Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A EMI-TT & ?Papa Sam ?-Turneu Inaugural - Dumbravita 17 Octombrie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPET DORU TIMISOARA
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    3 SIMION DAN RESITA
    4
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DANI LEO ARAD
    2 TANACS IMRE UNGARIA
    3 KREIDE HELMUT GERMANIA
    4
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FABIAN WILHELM ORADEA
    2 SCHIOPULESCU ION LUGOJ
    3 LACATIS GHITA ARAD
    4
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERES FRANCISC ORAVITA
    2 VENTER LIVIU RESITA
    3 JURJE ALEXANDRU ORADEA
    4
    Grupa superioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    2 NEAMT DORU ARAD
    3 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
    4

    Comentariu


    • Grupe de recalificare Incepatori

      Grupa inferioara nr. 1

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 POSTELNICU ERIC DEVA
      2 PAUIUC ALESIA DUMBRAVITA
      3 ORBAN MADALINA TIMISOARA
      4 COTCA DIANA ORADEA
      5 CONSTANINESCU VICTOR TIMISOARA
      6
      Grupa inferioara nr. 2

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 STANUSILA OANA DUMBRAVITA
      2 STANUSILA ALEXIA DUMBRAVITA
      3 ILIE ANDREI TIMISOARA
      4 COTCA RARES ORADEA
      5
      6

      Comentariu


      • Grupe Avansati Repozitionare

        Grupa inferioara nr. 1

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 SAIN EMIL TIMISOARA
        2 MOTEC STEFAN TIMISOARA
        3 JOUMACH ABDULAH RAHIMA TIMISOARA
        4 PAUNOVICI FILIP TIMISOARA
        5
        6
        Ultima editare de Zosim1; 17.oct.2015, 16:45.

        Comentariu


        • Turneul a inceput cu deschiderea oficiata de Primarul Dumbravitei Malac Victor si Presedintele Acs.Dumbravita Doamna Huszar Nicoleta la ora 10.45 si Turneul a debutat la ora 11.15 cu Incepatorii ,la 12.00 cu Avansati si la 12.45 cu Openul.Totul pe 14 mese.Este un turneu linistit,Dar cu aplauze zgomotoase la Open unde Sorescu a facut un meci exceptional cu Madalina Pauliuc.Am filmat o parte dar cred ca mai tarziu.
          Emi

          Comentariu


          • Grupa inferioara nr. 1

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 ROMAN BOGDAN ARAD
            3-0
            3-1
            3-0
            3-0
            4
            1
            2 BUDES ALIN TIMISOARA
            0-3
            3-2
            3-1
            3-0
            3
            2
            3 BADEA BOGDAN DUMBRAVITA
            1-3
            2-3
            3-1
            3-0
            2
            3
            4 MANEA ADRIAN TIMISOARA
            0-3
            1-3
            1-3
            0-3
            0
            5 DEAK VALENTIN TIMISOARA
            0-3
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            4
            6
            Grupa inferioara nr. 2

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 SORESCU DEIAN RESITA
            3-0
            3-1
            3-1
            3-2
            4
            1
            2 SFERLEA MARIUS ORADEA
            0-3
            2-3
            3-1
            0-3
            1
            4
            3 MITRACHE SIMION TIMISOARA
            1-3
            3-2
            3-1
            1-3
            2
            3
            4 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA
            1-3
            1-3
            1-3
            0-3
            0
            5 PAULIUC MADALINA TIMISOARA
            2-3
            3-0
            3-1
            3-0
            3
            2
            6
            Grupa inferioara nr. 3

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 PRUNDARU HORIA ARAD
            3-2
            3-1
            3-2
            0-3
            3-2
            4
            2
            2 BORU LUCIAN TIMISOARA
            2-3
            3-0
            3-0
            1-3
            3-0
            3
            3
            3 STEOPAN DARIUS DUMBRAVITA
            1-3
            0-3
            0-3
            0-3
            1-3
            0
            4 TANASA ANTONIO DUMBRAVITA
            2-3
            0-3
            3-0
            0-3
            0-3
            1
            5 VALICS EMESE UNGARIA
            3-0
            3-1
            3-0
            3-0
            3-1
            5
            1
            6 VERDET ADRIAN TIMISOARA
            2-3
            0-3
            3-1
            3-0
            1-3
            2
            4
            Grupa inferioara nr. 4

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 SPATARIU DANIEL ARAD
            0-3
            0-3
            3-2
            2-3
            1
            4
            2 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
            3-0
            0-3
            0-3
            0-3
            1
            3
            3 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA
            3-0
            3-0
            0-3
            3-0
            3
            2
            4 BALINT ANDREEA DUMBRAVITA
            2-3
            3-0
            3-0
            3-2
            3
            1
            5 MANEA KARLA TIMISOARA
            3-2
            3-0
            0-3
            2-3
            2
            6
            Grupa inferioara nr. 5

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
            1-3
            1-3
            0-3
            0-3
            0
            2 BOATA EDGAR ARAD
            3-1
            0-3
            1-3
            3-2
            2
            3
            3 CRISANOV AUREL TIMISOARA
            3-1
            3-0
            3-0
            0-3
            3
            1
            4 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA
            3-0
            3-1
            0-3
            3-0
            3
            2
            5 ALUPOAIE FLORIN MIREL TIMISOARA
            3-0
            2-3
            3-0
            0-3
            2
            4
            6

            Comentariu


            • Grupa superioara nr. 1

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 ROMAN BOGDAN ARAD
              2 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA
              3 BOATA EDGAR ARAD
              4 VERDET ADRIAN
              Grupa superioara nr. 2

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 SORESCU DEIAN RESITA
              2 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA
              3 BADEA BOGDAN DUMBRAVITA
              4 SPATARIU DANIEL ARAD
              Grupa superioara nr. 3

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 VALICS EMESE UNGARIA
              2 BUDES ALIN TIMISOARA
              3 MITRACHE SIMION TIMISOARA
              4 ALUPOAIE FLORIN MIREL TIMISOARA
              Grupa superioara nr. 4

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 BALINT ANDREEA DUMBRAVITA
              2 PAULIUC MADALINA TIMISOARA
              3 BORU LUCIAN TIMISOARA
              4 DEAK VALENTIN TIMISOARA
              Grupa superioara nr. 5

              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 CRISANOV AUREL TIMISOARA
              2 PRUNDARU HORIA ARAD
              3 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
              4 SFERLEA MARIUS ORADEA

              Comentariu


              • Eliminatorii Incepatori
                1. Nagy Iosif
                ------------------------- Nagy Iosif 3-0
                32. Bye
                -------------------------------------------------- Nagy Iosif 3-0
                17. Stanusila Razvan
                ------------------------- Pop Ioan 0-3
                16. Pop Ioan
                ---------------------------------------------------------------------------
                9. Marisca Darius
                ------------------------- Marisca Darius 3-0
                24. Bye
                -------------------------------------------------- Roseti Ionut 2-3
                25. Bye
                ------------------------- Roseti Ionut 0-3
                8. Roseti Ionut

                A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                5. Jichici Svetozar
                ------------------------- Jichici Svetozar 3-0
                28. Bye
                -------------------------------------------------- Jichici Svetozar 3-1
                21. Bye
                ------------------------- Fekete Istvan 0-3
                12. Fekete Istvan
                --------------------------------------------------------------------------- Stoica Ioan Florin 1-3
                13. Szantosi David
                ------------------------- Szantosi David 3-0
                20. Bye
                -------------------------------------------------- Stoica Ioan Florin 0-3
                29. Bye
                ------------------------- Stoica Ioan Florin 0-3
                4. Stoica Ioan Florin



                3. Cecan Vasile
                ------------------------- Cecan Vasile 3-0
                30. Bye
                -------------------------------------------------- Cecan Vasile 3-0
                19. Bye
                ------------------------- Postelnicu Mihai 0-3
                14. Postelnicu Mihai
                ---------------------------------------------------------------------------
                11. Carabas Cosmin
                ------------------------- Carabas Cosmin 3-0
                22. Bye
                -------------------------------------------------- Carabas Cosmin 3-0
                27. Bye
                ------------------------- Lei Ester 0-3
                6. Lei Ester

                B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                7. Isopescu Vasile
                ------------------------- Isopescu Vasile 3-0
                26. Bye
                -------------------------------------------------- Isopescu Vasile 3-2
                23. Bye
                ------------------------- Tanacs Nora 0-3
                10. Tanacs Nora
                ---------------------------------------------------------------------------
                15. Craiovan Victor
                ------------------------- Craiovan Victor 3-0
                18. Glavan Radu
                -------------------------------------------------- Tisza Iosif 0-3
                31. Bye
                ------------------------- Tisza Iosif 0-3
                2. Tisza Iosif

                Comentariu


                • Grupa superioara nr. 1

                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 POPET DORU TIMISOARA
                  1-3
                  3-0
                  1
                  2
                  2 COTCA DACIAN ORADEA
                  3-1
                  3-1
                  2
                  1
                  3 SIMION DAN RESITA
                  0-3
                  1-3
                  0
                  4
                  Grupa superioara nr. 2

                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 DANI LEO ARAD
                  3-2
                  3-1
                  2
                  1
                  2 TANACS IMRE UNGARIA
                  2-3
                  3-0
                  1
                  2
                  3 KREIDE HELMUT GERMANIA
                  1-3
                  0-3
                  0
                  4
                  Grupa superioara nr. 3

                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 FABIAN WILHELM ORADEA
                  3-2
                  3-2
                  2
                  1
                  2 SCHIOPULESCU ION LUGOJ
                  2-3
                  0-3
                  0
                  3 LACATIS GHITA ARAD
                  2-3
                  3-0
                  1
                  2
                  4
                  Grupa superioara nr. 4

                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 VERES FRANCISC ORAVITA
                  3-2
                  3-0
                  2
                  1
                  2 VENTER LIVIU RESITA
                  2-3
                  3-1
                  1
                  2
                  3 JURJE ALEXANDRU ORADEA
                  0-3
                  1-3
                  0
                  4
                  Grupa superioara nr. 5

                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 MIHALESCU DINU TIMISOARA
                  3-0
                  3-0
                  2
                  1
                  2 NEAMT DORU ARAD
                  0-3
                  3-0
                  1
                  2
                  3 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
                  0-3
                  0-3
                  0
                  4

                  Comentariu


                  • Eliminatorii Avansati
                    1. Cotca Dacian
                    ------------------------- Cotca Dacian 3-0
                    16. Bye
                    --------------------------------------------------
                    9. Tanacs Imre
                    ------------------------- Tanacs Imre 3-1
                    8. Lacatis Ghita
                    ---------------------------------------------------------------------------
                    5. Mihalescu Dinu
                    ------------------------- Mihalescu Dinu 3-0
                    12. Bye
                    --------------------------------------------------
                    13. Bye
                    ------------------------- Veres Francisc 0-3
                    4. Veres Francisc

                    . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                    3. Fabian Wilhelm
                    ------------------------- Fabian Wilhelm 3-0
                    14. Bye
                    --------------------------------------------------
                    11. Bye
                    ------------------------- Popet Doru 0-3
                    6. Popet Doru
                    ---------------------------------------------------------------------------
                    7. Venter Liviu
                    ------------------------- Neamț Doru 2-3
                    10. Neamț Doru
                    --------------------------------------------------
                    15. Bye
                    ------------------------- Dani Leo 0-3
                    2. Dani Leo

                    Comentariu


                    • Repozitionare IncepatoriGrupa inferioara nr. 1

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 POSTELNICU ERIC DEVA
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      1-3
                      3
                      2
                      2 PAUIUC ALESIA DUMBRAVITA
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      1-3
                      2
                      3
                      3 ORBAN MADALINA TIMISOARA
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      1-3
                      1
                      4
                      4 COTCA DIANA ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      5 CONSTANINESCU VICTOR TIMISOARA
                      3-1
                      3-1
                      3-1
                      3-1
                      4
                      1
                      6
                      Grupa inferioara nr. 2

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 STANUSILA OANA DUMBRAVITA
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 STANUSILA ALEXIA DUMBRAVITA
                      1-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      3 ILIE ANDREI TIMISOARA
                      0-3
                      3-0
                      2-3
                      1
                      3
                      4 COTCA RARES ORADEA
                      0-3
                      3-0
                      3-2
                      2
                      1
                      5
                      6

                      Comentariu


                      • Repozitionare Avansati
                        Grupa inferioara nr. 1

                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 SAIN EMIL TIMISOARA
                        3-0
                        3-2
                        3-0
                        3
                        1
                        2 MOTEC STEFAN TIMISOARA
                        0-3
                        0-3
                        3-0
                        1
                        3
                        3 JOUMACH ABDULAH RAHIMA TIMISOARA
                        2-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        4 PAUNOVICI FILIP TIMISOARA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        5
                        6

                        Comentariu


                        • Repozitionare Avansati
                          Grupa inferioara nr. 1

                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 SAIN EMIL TIMISOARA
                          3-0
                          3-2
                          3-0
                          3
                          1
                          2 MOTEC STEFAN TIMISOARA
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          3
                          3 JOUMACH ABDULAH RAHIMA TIMISOARA
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          4 PAUNOVICI FILIP TIMISOARA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          5
                          6

                          Comentariu


                          • Eliminatorii Open
                            1. Roman Bogdan
                            ------------------------- Roman Bogdan 3-0
                            16. Bye
                            --------------------------------------------------
                            9. Moldovan Daniel
                            -------------------------
                            8. Alupoaie Florin Mirel
                            ---------------------------------------------------------------------------
                            5. Crisanov Aurel
                            -------------------------
                            12. Badea Bogdan
                            --------------------------------------------------
                            13. Budes Alin
                            -------------------------
                            4. Pauliuc Madalina

                            . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                            3. Valics Emese
                            -------------------------
                            14. Boata Edgar
                            --------------------------------------------------
                            11. Balint Andreea
                            -------------------------
                            6. Prundaru Horia
                            ---------------------------------------------------------------------------
                            7. Verdet Adrian
                            -------------------------
                            10. Boru Lucian
                            --------------------------------------------------
                            15. Sferlea Marius
                            -------------------------
                            2. Sorescu Deian

                            Comentariu


                            • Eliminatorii Avansati
                              1. Cotca Dacian
                              ------------------------- Cotca Dacian 3-0
                              16. Bye
                              -------------------------------------------------- Tanacs Imre 1-3
                              9. Tanacs Imre
                              ------------------------- Tanacs Imre 3-1
                              8. Lacatis Ghita
                              --------------------------------------------------------------------------- Tanacs Imre 3-2
                              5. Mihalescu Dinu
                              ------------------------- Mihalescu Dinu 3-0
                              12. Bye
                              -------------------------------------------------- Mihalescu Dinu 3-0
                              13. Bye
                              ------------------------- Veres Francisc 0-3
                              4. Veres Francisc

                              . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Popet Doru 2-3

                              3. Fabian Wilhelm
                              ------------------------- Fabian Wilhelm 3-0
                              14. Bye
                              -------------------------------------------------- Popet Doru 0-3
                              11. Bye
                              ------------------------- Popet Doru 0-3
                              6. Popet Doru
                              --------------------------------------------------------------------------- Popet Doru 3-2
                              7. Venter Liviu
                              ------------------------- Neamț Doru 2-3
                              10. Neamț Doru
                              -------------------------------------------------- Dani Leo 0-3
                              15. Bye
                              ------------------------- Dani Leo 0-3
                              2. Dani Leo

                              Comentariu


                              • Clasament Avansati

                                1. Popet Doru - Timișoara
                                2. Tanacs Imre - Ungaria
                                3 -- 4
                                Mihalescu Dinu - Timișoara
                                Dani Leo - Arad
                                5 -- 8
                                Fabian Wilhelm - Oradea
                                Cotca Dacian - Oradea
                                Veres Francisc - Oravita
                                Neamț Doru - Arad
                                9 -- 10
                                Lacatis Ghita - Arad
                                Venter Liviu - Resita
                                11 -- 15 0v gr.sup.
                                Schiopulescu Ion - Lugoj
                                Jurje Alexandru - Oradea
                                Cioveie Marian - Oravita
                                Simion Dan - Resita
                                Kreide Helmut - Germania
                                16 -- 20 0v gr.inf.
                                Parfenie Constantin - Resita
                                Sain Emil - Timișoara
                                Motec Stefan - Timișoara
                                Joumach Abdulah Rahima - Timișoara
                                Paunovici Filip - Timișoara

                                Comentariu


                                • Eliminatorii Incepatori
                                  1. Nagy Iosif
                                  ------------------------- Nagy Iosif 3-0
                                  32. Bye
                                  -------------------------------------------------- Nagy Iosif 3-0
                                  17. Stanusila Razvan
                                  ------------------------- Pop Ioan 0-3
                                  16. Pop Ioan
                                  --------------------------------------------------------------------------- Nagy Iosif 3-1
                                  9. Marisca Darius
                                  ------------------------- Marisca Darius 3-0
                                  24. Bye
                                  -------------------------------------------------- Roseti Ionut 2-3
                                  25. Bye
                                  ------------------------- Roseti Ionut 0-3
                                  8. Roseti Ionut

                                  A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Stoica Ioan Florin 2-3

                                  5. Jichici Svetozar
                                  ------------------------- Jichici Svetozar 3-0
                                  28. Bye
                                  -------------------------------------------------- Jichici Svetozar 3-1
                                  21. Bye
                                  ------------------------- Fekete Istvan 0-3
                                  12. Fekete Istvan
                                  --------------------------------------------------------------------------- Stoica Ioan Florin 1-3
                                  13. Szantosi David
                                  ------------------------- Szantosi David 3-0
                                  20. Bye
                                  -------------------------------------------------- Stoica Ioan Florin 0-3
                                  29. Bye
                                  ------------------------- Stoica Ioan Florin 0-3
                                  4. Stoica Ioan Florin



                                  3. Cecan Vasile
                                  ------------------------- Cecan Vasile 3-0
                                  30. Bye
                                  -------------------------------------------------- Cecan Vasile 3-0
                                  19. Bye
                                  ------------------------- Postelnicu Mihai 0-3
                                  14. Postelnicu Mihai
                                  --------------------------------------------------------------------------- Cecan Vasile 3-2
                                  11. Carabas Cosmin
                                  ------------------------- Carabas Cosmin 3-0
                                  22. Bye
                                  -------------------------------------------------- Carabas Cosmin 3-0
                                  27. Bye
                                  ------------------------- Lei Ester 0-3
                                  6. Lei Ester

                                  B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Tisza Iosif 2-3

                                  7. Isopescu Vasile
                                  ------------------------- Isopescu Vasile 3-0
                                  26. Bye
                                  -------------------------------------------------- Isopescu Vasile 3-2
                                  23. Bye
                                  ------------------------- Tanacs Nora 0-3
                                  10. Tanacs Nora
                                  --------------------------------------------------------------------------- Tisza Iosif 2-3
                                  15. Craiovan Victor
                                  ------------------------- Craiovan Victor 3-0
                                  18. Glavan Radu
                                  -------------------------------------------------- Tisza Iosif 0-3
                                  31. Bye
                                  ------------------------- Tisza Iosif 0-3
                                  2. Tisza Iosif

                                  Comentariu


                                  • Clasament Incepatori

                                    1. Tisza Iosif - Arad
                                    2. Stoica Ioan Florin - Lugoj
                                    3 -- 4
                                    Cecan Vasile - Timișoara
                                    Nagy Iosif - Arad
                                    5 -- 8
                                    Isopescu Vasile - Timișoara
                                    Jichici Svetozar - Timișoara
                                    Carabas Cosmin - Timișoara
                                    Roseti Ionut - Lugoj
                                    9 -- 16
                                    Craiovan Victor - Resita
                                    Szantosi David - Ungaria
                                    Postelnicu Mihai - Deva
                                    Pop Ioan - Timișoara
                                    Tanacs Nora - Ungaria
                                    Fekete Istvan - Arad
                                    Lei Ester - Ungaria
                                    Marisca Darius - Arad
                                    17 -- 18
                                    Stanusila Razvan - Dumbravita
                                    Glavan Radu - Timișoara
                                    19 -- 27 0v gr.sup.
                                    Matusan Florin - Timișoara
                                    Sferlea Alesia - Oradea
                                    Moldovan Dora - Dumbravita
                                    Badea Teodora - Dumbravita
                                    Hodoroaba Doru - Dumbravita
                                    Lei Balazs - Ungaria
                                    Muller Evelin - Ungaria
                                    Bobin Andra - Dumbravita
                                    Palade Andrei - Timișoara
                                    28 -- 36 0v gr.inf.
                                    Postelnicu Eric - Deva
                                    Constantinescu Victor - Timișoara
                                    Stanusila Oana - Dumbravita
                                    Stanusila Alexia - Dumbravita
                                    Pauiuc Alesia - Dumbravita
                                    Orban Madalina - Timișoara
                                    Ilie Andrei - Timișoara
                                    Cotca Rares - Oradea
                                    Cotca Diana - Oradea
                                    Clasament Incepatori Recalificare

                                    8 -- 9 0v gr.inf.
                                    Stanusila Alexia - Dumbravita
                                    Cotca Diana - Oradea
                                    Ultima editare de Zosim1; 17.oct.2015, 23:55.

                                    Comentariu


                                    • Eliminatorii Open
                                      1. Roman Bogdan
                                      ------------------------- Roman Bogdan 3-0
                                      16. Bye
                                      --------------------------------------------------
                                      9. Moldovan Daniel
                                      ------------------------- Moldovan Daniel 3-2
                                      8. Alupoaie Florin Mirel
                                      ---------------------------------------------------------------------------
                                      5. Crisanov Aurel
                                      ------------------------- Crisanov Aurel 3-0
                                      12. Badea Bogdan
                                      --------------------------------------------------
                                      13. Budes Alin
                                      ------------------------- Pauliuc Madalina 2-3
                                      4. Pauliuc Madalina

                                      . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                      3. Valics Emese
                                      ------------------------- Valics Emese 3-0
                                      14. Boata Edgar
                                      --------------------------------------------------
                                      11. Balint Andreea
                                      ------------------------- Prundaru Horia 0-3
                                      6. Prundaru Horia
                                      ---------------------------------------------------------------------------
                                      7. Verdet Adrian
                                      ------------------------- Boru Lucian 2-3
                                      10. Boru Lucian
                                      --------------------------------------------------
                                      15. Sferlea Marius
                                      ------------------------- Sorescu Deian 0-3
                                      2. Sorescu Deian

                                      Comentariu


                                      • Bogdan Roman -Moldovan Daniel spectacol 1-1

                                        Bogdan reuseste dupa un traliu de tospinuri sa preia conducerea cu 2-1
                                        Ultima editare de Zosim1; 17.oct.2015, 19:28.

                                        Comentariu


                                        • Emese-Sorescu 2-1 ,2-2
                                          Set 4 4-3, 4-4,4-5,4-6,5-6,6-6,6-7,7-7,8-7 aplauze prelungite ,8-8,9-8,9-9,10-9,10-10,11-10,11-11, Time out Emese,11-12,11-13

                                          Set 5 0-0,0-1,1-1,1-2,1-3,1-4,Time out Deian,1-5,2-5,2-6,2-7,3-7,4-7,4-8,4-9,4-10,4-11

                                          Emese-Sorescu 2-3
                                          Ultima editare de Zosim1; 17.oct.2015, 20:19.

                                          Comentariu


                                          • Finala Mare -Roman Bogdan-Sorescu Deian 0-0,1-0,2-0 aplauze,3-0 3-1,4-1,4-2,5-2,6-2,7-3,7-4,8-4,9-4,10-4,11-4
                                            Set 2 0-1,0-2,1-2,2-2,3-2,4-2,5-2,5-3,6-3,6-4,Bogdan cartonas Galben,5-6,6-7,6-8,7-8,7-9,7-10,7-11
                                            Set 3 0-0,1-0,1-1,1-2,2-2,3-2,3-3,3-4,4-4,4-5,5-5,5-6,5-7,6-7,7-7,8-7,8-8,9-8,9-9,9-10,10-10,11-10,12-10
                                            Set 4 0-0,1-0,2-0,3-0,3-1,4-1,4-2,5-2,5-3,6-3,7-3 Time Out Deian,7-4,8-4 aplauze,8-5,8-6,8-7,8-8,9-8,10-8,11-8

                                            Finala mica-Valics Emse-Pauliuc Madalina 0-0,0-1,1-1,2-1,2-2,3-2,3-3,4-3,5-3,6-3,7-3,8-3,8-4,8-5,8-6,9-6,9-7,9-8,9-9,10-9,11-9
                                            Set 2 0-0,1-0,1-1,2-1,2-2,3-2,3-3,3-4,3-5,4-5,5-5,5-6,5-7,5-8,5-9,6-9,7-9,7-10,8-10,8-11
                                            Set 3 0-0,0-1,1-1,2-1,2-2,3-2,3-3,4-3,4-4,4-5,4-6,5-6,6-6,6-7,6-8,6-9,7-9,8-9,9-9,9-10,10-10,10-11,10-12
                                            Set 4 0-0,0-1,1-1,1-2,2-2,2-3,2-4,3-4,4-4,5-4,5-5,5-6,5-7,5-8,5-9,5-10,5-11
                                            Ultima editare de Zosim1; 17.oct.2015, 20:51.

                                            Comentariu


                                            • Eliminatorii Open
                                              1. Roman Bogdan
                                              ------------------------- Roman Bogdan 3-0
                                              16. Bye
                                              -------------------------------------------------- Roman Bogdan 3-1
                                              9. Moldovan Daniel
                                              ------------------------- Moldovan Daniel 3-2
                                              8. Alupoaie Florin Mirel
                                              --------------------------------------------------------------------------- Roman Bogdan 3-0
                                              5. Crisanov Aurel
                                              ------------------------- Crisanov Aurel 3-0
                                              12. Badea Bogdan
                                              -------------------------------------------------- Pauliuc Madalina 0-3
                                              13. Budes Alin
                                              ------------------------- Pauliuc Madalina 2-3
                                              4. Pauliuc Madalina

                                              . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Roman Bogdan 3-1

                                              3. Valics Emese
                                              ------------------------- Valics Emese 3-0
                                              14. Boata Edgar
                                              -------------------------------------------------- Valics Emese 3-1
                                              11. Balint Andreea
                                              ------------------------- Prundaru Horia 0-3
                                              6. Prundaru Horia
                                              --------------------------------------------------------------------------- Sorescu Deian 2-3
                                              7. Verdet Adrian
                                              ------------------------- Boru Lucian 2-3
                                              10. Boru Lucian
                                              -------------------------------------------------- Sorescu Deian 0-3
                                              15. Sferlea Marius
                                              ------------------------- Sorescu Deian 0-3
                                              2. Sorescu Deian

                                              Comentariu


                                              • Clasament Open

                                                1. Roman Bogdan - Arad
                                                2. Sorescu Deian - Resita
                                                3 -- 4
                                                Pauliuc Madalina - Timișoara
                                                Valics Emese - Ungaria
                                                5 -- 8
                                                Moldovan Daniel - Dumbravita
                                                Boru Lucian - Timișoara
                                                Crisanov Aurel - Timișoara
                                                Prundaru Horia - Arad
                                                9 -- 15
                                                Sferlea Marius - Oradea
                                                Boata Edgar - Arad
                                                Budes Alin - Timișoara
                                                Badea Bogdan - Dumbravita
                                                Balint Andreea - Dumbravita
                                                Alupoaie Florin Mirel - Timișoara
                                                Verdet Adrian -Timișoara
                                                16 -- 17 1v gr.sup.
                                                Creinicean Liviu - Oravita
                                                Ciucioiu Dorin - Timișoara
                                                18 -- 20 0v gr.sup.
                                                Spatariu Daniel - Arad
                                                Mitrache Simion - Timișoara
                                                Deak Valentin - Timișoara
                                                21 -- 2v gr.inf.
                                                Manea Karla - Timișoara
                                                22 -- 1v gr.inf.
                                                Tanasa Antonio - Dumbravita
                                                23 -- 26 0v gr.inf.
                                                Steopan Darius - Dumbravita
                                                Munteanu Constantin - Resita
                                                Tarhuna Alin - Dumbravita
                                                Manea Adrian - Timișoara
                                                Ultima editare de Zosim1; 18.oct.2015, 11:03.

                                                Comentariu


                                                • FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                                                  Comentariu


                                                  • Am incercat ,in urma atentionarilor turneelor precedente, sa postam in timp util cat mai multe date despre desfasurarea turneului ,dar acuma studind postul sper ca nu am trecut in parte celalta bombardand cu prea multe informatii.

                                                    In incheierea acestei zile inaugurale incerc sa fac o scurta analiza a ceea ce am incercat sa facem si a ceea ce a iesit.
                                                    Ce ne-am propus;-Sa multumim cat mai multi participanti ce ne-au onorat cu prezenta.
                                                    Ce am reusit;-Sper ca in urmatoarele postari sa aflam parerea Dumneavoastra.

                                                    Echipa Emi-tt,Acs Dumbravita,Primaria Dumbravita si nu in ultimul timp Papa Sam va multumeste tuturor pentru increderea acordata. MULTUMIM.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X