Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

7 decembrie 2012 sedinta organizatorilor

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Postat în original de Alexandrel Bv13 Vezi post
    Cei din Brașov vor sprijini cu mese(12 mese+tarcuri aferente) ca totul sa se desfasoare in cele mai bune conditii.
    Cei din Sfantu au 12 mese+12 ale noastre se poate organiza pe 24 mese.
    Am inteles ca sala are o latime de 24m asa ca incap destul de ok 6 mese pe un rand.
    Salut, Alex!
    Sala are 22 de metri in latime si vor intra 5 randuri de mese, nu mai mult.
    Lungimea salii este de 42 de metri, adica 4 randuri. In total 20 de mese.

    Comentariu


    • #77
      Postat în original de dantim Vezi post
      Dragos de ce si nu un turneu final la Mangalia,ca dupa cum organizati sinteti in top cu Sorin [Topoloveni}.
      Dupa mine nu conteaza unde se tine un turneu ci cum de bine se organizeaza.
      Nu merge. Noi suntem departe pentru cei mai multi. Dar, daca tot se vorbea despre o posibila amanare din motive electorale, sa-l amanam pana la vara. Vine toata lumea, il jucam in trei zile, faceti plaja, baie si ce se mai poate pe aici, pe la tara... Poate vine si Bogdan T. ?!

      Comentariu


      • #78
        Postat în original de denesferi Vezi post
        De obicei nu sunteti rautacios, nea Titi. Turneul A+ se va tine in alta sala. Se poate avea incredere in baietii de la Sfantu-.
        Am fost putin sarcastic, dar nu rautacios. Daca zici ca e vorba de alta sala, poate ca va fi totul in regula. Nu pot decit sa ma bucur daca va fi asa si am sa vin si eu, daca prind loc.

        Comentariu


        • #79
          Daca in data de 7 decembrie se vrea sa se discute numai baliverne ( asa cum se intampla pe forum) mai bine sa nu ne intalnim. Cred ca suntem destui de responsabili si sa ne comportam ca atare. Pentru unii dintre noi este o cheltuiala in plus, pe care ne-o asumam, dar vrem ca in 2013 sistemul competitional sa fie mai bun decat in 2012, in noul an sa incercam sa evitam surprizele neplacute si sa completam neajunsurile si lipsurile regulamentului. Cred ca avem responsabilitati fata de cei pe care ii reprezentam si dorim cu totii binele AMATURULUI.

          Comentariu


          • #80
            Cit despre masa de la Reghin,eu am oprit personalul de la restaurant,pentru ca,vroiau sa plece,si riscati sa ramineti nemincati,nu s-a promis nici o cinste,s-a platit normal ,pot sa dau si nume: Moise Alexandru,Iancu George,subsemnatul,Iusan Mircea,Botirca Sorin,Leorda Rares,Panaitescu Stefan,si multi altii,asa ca nea Matei,nu mai dezinformati si aruncati cu noroi,ce nu v-a placut friptura de la Reghin??????-rusine!
            Postat în original de mateidumitru Vezi post
            - - - Actualizat - - -



            Daca nu sunteti prieten cu Dan Bodeanu, nu puteti fi invitat.

            - - - Actualizat - - -



            Problema este foarte simpla si am pus-o pe tapet de mai multe ori, dar vad ca e multa lume care, ori se face ca nu intelege, ori sunt indolenti.
            Am sa spun pe romaneste, sa nu mai poata nimeni sa spuna ca nu a inteles : Dan Bodeanu nu a fost ales de nimeni sa conduca Amaturul. El s-a ales singur. Si asta n-ar fi o problema, dar Dan Bodeanu impune numai regulile care-i plac lui, indiferent ca sunt bune sau proaste, organizeaza activitatile Amaturului numai cum vrea el, in functie de interesul propriu.
            In concluzie, conduce ca un dictator. Si pe linga toate acestea, mai si fura din banii nostri, pe la mesele organizate la restaurante. ( ex. turneul de la Reghin ) si mai are si pretentii financiare din taxa de participare.
            Un astfel de conducator nu este de acceptat.
            Eu propun alegerea unui alt conducator, care sa ne reprezinte pe NOI TOTI, nu doar pe el si interesele lui. Un conducator in care sa avem incredere.
            YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

            Comentariu


            • #81
              Postat în original de valentin soare Vezi post
              Cit despre masa de la Reghin,eu am oprit personalul de la restaurant,pentru ca,vroiau sa plece,si riscati sa ramineti nemincati,nu s-a promis nici o cinste,s-a platit normal ,pot sa dau si nume: Moise Alexandru,Iancu George,subsemnatul,Iusan Mircea,Botirca Sorin,Leorda Rares,Panaitescu Stefan,si multi altii,asa ca nea Matei,nu mai dezinformati si aruncati cu noroi,ce nu v-a placut friptura de la Reghin??????-rusine!
              Dar nu a asteptat nimeni pomana, dar nici sa-mi bage cineva mina in buzunar nu suport. Din ceea ce ai scris, nu prea am inteles decit faptul ca vrei sa acoperi un hot. Deci , rusinea ar trebui sa fie de partea ta.

              Comentariu


              • #82
                Imi pare rau ca nu sunt si propuneri constructive. Deschideti dvs. ,Dl. Matei, un topic si rezolvati problema cu masa de la Reghin. Eu am sa incerc telefonic sa rezolv problema pe care am inceput-o.
                Cine doreste sa participe la sedinta din 7 dec 2012 sa ia legatura cu Dl. Dan Bodeanu.
                Va multumesc!
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X