Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2015", Focșani - 03.10.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bravo vad ca se vrea a se organiza chiar un turneu puternic . E cea mai tare mobilizare de forte , de sponsori si logistica . Bravo amatur . Mai am o intrebare firmele de materiale sportive cum sunt repartizate ...l

    Comentariu


    • din Straja, Ursulean Vasile-open
      Blade: SCHLAGER CARBON OF+
      FH: Tenergy 05 FX
      BH: Tenergy 05 FX

      Comentariu


      • Se retrage de la Open Silveira Alexandra-Cluj Napoca....meciuri frumoase va doresc.

        Comentariu


        • Se inscrie Pirlea Claudiu din Dr.Tr.Severin - incepatori

          Comentariu


          • Vă reamintim că azi 01.10.2015 la ora 20.00 expiră termenul anunțat pentru înscrieri. După ora 20.00, există un interval de 22 de ore în care se mai pot face ultimele retrageri.
            Vă mulțumim pentru înțelegere.

            Postat în original de Corcoz Costin Vezi post
            INSCRIEREA PARTICIPANȚILOR:
            - pe forum sau telefonic;
            - ultima înscriere Joi 1 Octombrie 2015, ora 20,00;
            - ultima retragere Vineri 2 Octombrie 2015, ora 18,00;
            - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
            - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • Suplimentare premii Turneu Final

              Pentru că sponsorii sunt generoși la acest sf?rșit timpuriu de an competițional anunțăm o suplimentare a premiilor pentru cei 24 de câștigători ai celor 3 secțiuni.

              Domnul Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL: unic importator premiază câștigătorii Turneului Final, astfel:

              Locul I - O pereche de fețe Xiom;
              Locul II - O husă de paletă Xiom;
              Locurile III - Câte un set de 6 mingi Xiom *** - plastic;
              Locurile V - VIII - Câte un set de 3 mingi Xiom *** - plastic.
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                Pentru că sponsorii sunt generoși la acest sf?rșit timpuriu de an competițional anunțăm o suplimentare a premiilor pentru cei 24 de câștigători ai celor 3 secțiuni.

                Domnul Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL: unic importator premiază câștigătorii Turneului Final, astfel:

                Locul I - O pereche de fețe Xiom;
                Locul II - O husă de paletă Xiom;
                Locurile III - Câte un set de 6 mingi Xiom *** - plastic;
                Locurile V - VIII - Câte un set de 3 mingi Xiom *** - plastic.
                ...iar tricourile inscriptionate "Campion AmaTur 2015" sunt oferite de Firma Butterfly prin grija domnului Rasvan Crisan, atat pentru categoria OPEN cat si pentru categoria AVANSATI, iar pe aceasta cale multumim tuturor sponsorilor nostri, ...care sunt cam aceiasi.
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                  Costache Claudiu, OPEN, dacă se poate, dacă nu...oriunde e bine
                  Se retrage de pe lista de așteptare Costache Claudiu!

                  Comentariu


                  • Se retrage de pe lista de asteptare Toader Nicolae
                    ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                    Comentariu


                    • Anunț sentimental!

                      Dacă tot suntem azi la momentul anunțurilor (premii, stop înscrieri, tombole, etc.) profit de ocazie pentru a vă adresa o rugăminte din partea organizatorilor.
                      Și pentru asta trebuie să apelez la ... sentiment.
                      Sâmbătă vom fi prezenți cu toții la Turneul Final denumit "Turneul Campionilor", unde, printre altele, se vor decerna premiile pentru campionii județeni, premii îndelung "mediatizate" în topicul "T.F. tricouri, miștouri, etc."
                      Pentru a omagia reprezentanții firmelor de echipament sportiv care de câțiva ani încoace "sponsorizează" cu tricouri acest demers, rugăm toți Campionii AmaTur din anii trecuți și din acest an să se prezinte la masa de joc cu tricoul Campion AmaTur 2015, 2014, 2013, etc. astfel încât prin acest gest minim de publicitate a mărcilor celebre cu care ne âmbrăcăm să ?ntoarcem către sponsori mulțumirile noastre sincere.
                      Eu o să fiu primul care va purta un tricou Campion AmaTur - titlu obținut la masa de beton din fața blocului (), dar fapt neimportant pentru valoarea intrinsecă a mesajului: Mulțumim Rasvan, Emi, Irina, Gelu, Vali, Viva!
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                        Dacă tot suntem azi la momentul anunțurilor (premii, stop înscrieri, tombole, etc.) profit de ocazie pentru a vă adresa o rugăminte din partea organizatorilor.
                        Și pentru asta trebuie să apelez la ... sentiment.
                        Sâmbătă vom fi prezenți cu toții la Turneul Final denumit "Turneul Campionilor", unde, printre altele, se vor decerna premiile pentru campionii județeni, premii îndelung "mediatizate" în topicul "T.F. tricouri, miștouri, etc."
                        Pentru a omagia reprezentanții firmelor de echipament sportiv care de câțiva ani încoace "sponsorizează" cu tricouri acest demers, rugăm toți Campionii AmaTur din anii trecuți și din acest an să se prezinte la masa de joc cu tricoul Campion AmaTur 2015, 2014, 2013, etc. astfel încât prin acest gest minim de publicitate a mărcilor celebre cu care ne âmbrăcăm să ?ntoarcem către sponsori mulțumirile noastre sincere.
                        Eu o să fiu primul care va purta un tricou Campion AmaTur - titlu obținut la masa de beton din fața blocului (), dar fapt neimportant pentru valoarea intrinsecă a mesajului: Mulțumim Rasvan, Emi, Irina, Gelu, Vali, Viva!
                        De asemenea, tot din respect pentru sponsori, n-ar fi rau daca toti participantii ar vizita standurile cu materiale sportive ! Cu siguranta veti gasi ceva interesant pentru dvs sau pentru prietenii d-vs !
                        Blade: lemn off...ce lemn !
                        Bh: cu tepi
                        Fh: fara tepi

                        Comentariu


                        • Damian alin open

                          Comentariu


                          • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                            Dacă tot suntem azi la momentul anunțurilor (premii, stop înscrieri, tombole, etc.) profit de ocazie pentru a vă adresa o rugăminte din partea organizatorilor.
                            Și pentru asta trebuie să apelez la ... sentiment.
                            Sâmbătă vom fi prezenți cu toții la Turneul Final denumit "Turneul Campionilor", unde, printre altele, se vor decerna premiile pentru campionii județeni, premii îndelung "mediatizate" în topicul "T.F. tricouri, miștouri, etc."
                            Pentru a omagia reprezentanții firmelor de echipament sportiv care de câțiva ani încoace "sponsorizează" cu tricouri acest demers, rugăm toți Campionii AmaTur din anii trecuți și din acest an să se prezinte la masa de joc cu tricoul Campion AmaTur 2015, 2014, 2013, etc. astfel încât prin acest gest minim de publicitate a mărcilor celebre cu care ne âmbrăcăm să ?ntoarcem către sponsori mulțumirile noastre sincere.
                            Eu o să fiu primul care va purta un tricou Campion AmaTur - titlu obținut la masa de beton din fața blocului (), dar fapt neimportant pentru valoarea intrinsecă a mesajului: Mulțumim Rasvan, Emi, Irina, Gelu, Vali, Viva!
                            Foarte buna imitiativa dumneavostra , eu am sa port tricoul pe langa mine , pentru ca e cam mic ...
                            Bl: Primorac off+
                            fh: Tibhar evolution MX-P
                            bh: Tibhar evolution MX-P

                            Comentariu


                            • Postat în original de traffiker Vezi post
                              Foarte buna imitiativa dumneavostra , eu am sa port tricoul pe langa mine , pentru ca e cam mic ...
                              Esti tu mare, Costele. Daca-l probez eu imi este mare.
                              Ultima editare de Dan_s; 01.oct.2015, 12:02.
                              Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

                              Comentariu


                              • Se retrage Peiu Cosmin - Babadag de la Avansati
                                ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                Comentariu


                                • Respectele mele si toata consideratia eu cu acesta de acum am 3 tricouri m au intrebat multi in oras de unde am tricoul de anul trecut.multumim pentru generozitate si respect.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                                    Respectele mele si toata consideratia eu cu acesta de acum am 3 tricouri m au intrebat multi in oras de unde am tricoul de anul trecut.multumim pentru generozitate si respect.
                                    Cel mai tare din parcare

                                    Comentariu


                                    • E posibil ca acesta sa fie ultimul tricou se interzic fetele cu iarba ne interzic si pe noi raman amintirile frumoase multa bafta tuturor

                                      Comentariu


                                      • Cu parere de rau trebuie sa ma retrag. Probleme personale. Materialul de premiere il va ridica Victor Zidar. Multumesc mult si va doresc un turneu reusit.

                                        Comentariu


                                        • Se retrage Uzuneanu Costică, Galați - Avansați.
                                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                          Comentariu


                                          • Bine si frumos gindit
                                            Acesta se voia a fi un răspuns la postul lui Marcelgiosan, dar nu mi-a ieșit de pe telefon.
                                            Ma scuzați dacă nu s-a înțeles.
                                            Ultima editare de mateidumitru; 01.oct.2015, 13:21.

                                            Comentariu


                                            • Barbu Vasile din Brașov - Avansati
                                              Blade: Nittaku Acoustic;
                                              FH: Butterfly Tenergy 05;
                                              BH: Victas Stiff.

                                              Comentariu


                                              • Se retrage din motive ce țin de serviciu, Lungu Marius din Oravita Avansați!!

                                                Comentariu


                                                • Gurita Ionut ,Babadag,avansati.

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrag Petrescu Liviu,Pitești-Open ,probleme medicale.
                                                    Dinicescu Ion,Pitești-Avansati
                                                    Liviu Petrescu

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X