Novacescu Andrei - Lugoj - copii pana la 10 ani
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” - Dumbravita 14 Noiembrie 2015
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Din pacate o accidentare nedorita ma tine departe de acest turneu frumos.
Imi pare rau!Dan Tigau
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Ultima actualizare v-a fi in seara aceasta dupa ora 22.
Multumim si va asteptam maine la turneu.
Atentie la orele de incepere.
EMI
Comentariu
Deak Valentin, Sebis , daca se poate la Open , daca nu, e ok sa raman la IncepatoriBlade DHS PG 2
FH: DHS Hurricane 3
BH: Stiga Airoc Astro M
Comentariu
Boata Edgar -Arad OPENFH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Postat în original de Zosim1 Vezi postRezervat Inscrieri
Inscrieri Open - on 11/14/2015 at 1:05:25 AM
1. Roman Bogdan, Arad - 4 - 33.21 - O
2. Sicoe Rodica, Cugir - 5 - 32.63 - OFW
3. Petrescu Liviu, Pitești - 6 - 32.55 - OW
4. Sufletel Radu, Alba Iulia - 29 - 26.46 - OL
5. Avram Victor, Arad - 50 - 25.48 - O
6. Put Gabriel, Oravita - 106 - 25.23 - O
7. Craciun Calin, Oradea - 69 - 22.98 - O
8. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu - 1078 - 21.75 - O
9. Curut Gabriel, Timișoara - 122 - 21.42 - O
10. Ciublea Vichente, Oravita - 187 - 20.85 - O
11. Pauliuc Madalina, Timișoara - 1441 - 20.75 - OF
12. Popet Doru, Timișoara - 1447 - 20.75 - O
13. Creinicean Liviu, Oravita - 152 - 19.94 - O
14. Kaposta Victor, Arad - 99 - 19.81 - O
15. Boata Edgar, Arad - 166 - 19.81 - O
16. Meszar Razvan, Arad - 258 - 19.39 - O
17. Budes Alin, Timișoara - 440 - 18.88 - A
18. Sferlea Marius, Oradea - 129 - 18.75 - A
19. Verdet Adrian, Timișoara - 731 - 18.5 - A
20. Crisanov Aurel, Timișoara - 691 - 17.75 - A
21. Moldovan Daniel, Dumbravita - 1216 - 17.75 - A
22. Mitrache Simion, Timișoara - 777 - 16.5 - A
23. Badea Bogdan, Dumbravita - 1274 - 14.75 - A
24. Ciucioiu Dorin, Timișoara - 1142 - 12.5 - A
25. Manea Karla, Timișoara - 1752 - 10.75 - AF
26. Tanasa Antonio, Dumbravita - 1454 - 9.75 - A
27. Tarhuna Alin, Dumbravita - 1501 - 8.75 - A
28. Manea Adrian, Timișoara - 1502 - 8.75 - A
29. Wild Card 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
30. Wild Card 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A
Inscrieri Avansati - on 11/14/2015 at 1:03:02 AM
1. Dani Leo, Arad - 138 - 18.44 - AH
2. Fabian Wilhelm, Oradea - 153 - 18.28 - A
3. Schiopulescu Ion, Lugoj - 436 - 18 - A
4. Cotca Dacian, Oradea - 162 - 17.52 - A
5. Ticu Sorin, Lugoj - 783 - 17.5 - A
6. Istrate Samir, Arad - 522 - 17.19 - A
7. Veres Francisc, Oravita - 221 - 17.15 - A
8. Lacatis Ghita, Arad - 175 - 16.96 - A
9. Turburan Ion, Resita - 626 - 16.95 - A
10. Neamț Doru, Arad - 198 - 16.5 - AW
11. Lungu Marius, Oravita - 415 - 16.44 - A
12. Csaky Tiberiu, Resita - 585 - 15.79 - A
13. Matei Dumitru, Deva - 226 - 15.52 - AW
14. Manu Nicolae, Resita - 1114 - 15 - A
15. Munteanu Constantin, Resita - 1217 - 15 - A
16. Oprea Adrian, Lugoj - 519 - 14.3 - A
17. Venter Liviu, Resita - 1263 - 14 - A
18. Mirza Sorin, Arad - 912 - 13.58 - A
19. Jurje Alex Doru, Almasu Mare - 500 - 13.38 - A
20. Ghile Ioan, Oradea - 337 - 13.08 - A
21. Petcu Daniel, Drobeta Tr Severin - 1264 - 12.75 - A
22. Ardelean Raul, Arad - 665 - 12.7 - A
23. Stoica Ioan Florin, Lugoj - 531 - 12.17 - A
24. Cecan Vasile, Timișoara - 434 - 12.06 - A
25. Nagy Iosif, Arad - 466 - 11.78 - AW
26. Drinceanu Lilian, Oravita - 683 - 11.29 - A
27. Ignuta Sebastian, Voiteg - 1301 - 10.75 - A
28. Jichici Svetozar, Timișoara - 576 - 10.14 - A
29. Roseti Ionut, Lugoj - 727 - 10.04 - A
30. Cioveie Marian, Oravita - 1004 - 9.56 - A
31. Midvichi Alexandru, Deva - 1627 - 5.25 - A
32. Domanyek Alexandru, Lugoj - 1861 - 4 - A
33. Sain Emil, Timișoara - 1643 - 2.75 - A
34. Joumach Abdulah Rahima, Timișoara - 2705 - 2.75 - A
35. Balint Tiberiu, Timișoara - 2490 - 0 - A
36. Wildcard 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
37. Wildcard 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A
38. Cresneac Mihail, Resita - 3135 - 0 - A
39. Varadi Tudor Calin, Deva - 3136 - 0 - A
40. Tamsa Titus, Resita - 3137 - 0 - A
41. Omoreanu Ciprian, Dumbravita - 3138 - 0 - A
Inscrieri Incepatori - on 11/14/2015 at 1:01:12 AM
1. Tisza Iosif, Arad - 489 - 11.91 - A
2. Boros Amalia, Oradea - 455 - 11.61 - AF
3. Pralea Constantin, Alba Iulia - 482 - 9.9 - AW
4. Fekete Istvan, Arad - 642 - 9.41 - A
5. Matusan Florin, Timișoara - 795 - 9 - A
6. Postelnicu Mihai, Deva - 706 - 8.06 - A
7. Carabas Cosmin, Timișoara - 1379 - 8 - A
8. Deak Valentin, Sebis - 1571 - 7.5 - A
9. Constantinescu Victor, Timișoara - 1189 - 6.92 - A
10. Isopescu Vasile, Timișoara - 2111 - 6.75 - A
11. Craiovan Victor, Resita - 1234 - 6.38 - A
12. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - 743 - 6.36 - AW
13. Pirlea Claudiu, Drobeta Tr Severin - 1256 - 5.88 - A
14. Sirbu Lucian, Drobeta Tr Severin - 1486 - 4.75 - A
15. Glavan Radu, Timișoara - 2425 - 3.75 - A
16. Sabau Victor, Arad - 1644 - 2.75 - A
17. Wild card 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
18. Wild card 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A
19. Faur Lucian, Jimbolia - 3135 - 0 - A
20. Preda Elena Carmen, Deva - 3136 - 0 - A
Inscrieri Copii pana la 10 Ani - on 11/14/2015 at 12:49:48 AM
1. Sferlea Alesia, Oradea - 806 - 8.4 - AJF
2. Novacescu Andrei, Lugoj - 1848 - 4.75 - A
3. Moldovan Dora, Dumbravita - 1963 - 2.75 - AF
4. Badea Teodora, Dumbravita - 2053 - 2.75 - AF
5. Stanusila Oana, Dumbravita - 1968 - 1.75 - AF
6. Stanusila Alexia, Dumbravita - 2320 - 1.75 - AF
7. Cotca Diana, Oradea - 2763 - 1.75 - AF
8. Orban Madalina, Timișoara - 2764 - 1.75 - AF
9. Cotca Rares, Oradea - 2770 - 1.75 - A
10. Iova Alexandru, Dumbravita - 2931 - 0 - A
11. Postelnicu Briana, Deva - 3133 - 0 - A
12. Pauliuc Alesia, Timișoara - 3134 - 0 - A
13. Sain Lucas, Timișoara - 3135 - 0 - A
14. Berinde Luca, Dumbravita - 3136 - 0 - A
15. Baloi Iustin, Dumbravita - 3137 - 0 - A
16. Kornya Tamas, Salonta - 3138 - 0 - A
17. Kornya Adam, Salonta - 3139 - 0 - A
18. Satmari Levente, Salonta - 3140 - 0 - A
Inscrieri Copii 11-14 Ani - on 11/12/2015 at 9:46:22 PM
1. Kiraly Pongratz, Salonta - 730 - 18.83 - A
2. Moldovan Daniel, Dumbravita - 1216 - 17.75 - A
3. Badea Bogdan, Dumbravita - 1274 - 14.75 - A
4. Tanasa Antonio, Dumbravita - 1454 - 9.75 - A
5. Tarhuna Alin, Dumbravita - 1501 - 8.75 - A
6. Postelnicu Eric, Deva - 899 - 5.69 - AJ
7. Stanusila Razvan, Dumbravita - 2039 - 3.75 - A
8. Bobin Andra, Dumbravita - 2534 - 2.75 - AF
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Grupa inferioara nr. 1
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SFERLEA ALESIA ORADEA 2 STANUSILA OANA DUMBRAVITA 3 PAULIUC ALESIA TIMISOARA 4 BERINDE LUCA DUMBRAVITA 5 SATMARI LEVENTE SALONTA 6
Grupa inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NOVACESCU ANDREI LUGOJ 2 STANUSILA ALEXIA DUMBRAVITA 3 COTCA RARES ORADEA 4 BALOI IUSTIN DUMBRAVITA 5 PAP JOSEF SALONTA 6
Grupa inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA 2 COTCA DIANA ORADEA 3 POSTELNICU BRIANA DEVA 4 KORNYA TAMAS SALONTA 5 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BADEA TEODORA DUMBRAVITA 2 ORBAN MADALINA TIMISOARA 3 IOVA ALEXANDRU DUMBRAVITA 4 KORNYA ADAM SALONTA 5 6
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Grupa inferioara nr. 1
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 KIRALY PONGRATZ SALONTA 2 BADEA BOGDAN DUMBRAVITA 3 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA 4 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA 5 LASCU MIHAI DUMBRAVITA 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA 2 TANASA ANTONIO DUMBRAVITA 3 POSTELNICU ERIC DEVA 4 STANUSILA RAZVAN DUMBRAVITA 5 STEOPAN DAVID DUMBRAVITA 6
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Grupa inferioara nr. 1
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TISZA IOSIF ARAD 3-13-03-0312 ISOPESCU VASILE TIMISOARA 1-33-13-0223 CRAIOVAN VICTOR RESITA 0-31-33-0134 BALOI LUCIAN DUMBRAVITA 0-30-30-305 6
Grupa inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BOROS AMALIA ORADEA 3-03-03-0312 CONSTANTINESCU VICTOR TIMISOARA 0-33-03-0223 SUFLETEL EMIL SR ALBA IULIA 0-30-33-1134 PREDA ELENA CARMEN DEVA 0-30-31-305 6
Grupa inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 0-31-30-302 DEAK VALENTIN SEBIS 3-03-02-3223 PIRLEA CLAUDIU DROBETA TR SEVERIN 3-10-30-3134 SABAU VICTOR ARAD 3-03-23-0315 6
Grupa inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FEKETE ISTVAN ARAD 3-00-33-0222 CARABAS COSMIN TIMISOARA 0-31-33-1133 SIRBU LUCIAN DROBETA TR SEVERIN 3-03-13-0314 STEOPAN DAVID DUMBRAVITA 0-31-30-305 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MATUSAN FLORIN TIMISOARA 2-30-32-302 POSTELNICU MIHAI DEVA 3-21-31-3133 GLAVAN RADU TIMISOARA 3-03-13-2314 FAUR LUCIAN JIMBOLIA 3-23-12-3225 6
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Grupa superioara nr. 1
Grupa superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TISZA IOSIF ARAD 1-33-0122 DEAK VALENTIN SEBIS 3-13-0213 SUFLETEL EMIL SR ALBA IULIA 0-30-304
Grupa superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOROS AMALIA ORADEA 3-03-1212 FEKETE ISTVAN ARAD 0-32-303 PIRLEA CLAUDIU DROBETA TR SEVERIN 1-33-2124
Grupa superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SABAU VICTOR ARAD 1-33-212 FAUR LUCIAN JIMBOLIA 3-11-3123 CARABAS COSMIN TIMISOARA 2-33-1114
Grupa superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SIRBU LUCIAN DROBETA TR SEVERIN 2-33-2122 ISOPESCU VASILE TIMISOARA 3-23-1213 POSTELNICU MIHAI DEVA 2-31-304
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GLAVAN RADU TIMISOARA 1-33-2122 CONSTANTINESCU VICTOR TIMISOARA 3-13-2213 CRAIOVAN VICTOR RESITA 2-32-304
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Eliminatorii Incepatori
1. Deak Valentin
------------------------- Deak Valentin 3-0
16. Bye
-------------------------------------------------- Deak Valentin 3-1
9. Faur Lucian
------------------------- Faur Lucian 3-1
8. Pirlea Claudiu
--------------------------------------------------------------------------- Isopescu Vasile 2-3
5. Constantinescu Victor
------------------------- Constantinescu Victor 3-0
12. Bye
-------------------------------------------------- Isopescu Vasile 1-3
13. Bye
------------------------- Isopescu Vasile 0-3
4. Isopescu Vasile
. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Boros Amalia 0-3
3. Carabas Cosmin
------------------------- Carabas Cosmin 3-0
14. Bye
-------------------------------------------------- Tisza Iosif 1-3
11. Bye
------------------------- Tisza Iosif 0-3
6. Tisza Iosif
--------------------------------------------------------------------------- Boros Amalia 0-3
7. Glavan Radu
------------------------- Sirbu Lucian 2-3
10. Sirbu Lucian
-------------------------------------------------- Boros Amalia 1-3
15. Bye
------------------------- Boros Amalia 0-3
2. Boros AmaliaUltima editare de Zosim1; 14.nov.2015, 17:34.
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Grupa inferioara nr. 1
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 KIRALY PONGRATZ SALONTA 3-03-03-0312 MIRZA SORIN ARAD 0-33-03-1223 GHILE IOAN ORADEA 0-30-33-0134 OMOREANU CIPRIAN DUMBRAVITA 0-31-30-305 6
Grupa inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DANI LEO ARAD 3-13-23-0312 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE 1-33-13-0223 DRINCEANU LILIAN ORAVITA 2-31-33-1134 TAMSA TITUS RESITA 0-30-31-305 6
Grupa inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FABIAN WILHELM ORADEA 0-33-23-0222 VENTER LIVIU RESITA 3-03-03-0313 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ 2-30-33-0134 VARADI TUDOR CALIN DEVA 0-30-30-305 6
Grupa inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SCHIOPULESCU ION LUGOJ 2-33-23-2222 OPREA ADRIAN LUGOJ 3-20-33-2213 CECAN VASILE TIMISOARA 2-33-00-314 CRESNEAC MIHAIL RESITA 2-32-33-0135 6
Grupa inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COTCA DACIAN ORADEA 3-13-03-0312 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA 1-33-03-0223 NAGY IOSIF ARAD 0-30-33-0134 BALINT TIBERIU TIMISOARA 0-30-30-305 6
Grupa inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TICU SORIN LUGOJ 0-33-03-2222 MANU NICOLAE RESITA 3-03-13-0313 ARDELEAN RAUL ARAD 0-31-33-1134 JOUMACH ABDULAH RAHIMA TIMISOARA 2-30-31-305 6
Grupa inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ISTRATE SAMIR ARAD 2-33-03-1222 MATEI DUMITRU DEVA 3-23-03-1313 IGNUTA SEBASTIAN VOITEG 0-30-32-304 SAIN EMIL TIMISOARA 1-31-33-2135 6
Grupa inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VERES FRANCISC ORAVITA 3-23-23-0312 CSAKY TIBERIU RESITA 2-33-13-0223 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 2-31-33-0134 STANUSILA RAZVAN DUMBRAVITA 0-30-30-305 6
Grupa inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LACATIS GHITA ARAD 3-13-13-0312 LUNGU MARIUS ORAVITA 1-33-03-0223 ROSETI IONUT LUGOJ 1-30-33-0134 DOMANYEK ALEXANDRU LUGOJ 0-30-30-305 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TURBURAN ION RESITA 3-03-03-0312 NEAMT DORU ARAD 0-33-03-0223 CIOVEIE MARIAN ORAVITA 0-30-33-1134 MIDVICHI ALEXANDRU DEVA 0-30-31-305 6
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Grupa superioara nr. 1
Grupa superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 KIRALY PONGRATZ SALONTA 2 CSAKY TIBERIU RESITA 3 DRINCEANU LILIAN ORAVITA 4
Grupa superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DANI LEO ARAD 2 LUNGU MARIUS ORAVITA 3 STOICA IOAN FLORIN LUGOJ 4
Grupa superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VENTER LIVIU RESITA 2 NEAMT DORU ARAD 3 CRESNEAC MIHAIL RESITA 4
Grupa superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 OPREA ADRIAN LUGOJ 2 MIRZA SORIN ARAD 3 NAGY IOSIF ARAD 4
Grupa superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 COTCA DACIAN ORADEA 2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE 3 ARDELEAN RAUL ARAD 4
Grupa superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MANU NICOLAE RESITA 2 FABIAN WILHELM ORADEA 3 SAIN EMIL TIMISOARA 4
Grupa superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MATEI DUMITRU DEVA 2 SCHIOPULESCU ION LUGOJ 3 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA 4
Grupa superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VERES FRANCISC ORAVITA 2 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA 3 ROSETI IONUT LUGOJ 4
Grupa superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 LACATIS GHITA ARAD 2 TICU SORIN LUGOJ 3 CIOVEIE MARIAN ORAVITA 4
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TURBURAN ION RESITA 2 ISTRATE SAMIR ARAD 3 GHILE IOAN ORADEA 4
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Grupa inferioara nr. 1
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROMAN BOGDAN ARAD 2 CRACIUN CALIN ORADEA 3 BORU LUCIAN TIMISOARA 4 BADEA BOGDAN DUMBRAVITA 5 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA 6
Grupa inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SICOE RODICA CUGIR 2 PAULIUC MADALINA TIMISOARA 3 KAPOSTA VICTOR ARAD 4 MITRACHE SIMION TIMISOARA 5 TANASA ANTONIO DUMBRAVITA 6
Grupa inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PETRESCU LIVIU PITESTI 2 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA 3 BUDES ALIN TIMISOARA 4 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA 5 MANEA KARLA TIMISOARA 6
Grupa inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SUFLETEL RADU ALBA IULIA 2 CURUT GABRIEL TIMISOARA 3 BOATA EDGAR ARAD 4 CRISANOV AUREL TIMISOARA 5 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA 6
Grupa inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 AVRAM VICTOR ARAD 2 SACELEANU BOGDAN TARGU JIU 3 CREINICEAN LIVIU ORAVITA 4 VERDET ADRIAN TIMISOARA 5 MANEA ADRIAN TIMISOARA 6
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PUT GABRIEL ORAVITA 2 POPET DORU TIMISOARA 3 MESZAR RAZVAN ARAD 4 SFERLEA MARIUS ORADEA 5 BOBIN ANDRA DUMBRAVITA 6
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Clasament Copii 11-14 Ani
1. Badea Bogdan - Dumbravita
2. Moldovan Daniel - Dumbravita
3 -- 4
Kiraly Pongratz - Salonta
Tanasa Antonio - Dumbravita
5 -- 6 0v gr.sup.
Tarhuna Alin - Dumbravita
Stanusila Razvan - Dumbravita
7 -- 8 1v gr.inf.
Bobin Andra - Dumbravita
Steopan David - Dumbravita
9 -- 10 0v gr.inf.
Postelnicu Eric - Deva
Lascu Mihai - Dumbravita
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Clasament Copii pana la 10 Ani
1. Kornya Adam - Salonta
2. Kornya Tamas - Salonta
3 -- 4
Satmari Levente - Salonta
Stanusila Oana - Dumbravita
5 -- 8
Sferlea Alesia - Oradea
Moldovan Dora - Dumbravita
Orban Madalina - Timișoara
Pap Josef - Salonta
9 -- 12 0v gr.sup.
Novacescu Andrei - Lugoj
Badea Teodora - Dumbravita
Cotca Diana - Oradea
Cotca Rares - Oradea
13 -- 14 1v gr.inf.
Stanusila Alexia - Dumbravita
Pauliuc Alesia - Timișoara
15 -- 18 0v gr.inf.
Iova Alexandru - Dumbravita
Postelnicu Briana - Deva
Berinde Luca - Dumbravita
Baloi Iustin - Dumbravita
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Grupa inferioara nr. 1
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 3-03-23-03-0412 MATUSAN FLORIN TIMISOARA 0-30-30-30-303 STEOPAN DAVID DUMBRAVITA 2-33-03-03-0324 PREDA ELENA CARMEN DEVA 0-33-00-31-3145 BALOI LUCIAN DUMBRAVITA 0-33-00-33-1236
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Clasament Incepatori
1. Boros Amalia - Oradea
2. Isopescu Vasile - Timișoara
3 -- 4
Deak Valentin - Sebis
Tisza Iosif - Arad
5 -- 8
Sirbu Lucian - Drobeta Tr Severin
Constantinescu Victor - Timișoara
Faur Lucian - Jimbolia
Carabas Cosmin - Timișoara
9 -- 10
Pirlea Claudiu - Drobeta Tr Severin
Glavan Radu - Timișoara
11 -- 1v gr.sup.
Sabau Victor - Arad
12 -- 15 0v gr.sup.
Fekete Istvan - Arad
Postelnicu Mihai - Deva
Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
Craiovan Victor - Resita
16 -- 20 0v gr.inf.
Pralea Constantin - Alba Iulia
Matusan Florin - Timișoara
Steopan David - Dumbravita
Preda Elena Carmen - Deva
Baloi Lucian - Dumbravita
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Grupa superioara nr. 1
Grupa superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ROMAN BOGDAN ARAD 2 MANEA KARLA TIMISOARA 3 TANASA ANTONIO DUMBRAVITA 4 BOATA EDGAR ARAD
Grupa superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SICOE RODICA CUGIR 2 SUFLETEL RADU ALBA IULIA 3 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA 4 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
Grupa superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PETRESCU LIVIU PITESTI 2 MANEA ADRIAN TIMISOARA 3 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA 4 SFERLEA MARIUS ORADEA
Grupa superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CRISANOV AUREL TIMISOARA 2 POPET DORU TIMISOARA 3 VERDET ADRIAN TIMISOARA 4 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA
Grupa superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 AVRAM VICTOR ARAD 2 BORU LUCIAN TIMISOARA 3 MESZAR RAZVAN ARAD 4 KAPOSTA VICTOR ARAD
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PUT GABRIEL ORAVITA 2 PAULIUC MADALINA TIMISOARA 3 CRACIUN CALIN ORADEA 4 BUDES ALIN TIMISOARA
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 23:01.Procesare...X
Comentariu