Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU " A+ " Cupa Bacău TT - 6 iunie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Finala - Open
    Roman Iulian
    -------------------------
    Enciu Alexandru

    serveste Roman 1-0,2-0,2-1,3-1,3-2,4-2,5-2,5-3,5-4,6-4,7-4,8-4,8-5,9-5,10-5,10-6,11-6
    1-0,1-1,1-2,1-3,1-4,1-5,2-5,3-5,4-5,5-5,6-5,7-5,8-5,9-5,10-5,11-5
    1-0,2-0,2-1,3-1,4-1,5-1,5-2,6-2,7-2,7-3,7-4,8-4,9-4,10-4,10-5,11-5.
    Ultima editare de PaliHR; 06.iun.2015, 22:41.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • Felicitari organizatorilor! Felicitari castigatorilor de la avansati - Surmei Boby si de la incepatori - Bodea Vasile!
      Dupa parerea mea, a fost un turneu foarte bine organizat la toate cele 3 categorii, cu o participare numeroasa si un nivel valoric foarte ridicat.
      Felicitari tuturor participantilor, printre care am avut o adevarata revelatie, Halip Rares, care m-a impresionat intr-un mod foarte placut, un adevarat model de atacant, pentru mine cel putin, chiar daca e foarte tanar, e o mare speranta a acestui sport!
      Nittaku Acoustic
      FH - Xiom Omega V Tour
      BH - Xiom Omega V Tour

      Comentariu


      • Clasament Open

        1. Roman Iulian - Brașov
        2. Enciu Alexandru - Slobozia
        3 -- 4
        Radu Costica - Galați
        Giol Mihai - Brăila
        5 -- 8
        Farcas Vlad - Cluj Napoca
        Uta Adrian - București
        Calin Mihai - Barlad
        Tomica Andrei - București
        9 -- 16
        Boaca Valentin - București
        Corcoz Costin - Focșani
        Dinca Daniel - București
        Govoreanu Florin - Cisnadie
        Zamfir Ionel - București
        Vardi Dan - Ramnicu Valcea
        Aftenii Daniel - București
        Balog Andreea - Arad
        17 -- 22
        Toma Florin - Pitești
        Ion Marius - Brăila
        Sufletel Radu - Alba Iulia
        Lazaroiu Adrian - Targoviște
        Tiganas Mihai - Rădăuți
        Kovacs Ferenc - Ungaria
        23 -- 24 2v gr.sup.
        Bularda Iulian - Barlad
        Leorda Rares - Reghin
        25 -- 35 1v gr.sup.
        Mosneagu Marius - Fălticeni
        Wischegg Robert - Galați
        Cozma Catalin - Fălticeni
        Zidar Victor - Reghin
        Birtalan Robert - Oradea
        Daneliuc Gabi - Sibiu
        Ceacarescu Cristian - Slobozia
        Hutanu Alin - Brașov
        Hasna Cosmin - Straja
        Denes Ferenc - Praid
        Balauca Cornel - Botoșani
        36 -- 44 0v gr.sup.
        Farkas Gabor - Targu Mureș
        Bocaniala Norocel - Galați
        Fodoran Cosmin - București
        Farkas Bence - Targu Mureș
        Ursulean Vasile - Straja
        Grigore Alexandru - Campina
        Axinte Bogdan - Iași
        Albu Catalin - Pascani
        Orza Catalin - Suceava
        45 -- 47 2v gr.inf.
        Marcu Vasile - Vatra Dornei
        ON HO - București
        Niculae Dan - București
        48 -- 56 1v gr.inf.
        Popescu Valentin - București
        Banescu Dragos - Pitești
        Vladoiu Gelu - Brașov
        Vranceanu Mihai - București
        Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
        Constantin Teodor - București
        Bodin Ion - Tecuci
        Vlase Gheorghe - Slobozia
        Georgiu Dragos - Vatra Dornei
        57 -- 66 0v gr.inf.
        Morosanu Vasile - Suceava
        Filimon Bogdan - București
        Dumbrava Daniel - Focșani
        Anita Dorel - Brașov
        Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
        Bobarnac Gheorghe - Bacău
        Birtalan Laszlo - Oradea
        Suciu Cristian - Dej
        Bucsan Romeo - Pitești
        Rojnita Sebastian - Bacău
        Ultima editare de PaliHR; 07.iun.2015, 09:41.
        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
        Tel : 0742 257 995

        Comentariu


        • Eu nu sunt de acord cu organizatori v-am mai spus ei nu sau uitat de grupe.Au facut grupele cum o vrut ei fiind dl Surmei Boby cu 0 puncte nici pe amatori nu apare ca jucatori si il pune "cap de serie la Grupa inferioara nr 18 la "avansati"...CER ANULAREA REZULATELOR pentru Surmei Boby pentru ca nu a fost Fair-Play.Nu sunt singurul participant la acest turneu care a observat acest lucru...Am parcurs 300 de km pentru acest turneu si cu asa surpiza ne trezim ca Dl e din bacau..Astai ii Normal ???????????

          Comentariu


          • Postat în original de Lorand Vezi post
            Atmosfera placuta ca la orice turneu A+.Vreau insa sa semnalez un aspect mai putin placut privind organizarea grupelor inferioare la "Avansati".Astfel la grupa Nr .18 nu sa prezentat la masa capul de serie D-l Niculescu Gabriel.Din oficiu s-a trecut la toti jucatorii din grupa victorie de 3-0.S-au continuat disputele din grupa moment in care a aparut unul dintre organizatori prezentandu-ne un nou "cap de serie" in persoana D-lui Surmei Boby.Am verificat lista cu participantii categoriei "avansati"si am constatat faptul ca Dl Surmei Boby nu era trecut pe nicio lista de participare a turneului.Consider ca aceasta schimbare venita dupa inceperea turneului a influentat calificarea unor jucatori in grupa superioara.Pacat ca la acest nivel a intervenit un astfel de incident.Posibil ca aceasta postare sa deranjeze echipa organizatoare dar am trecut-o pe forum ca pe viitor sa nu mai intample.Si sunt sigur ca nu sunt singurul jucator care a vazut acest incident.Demarc si reactia total nesportiva a jucatorului Surmei Boby de la care am cerut lamuriri privind participarea la turneu.Raspunsul acestuia a fost:Nu E Treaba Ta!!!la Sfarsit felicit participanti acestiu turneu care au facut eforturi deosebite pentru a ajunge la Bacău.Cu Stima
            Incalcare evidenta de regulament prin deformarea sarpelui si asta se intampla ori nu se cunoaste regulamentul ,ori exista interese. ORGANIZATORII incep tot mai des sa faca concursurile cum doresc ei.

            Comentariu


            • Corcoz Costin - Focșani
              Dinca Daniel - București
              Govoreanu Florin - Cisnadie
              Zamfir Ionel - București
              Aftenii Daniel - București


              Amatori 100% situati in primii 16 la un turneu A+
              Felicitari, este extrem de greu sa tii piept unor jucatori antrenati, unii dintre ei Divizionari. Cred ca meritau cate o cupa fiecare dintre ei. Plus Radu Costica pe locul 3.

              Comentariu


              • Felicitari lui Halip Rares! Multumim ca ai tinut stacheta sus pentru Botoșani si la mai mare!

                Comentariu


                • nu Exista regulament la acesti organizatori...

                  Comentariu


                  • super turneu, felicitari organizatorilor!

                    Nu vreau sa-l felicit neaparat pe Lulu (Roman), dar am remarcat ca in tot turneul a pierdut un singur set la Boaca V....

                    Noapte buna!
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • Postat în original de sorin_client Vezi post
                      Bravo Rares ! Era doar o chestiune de timp succesul...
                      Bravo Cornel Balauca pentru Rares Halip. Meritele iti apartin pentru cei ce nu stiu. Bravo !
                      Multumesc mult pentru cuvintele frumoase Sorin.
                      Chiar daca acest copil este antrenat de mine,meritele sunt doar ale sale.
                      Tin sa-l felicit inca o data pe Rares pentru locul III obtinut la sectiunea Amatori.

                      Multumesc organizatorilor si tuturor celor implicati la buna desfășurare a acestui concurs.
                      Ultima editare de cornelus3; 06.iun.2015, 23:39.

                      Comentariu


                      • Doresc sa multumesc pe aceasta cale tuturor celor implicati la acest turneu (organizatori & participanti).
                        Totul a fost la puterea superlativului.
                        Sper la o buna revedere pe aceste meleaguri romanesti.

                        P.S. Echipa din Arad participanta la acest turneu, va saluta cu drag si va asteapta la urmatorul regal "tenismastic" de la inceputul lunii viitoare.

                        Comentariu


                        • un turneu bine organizat!felicitari tuturor!

                          Comentariu


                          • Felicitari tinerilor si talentatilor Rares Halip, Vladz Farcas, Andrei Tomica si Bence Farkas !
                            Un mare BRAVO lui Florin Govoreanu, care tine steagul sus pentru Sibiu !
                            Felicitari si pentru Radu Sufletel, care tine Alba in top !

                            Comentariu


                            • Felicitari organizatorilor si multumim pentru ospitalitate ! Sunteti de nota 10.

                              D-le Lorand, de fapt ce v-a nemultumit mai mult, ca Surmei Boby a fost cap de serie sau ca a participat ?
                              Personal n-am avut placerea sa-l cunosc dar d-nul Surmei a avut tot dreptul sa participe atata timp cat au ramas locuri libere. Orice organizator l-ar fi introdus intr-o grupa cu jucatori mai putini de 6 !
                              Faptul ca a fost cap de serie nu cred ca a incomodat pe nimeni intrucat oricum a batut tot omul ! Sa zicem ca a fost un fair play al organizatorilor stiind ca este foarte bun si punandu-l pe primul loc ca sa stie si ceilalti din grupa acest lucru. (Finalul ar fi fost acelasi pt grupa dvs indiferent de pozitia de la care ar fi inceput concursul)
                              Eu doar inteleg ca Surmei Boby este un jucator excelent si ca locul lui nu era la avansati dar, repet, avea tot dreptul intrucat media ii permitea acest lucru.
                              In ce priveste regula diferitilor serpi domnule Dinicescu, va rugam nu ne mai dati lectii ca ne-ati lamurit cu pauzele de 5 ore. Daca ar fi fost organizat de dvs cred ca se mai juca si la aceasta ora.

                              Organizatori la inaltime, jucatori foarte buni, fair play prezent la toti jucatorii cu care am jucat.
                              Numai cuvinte de bine pentru acest concurs.

                              Bravo !!!

                              Respect.
                              Blade: lemn off...ce lemn !
                              Bh: cu tepi
                              Fh: fara tepi

                              Comentariu


                              • Foarte interesant.
                                Locul I la avansati,turneu A+, Surmei Boby, Mp=0;nici nu apare in clasament;nu trebuia sa aiba MP=11-18 ca sa aiba drept de joc la avansati?

                                Comentariu


                                • Postat în original de sorin_client Vezi post
                                  Felicitari organizatorilor si multumim pentru ospitalitate ! Sunteti de nota 10.

                                  D-le Lorand, de fapt ce v-a nemultumit mai mult, ca Surmei Boby a fost cap de serie sau ca a participat ?
                                  Personal n-am avut placerea sa-l cunosc dar d-nul Surmei a avut tot dreptul sa participe atata timp cat au ramas locuri libere. Orice organizator l-ar fi introdus intr-o grupa cu jucatori mai putini de 6 !
                                  Faptul ca a fost cap de serie nu cred ca a incomodat pe nimeni intrucat oricum a batut tot omul ! Sa zicem ca a fost un fair play al organizatorilor stiind ca este foarte bun si punandu-l pe primul loc ca sa stie si ceilalti din grupa acest lucru. (Finalul ar fi fost acelasi pt grupa dvs indiferent de pozitia de la care ar fi inceput concursul)
                                  Eu doar inteleg ca Surmei Boby este un jucator excelent si ca locul lui nu era la avansati dar, repet, avea tot dreptul intrucat media ii permitea acest lucru.
                                  In ce priveste regula diferitilor serpi domnule Dinicescu, va rugam nu ne mai dati lectii ca ne-ati lamurit cu pauzele de 5 ore. Daca ar fi fost organizat de dvs cred ca se mai juca si la aceasta ora.

                                  Organizatori la inaltime, jucatori foarte buni, fair play prezent la toti jucatorii cu care am jucat.
                                  Numai cuvinte de bine pentru acest concurs.

                                  Bravo !!!

                                  Respect.
                                  Va repet inca o data...pe organizatori nu il interesea o facut grupele cum o vrut ei...inscrierile au fost pana joi la ora 20..de acord daca este loc liber sa joace si alti jucatori dar Dl surmei Boby nu a fost prezent in sala pana la ora 9-15minute cand au fost inscrierile...cand au venit la masa la ora 10-30miunte atunci a ajuns..e normal???organizatori daca stiau despre inscrierea D-l Surmei Boby faceau din nou grupele...dar am zis odata fac grupele dupa placul lor...nu exista regula sarpelui la Bacău mai bine zis nici o regula

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                                    Foarte interesant.
                                    Locul I la avansati,turneu A+, Surmei Boby, Mp=0;nici nu apare in clasament;nu trebuia sa aiba MP=11-18 ca sa aiba drept de joc la avansati?
                                    Nu. Poate juca la avansati cu medie 0 daca locurile nu sunt ocupate cum un avansat poate juca la open daca si acestea nu sunt ocupate in totalitate. De altfel se poate vedea pe parcursul inscrierilor cum cativa avansati s-au inscris la open. Din pacate pentru ei, numarul open-istilor a fost prea mare si au fost nevoiti sa joace la categoria din care faceau parte. Invers, openisi la avansati, avansati la incepatori, nu se poate.
                                    Blade: lemn off...ce lemn !
                                    Bh: cu tepi
                                    Fh: fara tepi

                                    Comentariu


                                    • dar de ce nu a facut grupele din nou???daca a venit la timp Dl Surmei Boby?la grupele inferioara Nr 15 la avansati au mai lipsit dar fiind in acel grupa 2 dintre organizatori ei au bagat in alta grupa la Cap de serie...multumesc nota pentru organizare 3.la revedre

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Lorand Vezi post
                                        Va repet inca o data...pe organizatori nu il interesea o facut grupele cum o vrut ei...inscrierile au fost pana joi la ora 20..de acord daca este loc liber sa joace si alti jucatori dar Dl surmei Boby nu a fost prezent in sala pana la ora 9-15minute cand au fost inscrierile...cand au venit la masa la ora 10-30miunte atunci a ajuns..e normal???organizatori daca stiau despre inscrierea D-l Surmei Boby faceau din nou grupele...dar am zis odata fac grupele dupa placul lor...nu exista regula sarpelui la Bacău mai bine zis nici o regula
                                        Am inteles, dar:
                                        1. timpul limita de inscriere se respecta doar daca numarul participantilor depaseste numarul locurilor in concurs. Asa ca oricine se poate inscrie la sala in ziua concursului daca numarul de locuri nu s-a completat. Organizatorul n-avea de unde sa stie ca nu se prezinta unul sau mai multi jucatori si ca-i vor ramane locuri libere.
                                        2. In mod normal toata grupa ar fi trebuit sa refuze participarea d-nului Boby. Intrucat inteleg ca nimeni n-a facut-o....asa ca, e ok.
                                        3. Haideti sa nu mai dam in organizatorii de la Bacău ! E mare pacat ca faceti acest lucru. Oamenii chiar au vrut sa multumeasca pe toata lumea. In geneal regula concursurilor e sa fii bine pregatit si sa-ti faci treaba la masa. Faptul ca putem atat cat putem si ca plecam de la concurs mai repede decat ne-am propus nu face decat sa ne dea un imbold ca se poate si mai bine, ca trebuie sa continuam antrenamentele si sa ne desfasuram la urmatoarea competitie.

                                        Cu privire la nemultumirea dvs, da, se pot lua ceva masuri pe viitor. De exemplu, pentru A+-uri, in ziua concursului sa nu se accepte inscrieri cu jucatori noi. Sau, la A+-uri sa n-aiba drept de participare decat jucatorii cu un anumit numar de turnee la activ, sau pentru A+-uri..... etc., SAU, cum am tot sustinut pe forum, in grupele superioare sa joace "nepotii" mai intai, adica cei din aceeasi localitate pentru a se evita aranjamentele, sau trecerea direct la eliminatorii dupa grupele inferioare.
                                        Sunt multe probleme nenea Lorand ! Dar eu as vedea partea buna a lucrurilor. Te-ai simtit bine, sau nu ?

                                        Respect.
                                        Blade: lemn off...ce lemn !
                                        Bh: cu tepi
                                        Fh: fara tepi

                                        Comentariu


                                        • Fiind " inca " democratie, parerile tuturor sunt binevenite. Atat cele critice cat si cele laudative...Aflat la primul turneu lin calitate de participant ( prin urmare, la incepatori ), pot emite cateva observatii : toata stima pentru dl Calin Miron vizavi de organizare ( gustari, apa , cafele si alte bune obiceiuri de prin partea locului ), sala ok, spatiu aerisit, luminat, s-au gasit solutii pentru parchetul usor alunecos...jucatori buni si foarte buni, atmosfera prieteneasca. Singurul lucru pe care nu l-am inteles ( dar fiind tanar, mai am timp...) au fost cateva mese neaprobate ITTF ( Donic Waldner SC, Yasaka Turbo Roller ) astfel ca am gasit greoaie adaptarea jocului pe suprafete diferite...in prezentarea turneului la sectiunea incepatori se specifica clar mese Donic Waldner 25. Insa probabil organizatorii au ales din motive concrete aceasta varianta ...cine stie. Felicitari tuturor !
                                          TRUST NO ONE !

                                          Comentariu


                                          • NU din cauza organizatorelor pentru ca cand iam zis nu au facut nimic...conduc 300 de km dorm in hotel si ma astepta asa surpiza fac grupele dupa placul lor?ii normal?eu nu cred...nenea Sorin nu sunt singurul care a intrebat de Dl Surmei si nimeni nu a primit nici un raspuns?de unde o venit?cand s-a inscris?nimeni deci am ai zis asa turneu slab mai ales A+ niciodata nu am vazut...si asta nu se numeste Fair Play..

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Dan2 Vezi post
                                              Cine e Surmei Boby? Nu apare nici in clasament, nici la inscrieri, dar a aparut ca favorit in grupa 18!?
                                              Este o fantoma.
                                              blade: Zhang Jike Super ZLC
                                              fh: Butterfly Tenergy 05
                                              bh: Dr. Neubauer Killer

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                                                Foarte interesant.
                                                Locul I la avansati,turneu A+, Surmei Boby, Mp=0;nici nu apare in clasament;nu trebuia sa aiba MP=11-18 ca sa aiba drept de joc la avansati?
                                                Mihai,ce vrei sa insinuezi,ca domnul Surmei Boby NU trebuia inscris la amatorii Avansati ci la Amatorii incepatori?Avea tot dreptul la incepatori,deoarece M.P.=0,ii permite acest lucru.Dar tot acest M.P.ii permite sa se inscrie si la Amatori avansati,la open si chiar la sectiunea Masters(in caz ca exista).Totul este ca el sa-si dea acordul unde doreste sa se inscrie.
                                                Pentru a aplana aceasta discutie contradictorie,propun ca organizatorul(ii)acestui turneu sa-si exprime punctul de vedere(decizia luata)in cazul Surmei Boby.
                                                Ultima editare de PRIZA TOK; 07.iun.2015, 08:35.
                                                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de tokosp Vezi post
                                                  Grupe superioare - open

                                                  Grupa superioara nr. 1

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 ROMAN IULIAN BRASOV
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  1
                                                  2 TIGANAS MIHAI RADAUTI
                                                  0-3
                                                  3-2
                                                  3-2
                                                  2
                                                  2
                                                  3 BIRTALAN ROBERT ORADEA
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  4 BALAUCA CORNEL Botoșani
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  Grupa superioara nr. 2

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 GIOL MIHAI Brăila
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  3
                                                  1
                                                  2 KOVACS FERENC UNGARIA
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  2
                                                  2
                                                  3 AXINTE BOGDAN IASI
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  4 ZIDAR VICTOR REGHIN
                                                  2-3
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  Grupa superioara nr. 3

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 BOACA VALENTIN BUCURESTI
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2
                                                  2 BULARDA IULIAN BARLAD
                                                  3-1
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  2
                                                  3 UTA ADRIAN BUCURESTI
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  2
                                                  1
                                                  4 FARKAS GABOR TARGU MURES
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  Grupa superioara nr. 4

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 VARDI DAN RAMNICU VALCEA
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  2
                                                  2
                                                  2 CALIN MIHAI BARLAD
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  1
                                                  3 COZMA CATALIN Fălticeni
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  4 FARKAS BENCE TARGU MURES
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  Grupa superioara nr. 5

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 HASNA COSMIN STRAJA
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  1
                                                  2 DINCA DANIEL BUCURESTI
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3
                                                  1
                                                  3 CORCOZ COSTIN FOCSANI
                                                  3-1
                                                  2-3
                                                  3-1
                                                  2
                                                  2
                                                  4 BOCANIALA NOROCEL Galați
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  0
                                                  Grupa superioara nr. 6

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3
                                                  1
                                                  2 MOSNEAGU MARIUS Fălticeni
                                                  1-3
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  3 AFTENII DANIEL BUCURESTI
                                                  1-3
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2
                                                  4 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  Grupa superioara nr. 7

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 CEACARESCU CRISTIAN SLOBOZIA
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  2 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
                                                  3-1
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2
                                                  3 BALOG ANDREEA ARAD
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3
                                                  1
                                                  4 ALBU CATALIN PASCANI
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  0
                                                  Grupa superioara nr. 8

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 LEORDA RARES REGHIN
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  0-3
                                                  2
                                                  2 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  2
                                                  2
                                                  3 FODORAN COSMIN BUCURESTI
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  4 FARCAS VLAD CLUJ NAPOCA
                                                  3-0
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  2
                                                  1
                                                  Grupa superioara nr. 9

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 TOMA FLORIN PITESTI
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2
                                                  2 ZAMFIR IONEL BUCURESTI
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3
                                                  1
                                                  3 ORZA CATALIN SUCEAVA
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  0
                                                  4 DENES FERENC PRAID
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  1
                                                  Grupa superioara nr. 10

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 DANELIUC GABI SIBIU
                                                  3-1
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  1
                                                  2 TOMICA ANDREI BUCURESTI
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  2
                                                  1
                                                  3 RADU COSTICA Galați
                                                  3-0
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  2
                                                  2
                                                  4 HUTANU ALIN BRASOV
                                                  3-2
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  1
                                                  Grupa superioara nr. 11

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 ION MARIUS Brăila
                                                  3-2
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  2
                                                  1
                                                  2 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  2
                                                  2
                                                  3 WISCHEGG ROBERT Galați
                                                  3-0
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  1
                                                  4 URSULEAN VASILE STRAJA
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  Grupele superioare 1 si 11 sunt gresite, Ursulean Vasile pozitia 3 in grupa 1 si Birtalan Robert pozitia 4 in grupa 11. Birtalan Robert a avut 1 victorie cu WISCHEGG ROBERT 3-?, deci loc 3 in grupe, astfel Clasamentul trebuie modificat conform realitatii.
                                                  Abrazive Scule Sudura
                                                  Echipamente pemtru Profesionisti
                                                  https://.abrazive-scule.ro

                                                  Comentariu


                                                  • In ce priveste regula diferitilor serpi domnule Dinicescu, va rugam nu ne mai dati lectii ca ne-ati lamurit cu pauzele de 5 ore. (citat)

                                                    dl. SORIN, nu inteleg asta cu pauzele fiinca eu nu fac parte din COALITIA ORGANIZATORILOR si va dau dreptate cu formele diferite pe care le poate lua sarpele asa ca va urez succes in continuare.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X