Se inscrie Moldovan Horvath Csaba elite
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Cupa Cetatii, Deva, 8 Octombrie 2022
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator local
- 08.feb.2015
- 1441
- deva
Likes given: 1271Likes received: 910
- Aprecieri 3
Comentariu
senior- 20.nov.2017
- 1002
- 50
Likes given: 598Likes received: 797
Mitar Marius Tiberiu si Iliuta Adrian ( Sannicolau Mare ambii) se retrag de la open! Turneu reusit va dorim!
- Aprecieri 1
Comentariu
senior- 01.feb.2015
- 484
- IASI
- 45
Likes given: 47Likes received: 329
Salutare tuturor, cu parere de rau sunt nevoit sa ma retrag, nu mai pot pleca de la serviciu vineri.
Sper sa pot veni data viitoare.
Succes participantilor si organizatorilor.
Sa ne revedem sanatosi oriunde ne vom intalni !
- Aprecieri 2
Comentariu
senior- 29.iun.2013
- 626
- București
- 1024
Likes given: 102Likes received: 130
Se retrag Dospinescu George și Manițiu Florin de la Open (Sibiu).
Trimis de pe al meu SM-M515F folosind Tapatalk
Comentariu
organizator tehnic- 06.nov.2019
- 664
Likes given: 116Likes received: 426
Inscrieri Elite (8 Oct 2022, ora 9:00) - 10:23:37 AM - v5.3 / cls_2022-oct
1. Roman Bogdan, Arad, 85 - 47.3 - E
2. Mandru Bogdan, Hunedoara, 720 - 47.3 - EL
3. Verdet Adrian, Timisoara, 10 - 46.58 - EW
4. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 66 - 45.14 - E
5. Pavel Calin, Hunedoara, 128 - 41.44 - E
6. Zbancu Leo, Deva, 508 - 40.78 - EW
7. Popa Radu, Deva, 97 - 39.44 - EW
8. Damian Alin, Campia Turzii, 27 - 39.02 - E
9. Grigore Alexandru, Campina, 30 - 38.05 - E
10. Daroti Florin, Lipova, 214 - 37.89 - E
11. Kaposta Victor, Arad, 54 - 37.4 - E
12. Szemciuk Istvan, Deva, 245 - 36.68 - E
13. Mitzea Alexandru, Sibiu, 249 - 36.3 - EW
14. Istrate Cristian, Timisoara, 1925 - 36.3 - E
15. Petrus Florin, Alba Iulia, 450 - 36.08 - E
16. Butura Vasile, Alba Iulia, 168 - 35.89 - E
17. Georgescu Constantin, Orastie, 445 - 35.85 - E
18. Cristea Virgil, Cugir, 575 - 35.78 - E
19. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 434 - 35.7 - EW
20. Bora Nicolae, Alba Iulia, 577 - 35.68 - E
21. Crainic Adrian, Orastie, 890 - 35.5 - E
22. Leric David, Lipova, 121 - 33.64 - E
23. Dranca David, Aiud, 165 - 33.2 - EJ
24. Szakacs Raul, Deva, 1504 - 32.9 - O
25. Boznea Daniel, Deva, 433 - 32.18 - O
26. Andone Claudiu, Cugir, 953 - 32.08 - OW
27. Iancu Sorin, Sibiu, 1007 - 29.95 - O
28. Hoancea Eugen, Deva, 235 - 28.42 - OW
29. Cirstea Toni, Targu Jiu, 1559 - 23.65 - O
30. Bumbu Pavel, Razboieni, 556 - 22.94 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Muresan Ovidiu, Caransebes, 564 - 38.77 - E
2. Carpaci Alexandru, Ludus, 123 - 36.44 - EW
3. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 3 - 49.37 - EL
Inscrieri Open (8 Oct 2022, ora 9:00) - 10:23:48 AM - v5.3 / cls_2022-oct
1. Botanel Eduard, Rovinari, 343 - 31.54 - O
2. Orban Alexandru, Lugoj, 102 - 31.32 - O
3. Jichici Svetozar, Timisoara, 221 - 31.21 - OW
4. Hancig Mircea, Timisoara, 94 - 30.85 - O
5. Popovici Ciprian, Hunedoara, 172 - 30.69 - O
6. Busu Romulus, Hunedoara, 643 - 30.58 - O
7. Neamt Doru, Arad, 104 - 29.82 - OW
8. Ankar Wasim, Timisoara, 369 - 29.78 - O
9. Postelnicu Mihai, Sibiu, 255 - 29.69 - OW
10. Cecan Vasile, Timisoara, 414 - 29.49 - O
11. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 130 - 29.47 - O
12. Csaky Tiberiu, Resita, 223 - 29.15 - OW
13. Pop Robert, Cugir, 1039 - 28.83 - OL
14. Degianschi Obrad, Resita, 278 - 28.76 - O
15. Orban Marius, Lugoj, 118 - 28.12 - O
16. Turburan Ion, Resita, 947 - 27.63 - OW
17. Muresan Florin, Deva, 263 - 27.54 - O
18. Fekete Istvan, Arad, 227 - 27.5 - OW
19. Triff Raul, Deva, 216 - 27.31 - O
20. Weiss Simona, Cisnadie, 244 - 27.06 - OF
21. Demian Daniel, Arad, 595 - 26.93 - O
22. Comsa Dan, Sibiu, 335 - 26.86 - OW
23. Bucur Dan, Cisnadie, 226 - 26.2 - OW
24. Dirlea Ioan, Aiud, 324 - 25.8 - OD
25. Naghi Vlad, Hunedoara, 181 - 25.29 - O
26. Timaru Ilie, Sibiu, 359 - 25.14 - O
27. Stanciu Dumitru, Simeria, 285 - 25.1 - O
28. Coste Rafael, Lupeni, 1501 - 24.85 - O
29. Bozosan Petre, Sibiu, 193 - 24.57 - OW
30. Barbulescu Dan, Sibiu, 334 - 24.31 - OW
31. Androne Daniel, Petrila, 1518 - 24.15 - O
32. Stancu Tiberiu, Deva, 838 - 23.38 - OW
33. Radu Constantin, Sibiu, 391 - 23.26 - OW
34. Morar Alin, Alba Iulia, 518 - 23.14 - O
35. Kromek Iulian, Cugir, 622 - 23.04 - O
36. Balaj Roland, Arad, 377 - 21.95 - O
37. Brabete Danut, Deva, 1446 - 21.9 - O
38. Ispas Emil, Alba Iulia, 810 - 21.4 - O
39. Andrei Gheorghe, Petrila, 1619 - 21.15 - OW
40. Starcz Adrian, Lupeni, 897 - 19.52 - A
41. Zdrenghea Mircea, Orastie, 1073 - 14.82 - A
42. Buie Laurentiu, Arad, 579 - 13.39 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Bardas Mark, Dumbraveni SB, 250 - 27.64 - OJ
2. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 318 - 23.15 - O
3. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 309 - 23.05 - O
4. Migea Cornel, Sibiu, 207 - 26.11 - OW
5. Gasca Toader, Hunedoara, 2196 - 25 - OW
6. Schiopulescu Ion, Lugoj, 1495 - 29.75 - O
7. Urian Nicusor, Alba Iulia, 3691 - 23.5 - OW
8. Pop Ioan Florin, Lugoj, 1285 - 27.1 - O
Inscrieri Avansati (8 Oct 2022, ora 15:00) - 10:23:58 AM - v5.3 / cls_2022-oct
1. Valcica Raul Ginno, Uricani, 1061 - 19.97 - A
2. Herteg Dorinel, Arad, 329 - 19.96 - A
3. Popescu Radu, Arad, 232 - 19.95 - A
4. Gruita Andrei, Aiud, 511 - 19.65 - A
5. Botanel Grigore, Rovinari, 714 - 19.34 - A
6. Hagea Andra, Aiud, 425 - 18.86 - AJF
7. Dusan Marcel, Arad, 350 - 18.81 - AW
8. Cobzaru Radu, Deva, 268 - 18.74 - A
9. Midvichi Alexandru, Deva, 2424 - 18.1 - A
10. Zsok Arcadie, Deva, 1834 - 18 - A
11. Clesiu Florin, Deva, 956 - 17.68 - A
12. Anton Calin, Sibiu, 988 - 17.58 - AW
13. Oprean Andrei, Brad, 390 - 17.38 - A
14. Scrobota Ioan Cristian, Aiud, 499 - 17.1 - A
15. Tatar Dorel, Calan, 669 - 16.78 - AW
16. Matei Dumitru, Deva, 464 - 16.75 - AW
17. Jurj Sorin, Calan, 1340 - 16.33 - A
18. Muntean Atila, Hunedoara, 563 - 15.47 - A
19. Jupanschi Adrian, Hunedoara, 1967 - 15.1 - A
20. Gipsy King, Hunedoara, 549 - 14.97 - AW
21. Negru Marius, Deva, 772 - 14.87 - A
22. Chivaran Alin, Caransebes, 567 - 14.58 - A
23. Poenariu Darius, Arad, 899 - 13.9 - A
24. Jeler Nicolae, Orastie, 2415 - 13.8 - A
25. Susman Dan, Alba Iulia, 621 - 13.61 - A
26. Tedi Ioja, Calan, 858 - 13.5 - A
27. Bogdan Raul, Deva, 701 - 13.47 - A
28. Gherman Mihai, Lugoj, 1306 - 13.4 - A
29. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 885 - 13.04 - A
30. Seniuc Radu, Arad, 936 - 13.01 - A
31. Virvorea Mihai, Sibiu, 2453 - 12.9 - A
32. Schiau Teodora, Hunedoara, 1408 - 12.83 - AF
33. Moldovean Valer, Calan, 873 - 12.44 - A
34. Schiau Dan, Hunedoara, 1150 - 12.24 - A
35. Lopadean Daria, Aiud, 868 - 11.96 - AF
36. Popa Nicolae, Cergau Mare, 1491 - 11.7 - A
37. Balanean Andrei, Sibiu, 1335 - 11.33 - A
38. Beschiu Daniel, Sibiu, 1891 - 11.07 - A
39. Luca Ioan, Sibiu, 809 - 10.52 - AW
40. Andrei Denisa, Petrosani, 2595 - 10.3 - AF
41. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 636 - 10.1 - A
42. Dragan Marius, Hunedoara, 1018 - 8.35 - H
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Galca Cristian, Iasi, 478 - 15.39 - A
2. Vilculescu Vlad, Timisoara, 1227 - 13.45 - A
3. Glavan Radu, Timisoara, 939 - 14.64 - A
4. Dascalu Cosmin Stefan, Cluj Napoca, 928 - 14.91 - A
5. Cocos Claudiu, Calan, 2421 - 6.85 - H
6. Dzitac Denis, Sacu, 2100 - 10.8 - A
7. Bolboaca Flaviu, Cluj Napoca, 1441 - 12.7 - A
8. Ursulescu Octavian, Curtea, 1676 - 19.8 - A
Inscrieri Hobby (8 Oct 2022, ora 15:00) - 10:24:06 AM - v5.3 / cls_2022-oct
1. Marian Ioan, Alba Iulia, 900 - 9.76 - HW
2. Nagy Eduard, Deva, 940 - 8.96 - H
3. Volanin Rares, Sibiu, 1115 - 8.29 - H
4. Toplician Mihai, Hunedoara, 1194 - 8.2 - H
5. Midvichi Daniel, Deva, 2498 - 7.05 - H
6. Marcu David, Aiud, 2278 - 5.95 - H
7. Popa Mihai, Sibiu, 1488 - 5.83 - H
8. Rusu Bogdan, Aiud, 1868 - 5.77 - H
9. Marcu Cristian, Alba Iulia, 1569 - 5.57 - H
10. Brodetchi Andrei, Sibiu, 2354 - 5.47 - H
11. Ghete Alexandru, Timisoara, 1557 - 5.37 - H
12. Petrut Patrick, Aiud, 3081 - 5.2 - H
13. Alb Sorin, Alba Iulia, 2270 - 5.13 - H
14. Gherman Vlad, Timisoara, 2089 - 5.1 - H
15. Susman Alexandru, Alba Iulia, 1415 - 4.96 - H
16. Both David, Deva, 2347 - 4.67 - H
17. Neacsu Emilian, Timisoara, 2784 - 4.5 - H
18. Valcica Razvan Daniel, Uricani, 2244 - 4 - H
19. Telman Matei, Deva, 2824 - 4 - H
20. Firican Andrei, Deva, 4280 - 0 - H
21. Pasconi Carmen, Mintia, 5001 - 0
22. Pasconi Anton, Mintia, 5002 - 0
23. Popa Dorina, Deva, 5003 - 0
24. Mihuti Gigel, Deva, 5004 - 0
25. Sorescu Mihai, Deva, 5005 - 0
26. Cojocaru Paul, Deva, 5006 - 0
27. Dragotescu Iulian Darius, Deva, 5008 - 0
28. Costea Adrian, Deva, 5009 - 0
29. Gaspar Marton, Deva, 5010 - 0
30. Silaghi Adrian, Deva, 5011 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Bolos Viorel, Hateg, 2350 - 5.5 - H
2. Rusu Stefan, Deva, 2848 - 8.6 - H
3. Sebestyen Tiberiu, Deva, 4126 - 9.5 - H
4. Blaga Lucian, Deva, 5012 - 0
5. Parvan Dumitru, Deva, 5013 - 0
6. Balasa Mihai, Sibiu, 1114 - 6.42 - H
7. Pralea Constantin, Alba Iulia, 869 - 8.71 - HW
8. Gherman Nadia, Lugoj, 1869 - 5.2 - HF
9. Gherman Ovidiu, Lugoj, 1968 - 5.2 - H
10. Almas Adrian, Deva, 2517 - 5.25 - H
11. Tulpan George Laurentiu, Timisoara, 2555 - 6.3 - H
12. Csiszer Tibor, Sighisoara, 1130 - 8.71 - H
13. Drulea Petru, Jimbolia, 1604 - 7.15 - H
14. Drulea Radu Vlad, Jimbolia, 4232 - 0 - H
15. Blaga Iulian Dan, Paulis, 5015 - 0
16. Budeanu Dan, Sannicolau Mare, 1653 - 5.57 - H
17. Iloni Roman Gheorghe, Arad, 5016 - 0
18. Vasiu Stefan, Alba Iulia, 5017 - 0
19. Ioana Radutiu, Hunedoara, 5018 - 0
- Aprecieri 2
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 09:01.Procesare...X
Comentariu