Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ "Cupa Chindia", Târgoviște - 5.03.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Nu mai sper...așa că facem loc altora...se retrage Curut Gabriel de pe lista de așteptare de la open.

    Comentariu


    • Se retrage Zarinschi Cătălin si Vantdevara Silviu
      Bl: Primorac off+
      fh: Tibhar evolution MX-P
      bh: Tibhar evolution MX-P

      Comentariu


      • Se retrag Andone Claudiu open si Cristea Virgil avansati
        4/3 din oameni au probleme cu fractiile

        Comentariu


        • Din Arad se retrage Ardelean Raul - Avansati.... fara vreo sansa sa prinda loc

          Comentariu


          • [QUOTE=Pinzar Alin;292766]Sunt curios cum s

            Ca să puteți puncta și la turneele A+ ....... participați la cât mai multe turnee A și B (unde primează ordinea înscrierii), adunați punct cu punct (precum cei care participă la 15-20 de turnee pe an sau mai multe), bucurați-vă de acest fenomen (care este din ce în ce mai dezvoltat), făceți-vă prieteni și o să fie mult mai frumos decât să c?rcotim fără să facem mai nimic ......

            Comentariu


            • Szabo Lajos -Ungaria -Avansati se RETRAGE .S-a accidentat la antrenamet .

              Comentariu


              • Sunt sperante sa particip Pascu Gabriel Brăila - incepatori . Multumesc

                Comentariu


                • Se retrage de la incepatori;
                  Singeorzan Traian Nasaud.

                  Comentariu


                  • De la open se retrage Popa Radu din Deva

                    Comentariu


                    • din pacate sunt nevoit sa ma retrag- Cotca Dacian Oradea avansati
                      Ultima editare de Dacian Cotca; 03.mar.2016, 08:33.

                      Comentariu


                      • [QUOTE=Marian Florea;292812]
                        Postat în original de Pinzar Alin Vezi post
                        Sunt curios cum s

                        Ca să puteți puncta și la turneele A+ ....... participați la cât mai multe turnee A și B (unde primează ordinea înscrierii), adunați punct cu punct (precum cei care participă la 15-20 de turnee pe an sau mai multe), bucurați-vă de acest fenomen (care este din ce în ce mai dezvoltat), făceți-vă prieteni și o să fie mult mai frumos decât să c?rcotim fără să facem mai nimic ......
                        Nu ati facut niciun calcul, doar filozofam.
                        Am facut eu totusi.Dumneavoastra fara turneele A+ ati acumula 72 puncte si ati fi pe un onorabil loc 814.
                        Asa, datorita turneelor A+ sunteti pe 431.
                        JOOLA Zelebro
                        FH Joola Rhyzer Pro 45
                        BH Joola Rhyzer Pro 45

                        Comentariu


                        • Se retrage Rares Constantinescu din Brăila.

                          Comentariu


                          • Eu cred ca e anormal sa participe un loc 1000 la incepatori iar la amatori sa nu poata participa un loc 500 castigator de turneu de amatori. Un exemplu ar fi chiar Scraba Ionut care are mai multe turnee jucate in comparatie cu unii incepatori. Nu poate ajunge la acest turneu dar ceea ce vreau sa spun este ca nu reprezinta un caz singular care poate fi rezolvat cu wildcard.Cred ca nr de incepatori ar fi trebuit sa fie mai mic si sa existe un stimul pentru a participa la cat mai multe turnee si de a fi eligibili pentru A +. Pe viitor ar trebui regandita impartirea locurilor fara a sacrifica jucatorii vechi pentru cei noi.

                            Comentariu


                            • E total neinspirata impartirea jucatorilor cu MP < 19 in Avansati - Incepatori.
                              Tot inainte! .. ca inainte era mai bine

                              Comentariu


                              • Postat în original de Dan12 Vezi post
                                E total neinspirata impartirea jucatorilor cu MP < 19 in Avansati - Incepatori.
                                Tot inainte! .. ca inainte era mai bine
                                Si eu cred la fel, dar asta e ,mergem inainte

                                Comentariu


                                • Se retrage Panait Adrian-incepatori.

                                  Comentariu


                                  • Se inscrie cu speranță Rusti Cătălin din Suceava la open

                                    Trimis de pe al meu SM-G357FZ folosind Tapatalk
                                    Ultima editare de Pinzar Alin; 03.mar.2016, 15:43.
                                    JOOLA Zelebro
                                    FH Joola Rhyzer Pro 45
                                    BH Joola Rhyzer Pro 45

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Johnny Plaiasu Vezi post
                                      Pretenas, daca esti asa mare jucator, renunta la verdeturi si joaca tenis!!! Tenisul se joaca soft-soft...daca joci cu balarii imi dau seama ce mare jucator esti...Cat despre incepatori sa nu-i subestimezi niciodata, ca daca iti iau iarba 3/4 din cei inscrisi la A+ de la Targoviște te inving...Ce sa-mi spuna bozga? Ca joci cu herball...nu cred ca te incurca cu ceva sectiunea *incepatori*, chiar daca tu ai alta *valoare*...!!!O zi buna iti doresc !!!
                                      Consider ca am fost suficient de politicos cu d-voastra dar se pare ca acolo de unde proveniti d-voastra de politete nu s-a auzit. Nu e nimic, buna crestere nu e pentru toata lumea . Atata vreme cat va adresati cu "Pretenas" unei persoane pe care nu o cunosteti consider ca nu meritati un raspuns .
                                      Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                                      FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                                      BH : Spinlord Sternenfall OX

                                      Comentariu


                                      • Din București
                                        Silviu Niculae - Incepatori

                                        Comentariu


                                        • Sencu Victor, Targoviște, la Incepatori.

                                          Comentariu


                                          • Badea Daniel, Targoviște - Avansați.
                                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                            Comentariu


                                            • Covataru Loredan
                                              Din Brașov,la incepatori.

                                              Comentariu


                                              • Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • Se retrage Miron Liviu s a saturat sa mai stea pe lista de asteptare !!!!

                                                  Comentariu


                                                  • Nu înțeleg care este legătura mea ........ participarea și punctajul meu, cu faptul că v-am răspuns la curiozitatea dv, d-le Alin.
                                                    Cred că ați luat-o personal ......ceea ce nu e deloc corect având în vedere că nu ne cunoștem.
                                                    Sincer ...... eu nu am făcut nici un calcul ............ nu am avut la ce ....... referitor la strălucitele dv. rezultate din Amatur.

                                                    O seară bună !

                                                    - - - Actualizat - - -

                                                    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                                    Am rugămintea să modificați postul nr. 3 - Avansați
                                                    Mulțumesc

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X