Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2014", Sf. Gheorghe - 06.12.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • 7. Limitarea cheltuielilor din Buget + micșorare taxă: 2, 1, 0 lei - NU - raman in vigoare taxele de anul acesta si se va avea in vedere continuarea achizitiei de mese pentru toate zonele Amatur.
    Atunci de ce se inchiriaza mese pentru turneul final


    - - - Actualizat - - -

    18. Reprezentanți zonali aleși prin votul jucătorilor - NU

    - - - Actualizat - - -

    Chiar sint neutru pina si de persoana mea dar am impresia ca Dan Bodeanu a fost mic copil pe linga voi

    - - - Actualizat - - -

    17. Liberalizarea plafonului taxelor de participare - DA - Liberalizarea plafonului taxei de participare se va face in limita bunului simt pentru Turneele unde calitatea organizarii (sala, iluminare, ventilatie/incalzire, mese ITTF, spatiu de joc suficient, etc.) o impune pentru a se evita situatiile in care multe turnee inchid pe minus.

    - - - Actualizat - - -

    De la zece lei de persoana anual ca membru ati ajuns la o taxa de 2,3 ori mai mare pentru pinguinii care participa la cel putin 10 turnee pe an.
    Cumparati ce vreti voi de acesti bani (Ca sa nu mai comentam noi pinguinii ca platim taxa anuala ati bagat 1,2 ,3 lei de persoana la un turneu)
    Nu am nimic impotriva ca un organizator sa castige la un turneu cit mai mult (dar turneul sa se desfasoare conform anuntului)

    - - - Actualizat - - -

    Sincer cu regulamentul asta care regulametati ati ajuns de toata P...opularitatea

    Comentariu


    • Am adus in atentia colegilor o intimplare traita in Amatur cu acest domn Mucu in contextul in care mai sus cu citeva posturi citiva colegi isi exprimau dezaprobarea la unele actiuni -,,elicubratii"ale lui Mucu,in conditiile in care a participat la doua turnee.Mucu se intreba daca sint vreun ,,copchilas",daca am legatura cu Amaturul cind se pare ca el nu prea are.
      I-am raspuns,atit.
      Nu inteleg la ce te referi in fraza cu filozoful si cum adica ,,tu ti-ai cerut-o".
      Tu ai fi tacut fara sa ceri o explicatie?Ma indoiesc.
      Am asteptat 2 luni un raspuns pe m.p.Nu am primit raspuns.Nu i-as fi scris dar se pare ca Mucu scrie despre Fair-play fara sa aplice in comportamentul lui.
      Gilceava nu este a mea,este a lui.Chiar si administratorii site-ului au sters gilceava lui Mucu din topicul ,,Cine sintem noi".
      Intentia mea nu a fost sa deranjez pe nimeni cu cele 3 posturi,dar cred ca este bine sa se stie cine este MUCU
      Ce am postat a fost scris cu eleganta si fara cuvinte jignitoare care sa deranjeze.
      Am cerut scuze anticipat domnilor administratori din respect ptr. diinsii si colegi.
      Nu inteleg cum de ,,mi-am luat-o?!Ai facut sondaj de opinie in rindul colegilor si ti-au spus ca sunt kih??
      Este simplu,poti sa ignori posturile mele ca ai statut de intelept.
      Mi se pare usor nedreapta interventia ta.
      Am vazut dispute pe Amatur cu mult mai contondente decit a fost povestea mea.
      Te rog sa primesti scuzele mele daca cumva te-a deranjat raspunul meu.
      Cele bune
      Sarbatori fericite!

      - - - Actualizat - - -

      Ptr.Iuliu Zedler

      Comentariu


      • Comentariu


        • Scuze nu tie am vrut sa-ti dau ,,Nu-mi place"
          Cele bune

          - - - Actualizat - - -

          Ptr.Valentin Soare.
          Sanatate

          Comentariu


          • Postat în original de dragos florin claudiu Vezi post
            Scuze nu tie am vrut sa-ti dau ,,Nu-mi place"
            Cele bune

            - - - Actualizat - - -

            Ptr.Valentin Soare.
            Sanatate
            Ai grija Dragos ca ti le iei iarasi

            Salutari de la EMI

            Comentariu


            • Buna Emi,
              Nu mai vreau a doua oara.Ajunge.
              Te astept pe la mine la un tenis cind ai drum si timp in Brașov.
              Sanatate si bucurii.
              Sarbatori fericite!
              Florin

              - - - Actualizat - - -

              Buna Emi,
              Nu mai vreau a doua oara.Ajunge.
              Te astept pe la mine la un tenis cind ai drum si timp in Brașov.
              Sanatate si bucurii.
              Sarbatori fericite!
              Florin

              Comentariu


              • Postat în original de dragos florin claudiu Vezi post
                Am adus in atentia colegilor o intimplare traita in Amatur cu acest domn Mucu in contextul in care mai sus cu citeva posturi citiva colegi isi exprimau dezaprobarea la unele actiuni -,,elicubratii"ale lui Mucu,in conditiile in care a participat la doua turnee.Mucu se intreba daca sint vreun ,,copchilas",daca am legatura cu Amaturul cind se pare ca el nu prea are.
                I-am raspuns,atit.
                Nu inteleg la ce te referi in fraza cu filozoful si cum adica ,,tu ti-ai cerut-o".
                Tu ai fi tacut fara sa ceri o explicatie?Ma indoiesc.
                Am asteptat 2 luni un raspuns pe m.p.Nu am primit raspuns.Nu i-as fi scris dar se pare ca Mucu scrie despre Fair-play fara sa aplice in comportamentul lui.
                Gilceava nu este a mea,este a lui.Chiar si administratorii site-ului au sters gilceava lui Mucu din topicul ,,Cine sintem noi".
                Intentia mea nu a fost sa deranjez pe nimeni cu cele 3 posturi,dar cred ca este bine sa se stie cine este MUCU
                Ce am postat a fost scris cu eleganta si fara cuvinte jignitoare care sa deranjeze.
                Am cerut scuze anticipat domnilor administratori din respect ptr. diinsii si colegi.
                Nu inteleg cum de ,,mi-am luat-o?!Ai facut sondaj de opinie in rindul colegilor si ti-au spus ca sunt kih??
                Este simplu,poti sa ignori posturile mele ca ai statut de intelept.
                Mi se pare usor nedreapta interventia ta.
                Am vazut dispute pe Amatur cu mult mai contondente decit a fost povestea mea.
                Te rog sa primesti scuzele mele daca cumva te-a deranjat raspunul meu.
                Cele bune
                Sarbatori fericite!

                - - - Actualizat - - -

                Ptr.Iuliu Zedler
                văd că scrie ceva despre mine aici...
                domnule Dragoș, habar nu am despre ce vorbiți.

                între timp v-am mai scris un mesaj privat. dacă și pe ăsta îl faceți public, mă văd nevoit să reclam chestia asta la moderatorii forumului.
                ?n rest, să știți că nu am citit celelalte posturi ale dumneavoastră. doar mi-a sărit undeva în ochi cum că ați făcut public mesajul meu privat.
                dar voi citi cu plăcere dacă încercați să mă lămuriți pe scurt unde și cum v-am mai „deranjat” eu personal. și unde mi-ați scris dumneavoastră fără să vă răspund?
                dacă se poate, vă rog nu aici la tema asta.

                intenționam să nici nu mai scriu aici nimic, pentru că nu se cuvine. vă rog să nu mai continuați aici discuția, pentru că nu voi mai răspunde. nu e locul potrivit aici...

                Comentariu


                • Cineva scria zilele trecute ca " Turneul Final 2014 nu s-a terminat".....cata dreptate avea....
                  As dori doar sa intreb....Daca toti organizatorii de turnee nu ar mai organiza nici un turneu ( ca sa nu se imbogateasca prea mult), noi unde am mai merge?...La turneele organizate de cei nemultumiti?....Nu cred ca as vrea sa merg la asemenea turnee.
                  Va doresc numai bine tuturor.
                  blade: Zhang Jike Super ZLC
                  fh: Butterfly Tenergy 05
                  bh: Dr. Neubauer Killer

                  Comentariu


                  • Cineva scria zilele trecute ca " Turneul Final 2014 nu s-a terminat".....cata dreptate avea....
                    La turneele organizate de cei nemultumiti?....Nu cred ca as vrea sa merg la asemenea turnee.


                    Incep de acum calificarile pentru Focșani!
                    In alta ordine de idei vad doar acum cu ce lemn jucati. Urmatoarea data cand ne vedem la un turneu va rog dati-mi si mie paleta sa o incerc 1 minut. Ma intereseaza cat de bun e lemnul asta. L-am avut in grupe acum pe Iaru Horatiu cu acelasi lemn dar dupa meci de suparare am uitat sa dau cateva mingi! )
                    Numai bine, sarbatori fericite!
                    ZJ-SZLC
                    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                    Comentariu


                    • Postat în original de marcu vasile Vezi post
                      FRATILOR,vin sarbatorile ,chiar nu aveti treba in alta parte.
                      Chiar trebuie sa chibitam asa pana luna viitoare.Ce naiba mai ,lasati oamenii sa sarbatoreasca cum se cuvine nu tot chibitati atat,ba ca a fost lumina slaba,ba ca ala a facut o caruta de bani etc etc etc.
                      GELU si cei din staful de organizare si toate ajutoarele care ati fost ,as vrea sa luati in calcul si propunerea mea,de acum la T.F. organizatorii pe langa cheltuielile pe care le au ptr. concurs , sa dea si cate 30 de lei la fiecare participant ,sa puna la fiecare masa cate o sticla de tuica sau orice altceva numai cu alcool sa fie,sa dea cate o friptura de porc sau acum ramane la preferinta fiecaruia ca de altfel o sa fiti carcotiti pe seit vreo 50 de pagini.
                      VA ROG EU LASATI OAMENII SA SE LINISTEASCA SA SE GANDEASCA SI EI LA COPILASI LOR LA FAMILIILE LOR,SA TAIE SI EI UN PORC SA FACA CHISCA ,CARNATI SI MULTE ALTELE.
                      Si nu va mai ceondaniti si certati ca oameni suntem si eu cred ca cel mai frumos acum in prag de sarbatori este sa fim mai buni ,mai intelegatori uni cu alti,ce a fost a fost sa se duca pe apa sambetei,vine la anul T.F.de la FOCSANI si va fi mai bine.
                      Va imbratisez cu drag pe toti si va urez sa aveti parte de bucurii si sanatate atat voi cat si familiile voastre.
                      MARCU cel cu ARCU din VATRA DORNEI
                      Daaaa....sigur ca da ...ne privesti de sus , si ce bine e acolo , CASTIGATOR , mai lasa-ne si pe noi cu " amaraciunile " noastre , mai dam si noi acolo cate o ..parere cate un repros daca cu paletele mai avem restante de recuperat multumim pt mesaj , vine de la un invingator merituos .

                      Comentariu


                      • FELICITARI DL MARCU in superioare fara lipsa de modestie am facut un meci demonstrativ am fost admirati si aplaudati de DL ROMAN unul din cei mai titrati jucatori din amatour Inca o data felicitari si sa ne vedem cu bine la VATRA DORNEI unde nu am mai fost de foarte multi ani. Am nevoie de nr tau de tf ca sa te pot contacta. NR meu de tf este 0729374378
                        Victoria Cristina

                        Comentariu


                        • ATENTIE ! Dragii mei Amaturisti de pretutindeni ! Cand voi fi Socru-Mare, sper in 2015, va invit, pe oricine binevoieste, la nunta fiului meu ! GRATIS ! ''Toti invitatii se vor hrani, vor bea tot ce vor dori, vor juca pe saturate - fara sa-si bata capul cat am tras sa iasa totul bine.'' Sunt sigur ca a doua zi unii ma vor barfi : De unde banii, cum s-au furat, etc., etc. Acest scenariu UTOPIC demonstreaza cat de carcotasi si meschini suntem! Da Doamne ca 2o15 sa ne schimbe in bine ! LA MULTI ANI , fratii mei ... voinicii mei !

                          Comentariu


                          • Mucu
                            Regret sa vad ca dezinformezi sa ma pui intr-o lumina proasta in fata colegilor.
                            Mesajul publicat de mine a fost postat de tine in topicul ,,Cine sintem noi" unde mi-am cerut scuze mai departe intr-un post.Mesajul a fost sters de catre cei ce administreaza site.Probabil ca au vazut ca,,ai dat cu bita-n balta".
                            Adica te-ai dat la mine degeaba.
                            Intr-adevar mi-ai trimis si msg.privat dar asta a intarit faptul cit de tare te-a deranjat ,,Nu-mi place",dat din greaeala.
                            Era f.simplu sa retractezi tot ce ai scris avind in vedere ca mi-am cerut scuze si pe ,,Cine sintem noi" si pe mp.
                            Acum faci pe lupul moralist ca deranjez colegii ca ti-am scris msg. la o ,,tema" nepotrivita.

                            Comentariu


                            • Postat în original de iuliu zedler Vezi post
                              Turneul Final este si trebuie sa ramana mereu, cat va exista, o sarbatoare a noastra, a amaturistilor, iar participarea la "marea sarbatoare" sa fie un obiectiv care sa ne stimuleze si motiveze la antrenamentele de acasa sau in jocurile turneelor de peste an. Nu toti putem fi sau ajunge campioni, desi pasiunea o avem cu totii. Multi au afirmat aici ca nu ar lipsi pentru nimic in lume de la asemenea regal, ca este o onoare sa participi, indiferent de statut sau aspiratii, si-i inteleg bine. Asta este in fapt esenta fenomenului Amatur ...
                              A fot o adevarata sarbatoare la Sf. Gheorghe, iar meritul este al vostu, al tuturor, dragi colegi amaturisti. Felicitari ! Castigatori am fost cu totii ...
                              Am vazut meciuri interesante, jucatori talentati, valoare ridicata, dramatism, bucurie, mahnire, indirjire, lacrimi de bucurie sau dezamagire ...
                              Mai presus de toate insa, am vazut pe fețele noastre bucuria sincera a revederii - prieteni, colegi de suferinta, dar si voluptatea cu care sorbeam din ochi figurile celebre ale circuitului Amatur, meciurile lor, admirandu-le maiestria si visand cu ochii deschisi sa le calcam pe urme ...
                              Cel mai mult m-a incantat meciul dintre Cristian Bogdan si Andrei Tomica, doi copii supertalentati. O feerie ... !!! Din pacate nu am avut inspiratia sa filmez meciul, prins fiind de derularea lui, si nici nu am vazut pe altcineva facand-o ....
                              Am remarcat si jocul excelent al Andreei Balog, pe care o felicit in mod special.
                              Cu Vladut Farcas, Deian Sorescu, Cristi Muntean, Dan Mocean, Bence Farcas - m-am obisnuit deja. Cu totii (si mai sunt multi tineri talentati pe care nu am avut inca privilegiul sa-i cunosc mai bine) dau culoare si valoare oricarei competitii la care participa. Nu pot decat sa fiu mandru, desi nu am absolut nici un merit in asta.

                              Vrau sa mai felicit, in mod special, pentru rezultate si prestatia sportiva, dar si fair play, pe langa castigatorii celor doua sectiuni - Gh.Litovcenco si Vasile Marcu (bineeee nea Vasile !!!!), pe: Gabi Gogu, Kocsis Balazs, Aron Darie, Fazakas Attila, Groza Alexandru, Beches Andrei, Cristi Rozenfeld, Laky, Paly, Dorel Mureșan, Polotca Stefan, ....
                              Regret ca (inca) nu-i cunosc pe toti cei care m-au incantat, prin jocul lor, la acest turneu final ... Niciodata timpul nu este suficient de ingaduitor cu noi si nu reusim sa stam cat am vrea, de povesti, cu prietenii si cunoscutii ... Noroc cu forumul, care ne inlesneste cunoasterel lor, indirecta ...

                              Hai, fiti fericiti si veseli de Sarbatori. Si nu uitati de cei (cele) dragi. Si ei (ele) au un merit in faptul ca am reusit sa ne cunoastem ...
                              Sa ne revedem sanatosi, bucurosi si dornici de noi infruntari, in anul care vine, prin salile de sport ale tarii, sa continuam poveste Amatur ...
                              Raman la aceeasi parere ...
                              Sa aveti Sarbatori fericite !

                              Comentariu


                              • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
                                ATENTIE ! Dragii mei Amaturisti de pretutindeni ! Cand voi fi Socru-Mare, sper in 2015, va invit, pe oricine binevoieste, la nunta fiului meu ! GRATIS ! ''Toti invitatii se vor hrani, vor bea tot ce vor dori, vor juca pe saturate - fara sa-si bata capul cat am tras sa iasa totul bine.'' Sunt sigur ca a doua zi unii ma vor barfi : De unde banii, cum s-au furat, etc., etc. Acest scenariu UTOPIC demonstreaza cat de carcotasi si meschini suntem! Da Doamne ca 2o15 sa ne schimbe in bine ! LA MULTI ANI , fratii mei ... voinicii mei !
                                Cata generozitate din partea lui ma-ta nea Gigi. Mic la stat, mare la sfat . Bravo. Cat despre sursele matale de venit le stim cu totii nu trebuie sa cercetam prea adanc, ai tras si tragi numai lozuri castigatoare.

                                Comentariu


                                • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                                  Cata generozitate din partea lui ma-ta nea Gigi.
                                  Cred ca nici nu ti dai seama ce ai scris. Sau sper ca nu ti dai seama... Urat

                                  P.S. : Ajung sa mi para rau ca m am luat de Gelu cand a inchis topicul spunand ca e abuziva masura.
                                  Ultima editare de sevraj; 11.dec.2014, 12:48.

                                  Comentariu


                                  • Haideti sa incercam sa fim sportivi de tenis de masă nu de fotbal.
                                    Pentru mine tenisul de masa este.. ceva ce nu poate fi scris dupa cum poate am mai spus.. mi-a fost mama, tata, frate, m-a invatat sa tin o furculita, am invatat sa ma comport si multe altele, dealtfel datorita acestui sport si al oamenilor care il practica sunt omul care sunt astazi si sa nu uitam ce e mai important si anume ca datorita tenisului de masa ne cunoastem.
                                    Intotdeauna am spus si am sa spun ori de cate ori va fi nevoie ca in acest sport sunt implicati numai oameni buni, oameni nobili.
                                    Va rog, nu stricati imaginea tenisului de masa !

                                    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                    Comentariu


                                    • [QUOTE=Cornel 67;235241]Cata generozitate din partea lui ma-ta nea Gigi. Sunt convins ca aici cratima a fost pusa dintr-o greseala.
                                      Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                      Comentariu


                                      • [QUOTE=noro;235247]
                                        Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                                        Cata generozitate din partea lui ma-ta nea Gigi. Sunt convins ca aici cratima a fost pusa dintr-o greseala.
                                        Campania ma-ta se scrie cu cratima e de vina probabil

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de sevraj Vezi post
                                          Cred ca nici nu ti dai seama ce ai scris. Sau sper ca nu ti dai seama... Urat

                                          P.S. : Ajung sa mi para rau ca m am luat de Gelu cand a inchis topicul spunand ca e abuziva masura.
                                          Cred ca si mai urat este sa te bagi in seama neintrebat peste glumele mele cu nea Gigi. Evident ca ma-ta vine de la matale si nu de la maica-sa. Probabil ca faptul ca esti orgonizator de turnee si mai de curand dupa cum am auzit esti si un fel de reprezentant ales al Bucureștiului si tot ce ne inconjoara, iti da dreptul sa te bagi peste mine. Fii mai modest fiindca parerea mea este ca le faci rau si celor pe unde organizezi tu turnee.

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                                            Cred ca si mai urat este sa te bagi in seama neintrebat peste glumele mele cu nea Gigi. Evident ca ma-ta vine de la matale si nu de la maica-sa. Probabil ca faptul ca esti orgonizator de turnee si mai de curand dupa cum am auzit esti si un fel de reprezentant ales al Bucureștiului si tot ce ne inconjoara, iti da dreptul sa te bagi peste mine. Fii mai modest fiindca parerea mea este ca le faci rau si celor pe unde organizezi tu turnee.
                                            Pot sa raspund? Te rog, boss, pot sa raspuns?

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                                              Evident ca ma-ta vine de la matale ...
                                              Dupa ce reguli gramaticale? Ca pentru unii nu este atat de evident. Vedeti ce confuzii urate pot aparea? Mai frate cat de EVIDENT este pentru unii sa poceasca scrierea limbii romane!!!
                                              Ultima editare de alandala; 11.dec.2014, 15:10.

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de alandala Vezi post
                                                Dupa ce reguli gramaticale? Ca pentru unii nu este atat de evident. Vedeti ce confuzii urate pot aparea? Mai frate cat de EVIDENT este pentru unii sa poceasca scrierea limbii romane!!!
                                                Nu as vrea sa o pun si cu mata, nene Alandala, am gresit, m-am grabit. Cred ca mata a invatat foarte bine la scoala. Eu ma cam incurc.

                                                Comentariu


                                                • Te salut, draga Amatur!
                                                  Simt ca trebuie sa vorbesc cu tine asa cum si tu mi-ai vorbit cu aproape 10 ani in urma.
                                                  Din cate se spune, omul sfinteste locul. Dar poate sa fie si invers? Poti tu oare draga Amatur sa ne fii acel prieten drag spre care ne indreptam atunci cand suntem suparati?
                                                  In cazul meu acest lucru este adevarat. Atunci cand am avut nevoie de un prieten si tu mi-ai aparut in cale. Atunci cand tu mi-ai intins o mana fara sa ma cunosti si fara sa-mi ceri nimic in schimb.
                                                  Vreau sa-ti multumesc pentru puterea pe care mi-ai dat-o ori de cate ori am avut perioade de restriste. M-ai primit in casa ta, m-ai omenit si mi-ai ascultat pasurile si de fiecare data casa ta a fost plina. Niciodata nu am intalnit o reuniune atat de diversificata, de efervescenta si plina de viata. Toate sentimentele umane la un loc, amestecul de trairi diferite, m-au naucit dar totodata m-au linistit asa cum te linistesc valurile marii, frumusetea muntilor, zumzetul molcolm al Bucovinei, miresmele Ardealului sau calmul Maramureșului.
                                                  Existenta ta, de fapt unicitatea existentei tale, se datoreaza tuturor celor care ti-au trecut pragul chiar daca din diferite motive. Fiecare particica din tine este alcatuita din fiecare dintre noi, de fapt din trairile si gandurile noastre, din ambitia si perseverenta noastra, din bucuriile sau supararile noastre.
                                                  Sper ca ratacirile noastre sa nu te influenteze si sa te schimbe. Sper ca, asa cum ai facut in cazul meu, vei reusi sa aduci multumirea si linistea in sufletul nostru chiar daca uneori va trebui sa ne pui o oglinda in fata.



                                                  P.S. Subiectul este deja la Fight Club. Il puteti dezvolta acolo.

                                                  Comentariu


                                                  • ,, Caci acest Turneu era mort, si a inviat prin noi cei din Amatur; era pierdut, si a fost gasit." adica acesta trebuie sa fie Motto-ul nostru sa-l facem sa revina la viata asa cum trebuie sa fie;

                                                    Cred ca in primul rand trebuie sa ne bucuram ca suntem bine si sanatosi,ca nu am patit nimic pe drum si ca Dumnezeu ne-a ajutat inca o data sa fim cu famililie noatre acasa de Sarbatori !!!

                                                    Este pentru prima data cand eu si colegi mei de la Arad cu care am fost in masina la un Turneu final, nu pot sa spun ca a fost un Turneu stralucit, dar a fost frumos, nu cred ca trebuie sa dam vina pe cineva, acest lucru nu ajuta la nimic, din contra ne face mai rai... Organizatorii au vrut să ?mpace și capra si varza, adica sa vina toata lumea sa ne multumeasca pe toti...

                                                    Cred ca trebuie sa vedem partea frumoasa la fiecare Turneu, raul este la tot pasul si este cel mai usor sa il critici, sunt sigur ca Organizatorii si-a primit lectia, si data ce vine o sa fie mai bine...

                                                    „O inimă veselă, pozitiva cu speranta in mai bine, este un bun leac, dar un duh m?hnit,criticos care nu vede decat rau, usucă oasele.”




                                                    Va rog sa scrieti acum ce va placut!?, ce a fost frumos la acest Turneu ?... Aveti cuvinte de lauda?..


                                                    Ma bucur ca m-am revazut cu multi colegi, multumesc si dl.Oliver a fost amabil si ne-a asteptat sa ajungem cu bine la gazduire, si am vazut multe meciuri de nota 10.




                                                    Dragi colegi vine Craciunul haideti sa fim mai buni !!! Sarabatori fericite va doresc la toti!
                                                    Ultima editare de leo33; 11.dec.2014, 17:31.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X