Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

”Memorialul Marcel Giosan” Amatur Romania - MEDIAS - 14-15 octombrie 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Rosioara Razvan Vezi post

    Va fac eu o "surpriza" si sa va cedez locul, desi am asteptat o retragere, a venit prea tarziu pentru mine si n-am prevazut alte probleme care mi-au aparut. Asa ca succes !

    Acestea fiind spuse, se retrage, Rosioara Razvan, Alexandria, elite.

    Multumesc si succes !
    Va multumesc! Multi vor avea o victorie datorita mie... fiind la inceput si cu forta trimis la Elite...deci ati facut mai multi colegi fericiti😁🤣

    Comentariu


    • Panaitescu Stefan confirma prezenta la turneu


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comentariu


      • Postat în original de BOARIU TIMOFTE DANUT Vezi post

        Va multumesc! Multi vor avea o victorie datorita mie... fiind la inceput si cu forta trimis la Elite...deci ati facut mai multi colegi fericiti😁🤣
        Asteptam se ne spui cum a fost ! (promisiunea-i promisiune)


        Succes !!!
        Blade: lemn off...ce lemn !
        Bh: cu tepi
        Fh: fara tepi

        Comentariu


        • Baciu Gabriel Confirmă prezenta la turneu

          Comentariu


          • Suciu Florin, Sibiu, avansați - achitat taxa de participare (revolut)

            Trimis de pe al meu SM-A037G folosind Tapatalk

            Comentariu


            • Dragi colegi, pentru că unii s-ar putea să se supere dacă îi numesc prieteni, nu înțeleg de ce este atât de multă secretomanie. Mă refer strict la lista principală de la avansați. Popovici Sandu Sibiu nr. 9 Truică Robert Sibiu nr. 32, Suciu Florin Sibiu nr. 48 care nu confirmă prezența decât condiționat de prezența pe lista principală a domnului Iojiban Gheorghe loc. Bălan nr. 3 pe lista de așteptare.. Ce să înțelegem de aici. Primii doi ori nu sau înscris ei și poate nu au habar că sunt înscriși, pentru că dacă ei sau înscris și nu au confirmat prezența până acum înseamnă că nu au respect față de ceilalți colegi de pe lista de așteptare. Culmea, sunt 3 din Sibiu care ar putea merge împreună deci nu văd condiționarea de domnul din Bălan. Spuneți domnilor dacă veniți sau nu. Alții așteaptă în ultima clipă un loc pe lista principală, iar voi care sunteți acolo nu vorbiți. Mi se pare ceva anormal. Toți trei din Sibiu???

              Comentariu


              • Postat în original de sorin_client Vezi post

                Asteptam se ne spui cum a fost ! (promisiunea-i promisiune)


                Succes !!!
                Multumesc ! Voi scrie aici cum a fost!!

                Comentariu


                • Postat în original de BOARIU TIMOFTE DANUT Vezi post

                  Va multumesc! Multi vor avea o victorie datorita mie... fiind la inceput si cu forta trimis la Elite...deci ati facut mai multi colegi fericiti😁🤣
                  Discursul acesta l-a avut și Husa Gelu și cred ca i-ai urmărit evoluțiile, deci eliteul nu e sperietoare se jucatori iar precum spunea my friend Badulescu Teodor "Cel mai slab turneu al Campionilor din istorie " 😄😄😄😄de ce nu ai spera sa ieși din grupe ....plus ca posezi și material ceea ce ii incurca pe mulți elitisti de top ....inclusiv pe subsemnatul🤔🤔🤔
                  lemn Primorac carbon
                  fete Andro Rasanter R42 ultramax

                  Comentariu


                  • Postat în original de patraulea1980 Vezi post

                    Discursul acesta l-a avut și Husa Gelu și cred ca i-ai urmărit evoluțiile, deci eliteul nu e sperietoare se jucatori iar precum spunea my friend Badulescu Teodor "Cel mai slab turneu al Campionilor din istorie " 😄😄😄😄de ce nu ai spera sa ieși din grupe ....plus ca posezi și material ceea ce ii incurca pe mulți elitisti de top ....inclusiv pe subsemnatul🤔🤔🤔
                    Greșit! E cel mai echilibrat turneu de Amatori,mai ales la elite. Eram tare curios dacă Bădulescu putea sa iasă în primii 16 la acest turneu!!!! Din păcate subsemnatul mu_si poate onora nici locul și nici Mp_ul anul ăsta și nici în viitorul apropiat!

                    Comentariu


                    • Postat în original de patraulea1980 Vezi post

                      Discursul acesta l-a avut și Husa Gelu și cred ca i-ai urmărit evoluțiile, deci eliteul nu e sperietoare se jucatori iar precum spunea my friend Badulescu Teodor "Cel mai slab turneu al Campionilor din istorie " 😄😄😄😄de ce nu ai spera sa ieși din grupe ....plus ca posezi și material ceea ce ii incurca pe mulți elitisti de top ....inclusiv pe subsemnatul🤔🤔🤔
                      Multumesc mult de incurajare! Am prins curaj ... greu le va fi la toti cu mine mai ales ca am un ...Scandal in mana🤣🤣

                      Comentariu


                      • Postat în original de buzatu vasile Vezi post

                        Greșit! E cel mai echilibrat turneu de Amatori,mai ales la elite. Eram tare curios dacă Bădulescu putea sa iasă în primii 16 la acest turneu!!!! Din păcate subsemnatul mu_si poate onora nici locul și nici Mp_ul anul ăsta și nici în viitorul apropiat!
                        Asa mi -se pare si mie unul din cele mai echilibrate turnee la cat Elite, tinand cont ca la recentul turneu de la Resita,Gabi Curut a ajuns pe podium, invingand 2 Campioni Amatur Sorescu si Mutrescu, vin sa ma intreb oare adevaratii amatori nu au devenit mai puternici, de altfel am vazut si alte rasturnari de scor pe care le-a realizat Mocean in fata unor grei.


                        Ca sa dau curs acestei opinii vin cu urmatoarea propunere catre dumneavoastra.

                        Cine ghiceste locurile 1, 2 ,3 in ordinea data la oricare din categorie are un vaucher in valoare de 1500 lei in produse la unul din standurile mele.

                        Cine ghiceste 2 locuri in ordinea data are un vaucher in valoare de 1000 lei in produse la unul din standurile mele.

                        Cine ghiceste 1 loc in ordinea data are un vaucher in valoare de 500 lei in produse la unul din standurile mele.

                        Cine ghiceste 1 jucator care intra in primi 3 va castiga un set de mingi Joola Prime 3 buc.Pt fiecare jucator ghicit in ordine aleatore , un set.

                        Locul 3 este considerat pierzatorul castigatorului, si intra in concurs, iar pierzatorul locului 2 este considerat loc 4 si nu intra in concurs.

                        Nominalizari se poate depune in urna pregatita special la Acreditarea finala care va avea loc la Hotel Mercure in data de Vineri de la ora 16.00 pana la ora 22.00. Toti care vor sa depuna aceste nominalizari si nu vor veni Vineri la acreditare pot delega pe un coleg sa depuna in numele lor.
                        Biletul trebuie sa contina numele si prenumele celui care depune si ordinea clara a celor 3 castigatori la fiecare categorie.

                        Premile se pot ridica doar personal dupa premierea categoriilor.Nu se pot delega persoane pt acest lucru.
                        Urna se va sigila Vineri la ora 22.00 si se va deschide in prezenta organizatorilor dupa finalizarea semifinalelor tuturor categoriilor, in timpul finalelor., si se vor face cunoscute inainte de premiere.

                        Premile puse in joc pot depasii usor 12000 lei ceea ce cred eu ca este un concurs care nu cred ca va avea in curand vreun rival.
                        Succes tuturor.

                        P.s. Doar un singur biletde participant, si doar cei 270 de participanti activi vor avea dreptul de a participa.
                        Daca e nevoie de completari ulterioare vom veni in intampinarea dumneavoastra.

                        Comentariu


                        • Mai e un topic discuții despre turneul campionilor, aici urmăresc și eu dacă se mai retrage cineva la open

                          Comentariu


                          • Frumos concurs Emi și cu premii pe măsură 👍
                            ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                            Comentariu


                            • Postat în original de Eltibi Vezi post
                              Mai e un topic discuții despre turneul campionilor, aici urmăresc și eu dacă se mai retrage cineva la open
                              Speranța moare ultima, dar moare în chinuri!
                              Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                              FH: Butterfly - Dignics 80
                              BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                              Comentariu


                              • Agache Sorin / Năvodari / Hobby
                                Mitrea Silviu / Năvodari / Elite
                                Achitat taxa de participare (revolut)


                                Blade: Hallmark Combination
                                FH: Butterfly Tenergy 05
                                BH: Bomb Talent

                                Comentariu


                                • Ultima retragere fara penalizare: Joi, 12.X.2023, ora 21:00.
                                  Retragerea jucatorilor inainte de termen: 0 puncte;
                                  Retragerea jucatorilor, de pe lista de asteptare, dupa termen: 0 puncte;
                                  Retragerea jucatorilor dupa termen (R): 2 puncte;
                                  Absenta nemotivata (N): 3 puncte.
                                  Se suspenda pe o perioada de trei luni jucatorul care acumuleaza minimum 6 puncte de penalizare.
                                  "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                                  https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                                  Comentariu


                                  • Truica Robert, Sibiu, confirma prezenta. Ma scuzati pentru intarzierea raspunsului!

                                    Comentariu


                                    • FlorinBN
                                      FlorinBN comentat
                                      Editarea unui comentariu
                                      avansati

                                  • Popovici Sandu -Sibiu - avansați confirm participarea. Mulțumesc.

                                    Comentariu


                                    • Degianschi obrad open , am achitat plata de participare si meniu vegetarian

                                      Comentariu


                                      • Situatie confirmari/acreditari/achitari ... lipsa ...

                                        Open - complet
                                        Socaci Sorin Panciu - standby


                                        Avansati - complet
                                        Toader Ovidiu Balan - retras


                                        Elite:
                                        Maxim Alexandru Oradea - retras


                                        Hobby:
                                        Florea Mihai Ludus - confirmat
                                        Brodetchi Andrei Sibiu - confirmat
                                        Sandru Rares Dumbraveni SB
                                        Guita Robert Cluj Napoca - achitat
                                        ​​​​
                                        Ultima editare de FlorinBN; 12.oct.2023, 19:30.
                                        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                        Comentariu


                                        • Florea Mihai din Luduș, hobby, confirma prezența, mulțumesc.
                                          Blade-Timo Boll Alc
                                          FH: Dignics 05
                                          BH: Dignics 05

                                          Comentariu


                                          • Domnule Toader Ovidiu v-ați hotărât? Confirmați participarea la turneu sau renunțați? Domnul Iojiban Gheorghe nu mai are șanse să ajungă pe lista principală iar cel care este primul pe lista de așteptare depinde doar de dumneavoastră dacă ajunge împreună cu fiul său care este deja pe lista principală sau nu. Mă scuzați dacă v-am deranjat.

                                            Comentariu


                                            • Bună ziua. Va recomand călduros sa va concentrați pe ceva ce va privește. Pana la ora 21 mai e timp conform Regulamentului. Gânduri bune.

                                              Comentariu


                                              • Maxim Alexandru se retrage

                                                Comentariu


                                                • FlorinBN
                                                  FlorinBN comentat
                                                  Editarea unui comentariu
                                                  multumesc

                                              • Se retrage de pe lista de asteptare Dragos Matei,Avansati,Brasov.

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X