Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2013", Brașov - 07.12.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Interesant este ca in loc sa se retraga lumea mai cu spor in ultima saptamana, se tot inscriu cei care au lasat acest gest pentru zilele din urma

    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Asa este Pali! Este bine sa se cunoasca, iar de joi ora 17 de cand nu se mai fac inscrieri, facem din cand in cand cate un anunt sa ne asiguram ca cei care urca pe lista au luat la cunostinta. Dupa ce se intocmesc grupele, vineri seara, nu se mai pot schimba grupele.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • Se retrage din concurs Pop Zoltan din Dej amatori.

      Comentariu


      • muntean mircea din baia mare se retrage

        Comentariu


        • Pop Zoltan din Dej nu se mai retrage din concurs, am gasit un grup cu masina .

          Comentariu


          • TURNEUL "CAMPIONILOR" 7 decembrie 2013 - Brașov

            Postat în original de Vesti Vezi post
            Buna ziua
            Duminica 01.12.2013 a avut loc un concurs B la SK Tennis unde am participat si eu. Va rog sa tinet?i cont in alcatuirea clasamentului si implicit si a calificarii la turneul final de punctele c?stigate la acel turneu.
            Va multumesc
            Se lucreaza la clasament, si este posibil ca Florin sa reuseasca sa termine ...si parerea mea este ca-l va afisa si se va tine cont de toate turneele.
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
              Domnul Gelu ,se trasmite live undeva turneul de la Brașov?Macar eliminatoriile sau semifinalele?
              Ar fi interesant si pentru noi sa vedem cum decurg ostilitatile.
              Personal nu am aceasta posibilitate. Va fi inregistrare, si cu parere de rau...
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • Postat în original de GeluBv Vezi post
                Se lucreaza la clasament, si este posibil ca Florin sa reuseasca sa termine ...si parerea mea este ca-l va afisa si se va tine cont de toate turneele.
                Multumesc
                Lemn Darker Speed 90
                Fh tenergy 05 FX 2.1
                Bh Razka 7 max

                Comentariu


                • Mai am doua locuri in masina. Plecarea Vineri dimineata . Traseu : Gura Humorului- Suceava- Liteni- Fălticeni- Brașov. Intoarcere Duminica dimineata.
                  Dan Chirap
                  www.sportdakiro.com
                  email: contact@sportdakiro.com

                  Comentariu


                  • Se retrage Colesniuc Romeo din Botoșani.

                    Comentariu


                    • SALUT! CAUT COLEG DE CAMERA COSTA 100 RON CAMERA CU PAT DUBLU LA ACESTA PENSIUNE CINE DORESTE VA ASTEPT SA VORBIM---0746936652 ----
                      http://www.pensiuneasofie.ro/contact

                      Comentariu


                      • Din Arad se inscrie la amatori BOATA EDGAR
                        FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                        Comentariu


                        • uite aici cazare ieftina in Brașov 38 de ron pe noapte este cazare cu mai multe paturi in camera ...
                          http://www.casualhostel.ro/galerie.html
                          sau aici la 55 ron pe noapte singur in camera...
                          http://www.aro-palace.ro/hotel-brasov-aro-sport.html
                          Ultima editare de leo33; 04.dec.2013, 00:50.

                          Comentariu


                          • Postat în original de leo33 Vezi post
                            uite aici cazare ieftina in Brașov 38 de ron pe noapte este cazare cu mai multe paturi in camera ...


                            http://www.casualhostel.ro/galerie.html



                            sau aici la 55 ron pe noapte singur in camera...


                            http://www.aro-palace.ro/hotel-brasov-aro-sport.html
                            am luat o camera la pensiueasofie mersi oricum
                            FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                            Comentariu


                            • De la VATRA DORNEI se retrage GEORGIU DRAGOS .
                              Blade . PHOTINO
                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                              Comentariu


                              • Din Valenii de Munte:Soare Valentin.
                                YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                                Comentariu


                                • Gelu, te rog sa ma muti la amatori (Corneanu Sorin). Poate reuseste sa prinda un loc si prietenul meu Mehmet Sengoz. Multumesc.
                                  Blade: lemn off...ce lemn !
                                  Bh: cu tepi
                                  Fh: fara tepi

                                  Comentariu


                                  • se inscrie din Blaj la amatori:
                                    Suciu Iacob

                                    Comentariu


                                    • papacu bejoli, amatori

                                      Comentariu


                                      • Avem un loc liber ,daca doreste cineva sa mearga cu noi la BRASOV PE RUTA VATRA DORNEI-TOPLITA-MIERCUREA CIUC-BRASOV sa sune la telefon 0756258169.
                                        Blade . PHOTINO
                                        Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                        Comentariu


                                        • Am si eu o intrebare...pentru cei de la open inscrierea se va face la a doua sala? vom merge direct acolo?sau se face la prima sala si e ceva mijloc de transport?
                                          Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                          BH : Tenergy 05Fx
                                          FH : Tenergy 05Fx

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Ben Vezi post
                                            Am si eu o intrebare...pentru cei de la open inscrierea se va face la a doua sala? vom merge direct acolo?sau se face la prima sala si e ceva mijloc de transport?
                                            Cei ce joaca la open merg direct la sala din Sanpetru (link in anunt-adresa) ,si indicat ar fi sa va intalniti la Peco RomPetrol, pe centura Bv-Tg. Mureș, unde sunt cazati multi colegi, ...acolo este si un Pub Restaurant, unde sunt sigur ca va intalnit la un mic dejun/cafea (8-8,40). De la Peco la sala sunt patru minute cu masina, si sunt colegi care au mai jucat la Sanpetru.
                                            Orice nelamurire este bine sa fie discutata din timp, va stau la dispozitie. In dimi de sambata sunt prins cu alte probleme de organizare si va rog sa nu va suparati daca raspund mai greu la telefon.
                                            Cu stima!
                                            GeluBv
                                            Hobby: Motoare si ski !
                                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                            Comentariu


                                            • Pot trece eu la 8,30-8,40 pentru a conduce persoanele care nu stiu sa ajunga.

                                              Comentariu


                                              • Din Brașov:
                                                -Olteanu Mihai....amatori

                                                Comentariu


                                                • Pralea Constantin se retrage

                                                  Comentariu


                                                  • Organizatorii Turneului Campionilor si ai Circuitului AmaTuR multumesc partenerilor care au dorit sa participe la festivitatea noastra de sfarsit de an.

                                                    Vor fi prezenti, atat in calitate de invitati, cat si de sponsori:

                                                    *--S.C. PORTA DOORS București, prin d-l Viorel Birloveanu

                                                    *--S.C. ANDROGIR București prin d-l Gelu Popescu

                                                    *--S.C. TT SHOP Bistrița prin d-l Rasvan Crisan

                                                    *--S.C. TT SPORT București prin d-l Valentin Mircea

                                                    *--S.C. VIVA SPORT București prin d-l Tiberiu Tanase



                                                    Deasemenea, multumim d-lor

                                                    Emi Beltechi in dubla calitate de sponsor al competitiei si organizator al turneului OPEN la sala din Sanpetru;
                                                    Gheorghe Vlase pentru amabilitatea de a oferi unul din premiile competitiei.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X