Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A EMI-TT & ?Papa Sam ?-Turneu Inaugural - Dumbravita 17 Octombrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Se inscrie Kreide Helmut- Germania (Resita)

    Comentariu


    • #77
      Se inscrie din Dumbravita Moldovan Dora,Badea Teodora,Stanusila Oana,Stanusila Razvan,Stanusila Alexia,Pauliuc Alesia, Lascu Mihai,Dean Leo,Andrei Ilie,Novacescu Adrian (lugoj) si Hodoroaba Doru la categoria Incepatori

      La Avansati Sein Emilian

      La Open Manea Adrian,Balint Andreea,Mitrache Simion,Steopan Darius,Moldovan Daniel,Badea Bogdan,Tarhuna Alin,Tanasa Antonio

      Comentariu


      • #78
        Am reimprospatat lista si rezulta pana acuma 57 de participanti,si la antrenamentele de dupa masa vom face si o lista cu cei ce sunt in cantonament si vor sa participe la turneul de maine,in total azi sunt 16 copii,si maine mai vin 4 copii,s-ar pute ca inca cel putin 5-6 sa se mai inscrie de aici.


        Postat în original de Zosim1 Vezi post
        Inscrieri Open - on 10/16/2015 at 4:33:10 PM

        1. Roman Bogdan, Arad - 5 - 31.9 - O
        2. Sorescu Deian, Resita - 12 - 31.61 - OL
        3. Prundaru Horia, Arad - 271 - 21.04 - O
        4. Spatariu Daniel, Arad - 74 - 20.73 - O
        5. Creinicean Liviu, Oravita - 187 - 19.07 - O
        6. Budes Alin, Timișoara - 515 - 17.99 - A
        7. Crisanov Aurel, Timișoara - 1003 - 17 - A
        8. Steopan Darius, Dumbravita - 1110 - 16.85 - A
        9. Mitrache Simion, Timișoara - 923 - 15.15 - A
        10. Badea Bogdan, Dumbravita - 1700 - 0 - A
        11. Moldovan Daniel, Dumbravita - 1701 - 0 - A
        12. Balint Andreea, Dumbravita - 1846 - 0 - AF
        13. Tanasa Antonio, Dumbravita - 1939 - 0 - A
        14. Tarhuna Alin, Dumbravita - 2013 - 0 - A
        15. Manea Adrian, Timișoara - 2023 - 0 - A


        Inscrieri Avansati - on 10/16/2015 at 4:27:38 PM

        1. Schiopulescu Ion, Lugoj - 479 - 18.63 - A
        2. Dani Leo, Arad - 140 - 18.11 - AH
        3. Fabian Wilhelm, Oradea - 148 - 17.93 - A
        4. Cotca Dacian, Oradea - 158 - 17.13 - A
        5. Mihalescu Dinu, Timișoara - 243 - 17.03 - A
        6. Lacatis Ghita, Arad - 166 - 17 - A
        7. Veres Francisc, Oravita - 223 - 16.3 - A
        8. Neamț Doru, Arad - 189 - 15.7 - AW
        9. Venter Liviu, Resita - 1553 - 15.25 - A
        10. Istrate Samir, Arad - 559 - 13.88 - A
        11. Beltechi Dumitru, Victoria - 1032 - 12.95 - A
        12. Jurje Alexandru, Oradea - 610 - 12.73 - A
        13. Parfenie Constantin, Resita - 611 - 12.42 - AW
        14. Simion Dan, Resita - 1333 - 8.9 - A
        15. Popet Doru, Timișoara - nou - 0 - A
        16. Kreide Helmut, Germania - nou - 0 - A
        17. Sein Emilian, Dumbravita - nou - 0 - A
        18. Joumach Abdulah Rahima, Timișoara - nou - 0 - A


        Inscrieri Incepatori - on 10/16/2015 at 4:29:05 PM

        1. Tisza Iosif, Arad - 488 - 11.01 - A
        2. Cecan Vasile, Timișoara - 527 - 10.97 - A
        3. Stoica Ioan Florin, Lugoj - 584 - 11.01 - A
        4. Jichici Svetozar, Timișoara - 660 - 8.95 - A
        5. Fekete Istvan, Arad - 679 - 8.65 - A
        6. Postelnicu Mihai, Deva - 747 - 6.76 - A
        7. Roseti Ionut, Lugoj - 777 - 9.51 - A
        8. Matusan Florin, Timișoara - 815 - 9.13 - A
        9. Postelnicu Eric, Deva - 932 - 5.09 - AJ
        10. Pop Ioan, Timișoara - 1059 - 6.52 - A
        11. Cioveie Marian, Oravita - 1124 - 8.12 - A
        12. Constantinescu Victor, Timișoara - 1228 - 8 - A
        13. Craiovan Victor, Resita - 1661 - 3.5 - A
        14. Stanusila Oana, Dumbravita - 2314 - 0 - AF
        15. Moldovan Dora, Dumbravita - 2403 - 0 - AF
        16. Carabas Cosmin, Timișoara - 2427 - 0 - A
        17. Badea Teodora, Dumbravita - 2635 - 0 - AF
        18. Novacescu Adrian Florin, Lugoj - 2641 - 0 - A
        19. Stanusila Razvan, Dumbravita - 2722 - 0 - A
        20. Lascu Mihai, Dumbravita - 2827 - 0 - A
        21. Stanusila Alexia, Dumbravita - 2828 - 0 - AF
        22. Pauiuc Alesia, Dumbravita - nou - 0 - A
        23. Dean Leo, Dumbravita - nou - 0 - A
        24. Hodoroaba Doru, Dumbravita - nou - 0 - A

        Comentariu


        • #79
          Se inscrie la incepatori-Tanacs Nora,Lei Ester,Lei Balazs,Muller Evelin -Ungaria
          Avansati-Paunovici Filip,Motec Stefan,Palade Andrei,Glavan Radu-Timișoara
          -Tanacs Imre -Ungaria
          Open-Manea Karla,Pauliuc Madalina,Bora Lucian-Timișoara
          -Munteanu Constantin-Resita
          -Valics Emese-Ungaria

          Comentariu


          • #80
            Deak Valentin , Timișoara, Open
            Blade DHS PG 2
            FH: DHS Hurricane 3
            BH: Stiga Airoc Astro M

            Comentariu


            • #81
              O surpriza placuta ,un inceput timid care pana la urma s-a transformat intr-un sfarsit pozitiv.Noroc ca am avut un "spargator de gheta".Multumim lui Bogdan Roman ca a avut incredere in oameni din aceasta zona. Un numar de 70 de inscrisi care ne arata totusi ca aici se joaca tenis de masă.

              Multumim tuturor celor care ne-au aratat interesul fata de aceasta unica INAUGURARE a Sali Polivalente Dumbravita.

              Va asteptam maine dimineata.O seara placuta.
              EMI

              Postat în original de Zosim1 Vezi post
              Inscrieri Open - on 10/16/2015 at 8:06:53 PM

              1. Roman Bogdan, Arad - 5 - 31.9 - O
              2. Sorescu Deian, Resita - 12 - 31.61 - OL
              3. Prundaru Horia, Arad - 271 - 21.04 - O
              4. Spatariu Daniel, Arad - 74 - 20.73 - O
              5. Munteanu Constantin, Resita - 1407 - 20.25 - O
              6. Creinicean Liviu, Oravita - 187 - 19.07 - O
              7. Budes Alin, Timișoara - 515 - 17.99 - A
              8. Crisanov Aurel, Timișoara - 1003 - 17 - A
              9. Steopan Darius, Dumbravita - 1110 - 16.85 - A
              10. Mitrache Simion, Timișoara - 923 - 15.15 - A
              11. Badea Bogdan, Dumbravita - 1700 - 0 - A
              12. Moldovan Daniel, Dumbravita - 1701 - 0 - A
              13. Balint Andreea, Dumbravita - 1846 - 0 - AF
              14. Tanasa Antonio, Dumbravita - 1939 - 0 - A
              15. Tarhuna Alin, Dumbravita - 2013 - 0 - A
              16. Manea Adrian, Timișoara - 2023 - 0 - A
              17. Manea Karla, Timișoara - nou - 0 - A
              18. Pauliuc Madalina, Timișoara - nou - 0 - A
              19. Bora Lucian, Timișoara - nou - 0 - A
              20. Valics Emese, Ungaria - nou - 0 - A


              Inscrieri Avansati - on 10/16/2015 at 8:03:39 PM

              1. Schiopulescu Ion, Lugoj - 479 - 18.63 - A
              2. Dani Leo, Arad - 140 - 18.11 - AH
              3. Fabian Wilhelm, Oradea - 148 - 17.93 - A
              4. Cotca Dacian, Oradea - 158 - 17.13 - A
              5. Mihalescu Dinu, Timișoara - 243 - 17.03 - A
              6. Lacatis Ghita, Arad - 166 - 17 - A
              7. Turburan Ion, Resita - 704 - 16.2 - A
              8. Ilia Ion, Oravita - 787 - 15.48 - A
              9. Istrate Samir, Arad - 559 - 13.88 - A
              10. Lita Daniel, Oravita - 1097 - 13.75 - A
              11. Oprea Adrian, Lugoj - 511 - 13.31 - A
              12. Beltechi Dumitru, Victoria - 1032 - 12.95 - A
              13. Jurje Alexandru, Oradea - 610 - 12.73 - A
              14. Parfenie Constantin, Resita - 611 - 12.42 - AW
              15. Tisza Iosif, Arad - 488 - 11.01 - A
              16. Drinceanu Lilian, Oravita - 790 - 9.39 - A
              17. Simion Dan, Resita - 1333 - 8.9 - A
              18. Motec Stefan, Timișoara - 2661 - 0 - A
              19. Glavan Radu, Timișoara - nou - 0 - A
              20. Paunovici Filip, Timișoara - nou - 0 - A
              21. Palade Andrei, Timișoara - nou - 0 - A
              22. Tanacs Imre, Ungaria - nou - 0 - A



              Inscrieri Incepatori - on 10/16/2015 at 7:59:56 PM

              1. Tisza Iosif, Arad - 488 - 11.01 - A
              2. Cecan Vasile, Timișoara - 527 - 10.97 - A
              3. Stoica Ioan Florin, Lugoj - 584 - 11.01 - A
              4. Jichici Svetozar, Timișoara - 660 - 8.95 - A
              5. Fekete Istvan, Arad - 679 - 8.65 - A
              6. Postelnicu Mihai, Deva - 747 - 6.76 - A
              7. Roseti Ionut, Lugoj - 777 - 9.51 - A
              8. Matusan Florin, Timișoara - 815 - 9.13 - A
              9. Postelnicu Eric, Deva - 932 - 5.09 - AJ
              10. Pop Ioan, Timișoara - 1059 - 6.52 - A
              11. Cioveie Marian, Oravita - 1124 - 8.12 - A
              12. Constantinescu Victor, Timișoara - 1228 - 8 - A
              13. Craiovan Victor, Resita - 1661 - 3.5 - A
              14. Stanusila Oana, Dumbravita - 2314 - 0 - AF
              15. Moldovan Dora, Dumbravita - 2403 - 0 - AF
              16. Carabas Cosmin, Timișoara - 2427 - 0 - A
              17. Badea Teodora, Dumbravita - 2635 - 0 - AF
              18. Novacescu Adrian Florin, Lugoj - 2641 - 0 - A
              19. Stanusila Razvan, Dumbravita - 2722 - 0 - A
              20. Lascu Mihai, Dumbravita - 2827 - 0 - A
              21. Stanusila Alexia, Dumbravita - 2828 - 0 - AF
              22. Pauiuc Alesia, Dumbravita - nou - 0 - A
              23. Dean Leo, Dumbravita - nou - 0 - A
              24. Hodoroaba Doru, Dumbravita - nou - 0 - A
              25. Tanacs Nora, Ungaria - nou - 0 - A
              26. Lei Ester, Ungaria - nou - 0 - A
              27. Lei Balazs, Ungaria - nou - 0 - A
              28. Muller Evelin, Ungaria - nou - 0 - A

              Comentariu


              • #82

                Comentariu


                • #83
                  Nagy Iosif din Arad

                  Comentariu


                  • #84
                    Buna EMI. Vezi ca s-au strecurat niste erori la ultima reimprospatare a listei de inscrisi. Eu Neamț Doru din Arad nu figurez pe lista de Avansati. Si Tisza Iosif -tot din Arad- pe care initial l-am inscris pe lista de Avansati si ulterior l-am retras de acolo si am anuntat ca se muta la Incepatori - figureaza si la Incepatori si la Avansati. Sper ca se poate remedia si nu va fi o problema maine -de fapt astazi- cand vom ajunge la concurs. Mersi.

                    Comentariu


                    • #85
                      Dorin Ciucioiu---OPEN

                      Comentariu


                      • #86
                        Postat în original de alandala Vezi post
                        Buna EMI. Vezi ca s-au strecurat niste erori la ultima reimprospatare a listei de inscrisi. Eu Neamț Doru din Arad nu figurez pe lista de Avansati. Si Tisza Iosif -tot din Arad- pe care initial l-am inscris pe lista de Avansati si ulterior l-am retras de acolo si am anuntat ca se muta la Incepatori - figureaza si la Incepatori si la Avansati. Sper ca se poate remedia si nu va fi o problema maine -de fapt astazi- cand vom ajunge la concurs. Mersi.
                        Imi cer scuze dar folosisem un fisier pt niste teste pt calcularea de rating pe acest turneu si incurcasem fisierele.Acum le-am trasferat la Teste. Multumesc de atentionare .

                        EMI
                        Ultima editare de Zosim1; 17.oct.2015, 23:49.

                        Comentariu


                        • #87
                          Listele de la ora 24 arata astfel.74 Participanti.


                          Postat în original de Zosim1 Vezi post
                          Inscrieri Open - on 10/17/2015 at 12:07:18 AM

                          1. Roman Bogdan, Arad - 5 - 31.9 - O
                          2. Sorescu Deian, Resita - 12 - 31.61 - OL
                          3. Prundaru Horia, Arad - 271 - 21.04 - O
                          4. Spatariu Daniel, Arad - 74 - 20.73 - O
                          5. Munteanu Constantin, Resita - 1407 - 20.25 - O
                          6. Creinicean Liviu, Oravita - 187 - 19.07 - O
                          7. Budes Alin, Timișoara - 515 - 17.99 - A
                          8. Crisanov Aurel, Timișoara - 1003 - 17 - A
                          9. Steopan Darius, Dumbravita - 1110 - 16.85 - A
                          10. Mitrache Simion, Timișoara - 923 - 15.15 - A
                          11. Ciucioiu Dorin, Timișoara - 1208 - 9 - A
                          12. Badea Bogdan, Dumbravita - 1700 - 0 - A
                          13. Moldovan Daniel, Dumbravita - 1701 - 0 - A
                          14. Balint Andreea, Dumbravita - 1846 - 0 - AF
                          15. Tanasa Antonio, Dumbravita - 1939 - 0 - A
                          16. Tarhuna Alin, Dumbravita - 2013 - 0 - A
                          17. Manea Adrian, Timișoara - 2023 - 0 - A
                          18. Manea Karla, Timișoara - nou - 0 - A
                          19. Pauliuc Madalina, Timișoara - nou - 0 - A
                          20. Bora Lucian, Timișoara - nou - 0 - A
                          21. Valics Emese, Ungaria - nou - 0 - A
                          22. Deak Valentin, Timișoara - nou - 0 - A



                          Inscrieri Avansati - on 10/16/2015 at 11:58:20 PM

                          1. Schiopulescu Ion, Lugoj - 479 - 18.63 - A
                          2. Dani Leo, Arad - 140 - 18.11 - AH
                          3. Fabian Wilhelm, Oradea - 148 - 17.93 - A
                          4. Cotca Dacian, Oradea - 158 - 17.13 - A
                          5. Mihalescu Dinu, Timișoara - 243 - 17.03 - A
                          6. Lacatis Ghita, Arad - 166 - 17 - A
                          7. Veres Francisc, Oravita - 223 - 16.3 - A
                          8. Neamț Doru, Arad - 189 - 15.7 - AW
                          9. Venter Liviu, Resita - 1553 - 15.25 - A
                          10. Istrate Samir, Arad - 559 - 13.88 - A
                          11. Beltechi Dumitru, Victoria - 1032 - 12.95 - A
                          12. Jurje Alexandru, Oradea - 610 - 12.73 - A
                          13. Parfenie Constantin, Resita - 611 - 12.42 - AW
                          14. Nagy Iosif, Arad - 459 - 11.62 - AW
                          15. Simion Dan, Resita - 1333 - 8.9 - A
                          16. Motec Stefan, Timișoara - 2661 - 0 - A
                          17. Popet Doru, Timișoara - nou - 0 - A
                          18. Kreide Helmut, Germania - nou - 0 - A
                          19. Sein Emilian, Dumbravita - nou - 0 - A
                          20. Joumach Abdulah Rahima, Timișoara - nou - 0 - A
                          21. Paunovici Filip, Timișoara - nou - 0 - A
                          22. Glavan Radu, Timișoara - nou - 0 - A
                          23. Palade Andrei, Timișoara - nou - 0 - A
                          24. Tanacs Imre, Ungaria - nou - 0 - A





                          Inscrieri Incepatori - on 10/16/2015 at 7:59:56 PM

                          1. Tisza Iosif, Arad - 488 - 11.01 - A
                          2. Cecan Vasile, Timișoara - 527 - 10.97 - A
                          3. Stoica Ioan Florin, Lugoj - 584 - 11.01 - A
                          4. Jichici Svetozar, Timișoara - 660 - 8.95 - A
                          5. Fekete Istvan, Arad - 679 - 8.65 - A
                          6. Postelnicu Mihai, Deva - 747 - 6.76 - A
                          7. Roseti Ionut, Lugoj - 777 - 9.51 - A
                          8. Matusan Florin, Timișoara - 815 - 9.13 - A
                          9. Postelnicu Eric, Deva - 932 - 5.09 - AJ
                          10. Pop Ioan, Timișoara - 1059 - 6.52 - A
                          11. Cioveie Marian, Oravita - 1124 - 8.12 - A
                          12. Constantinescu Victor, Timișoara - 1228 - 8 - A
                          13. Craiovan Victor, Resita - 1661 - 3.5 - A
                          14. Stanusila Oana, Dumbravita - 2314 - 0 - AF
                          15. Moldovan Dora, Dumbravita - 2403 - 0 - AF
                          16. Carabas Cosmin, Timișoara - 2427 - 0 - A
                          17. Badea Teodora, Dumbravita - 2635 - 0 - AF
                          18. Novacescu Adrian Florin, Lugoj - 2641 - 0 - A
                          19. Stanusila Razvan, Dumbravita - 2722 - 0 - A
                          20. Lascu Mihai, Dumbravita - 2827 - 0 - A
                          21. Stanusila Alexia, Dumbravita - 2828 - 0 - AF
                          22. Pauiuc Alesia, Dumbravita - nou - 0 - A
                          23. Dean Leo, Dumbravita - nou - 0 - A
                          24. Hodoroaba Doru, Dumbravita - nou - 0 - A
                          25. Tanacs Nora, Ungaria - nou - 0 - A
                          26. Lei Ester, Ungaria - nou - 0 - A
                          27. Lei Balazs, Ungaria - nou - 0 - A
                          28. Muller Evelin, Ungaria - nou - 0 - A

                          Comentariu


                          • #88
                            Postat în original de Zosim1 Vezi post
                            NEA TITI , am lasat spatiu intre mese doar ,doar te momesc si pe Matale,ce zici schimbi macazul pe ultima suta de metri.

                            Comentariu


                            • #89
                              Andrei sper sa ramana intre noi si nu afla Claudia

                              Postat în original de Andrei_Sb Vezi post
                              Vreo "Dumbravita" va fi pe acolo? Un meci demonstrativ in pauza dintre grupe?
                              Postat în original de Zosim1 Vezi post

                              Postat în original de Zosim1 Vezi post
                              [COLOR=red]
                              18. Manea Karla, Timișoara - nou - 0 - A
                              19. Pauliuc Madalina, Timișoara - nou - 0 - A

                              Comentariu


                              • #90
                                Dean Leo se retrage.

                                Comentariu


                                • #91
                                  Boata Edgar Arad OPEN , daca se mai poate , aștept un raspuns pe mai tarziu , mulțumesc .
                                  FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    in ultima clipa mai vine de la Arad--Incepatori ...

                                    ...Nagy Iosif

                                    ... Marisca Darius
                                    Cu multa munca si perseverenta, am reusit !!! > https://www.facebook.com/video.php?v=10152877317254608

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Grupa inferioara nr. 1

                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 NAGY IOSIF ARAD
                                      2 CARABAS COSMIN TIMISOARA
                                      3 BADEA TEODORA DUMBRAVITA
                                      4 COTCA DIANA ORADEA
                                      5
                                      6
                                      Grupa inferioara nr. 2

                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 TISZA IOSIF ARAD
                                      2 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA
                                      3 TANACS NORA UNGARIA
                                      4 ORBAN MADALINA TIMISOARA
                                      5
                                      6
                                      Grupa inferioara nr. 3

                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 CECAN VASILE TIMISOARA
                                      2 STANUSILA OANA DUMBRAVITA
                                      3 LEI ESTER UNGARIA
                                      4 PALADE ANDREI TIMISOARA
                                      5
                                      6
                                      Grupa inferioara nr. 4

                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ
                                      2 MARISCA DARIUS ARAD
                                      3 PAUIUC ALESIA DUMBRAVITA
                                      4 SZANTOSI DAVID UNGARIA
                                      5
                                      6
                                      Grupa inferioara nr. 5

                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
                                      2 CRAIOVAN VICTOR RESITA
                                      3 HODOROABA DORU DUMBRAVITA
                                      4 ILIE ANDREI TIMISOARA
                                      5
                                      6
                                      Grupa inferioara nr. 6

                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 FEKETE ISTVAN ARAD
                                      2 CONSTANTINESCU VICTOR TIMISOARA
                                      3 STANUSILA RAZVAN DUMBRAVITA
                                      4 GLAVAN RADU TIMISOARA
                                      5
                                      6
                                      Grupa inferioara nr. 7

                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 POSTELNICU MIHAI DEVA
                                      2 POP IOAN TIMISOARA
                                      3 STANUSILA ALEXIA DUMBRAVITA
                                      4 ISOPESCU VASILE TIMISOARA
                                      5
                                      6
                                      Grupa inferioara nr. 8

                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 ROSETI IONUT LUGOJ
                                      2 POSTELNICU ERIC DEVA
                                      3 LEI BALAZS UNGARIA
                                      4 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA
                                      5
                                      6
                                      Grupa inferioara nr. 9

                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 MATUSAN FLORIN TIMISOARA
                                      2 SFERLEA ALESIA ORADEA
                                      3 MULLER EVELIN UNGARIA
                                      4 COTCA RARES ORADEA
                                      5
                                      6

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Istrate Samir se retrage

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Deak Valentin -te rog Florine de pe Timișoara pe Sebis ,Jud Arad.

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Grupa inferioara nr. 1

                                            Nume si prenume Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            6
                                            V
                                            Loc
                                            1 SCHIOPULESCU ION LUGOJ
                                            2 JURJE ALEXANDRU ORADEA
                                            3 PARFENIE CONSTANTIN RESITA
                                            4 POPET DORU TIMISOARA
                                            5
                                            6
                                            Grupa inferioara nr. 2

                                            Nume si prenume Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            6
                                            V
                                            Loc
                                            1 DANI LEO ARAD
                                            2 VENTER LIVIU RESITA
                                            3 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
                                            4 PAUNOVICI FILIP TIMISOARA
                                            5
                                            6
                                            Grupa inferioara nr. 3

                                            Nume si prenume Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            6
                                            V
                                            Loc
                                            1 FABIAN WILHELM ORADEA
                                            2 NEAMT DORU ARAD
                                            3 SIMION DAN RESITA
                                            4 JOUMACH ABDULAH RAHIMA TIMISOARA
                                            5
                                            6
                                            Grupa inferioara nr. 4

                                            Nume si prenume Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            6
                                            V
                                            Loc
                                            1 COTCA DACIAN ORADEA
                                            2 VERES FRANCISC ORAVITA
                                            3 SAIN EMIL TIMISOARA
                                            4 KREIDE HELMUT GERMANIA
                                            5
                                            6
                                            Grupa inferioara nr. 5

                                            Nume si prenume Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            6
                                            V
                                            Loc
                                            1 MIHALESCU DINU TIMISOARA
                                            2 LACATIS GHITA ARAD
                                            3 MOTEC STEFAN TIMISOARA
                                            4 TANACS IMRE UNGARIA
                                            5
                                            6

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Grupa inferioara nr. 1

                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              5
                                              6
                                              V
                                              Loc
                                              1 ROMAN BOGDAN ARAD
                                              2 BUDES ALIN TIMISOARA
                                              3 BADEA BOGDAN DUMBRAVITA
                                              4 MANEA ADRIAN TIMISOARA
                                              5 DEAK VALENTIN TIMISOARA
                                              6
                                              Grupa inferioara nr. 2

                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              5
                                              6
                                              V
                                              Loc
                                              1 SORESCU DEIAN RESITA
                                              2 SFERLEA MARIUS ORADEA
                                              3 MITRACHE SIMION TIMISOARA
                                              4 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA
                                              5 PAULIUC MADALINA TIMISOARA
                                              6
                                              Grupa inferioara nr. 3

                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              5
                                              6
                                              V
                                              Loc
                                              1 PRUNDARU HORIA ARAD
                                              2 BORU LUCIAN TIMISOARA
                                              3 STEOPAN DARIUS DUMBRAVITA
                                              4 TANASA ANTONIO DUMBRAVITA
                                              5 VALICS EMESE UNGARIA
                                              6
                                              Grupa inferioara nr. 4

                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              5
                                              6
                                              V
                                              Loc
                                              1 SPATARIU DANIEL ARAD
                                              2 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
                                              3 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA
                                              4 BALINT ANDREEA DUMBRAVITA
                                              5 MANEA KARLA TIMISOARA
                                              6
                                              Grupa inferioara nr. 5

                                              Nume si prenume Localitate
                                              1
                                              2
                                              3
                                              4
                                              5
                                              6
                                              V
                                              Loc
                                              1 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
                                              2 BOATA EDGAR ARAD
                                              3 CRISANOV AUREL TIMISOARA
                                              4 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA
                                              5 ALUPOAIE FLORIN MIREL TIMISOARA
                                              6

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Grupa inferioara nr. 1

                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 NAGY IOSIF ARAD
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-1
                                                3
                                                1
                                                2 CARABAS COSMIN TIMISOARA
                                                0-3
                                                3-2
                                                3-0
                                                2
                                                2
                                                3 BADEA TEODORA DUMBRAVITA
                                                0-3
                                                2-3
                                                3-1
                                                1
                                                3
                                                4 COTCA DIANA ORADEA
                                                1-3
                                                0-3
                                                1-3
                                                0
                                                5
                                                6
                                                Grupa inferioara nr. 2

                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 TISZA IOSIF ARAD
                                                3-0
                                                3-2
                                                3-0
                                                3
                                                1
                                                2 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA
                                                0-3
                                                1-3
                                                3-0
                                                1
                                                3
                                                3 TANACS NORA UNGARIA
                                                2-3
                                                3-1
                                                3-0
                                                2
                                                2
                                                4 ORBAN MADALINA TIMISOARA
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                5
                                                6
                                                Grupa inferioara nr. 3

                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 CECAN VASILE TIMISOARA
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                1
                                                2 STANUSILA OANA DUMBRAVITA
                                                2-3
                                                0-3
                                                1-3
                                                0
                                                3 LEI ESTER UNGARIA
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-1
                                                2
                                                2
                                                4 PALADE ANDREI TIMISOARA
                                                0-3
                                                3-1
                                                1-3
                                                1
                                                3
                                                5
                                                6
                                                Grupa inferioara nr. 4

                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ
                                                0-3
                                                3-2
                                                3-0
                                                2
                                                1
                                                2 MARISCA DARIUS ARAD
                                                3-0
                                                3-0
                                                0-3
                                                2
                                                3
                                                3 PAUIUC ALESIA DUMBRAVITA
                                                2-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                4 SZANTOSI DAVID UNGARIA
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                2
                                                2
                                                5
                                                6
                                                Grupa inferioara nr. 5

                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
                                                3-1
                                                3-1
                                                3-0
                                                3
                                                1
                                                2 CRAIOVAN VICTOR RESITA
                                                1-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                2
                                                2
                                                3 HODOROABA DORU DUMBRAVITA
                                                1-3
                                                0-3
                                                3-0
                                                1
                                                3
                                                4 ILIE ANDREI TIMISOARA
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                5
                                                6
                                                Grupa inferioara nr. 6

                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 FEKETE ISTVAN ARAD
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-1
                                                3
                                                1
                                                2 CONSTANTINESCU VICTOR TIMISOARA
                                                2-3
                                                1-3
                                                0-3
                                                0
                                                3 STANUSILA RAZVAN DUMBRAVITA
                                                0-3
                                                3-1
                                                1-3
                                                1
                                                3
                                                4 GLAVAN RADU TIMISOARA
                                                1-3
                                                3-0
                                                3-1
                                                2
                                                2
                                                5
                                                6
                                                Grupa inferioara nr. 7

                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 POSTELNICU MIHAI DEVA
                                                3-1
                                                3-0
                                                1-3
                                                2
                                                2
                                                2 POP IOAN TIMISOARA
                                                1-3
                                                3-1
                                                1-3
                                                1
                                                3
                                                3 STANUSILA ALEXIA DUMBRAVITA
                                                0-3
                                                1-3
                                                2-3
                                                0
                                                4 ISOPESCU VASILE TIMISOARA
                                                3-1
                                                3-1
                                                3-2
                                                3
                                                1
                                                5
                                                6
                                                Grupa inferioara nr. 8

                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 ROSETI IONUT LUGOJ
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                1
                                                2 POSTELNICU ERIC DEVA
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                3 LEI BALAZS UNGARIA
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                2
                                                2
                                                4 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA
                                                0-3
                                                3-0
                                                0-3
                                                1
                                                3
                                                5
                                                6
                                                Grupa inferioara nr. 9

                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 MATUSAN FLORIN TIMISOARA
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                2
                                                2
                                                2 SFERLEA ALESIA ORADEA
                                                3-0
                                                3-2
                                                3-0
                                                3
                                                1
                                                3 MULLER EVELIN UNGARIA
                                                0-3
                                                2-3
                                                3-0
                                                1
                                                3
                                                4 COTCA RARES ORADEA
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                5
                                                6

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Grupa superioara nr. 1

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 NAGY IOSIF ARAD
                                                  2 POSTELNICU MIHAI DEVA
                                                  3 HODOROABA DORU DUMBRAVITA
                                                  4
                                                  Grupa superioara nr. 2

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 TISZA IOSIF ARAD
                                                  2 LEI BALAZS UNGARIA
                                                  3 STANUSILA RAZVAN DUMBRAVITA
                                                  4
                                                  Grupa superioara nr. 3

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 CECAN VASILE TIMISOARA
                                                  2 MATUSAN FLORIN TIMISOARA
                                                  3 POP IOAN TIMISOARA
                                                  4
                                                  Grupa superioara nr. 4

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ
                                                  2 CARABAS COSMIN TIMISOARA
                                                  3 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA
                                                  4
                                                  Grupa superioara nr. 5

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
                                                  2 TANACS NORA UNGARIA
                                                  3 MULLER EVELIN UNGARIA
                                                  4
                                                  Grupa superioara nr. 6

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 FEKETE ISTVAN ARAD
                                                  2 LEI ESTER UNGARIA
                                                  3 BADEA TEODORA DUMBRAVITA
                                                  4
                                                  Grupa superioara nr. 7

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 ISOPESCU VASILE TIMISOARA
                                                  2 SZANTOSI DAVID UNGARIA
                                                  3 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA
                                                  4
                                                  Grupa superioara nr. 8

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 ROSETI IONUT LUGOJ
                                                  2 CRAIOVAN VICTOR RESITA
                                                  3 PALADE ANDREI TIMISOARA
                                                  4
                                                  Grupa superioara nr. 9

                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 SFERLEA ALESIA ORADEA
                                                  2 GLAVAN RADU TIMISOARA
                                                  3 MARISCA DARIUS ARAD
                                                  4

                                                  Comentariu


                                                  • Grupa inferioara nr. 1

                                                    Nume si prenume Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    6
                                                    V
                                                    Loc
                                                    1 SCHIOPULESCU ION LUGOJ
                                                    3-2
                                                    3-0
                                                    0-3
                                                    2
                                                    2
                                                    2 JURJE ALEXANDRU ORADEA
                                                    2-3
                                                    3-0
                                                    2-3
                                                    1
                                                    3
                                                    3 PARFENIE CONSTANTIN RESITA
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0
                                                    4 POPET DORU TIMISOARA
                                                    3-0
                                                    3-2
                                                    3-0
                                                    3
                                                    1
                                                    5
                                                    6
                                                    Grupa inferioara nr. 2

                                                    Nume si prenume Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    6
                                                    V
                                                    Loc
                                                    1 DANI LEO ARAD
                                                    3-0
                                                    3-1
                                                    3-0
                                                    3
                                                    1
                                                    2 VENTER LIVIU RESITA
                                                    0-3
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    2
                                                    2
                                                    3 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
                                                    1-3
                                                    0-3
                                                    3-0
                                                    1
                                                    3
                                                    4 PAUNOVICI FILIP TIMISOARA
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0
                                                    5
                                                    6
                                                    Grupa inferioara nr. 3

                                                    Nume si prenume Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    6
                                                    V
                                                    Loc
                                                    1 FABIAN WILHELM ORADEA
                                                    3-0
                                                    3-1
                                                    3-1
                                                    3
                                                    1
                                                    2 NEAMT DORU ARAD
                                                    0-3
                                                    3-0
                                                    3-2
                                                    2
                                                    2
                                                    3 SIMION DAN RESITA
                                                    1-3
                                                    0-3
                                                    3-1
                                                    1
                                                    3
                                                    4 JOUMACH ABDULAH RAHIMA TIMISOARA
                                                    1-3
                                                    2-3
                                                    1-3
                                                    0
                                                    5
                                                    6
                                                    Grupa inferioara nr. 4

                                                    Nume si prenume Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    6
                                                    V
                                                    Loc
                                                    1 COTCA DACIAN ORADEA
                                                    2-3
                                                    3-0
                                                    3-1
                                                    2
                                                    2
                                                    2 VERES FRANCISC ORAVITA
                                                    3-2
                                                    3-0
                                                    3-2
                                                    3
                                                    1
                                                    3 SAIN EMIL TIMISOARA
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0
                                                    4 KREIDE HELMUT GERMANIA
                                                    1-3
                                                    2-3
                                                    3-0
                                                    1
                                                    3
                                                    5
                                                    6
                                                    Grupa inferioara nr. 5

                                                    Nume si prenume Localitate
                                                    1
                                                    2
                                                    3
                                                    4
                                                    5
                                                    6
                                                    V
                                                    Loc
                                                    1 MIHALESCU DINU TIMISOARA
                                                    3-0
                                                    3-0
                                                    3-2
                                                    3
                                                    1
                                                    2 LACATIS GHITA ARAD
                                                    0-3
                                                    3-0
                                                    2-3
                                                    1
                                                    3
                                                    3 MOTEC STEFAN TIMISOARA
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0-3
                                                    0
                                                    4 TANACS IMRE UNGARIA
                                                    2-3
                                                    3-2
                                                    3-0
                                                    2
                                                    2
                                                    5
                                                    6

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X