Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vinzari-Cumparari

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    pe dandoy gasesti lemn nou si bun la 20 de euro.

    Comentariu


    • #77
      e un site?

      Comentariu


      • #78
        am gasit ms

        Comentariu


        • #79
          Cumpar paleta second hand

          Cumpar paleta second hand profi astept oferte.

          Comentariu


          • #80
            Re: Cumpar paleta second hand

            Postat în original de BOTEAN CIPRIAN
            Cumpar paleta second hand profi astept oferte.
            Vând palet? pu?in folosit? JOOLA ROSSKOPF CARBON cu fe?e JOOLA MAMBO H - High Friction 1,8 mm.
            Pre?: 200 RON
            B?lint Csaba

            Comentariu


            • #81
              Vand paleta s-h

              Vand paleta second-hand: lemn Sunflex Martinez C S A Offensive + fete Tibhar Speedy Spin Premium. Pret: 1.600.000.

              Comentariu


              • #82
                Vand fata neagra SuperAnti jucata 30 min pret fix 50 ron,fata neagra SriverG2 jucata 2 luni pret 100ron neg;fata rosie Yaska Original(iarba scurta)jucata pret fix25ron;lemn Butterfly Gruba-fl.All+pret fix100ron.rel la tl 0723-516544 .Imi pare rau ca tre sa le vand dar trebuie sa incerc si alta paleta
                Blade: Grubba All+ FH:Bryce Fx:2.1 BH:Super Anti:1.9

                Comentariu


                • #83
                  Cumpar Butterfly Edge Tape/rola 10 metri (am comandat pe etenis acum vreo saptamana dar vad ca livrarea prin prioripost care normal dureaza 1-3 zile nu mai ajunge anul asta). Era vreo 21roni...+ceva taxe... are cineva? de 12mm
                  M. Maze FL
                  FH:Roundell Soft 1.9
                  BH: Tenergy 80 1.9

                  Comentariu


                  • #84
                    Nu te grabi. Vorbeste cu Makarone si intreaba-l ce se intampla. El lucreaza la Tennis Moll (e-tennis), si te poate ajuta.
                    Lemn- Bty Viscaria
                    FH - TENERGY 05
                    BH - TENERGY 80

                    Comentariu


                    • #85
                      Postat în original de VISCO
                      Nu te grabi. Vorbeste cu Makarone si intreaba-l ce se intampla. El lucreaza la Tennis Moll (e-tennis), si te poate ajuta.
                      Nu ma grabesc... dar e lipsa de seriozitate.
                      Iti vine sa te lashi de tenis..
                      M. Maze FL
                      FH:Roundell Soft 1.9
                      BH: Tenergy 80 1.9

                      Comentariu


                      • #86
                        ti-au incasat banii?
                        Lemn- Bty Viscaria
                        FH - TENERGY 05
                        BH - TENERGY 80

                        Comentariu


                        • #87
                          Nu, ca atunci eram deja nervos. Dar daca nu au nevoie de bani inseamna ca afacerea mege bine
                          M. Maze FL
                          FH:Roundell Soft 1.9
                          BH: Tenergy 80 1.9

                          Comentariu


                          • #88
                            Te-am intrebat asta pentru ca este posibil, din motive tehnice (sau altele) sa nici nu te fi "vazut". Daca nu ti-au descarcat banii cum astepti sa vina? Daca devii nervos asa usor inseamna ca esti si usor de invins, ce zici ? Merita o bucata de panza cu adeziv sa te enervezi si mai ales sa spui ca-ti vine sa te lasi de tenis? Pai mai intai invata-l bine si pe urma mai vezi daca te lasi... Uite, i-am trimis deja un mesaj privat lui Makarone si astept raspuns sa vedem daca poate sa te ajute.
                            Lemn- Bty Viscaria
                            FH - TENERGY 05
                            BH - TENERGY 80

                            Comentariu


                            • #89
                              Multumesc frumos pentru ca incerci sa ma ajuti. Ai dreprate in tot ce ai scris.. probabil ca sunt stresat shi nerabdator
                              M. Maze FL
                              FH:Roundell Soft 1.9
                              BH: Tenergy 80 1.9

                              Comentariu


                              • #90
                                Pana o decurcam, ia spune: Ai de gand sa relipesti, sau o lasi cum ti-au facut-o cei de la Dandoy? Ti-ai luat si speed glue?
                                Lemn- Bty Viscaria
                                FH - TENERGY 05
                                BH - TENERGY 80

                                Comentariu


                                • #91
                                  Banda

                                  Noi totusi raspundem la comenzi insa mai apar erori, mailurile se mai pierd, avem sute de comenzi pe luna in genul tau...

                                  Nu avem pe stoc.

                                  Daca stai in Suceava sa intrebi la un liceu care e imediat langa o biserica, acolo joaca multa lume si are sigur cineva sa-ti dea banda de cant.

                                  Banda se schimba, daca e pusa numai pe cantul lemnului, cam la un an, deci n-are rost sa iei 10 m, care iti ajung pentru 20 de palete cel putin...

                                  katyacsinia(at)yahoo.com e adresa unui jucator din Suceava care te poate ajuta sigur.

                                  O zi buna
                                  Lemn: XIOM ZETRO Quad OFF Zylon/Aramid/Carbon
                                  Forhand: Donic BF M2 Max Backhand: Donic BF M3 2.0 mm
                                  Oricine se joaca insa putini joaca...

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Asta voiam sa-ti spun si eu. Mai ales daca relipesti des, este bine sa pui banda doar pe lemn,si deci trebuie sa o tai pe lung la dimensiune.
                                    Lemn- Bty Viscaria
                                    FH - TENERGY 05
                                    BH - TENERGY 80

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Re: Banda

                                      Postat în original de VISCO
                                      Pana o decurcam, ia spune: Ai de gand sa relipesti, sau o lasi cum ti-au facut-o cei de la Dandoy? Ti-ai luat si speed glue?
                                      Pai daca relipirea la astea cu PS se face mai rar probabil, o data la 3-4 sapt nu ar fi okay? Nu am facut comanda dacat de paleta... grr...
                                      Trebuia sa fi pus mai multe (lacuire, banda, husa shi niste folii protectoare) doar ca m-am grabit ca deja asteptasem sa fac comanda (am shi gresit adresa din cauza asta, ulterior s-a corectat).
                                      Postat în original de makarone
                                      Noi totusi raspundem la comenzi insa mai apar erori, mailurile se mai pierd, avem sute de comenzi pe luna in genul tau...
                                      Nu avem pe stoc.
                                      Daca stai in Suceava sa intrebi la un liceu care e imediat langa o biserica, acolo joaca multa lume si are sigur cineva sa-ti dea banda de cant.
                                      Banda se schimba, daca e pusa numai pe cantul lemnului, cam la un an, deci n-are rost sa iei 10 m, care iti ajung pentru 20 de palete cel putin...
                                      katyacsinia(at)yahoo.com e adresa unui jucator din Suceava care te poate ajuta sigur.
                                      O zi buna
                                      Aha.. Daca s-a pierdut imi pare rau. Insa eu am incercat sa stau pe acasa in zilele ulterioare comenzii shi de asta eram putin persilfat Ma scuziati ca nu prea am eu rabdare asa.
                                      M. Maze FL
                                      FH:Roundell Soft 1.9
                                      BH: Tenergy 80 1.9

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Au, stai asa ca am uitat ca ai Power Sponge. Asta nu se relipeste si ai facut foarte bine ca ai cerut lipirea la Dandoy. Astea-s fețe care se strica daca le lipesti cu Speed glue. Nu-ti trebuie decat maxim un metru de banda pe care poti sa o pui si pe bureti. Power Sponge sa conceput tocmai pentru a venii in intampinarea noului regulament care va interzice in curand relipirea cu Speed glue.
                                        Lemn- Bty Viscaria
                                        FH - TENERGY 05
                                        BH - TENERGY 80

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Am facut comanda de la Buzău de mai multe lucruri dar mi-au spus ca au doar banda pe stoc shi ca sa nu-i pun sa-mi trimita doar 1 metru am spus 10 poate mai ajut shi pe altii
                                          M. Maze FL
                                          FH:Roundell Soft 1.9
                                          BH: Tenergy 80 1.9

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Ok, o sa ai banda foarte mult timp. Sa nu uiti ce ti-am spus: Power Sponge nu se lipesc cu adezivi rapizi. Numai cu adeziv normal si asta foarte rar. Relipirea lor nu se face pentru a modifica caracteristicile de viteza si efect ci numai daca sau mai dezlipit pe la margini sau daca vrei sa le treci pe alt lemn.
                                            Lemn- Bty Viscaria
                                            FH - TENERGY 05
                                            BH - TENERGY 80

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Postat în original de VISCO
                                              Ok, o sa ai banda foarte mult timp. Sa nu uiti ce ti-am spus: Power Sponge nu se lipesc cu adezivi rapizi. Numai cu adeziv normal si asta foarte rar. Relipirea lor nu se face pentru a modifica caracteristicile de viteza si efect ci numai daca sau mai dezlipit pe la margini sau daca vrei sa le treci pe alt lemn.
                                              Mersi fain de indicatie! De-mi vine sa-mi schimb lemnul te anunt eu Banda mai am eu la cine da ! Cei de la Buzău mi-am spus ca vor avea noutati din toamna pentru cei interesati...(e.g. power sponge) Mai am o intrebare in privinta fetelor nomale fara PS... de ce se relipesc(pt ca tata tot imi spune ca e o aberatie) ?
                                              M. Maze FL
                                              FH:Roundell Soft 1.9
                                              BH: Tenergy 80 1.9

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Zi-i la taticutzul tau ca lucrurile se mai si schimba si ca daca nu vrea sa piarda de tot trenul, sa se tina la curent cu noutatile (desi povestea asta e cam veche) Iar ca sa-ti raspund la intrebare, diferite fețe, in functie de tehnologia dupa care sunt facute, reactioneaza mai mult sau mai putin la relipire si la tipul de lipici folosit schimbandu-si proprietatile (viteza, elasticitate).
                                                Butterfly Grubba Carbon-AN All+
                                                FH: Tackiness Chop, BH: Yasaka Antipower

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Postat în original de bilutza
                                                  Zi-i la taticutzul tau ca lucrurile se mai si schimba si ca daca nu vrea sa piarda de tot trenul, sa se tina la curent cu noutatile (desi povestea asta e cam veche) Iar ca sa-ti raspund la intrebare, diferite fețe, in functie de tehnologia dupa care sunt facute, reactioneaza mai mult sau mai putin la relipire si la tipul de lipici folosit schimbandu-si proprietatile (viteza, elasticitate).
                                                  Mersi de explicatie. Eh, nu-i problema cu trenul ala Oricum din cate am citit pe forum se poate shi fara relipire mai ales ca nu cred ca s-ar simti o mare pierdere de viteza sau efect dupa ce paleta e mai jucata..(cel putin pt. mine )
                                                  M. Maze FL
                                                  FH:Roundell Soft 1.9
                                                  BH: Tenergy 80 1.9

                                                  Comentariu


                                                  • Se poate si fara relipire insa diferentele se simt, nu in viteza cat in efect, fetele proaspat lipite au efectul prescris de producator, o fata nelipita proaspat piede in efect cam 2-3 unitati. Lipiciurile rapide au in continut compusi care imoaie si elasticizeaza fetele, numai ca acesti compusi sunt volatili de aceea efectul e temporar.
                                                    Blade : Nitakku Septear (OFF)
                                                    FH>Joola Express Two
                                                    BH>Butterfly Speedy PO

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X