Romulus, Arad, 395 - 17,05 - A
    64. Chiscan Bogdan, Arad, 494 - 17,01 - A
    65. Raduly Ovidiu, Fantanele, 557 - 16,67 - A
    66. Botanel Eduard, Rovinari, 563 - 16,67 - A
    67. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 364 - 16,63 - A
    68. Benyovski Bela, Sibiu, 419 - 16,46 - AW
    69. Hutanu Adrian, Slobozia, 559 - 16,41 - A
    70. Panait Adrian, Brăila, 351 - 16,32 - AW
    71. Bucur Mario, București, 487 - 16,25 - A
    72. Huica Petre, București, 368 - 16,22 - A
    73. Cioveie Marian, Oravita, 423 - 16,22 - A
    74. Faraian Alexandru, Aiud, 633 - 16,21 - AJ
    75. Zbant Mihai, Tulcea, 424 - 16,14 - A
    76. Moldovean Valer, Calan, 590 - 16,07 - A
    77. Craciunas Bogdan, București, 461 - 16,04 - A
    78. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 430 - 15,98 - A
    79. Borcsi Jozsef, Timișoara, 585 - 15,97 - A
    80. Salavastru Petru, Botoșani, 349 - 15,94 - AW
    81. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 396 - 15,73 - A
    82. Grumeza Lucian, București, 357 - 15,59 - A
    83. Stoica Mihai, Mioveni, 365 - 15,14 - AW
    84. Dumitru George, Targoviște, 378 - 14,86 - A
    85. Matei Dumitru, Deva, 394 - 14,6 - AW
    86. Stanescu Tiberiu, Slatina, 558 - 14,28 - A
    87. Melnerovici Daniel, Stefanesti Argeș, 498 - 14,13 - A
    88. Mihaila George, București, 479 - 14,11 - A
    89. Ipate Virgil, București, 512 - 13,96 - A
    90. Giosan Marcel, Galați, 591 - 13,88 - A
    91. Ailioaie Gheorghe, Comănești, 580 - 13,51 - AW
    92. Zisu Cristian, București, 555 - 13,31 - A
    93. Vajeu Ionut, Busteni, 566 - 12,73 - A
    94. Avramescu Bogdan, București, 485 - 12,58 - A
    95. Matei Mircea, Targoviște, 524 - 12,46 - AW
    96. Caraus Sorin, Deva, 521 - 12,25 - A
    97. Gheorghe Daniel, Brăila, 570 - 11,84 - A
    98. Darie Gabriel, Comănești, 686 - 11,63 - A
    99. Marinescu Nelu, Targoviște, 519 - 11,15 - A
    100. Gligor Paul, Arad, 664 - 10,7 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Constantin Eduard, București, 665 - 10,9 - A
    2. Craiovan Victor, Resita, 709 - 13,97 - A
    3. Gipsy King, Hunedoara, 711 - 16,03 - AW
    4. Cobzaru Radu, Deva, 721 - 13,71 - A
    5. Radu Dragos, Targoviște, 762 - 11,13 - A
    6. Farkas Bence, Targu Mureș, 763 - 18,53 - A
    7. Pancrat Cristian, Tulcea, 769 - 18,35 - A
    8. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 779 - 10,59 - A
    9. Sezciuc Codrin, Slobozia, 794 - 10,25 - A
    10. Popescu Radu, Arad, 796 - 11,51 - A
    11. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 816 - 13,73 - A
    12. Cuna Gheorghe, Buzău, 825 - 17,2 - A
    13. Orban Alexandru Andrei, Lugoj, 840 - 12,59 - A
    14. Ionita Adrian, Brașov, 846 - 10,56 - A
    15. Burlan Catalin, Drăgășani, 933 - 15,4 - A
    16. Raileanu Raissa, București, 952 - 12,23 - AF
    17. Stanciu Dumitru, Simeria, 1028 - 14,15 - A
    18. Apostu Laurentiu, Focșani, 1088 - 16,03 - A
    19. Pop Mihai, Dej, 1242 - 13,25 - A
    20. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1270 - 10,78 - A
    21. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1294 - 10,07 - A
    22. Curaciuc Claudiu, Resita, 1403 - 11,7 - A
    23. Szarvas Karoly, Satu Mare, 1575 - 11,23 - A
    24. Dinicescu Ion, Pitești, 1754 - 11 - AW

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
    2 MORARIU MARIUS SIBIU
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 AMARINEI SORIN Galați
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4 SALAVASTRU PETRU Botoșani
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    5 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    2-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IACOB GABRIEL IASI
    3-0
    2-3
    0-3
    1-3
    1
    4
    2 GARAZ MIRCEA BISTRITA
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3 MIHU FLORIN PITESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    1-3
    3
    2
    4 BORCSI JOZSEF TIMISOARA
    3-0
    3-2
    0-3
    1-3
    2
    3
    5 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    1
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAMSA TITUS RESITA
    3-0
    3-2
    2-3
    3-1
    3
    1
    2 NITU SERBAN PAULESTI
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 SABAU GHEORGHE TARNAVENI
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    4 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    4
    5 STOICA MIHAI MIOVENI
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FULOP ATTILA AIUD
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    2 VISAN VICTOR SLOBOZIA
    3-2
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
    3 VIJAICA FLORIN DROBETA TR SEVERIN
    3-0
    1-3
    0-3
    3-1
    2
    3
    4 CRACIUNAS BOGDAN BUCURESTI
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAJDA ERNO REGHIN
    2-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    3
    2 BRADUSCA CORNEL TARGU JIU
    3-2
    2-3
    0-3
    3-0
    2
    2
    3 TOFENI OVIDIU CLUJ NAPOCA
    1-3
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    4 MOLDOVEAN VALER CALAN
    3-0
    3-0
    3-1
    1-3
    3
    1
    5 MATEI DUMITRU DEVA
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RADU CONSTANTIN SIBIU
    3-1
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 STRUGAR IOAN DEDA
    1-3
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    3 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    4 ZBANT MIHAI TULCEA
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    3
    5 STANESCU TIBERIU SLATINA
    2-3
    3-2
    2-3
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DAROTI FLORIN LIPOVA
    1-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    2 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    3 MANITIU FLORIN SIBIU
    3-2
    2-3
    0-3
    3-2
    2
    2
    4 FARAIAN ALEXANDRU AIUD
    1-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    5 IPATE VIRGIL BUCURESTI
    2-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STOIAN SORIN CURTEA DE ARGES
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 STOICA MIHAI HATEG
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 BARBU TIBERIU DEVA
    3-0
    1-3
    3-2
    3-2
    3
    1
    4 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    5 MIHAILA GEORGE BUCURESTI
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 9 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SOCACI SORIN PANCIU
    3-0
    3-0
    3-2
    0-3
    3
    1
    2 PREDA NICOLAE CURTEA DE ARGES
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    3 DINU ADRIAN DARMANESTI
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 HUICA PETRE BUCURESTI
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 MELNEROVICI DANIEL STEFANESTI ARGES
    3-0
    1-3
    1-3
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 10 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    3-1
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    2
    2 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    3 SANDU ANDREI SIBIU
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    4 GHERMAN ROMULUS ARAD
    2-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    3
    5 GIOSAN MARCEL Galați
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 11 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 SZIVERY ADRIAN ARAD
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    3 GULUTA FLORIN BUCURESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 PANAIT ADRIAN Brăila
    1-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    3
    5 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 12 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOTOC OVIDIU PAULESTI
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    2 PIPER PETRU LUNA CJ
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 BEDO JOZSEF SUSENI
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    5
    4 HUTANU ADRIAN SLOBOZIA
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    5 ZISU CRISTIAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 13 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 ILIUTA ADRIAN SANNICOLAU MARE
    3-0
    0-3
    1-3
    1-3
    1
    3 ACRIVA MARIAN MIZIL
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    1
    4 BUCUR MARIO BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    4
    5 VAJEU IONUT BUSTENI
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 14 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HALASZ PETER ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ISAR STEFANEL SFANTU GHEORGHE
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 GRIGORE MARIAN RAMNICU VALCEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    5 AVRAMESCU BOGDAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 15 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STERCZER SANDOR SANZIENI
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    1
    2 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    3 DRAMBA DANIEL DUMITRU BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 BOTANEL EDUARD ROVINARI
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    3
    5 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
    3-2
    2-3
    0-3
    2-3
    1
    Gr.inferioara nr. 16 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DAMIAN MIRCEA BISTRITA
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 FEKETE ISTVAN ARAD
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    4 RADULY OVIDIU FANTANELE
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    5 CARAUS SORIN DEVA
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 17 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARBUTA IOAN DEJ
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 CHIRIAC MARIUS Botoșani
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    3 CODREANU LAURENTIU BUZAU
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    3
    4 CHISCAN BOGDAN ARAD
    1-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    4
    5 GHEORGHE DANIEL Brăila
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    Gr.inferioara nr. 18 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BEJAN ALEXANDRU TECUCI
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    3
    2 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 BALAJ ROLAND ARAD
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    4 BENYOVSKI BELA SIBIU
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    5 DARIE GABRIEL COMANESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 19 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CHIRICA ALEXANDRU BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 BOZOSAN PETRE SIBIU
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 LAZAR DUMITRU MIZIL
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    5 MARINESCU NELU TARGOVISTE
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 20 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DINU GHEORGHE BUCURESTI
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    2 DURAC VIOREL CONSTANTA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 STANCIU MARIAN DRAGASANI
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 CIR FLORIN RAZBOIENI
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    5 GLIGOR PAUL ARAD
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 1 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 AVRAMESCU BOGDAN BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0
    3 BOTANEL EDUARD ROVINARI
    0-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 2 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
    3-0
    0-3
    1
    2
    2 VAJEU IONUT BUSTENI
    0-3
    2-3
    0
    3 RADULY OVIDIU FANTANELE
    3-0
    3-2
    2
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAMSA TITUS RESITA
    3-2
    1-3
    1
    2
    2 ZISU CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    0-3
    0
    3 CODREANU LAURENTIU BUZAU
    3-1
    3-0
    2
    1
    Gr.superioara nr. 4 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VISAN VICTOR SLOBOZIA
    3-0
    1-3
    1
    2
    2 PANAIT ADRIAN Brăila
    0-3
    0-3
    0
    3 BEJAN ALEXANDRU TECUCI
    3-1
    3-0
    2
    1
    Gr.superioara nr. 5 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOLDOVEAN VALER CALAN
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 GHERMAN ROMULUS ARAD
    1-3
    0-3
    0
    3 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI
    1-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 6 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 RADU CONSTANTIN SIBIU
    3-1
    1-3
    1
    2
    2 HUICA PETRE BUCURESTI
    1-3
    1-3
    0
    3 DINU GHEORGHE BUCURESTI
    3-1
    3-1
    2
    1
    Gr.superioara nr. 7 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 STOIAN SORIN CURTEA DE ARGES
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 CIR FLORIN RAZBOIENI
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARBU TIBERIU DEVA
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 DAROTI FLORIN LIPOVA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 MARINESCU NELU TARGOVISTE
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 9 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SOCACI SORIN PANCIU
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 ZBANT MIHAI TULCEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 BALAJ ROLAND ARAD
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 10 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SANDU ANDREI SIBIU
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 VAJDA ERNO REGHIN
    2-3
    0-3
    0
    3 CHISCAN BOGDAN ARAD
    0-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 11 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GULUTA FLORIN BUCURESTI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 VIJAICA FLORIN DROBETA TR SEVERIN
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 12 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PIPER PETRU LUNA CJ
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 SABAU GHEORGHE TARNAVENI
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    2-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 13 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ACRIVA MARIAN MIZIL
    3-1
    1-3
    1
    2
    2 BORCSI JOZSEF TIMISOARA
    1-3
    2-3
    0
    3 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    3-1
    3-2
    2
    1
    Gr.superioara nr. 14 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HALASZ PETER ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 BUCUR MARIO BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 15 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STERCZER SANDOR SANZIENI
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 MORARIU MARIUS SIBIU
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 HUTANU ADRIAN SLOBOZIA
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 16 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DAMIAN MIRCEA BISTRITA
    1-3
    3-1
    1
    2 MIHU FLORIN PITESTI
    3-1
    1-3
    1
    1
    3 SZIVERY ADRIAN ARAD
    1-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 17 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARBUTA IOAN DEJ
    3-0
    0-3
    1
    2
    2 NITU SERBAN PAULESTI
    0-3
    3-1
    1
    3 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
    3-0
    1-3
    1
    1
    Gr.superioara nr. 18 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 CRACIUNAS BOGDAN BUCURESTI
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 PREDA NICOLAE CURTEA DE ARGES
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 19 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CHIRICA ALEXANDRU BUCURESTI
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 BRADUSCA CORNEL TARGU JIU
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 20 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DURAC VIOREL CONSTANTA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 IPATE VIRGIL BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 21 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STANCIU MARIAN DRAGASANI
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 MANITIU FLORIN SIBIU
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 STANESCU TIBERIU SLATINA
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 22 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOZOSAN PETRE SIBIU
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 STOICA MIHAI HATEG
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 MATEI DUMITRU DEVA
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 23 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BENYOVSKI BELA SIBIU
    3-2
    0-3
    1
    2 DINU ADRIAN DARMANESTI
    2-3
    3-0
    1
    1
    3 FULOP ATTILA AIUD
    3-0
    0-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 24 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GHEORGHE DANIEL Brăila
    2-3
    2-3
    0
    2 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    3-2
    1-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 25 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FEKETE ISTVAN ARAD
    3-0
    0-3
    1
    2
    2 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
    0-3
    1-3
    0
    3 IACOB GABRIEL IASI
    3-0
    3-1
    2
    1
    Gr.superioara nr. 26 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DRAMBA DANIEL DUMITRU BUCURESTI
    1-3
    3-2
    1
    2 BOTOC OVIDIU PAULESTI
    3-1
    1-3
    1
    2
    3 SALAVASTRU PETRU Botoșani
    2-3
    3-1
    1
    1
    Gr.superioara nr. 27 - Avansați
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ISAR STEFANEL SFANTU GHEORGHE
    3-1
    1-3
    1
    2 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 BEDO JOZSEF SUSENI
    3-1
    1-3
    1
    1
    Eliminatorii Avansați

    1. Popescu Apreotesei Mihai
    --------------------Popescu Apreotesei Mihai 3-0
    64. Bye
    -----------------------------------Fulop Attila 3-2
    33. Bozosan Petre
    --------------------Fulop Attila 3-0
    32. Fulop Attila
    --------------------------------------------------Mihu Florin 3-1
    17. Lupsa Bogdan
    --------------------Stoian Sorin 3-1
    48. Stoian Sorin
    -----------------------------------Mihu Florin 3-1
    49. Radu Constantin
    --------------------Mihu Florin 3-0
    16. Mihu Florin
    -----------------------------------------------------------------Barbu Tiberiu 3-0
    9. Socaci Sorin
    --------------------Socaci Sorin 3-0
    56. Bye
    -----------------------------------Socaci Sorin 3-2
    41. Lorincz Zoltan
    --------------------Sursilov Constantin 3-0
    24. Sursilov Constantin
    --------------------------------------------------Barbu Tiberiu 3-0
    25. Iacob Gabriel
    --------------------Morariu Marius 3-1
    40. Morariu Marius
    -----------------------------------Barbu Tiberiu 3-2
    57. Bye
    --------------------Barbu Tiberiu 3-0
    8. Barbu Tiberiu

    --------------------------------------------------------------------------------Barbu Tiberiu 3-0

    5. Moldovean Valer
    --------------------Moldovean Valer 3-0
    60. Bye
    -----------------------------------Losonczi Denes 3-0
    37. Craciunas Bogdan
    --------------------Losonczi Denes 3-2
    28. Losonczi Denes
    --------------------------------------------------Vijaica Florin 3-2
    21. Manitiu Florin
    --------------------Vijaica Florin 3-0
    44. Vijaica Florin
    -----------------------------------Vijaica Florin 3-0
    53. Grumeza Lucian
    --------------------Piper Petru 3-0
    12. Piper Petru
    -----------------------------------------------------------------Vijaica Florin 3-1
    13. Botas Constantin
    --------------------Tamsa Titus 3-2
    52. Tamsa Titus
    -----------------------------------Tamsa Titus 3-0
    45. Chiscan Bogdan
    --------------------Chiscan Bogdan 3-0
    20. Durac Viorel
    --------------------------------------------------Bejan Alexandru 3-2
    29. Botoc Ovidiu
    --------------------Botoc Ovidiu 3-1
    36. Chirica Alexandru
    -----------------------------------Bejan Alexandru 3-2
    61. Bye
    --------------------Bejan Alexandru 3-0
    4. Bejan Alexandru

    ------------------------------------------------------------------------------------------Barbu Tiberiu 3-1

    3. Codreanu Laurentiu
    --------------------Codreanu Laurentiu 3-0
    62. Bye
    -----------------------------------Codreanu Laurentiu 3-0
    35. Tobosaru Gheorghe
    --------------------Tobosaru Gheorghe 3-2
    30. Fekete Istvan
    --------------------------------------------------Visan Victor 3-0
    19. Bradusca Cornel
    --------------------Zbant Mihai 3-0
    46. Zbant Mihai
    -----------------------------------Visan Victor 3-1
    51. Visan Victor
    --------------------Visan Victor 3-0
    14. Halasz Peter
    -----------------------------------------------------------------Botanel Eduard 3-2
    11. Guluta Florin
    --------------------Botanel Eduard 3-0
    54. Botanel Eduard
    -----------------------------------Botanel Eduard 3-2
    43. Sabau Gheorghe
    --------------------Stoica Mihai 3-0
    22. Stoica Mihai
    --------------------------------------------------Botanel Eduard 3-1
    27. Bedo Jozsef
    --------------------Barbuta Ioan 3-2
    38. Barbuta Ioan
    -----------------------------------Barbuta Ioan 3-1
    59. Bye
    --------------------Dinu Gheorghe 3-0
    6. Dinu Gheorghe

    --------------------------------------------------------------------------------Botanel Eduard 3-1

    7. Loghin Florin
    --------------------Loghin Florin 3-0
    58. Bye
    -----------------------------------Szivery Adrian 3-1
    39. Szivery Adrian
    --------------------Szivery Adrian 3-0
    26. Salavastru Petru
    --------------------------------------------------Sandu Andrei 3-2
    23. Dinu Adrian
    --------------------Dinu Adrian 3-0
    42. Acriva Marian
    -----------------------------------Sandu Andrei 3-2
    55. Bye
    --------------------Sandu Andrei 3-0
    10. Sandu Andrei
    -----------------------------------------------------------------Sterczer Sandor 3-1
    15. Sterczer Sandor
    --------------------Sterczer Sandor 3-0
    50. Cristofor Razvan
    -----------------------------------Sterczer Sandor 3-2
    47. Daroti Florin
    --------------------Alexandru Marius 3-2
    18. Alexandru Marius
    --------------------------------------------------Sterczer Sandor 3-0
    31. Vaszi Denes
    --------------------Vaszi Denes 3-0
    34. Stanciu Marian
    -----------------------------------Vaszi Denes 3-0
    63. Bye
    --------------------Raduly Ovidiu 3-0
    2. Raduly Ovidiu

    Clasament Avansați

    1. Barbu Tiberiu - Deva
    2. Botanel Eduard - Rovinari
    3 -- 4
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    5 -- 8
    Mihu Florin - Pitești
    Visan Victor - Slobozia
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Sandu Andrei - Sibiu
    9 -- 16
    Socaci Sorin - Panciu
    Barbuta Ioan - Dej
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Fulop Attila - Aiud
    Codreanu Laurentiu - Buzău
    Tamsa Titus - Resita
    Szivery Adrian - Arad
    17 -- 32
    Morariu Marius - Sibiu
    Stoica Mihai - Hateg
    Piper Petru - Luna CJ
    Alexandru Marius - București
    Stoian Sorin - Curtea de Argeș
    Zbant Mihai - Tulcea
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Sursilov Constantin - București
    Dinu Gheorghe - București
    Moldovean Valer - Calan
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Tobosaru Gheorghe - Brașov
    Chiscan Bogdan - Arad
    Loghin Florin - Brașov
    33 -- 54
    Guluta Florin - București
    Manitiu Florin - Sibiu
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Radu Constantin - Sibiu
    Halasz Peter - Oradea
    Bedo Jozsef - Suseni
    Craciunas Bogdan - București
    Stanciu Marian - Drăgășani
    Bozosan Petre - Sibiu
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Salavastru Petru - Botoșani
    Iacob Gabriel - Iași
    Sabau Gheorghe - Târnaveni
    Grumeza Lucian - București
    Daroti Florin - Lipova
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Chirica Alexandru - București
    Acriva Marian - Mizil
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Fekete Istvan - Arad
    Durac Viorel - Constanța
    55 -- 59 1v gr.sup.
    Damian Mircea - Bistrița
    Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
    Nitu Serban - Paulesti
    Dramba Daniel Dumitru - București
    Benyovski Bela - Sibiu
    60 -- 81 0v gr.sup.
    Vajda Erno - Reghin
    Bivolaru Stelian - Targoviște
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Preda Nicolae - Curtea de Argeș
    Constantin Cristina - București
    Balaj Roland - Arad
    Cir Florin - Razboieni
    Gherman Romulus - Arad
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Panait Adrian - Brăila
    Bucur Mario - București
    Huica Petre - București
    Cioveie Marian - Oravita
    Borcsi Jozsef - Timișoara
    Matei Dumitru - Deva
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Ipate Virgil - București
    Zisu Cristian - București
    Vajeu Ionut - Busteni
    Avramescu Bogdan - București
    Gheorghe Daniel - Brăila
    Marinescu Nelu - Targoviște
    82 -- 91 1v gr.inf.
    Chiriac Marius - Botoșani
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Strugar Ioan - Deda
    Garaz Mircea - Bistrița
    Amarinei Sorin - Galați
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    Faraian Alexandru - Aiud
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Argeș
    Matei Mircea - Targoviște
    Caraus Sorin - Deva
    92 -- 100 0v gr.inf.
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Lazar Dumitru - Mizil
    Stoica Mihai - Mioveni
    Dumitru George - Targoviște
    Mihaila George - București
    Giosan Marcel - Galați
    Ailioaie Gheorghe - Comănești
    Darie Gabriel - Comănești
    Gligor Paul - Arad
    Ultima editare de Bogdan V; 06.nov.2019, 11:23.

    Lasă un comentariu:


  • GeluBv
    a răspuns
    Nu stiu de ce nu au fost postate superioarele si oricum era necesar adunarea tuturor rezultatelor, asa că am făcut aici un rezumat să fie la un loc.


    Inscrieri Incepatori - on 05.11.2019 at 09:58:13

    1. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 678 - 9,99 - IW
    2. Ghitu Liviu, Onesti, 601 - 9,88 - I
    3. Constantin Mihaela, București, 787 - 9,84 - IF
    4. Silviu Niculae, București, 589 - 9,79 - IW
    5. Dobinda Alexandru, Arad, 618 - 9,78 - IW
    6. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 727 - 9,66 - I
    7. Oprean Andrei, Deva, 820 - 9,58 - I
    8. Sterczer Zalan, Sanzieni, 660 - 9,54 - I
    9. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamț, 597 - 9,53 - I
    10. Budea Andra, Galați, 638 - 9,53 - IJF
    11. Cirstea Toni, Targu Jiu, 1003 - 9,45 - I
    12. Sisca Nicusor, Comănești, 707 - 9,39 - IW
    13. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 985 - 9,34 - I
    14. Constantin Filip, Sinaia, 723 - 9,26 - I
    15. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 750 - 9,24 - I
    16. Vrinceanu Vladut, Caransebeș, 2051 - 9,15 - I
    17. Lascu Marius, Timișoara, 1141 - 9,13 - I
    18. Ojog Petrisor, Bacău, 741 - 9,1 - I
    19. Kondort Dan, Sibiu, 1040 - 9,06 - I
    20. Simion Cristi, Targu Jiu, 1337 - 9 - I
    21. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 734 - 8,99 - I
    22. Rosoga Ana, Constanța, 981 - 8,94 - IF
    23. Baciu Stefan, Mioveni, 644 - 8,93 - I
    24. Rogin Florin, Piatra Neamț, 786 - 8,64 - I
    25. Sirbu Ion, București, 1601 - 8,57 - I
    26. Portase Raluca, Galați, 764 - 8,54 - IJF
    27. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1021 - 8,53 - I
    28. Malene Petru, Fagaras, 842 - 8,48 - I
    29. Radoi Marius, Bals, 1306 - 8,4 - I
    30. Achim Paul, Arad, 876 - 8,33 - I
    31. Pralea Constantin, Alba Iulia, 746 - 8,25 - IW
    32. Balasoiu Liviu, Novaci, 2150 - 8,15 - I
    33. Popovici Mircea, Caracal, 818 - 8,01 - I
    34. Dobinda Dinu, Arad, 792 - 7,83 - I
    35. Luca Ioan, Piatra Neamț, 866 - 7,78 - I
    36. Creta Petru, Luna CJ, 793 - 7,71 - I
    37. Chivaran Alin, Caransebeș, 1670 - 7,58 - I
    38. Haralambescu Andrei, București, 973 - 7,54 - I
    39. Martoiu Gabriel, Targu Jiu, 1302 - 7,5 - I
    40. Portase Daria, Galați, 836 - 7,38 - IJF
    41. Caranfilian Migo, București, 752 - 7,36 - I
    42. Plesoianu Stefan, Constanța, 939 - 7,31 - IW
    43. Buie Laurentiu, Arad, 1129 - 7,19 - I
    44. Ontoiu Catalin, Pitești, 799 - 7,16 - IW
    45. Negulescu Cristi, Sinaia, 1135 - 7,12 - I
    46. Filip Cristi, Comănești, 1093 - 7,1 - IW
    47. Popescu Horia, Sinaia, 1007 - 6,73 - I
    48. Carpinis Petre Danut, Targoviște, 915 - 6,58 - I
    49. Savina Dan, Piatra Neamț, 995 - 6,08 - I
    50. Popescu Tiberiu, Ploiești, 1234 - 5,97 - I
    51. Toader Petru, București, 888 - 5,96 - I
    52. Tudose Ilariu, Drăgășani, 1116 - 5,93 - I
    53. Isar Raluca, Sfantu Gheorghe, 2066 - 5,33 - IF
    54. Ungureanu Adrian, Piatra Neamț, 1630 - 5,32 - I
    55. Nedelcu Marian, Sinaia, 1354 - 5,26 - I
    56. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 977 - 5,15 - IF
    57. Teodorad Valentin, Slatina, 1647 - 5,07 - I
    58. Ursu Carol, București, 1869 - 4,96 - I
    59. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1171 - 4,36 - I
    60. Margulescu Stefan, Targu Jiu, 3013 - 0 - I

    Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SARCANI ANDREI TARGU MURES
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ROGIN FLORIN PIATRA NEAMT
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 SIRBU ION BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 CARPINIS PETRE DANUT TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5 POPESCU TIBERIU PLOIESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GHITU LIVIU ONESTI
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 BACIU STEFAN MIOVENI
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 PORTASE RALUCA Galați
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 POPESCU HORIA SINAIA
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 SAVINA DAN PIATRA NEAMT
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN MIHAELA BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ROSOGA ANA CONSTANTA
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    3 BEKE HUNOR MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 FILIP CRISTI COMANESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 ISAR RALUCA SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SILVIU NICULAE BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    2 AMBRUS ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    3 MALENE PETRU FAGARAS
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 NEGULESCU CRISTI SINAIA
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5 TUDOSE ILARIU DRAGASANI
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DOBINDA ALEXANDRU ARAD
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 SIMION CRISTI TARGU JIU
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 RADOI MARIUS BALS
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 ONTOIU CATALIN PITESTI
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5 TOADER PETRU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TATARU TIBERIU TARGU JIU
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 KONDORT DAN SIBIU
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    3 ACHIM PAUL ARAD
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 PLESOIANU STEFAN CONSTANTA
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 UNGUREANU ADRIAN PIATRA NEAMT
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 7 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 OPREAN ANDREI DEVA
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 OJOG PETRISOR BACAU
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 BUIE LAURENTIU ARAD
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 NEDELCU MARIAN SINAIA
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 8 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STERCZER ZALAN SANZIENI
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3
    2 LASCU MARIUS TIMISOARA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 BALASOIU LIVIU NOVACI
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    4 CARANFILIAN MIGO BUCURESTI
    3-0
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    5 NECSOIU GEORGIANA TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 9 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 VRINCEANU VLADUT CARANSEBES
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 POPOVICI MIRCEA CARACAL
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 PORTASE DARIA Galați
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 TEODORAD VALENTIN SLATINA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 10 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BUDEA ANDRA Galați
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    4
    3 DOBINDA DINU ARAD
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 MARTOIU GABRIEL TARGU JIU
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 URSU CAROL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 11 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CIRSTEA TONI TARGU JIU
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 CONSTANTIN FILIP SINAIA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 LUCA IOAN PIATRA NEAMT
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 HARALAMBESCU ANDREI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    5 STOICESCU GHEORGHE IEDERA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 12 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SISCA NICUSOR COMANESTI
    3-2
    3-0
    1-3
    2-3
    2
    3
    2 ALMAJANU SERGIU DUMBRAVITA
    2-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    4
    3 CRETA PETRU LUNA CJ
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4 CHIVARAN ALIN CARANSEBES
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    1
    5 MARGULESCU STEFAN TARGU JIU
    3-2
    3-0
    3-1
    0-3
    3
    2
    Gr.superioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SARCANI ANDREI TARGU MURES
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 STERCZER ZALAN SANZIENI
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 POPOVICI MIRCEA CARACAL
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BACIU STEFAN MIOVENI
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
    0-3
    0-3
    0
    3 MARTOIU GABRIEL TARGU JIU
    2-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN MIHAELA BUCURESTI
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 PLESOIANU STEFAN CONSTANTA
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 HARALAMBESCU ANDREI BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 AMBRUS ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    1-3
    2-3
    0
    2 RADOI MARIUS BALS
    3-1
    0-3
    1
    2
    3 SISCA NICUSOR COMANESTI
    3-2
    3-0
    2
    1
    Gr.superioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DOBINDA ALEXANDRU ARAD
    1-3
    3-2
    1
    2 SILVIU NICULAE BUCURESTI
    3-1
    0-3
    1
    2
    3 ALMAJANU SERGIU DUMBRAVITA
    2-3
    3-0
    1
    1
    Gr.superioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TATARU TIBERIU TARGU JIU
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 FILIP CRISTI COMANESTI
    0-3
    0-3
    0
    3 LUCA IOAN PIATRA NEAMT
    0-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 7 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 OJOG PETRISOR BACAU
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 PORTASE RALUCA Galați
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LASCU MARIUS TIMISOARA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 SIRBU ION BUCURESTI
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 PORTASE DARIA Galați
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 9 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 ROGIN FLORIN PIATRA NEAMT
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 BALASOIU LIVIU NOVACI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 10 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BUDEA ANDRA Galați
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 GHITU LIVIU ONESTI
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 BUIE LAURENTIU ARAD
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 11 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN FILIP SINAIA
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 BEKE HUNOR MIERCUREA CIUC
    1-3
    1-3
    0
    3 KONDORT DAN SIBIU
    1-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 12 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CHIVARAN ALIN CARANSEBES
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 MALENE PETRU FAGARAS
    2-3
    2-3
    0
    3 TOADER PETRU BUCURESTI
    0-3
    3-2
    1
    2
    Gr.superioara nr. 13 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARGULESCU STEFAN TARGU JIU
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 SIMION CRISTI TARGU JIU
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 NEGULESCU CRISTI SINAIA
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 14 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CIRSTEA TONI TARGU JIU
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 ACHIM PAUL ARAD
    0-3
    1-3
    0
    3 ROSOGA ANA CONSTANTA
    2-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 15 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DOBINDA DINU ARAD
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 OPREAN ANDREI DEVA
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 SAVINA DAN PIATRA NEAMT
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 16 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VRINCEANU VLADUT CARANSEBES
    2-3
    0-3
    0
    2 CARANFILIAN MIGO BUCURESTI
    3-2
    1-3
    1
    2
    3 CARPINIS PETRE DANUT TARGOVISTE
    3-0
    3-1
    2
    1


    Eliminatorii Incepatori

    1. Sarcani Andrei
    --------------------Sarcani Andrei 3-0
    32. Constantin Mihaela
    -----------------------------------Sarcani Andrei 3-0
    17. Rosoga Ana
    --------------------Rosoga Ana 3-2
    16. Carpinis Petre Danut
    --------------------------------------------------Sarcani Andrei 3-0
    9. Bobu Stefan Minodor
    --------------------Kondort Dan 3-0
    24. Kondort Dan
    -----------------------------------Kondort Dan 3-1
    25. Luca Ioan
    --------------------Luca Ioan 3-2
    8. Lascu Marius
    -----------------------------------------------------------------Simion Cristi 3-2
    5. Almajanu Sergiu
    --------------------Almajanu Sergiu 3-1
    28. Ojog Petrisor
    -----------------------------------Chivaran Alin 3-2
    21. Ghitu Liviu
    --------------------Chivaran Alin 3-1
    12. Chivaran Alin
    --------------------------------------------------Simion Cristi 3-1
    13. Simion Cristi
    --------------------Simion Cristi 3-0
    20. Oprean Andrei
    -----------------------------------Simion Cristi 3-0
    29. Martoiu Gabriel
    --------------------Sisca Nicusor 3-2
    4. Sisca Nicusor

    --------------------------------------------------------------------------------Tataru Tiberiu 3-2

    3. Plesoianu Stefan
    --------------------Sterczer Zalan 3-2
    30. Sterczer Zalan
    -----------------------------------Cirstea Toni 3-0
    19. Caranfilian Migo
    --------------------Cirstea Toni 3-2
    14. Cirstea Toni
    --------------------------------------------------Tataru Tiberiu 3-0
    11. Constantin Filip
    --------------------Constantin Filip 3-1
    22. Rogin Florin
    -----------------------------------Tataru Tiberiu 3-1
    27. Sirbu Ion
    --------------------Tataru Tiberiu 3-0
    6. Tataru Tiberiu
    -----------------------------------------------------------------Tataru Tiberiu 3-1
    7. Portase Raluca
    --------------------Portase Raluca 3-0
    26. Silviu Niculae
    -----------------------------------Portase Raluca 3-0
    23. Toader Petru
    --------------------Budea Andra 3-0
    10. Budea Andra
    --------------------------------------------------Margulescu Stefan 3-1
    15. Dobinda Dinu
    --------------------Margulescu Stefan 3-0
    18. Margulescu Stefan
    -----------------------------------Margulescu Stefan 3-1
    31. Radoi Marius
    --------------------Radoi Marius 3-2
    2. Baciu Stefan


    Clasament Incepatori

    1. Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    2. Simion Cristi - Targu Jiu
    3 -- 4
    Margulescu Stefan - Targu Jiu
    Sarcani Andrei - Targu Mureș
    5 -- 8
    Cirstea Toni - Targu Jiu
    Chivaran Alin - Caransebeș
    Portase Raluca - Galați
    Kondort Dan - Sibiu
    9 -- 16
    Constantin Filip - Sinaia
    Sisca Nicusor - Comănești
    Radoi Marius - Bals
    Rosoga Ana - Constanța
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Almajanu Sergiu - Dumbravita
    Budea Andra - Galați
    Luca Ioan - Piatra Neamț
    17 -- 32
    Sirbu Ion - București
    Oprean Andrei - Deva
    Dobinda Dinu - Arad
    Constantin Mihaela - București
    Caranfilian Migo - București
    Ghitu Liviu - Onesti
    Silviu Niculae - București
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamț
    Rogin Florin - Piatra Neamț
    Martoiu Gabriel - Targu Jiu
    Baciu Stefan - Mioveni
    Carpinis Petre Danut - Targoviște
    Plesoianu Stefan - Constanța
    Ojog Petrisor - Bacău
    Toader Petru - București
    Lascu Marius - Timișoara
    33 -- 1v gr.sup.
    Dobinda Alexandru - Arad
    34 -- 48 0v gr.sup.
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Vrinceanu Vladut - Caransebeș
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    Beke Hunor - Miercurea Ciuc
    Malene Petru - Fagaras
    Achim Paul - Arad
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Balasoiu Liviu - Novaci
    Popovici Mircea - Caracal
    Haralambescu Andrei - București
    Portase Daria - Galați
    Buie Laurentiu - Arad
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Filip Cristi - Comănești
    Savina Dan - Piatra Neamț
    49 -- 1v gr.inf.
    Creta Petru - Luna CJ
    50 -- 60 0v gr.inf.
    Ontoiu Catalin - Pitești
    Popescu Horia - Sinaia
    Popescu Tiberiu - Ploiești
    Tudose Ilariu - Drăgășani
    Isar Raluca - Sfantu Gheorghe
    Ungureanu Adrian - Piatra Neamț
    Nedelcu Marian - Sinaia
    Necsoiu Georgiana - Targoviște
    Teodorad Valentin - Slatina
    Ursu Carol - București
    Stoicescu Gheorghe - Iedera

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    http://www.amatur.ro/tenisdemasa/gam...=2368&what=GS4

    Lasă un comentariu:


  • ghiliv
    a răspuns
    Postat în original de Popescu Radu Vezi post
    Grupele superioare incepatori nu au aparut pe forum. Sunt curios cum a fost eliminat favoritul meu. Multumesc.
    Poate apar totuși,grupele superioare începători pentru transparență !

    Lasă un comentariu:


  • Cristian Istrate
    a răspuns
    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    S-au mai încurcat și câteva medalii (urmăriți în fotografiile de mai jos).
    Cei care au medalie greșită și cei care n-au medalii de loc sunt rugați să mă sune și încercăm să organizăm "repatrierea"!
    Mulțumesc de înțelegere!


    Salut Marcel, la mine ambele medalii sunt "neutre" nu apare nici "judetul" București si nici globetrotter Amatur, ci doar laureat Amatur pe ambele. cum ati gandit inscriptionarea lor ca nu inteleg ? ...pentru una cred ca inteleg, v-ati gandit in ultimul moment sa o decernati, dar pentru București ?

    Lasă un comentariu:


  • sorin_client
    a răspuns
    "Coloana Infinitului", Targu Jiu - 02.11.2019

    Buna seara.
    Dupa 1500 km (cu mici ocolisuri) am ajuns cu bine acasa dar cu parere de rau ca s-a terminat asa repede, chiar daca au fost si... neajunsuri sa le zicem.
    Voi descrie rapid ceea ce nu mi-a placut dar si ce am apreciat. Incep cu sala de la open care nu a fost incalzita, lumina extrem de slaba (au fost mingi pe care nu le-am vazut deloc), pe timpul zilei lumina de afara era la ea acasa si in interior, dar, am vazut organizatori care au incercat sa multumeasca pe toata lumea, am vazut o stare de bine in general, daca maine s-ar repeta concursul in aceleasi conditii as face tot posibilul sa nu-l ratez.
    Mi-a placut asa rau cum a fost.
    Am iesit din casa sa ma destind, sa-mi revad tara, sa reintalnesc oameni dragi, si asa a si fost.
    Ce mai tura-vura, ca aia n-a fost buna, ca cealalta n-a fost nu stiu cum, bune/rele, am avut toti aceleasi conditii.
    Multumesc inc-o data organizatorilor pt efortul depus, sunt convins ca v-ati dat toata silinta ca sa nu ne lipseasca nimic, repetati si vom reveni.

    Respect.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • buzatu vasile
    a răspuns
    Bună seara. Vreau și eu sa transpun pe forum impresiile mele de la acest turneu.
    ?n primul rand țin sa le mulțumesc organizatorilor și tuturor oamenilor care au pus umărul la organizarea acestui turneu. Din punctul meu de vedere nici nu mai credeam ca se va tine acest turneu și numai datorita eforturilor uriașe (probabil și costuri suplimentare) a unor oameni "de bine" au făcut ca acest turneu mult așteptat sa se desfășoare în condiții normale.
    Dacă ne raportam la Alba Iulia acela nu a fost un turneu normal..... A fost o adevărată Sărbătoare a tenisului Amatur cum bine scria cineva acum un an ca..." e posibil sa nu mai existe turneu asa de frumos ca acesta"
    Dacă a fost "bine" sau dacă a fost "rău" trebuie obligatoriu raportat la ce sa întâmplat în ultimile 48 ore! Oameni cu o vârstă destul de înaintată cu multe ore de nesomn și multa munca fizica care au mai fost și la butoane și chiar la masa de joc: Giosan, Toma, Cruceru, Vișan etc.
    Eu zic ca dacă le dam cu "șutul" în aceste "circumstante" nu știm sau nu vrem sa apreciem eforturile depuse. Puteau f simplu sa spună joi ca Turneul nu se mai tine dar(la mine e mereu un dar), au considerat ca nu era normal ca cel puțin 300 de oameni cu bilete de tren luate și foarte mulți cu cazare plătită sa nu poată participa din cauza unor prob "neprevazute" A
    fost ca și când la o nunta lăutarii au anunțat cu 24 de ore înainte ca nu mai vin și s-a improvizat cu DJ. Lumea care a venit a mîncat, a băut și s-a distrat chiar dacă nu s-a pus "batista pe țambal"
    .Joi numai în pielea lui Cruceru și a conducerii nu mi-aș fi dorit sa fiu..... cu săli arvunite cu avansuri plătite etc.

    Lasă un comentariu:


  • ghiliv
    a răspuns
    Bună seara !
    Mulțumesc organizatorilor pentru toate eforturile depuse pentru a se desfasura turneul,participanților pentru prezența valoroasă și felicit câștigătorii la toate categoriile !
    Cu riscul de a supăra,vreau să vă împărtășesc condițiile de la începători care au fost sub nivelul unui turneu ,,B",vorbind din punctul de vedere al unui jucător care a fost până acum la 72 turnee in 31 de localitati timp de 2 ani.
    începând cu sala mică neîncapatoare,fără spațiu la mese și pe margine,fără mantinele de ajuns pentru a se evita perturbarea jocului de pătrunderea mingilor și chiar a jucatorilor din vecinătate;
    Lipsa de la început a mingilor,a apei a pixurilor și a atenționarii asupra regulilor in ce privește strigarea ,,stop"-ului și a repetării punctului,precum și mese de joc iluminate insuficient cu defecte ce influențau calitatea jocului.
    Remarc strădaniile organizatorilor de a face lucrurile să meargă în condițiile date și valoarea ridicată a participanților la turneu !
    In concluzie am întâlnit condiții de joc sub așteptări dar oameni inimoși de calitate care au incercat să fie bine.

    Lasă un comentariu:


  • calex
    a răspuns
    Bravo d-lui Enciu care se alatura la CLUB 300 - Dinu + Pralea. La cat mai multe !

    Lasă un comentariu:


  • Pinzar Alin
    a răspuns
    Ce bine ar fi fost ca si dumneavoastra sa va fi cuplat creierul înainte să scrieți acest comentariu... este jenant spre penibil ceea ce ati scris.
    Oamenii inteligenti discuta principii si idei, ceilalți despre persoane( gen atacuri la persoana)

    Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X