Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2013", Brașov - 07.12.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Volosciuc Tiberiu,Vatra Dornei amatori(lipsa unui mijloc de transport).

    Comentariu


    • se inscriu la amatori
      Tanase Horia ,Otopeni
      Tanase Tiberiu ,București
      Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
      http://www.VivaSportShop.ro

      Comentariu


      • On Ho - București - Amatori

        Comentariu


        • Dena Corneliu - trec la amatori.

          Comentariu


          • treceti pe nagy magor istvan la amatori

            Comentariu


            • Se retrage Nistor Szilard din concurs

              Comentariu


              • Se retrage Decean Darian.
                05 Viscaria 05

                Comentariu


                • Bilanici Mircea,amatori,Satu Mare.

                  Comentariu


                  • Se reanscrie Nistor Szilard a fost o gresala scuze

                    Comentariu


                    • Cum sperantele sunt infime sa mai prind loc in cele doua zile ramase (am 20 de colegi mai bine clasati-incluzand si lotul de amatori dupa linia de la open), mi-am facut azi alte planuri pentru weekendul de mos Nicolae!
                      Ma retrag, "in glorie", cu regrete... Lica George, loc 593!
                      Distractie placuta!
                      Xiom -Mitzutani - Xiom

                      Comentariu


                      • Cu regret trebuie sa anunt retragerea lui Andrei (open) si Gabriel (amatori) Craciunica, din Călărași...
                        ...celor ramasi le urez sa joace intr-o atmosfera cat mai placuta si sa se bucure de tenis!
                        Succes tuturor!
                        Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                        Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                        Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                        Comentariu


                        • multi au fost...putini au ramas. vad ca Sibiul cade incet de pe liste. totusi nu renunt la ideea de a fi spectator pe viu la Brașov. In continuare caut un loc in orice masina care trece sambata prin Sibiu si merge la Brașov, cu oameni care merg la turneu...
                          e valabil si pentru intoarcere (poate ajung cumva la Brașov, nu stiu cum sa ma intorc...)
                          va rog trimiteti cea mai mica informatie pe email kynkadjou(at)yahoo.com sau un SMS la numarul 0757160473
                          sper sa nu se supere moderatorii ca am postat aici date de contact...
                          iar pentru trupa de la Agnita (oricat de mica ar fi) pentru turneu transmit de pe acum traditionalul nostru indemn:
                          ???ARDE-I GEO!!!???

                          Comentariu


                          • In urma solicitarilor dvs, va comunic ca punem la dispozitie si meniu de post, iahnie de fasole, (cu carnacior la gratar separat) si muraturi.
                            Tot in urma solicitarilor telefonice (numeroase) am sa ma preocup si de studiul altor pensiuni (Fun Park, Hotel Stop, Pensiunea Castel, Pensiunea Ela, fiind ocupate,...nu mai sunati). Am sa postez si alte variante in ideia ca incerc sa gasesc ceva de pana la 100 / cam.
                            Hobby: Motoare si ski !
                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                            Comentariu


                            • Si vin fiert?
                              Se anunta frig

                              Comentariu


                              • Postat în original de dantim Vezi post
                                Si vin fiert?
                                Se anunta frig
                                Crezi ca daca este frig se strica palica. Poate aduci si tu ceva, e randul tau... s-apai vinul fiert nu sunt sigur daca este de post, macar palinca stiu sigur ca nu este.
                                Ti-am pus mai multe variante ca urmeaza sa ma contrazici Hai la fight!
                                Hobby: Motoare si ski !
                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                Comentariu


                                • Mai sunt locuri la Pensiunea Castel, la intrare dinspre București-Bv, pe dreapta...tel 0720211112...se preteaza pentru cei care vin din directia București.
                                  Hobby: Motoare si ski !
                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                  Comentariu


                                  • Se retrage cu parere de rau Firu Marian de la Vatra Dornei, si va face fericita o alta persoana de pe lista de asteptare , toate cele bune
                                    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                    BH : Tenergy 05Fx
                                    FH : Tenergy 05Fx

                                    Comentariu


                                    • Tema retragerilor fiind in mod accentuat pe ordinea zilei, am studiat un pic ce s-a intamplat anul trecut, in ultima saptamana. Pentru cei care sunt mai noi in d'ale AMATuRului, respectiv pentru cei care nu-si aduc aminte cum a fost situatia atunci, poate este cat-de-cat de ajutor:
                                      A fost un total de 67 de retrageri in ultimile 7 zile, dupa cum urmeaza:
                                      1 sambata
                                      1 duminica
                                      2 luni
                                      4 marti
                                      11 miercuri
                                      19 joi
                                      29 dupa ora limita
                                      In mod clar vorbim de doua turnee diferite, insa cei de sub linie ar fi bine sa urmareasca starea listei chiar si vineri, pentru ca in topicul de anul trecut am citit si mesaje de genul "am observat prea tarziu ca am intrat pe lista participantilor, si nu mai pot fi prezent".
                                      O zi buna!
                                      Pali
                                      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                      Tel : 0742 257 995

                                      Comentariu


                                      • se retrag din Botoșani:
                                        Ciprian Onufrei - open
                                        Adi Mironescu - amatori

                                        Comentariu


                                        • Asa este Pali! Este bine sa se cunoasca, iar de joi ora 17 de cand nu se mai fac inscrieri, facem din cand in cand cate un anunt sa ne asiguram ca cei care urca pe lista au luat la cunostinta. Dupa ce se intocmesc grupele, vineri seara, nu se mai pot schimba grupele.
                                          Tot cu aceasta ocazie rog persoanele vizate de absente nemotivate sa se concentreze mai mult la ceea ce promit, si am sa dau exemplu doua pers care sunt pe lista pricipala (pentru a nu se repeta indiferenta):
                                          167 Rosu Gabriel 462
                                          169 Carnu Eugen 469
                                          Hobby: Motoare si ski !
                                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                          Comentariu


                                          • http://www.pensiuneasofie.ro/contact
                                            Aveti aici inca zece camere, la 100 lei /cam ( fara mic dejun), spuneti "tenis"...este bine amplasat pt ambele sali .
                                            Hobby: Motoare si ski !
                                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                            Comentariu


                                            • TURNEUL "CAMPIONILOR" 7 decembrie 2013 - Brașov

                                              Buna ziua
                                              Duminica 01.12.2013 a avut loc un concurs B la SK Tennis unde am participat sii eu. Va rog sa tineti cont in alcatuirea clasamentului si implicit si a calificarii la turneul final de punctele c?stigate la acel turneu.
                                              Va multumesc
                                              Lemn Darker Speed 90
                                              Fh tenergy 05 FX 2.1
                                              Bh Razka 7 max

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de GABRIELA Vezi post
                                                DINCA DAN - Amatori - AHF

                                                Niculescu Gabriel - 441 - amatori - AHF
                                                Florine, corect Dinca Daniel, dar nu-l mai trece nicaieri, este pe un loc care nu are sanse, si s-a retras!
                                                Hobby: Motoare si ski !
                                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                Comentariu


                                                • Domnul Gelu ,se trasmite live undeva turneul de la Brașov?Macar eliminatoriile sau semifinalele?
                                                  Ar fi interesant si pentru noi sa vedem cum decurg ostilitatile.

                                                  Comentariu


                                                  • Andone Claudiu - Cugir- amatori
                                                    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X