Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ "Dunărea Noastră... Descoperă Bucovina", Galați - 18.06.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Stolearenco Igor -Galați - Incepatori ,cu mentiunea de a trece la Avansati ,daca mai raman locuri..

    Comentariu


    • Postat în original de mihai mihai Vezi post
      Va multumesc. Daca tot aveti drum, cred ca ar trebui sa intocmiti o lista de "inscrieri" si pentru Buturuga.
      Bună asta!
      Da să știi că gluma-i glumă, dar nu ești departe de adevăr. Amicul darksideofthemoon era deja antamat să mă ajute cu un "convoi" de două mașini pentru aprovizionarea din Bucovina și tocmai a fost lăsat la vatră pentru că am rezolvat cu Aqua Carpatica pe o altă filieră (o lăsăm la apă - Moldova, Suceava, Siret - și o pescuim în Dunăre. ). Așa că am doar mașina mea pentru listele deja începute. Da om folosi braga de-o fi musai nevoie.

      Postat în original de Mureșan Ioan Vezi post
      Stolearenco Igor -Galați - Incepatori, cu mentiunea de a trece la Avansati, daca mai raman locuri..
      Domnul Mureșan, recent îndragostit de berea de casa poate da mărturie despre beneficiile acesteia asupra jocului de tenis.
      Chiar dacă nu o să puteți juca, postul de fotograf oficial al concursului e al dumneavoastră. Mulțumim anticipat!
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
        Răspuns corect. Firu Cristian din Vatra Dornei a fost primul câștigător al Turneului "Dunărea Noastră".
        Premiul de etapă - un tricou inscripționat cu numele turneului "Dunărea Noastră" merge la Targoviște, iar fericitul câștigător - Lucian Diaconescu, mai rapid cu o fracțiune de secundă decât Eusebiu Lovin - intră în lista finaliștilor pe poziția nr. 8.
        Cu o condiție. Să se regăsească pe lista jucătorilor înscriși la turneu.
        Felicitări!

        [IMG]http://
        s33.postimg.cc/99jdte7fv/DSC_0021.jpg[/IMG]
        Marcel este pentru prima oară când observ ca judeci cu două "unități" de măsură ......păcat, cea ce faci tu la 21 30 este marfă ieftină ......există vorba aia" lumea te ridică lumea te coboară" respect (cu r mic !)

        Comentariu


        • Postat în original de Tibi68 Vezi post
          Marcel este pentru prima oară când observ ca judeci cu două "unități" de măsură ......păcat, cea ce faci tu la 21.30 este marfă ieftină ......există vorba aia " lumea te ridică, lumea te coboară" respect (cu r mic!)
          Toți suntem supuși greșelii. N-am avut niciodată pretenția infailibilității. N-am niciodată certitudini. încerc să fac lucrurile cât mai bine. Uneori îmi iese, alteori mai puțin.
          De data asta mă salvează Sandu Mihai, cu următorul mesaj:

          Postat în original de mihaimihai
          Va rog sa-l treceti pe domnul castigator, nu vreau sa existe speculatii sau alte idei...chiar nu e nicio problema.
          ?n consecință, Dl. Volosciuc Tiberiu din Vatra Dornei intră în finala concursului "Descoperă Bucovina" pe poziția nr. 9, iar Sandu Mihai primește 2 invitații (dacă are o prietenă care să-l ?nsoțească) la Folk la Dunăre.
          Merci Mihai!
          Ultima editare de marcelgiosan; 05.iun.2016, 22:11.
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • Ionel Panaite - Mangalia-open!

            Comentariu


            • Postat în original de Ionica Buzila Vezi post
              Buturuga. Rădăuți
              Eu nu mai înțeleg nimic. ...daca tu nu ai vrut sa îmi validezi răspunsul cum rămâne cu Ionica Buzila care a răspuns corect la câteva secunde după mine persoana căruia ia-i oferit bilete la concert apare mult mai târziu !!!!!! Noapte buna

              Comentariu


              • Postat în original de Tibi68 Vezi post
                Eu nu mai înțeleg nimic. ...daca tu nu ai vrut sa îmi validezi răspunsul cum rămâne cu Ionica Buzila care a răspuns corect la câteva secunde după mine persoana căruia ia-i oferit bilete la concert apare mult mai târziu !!!!!! Noapte buna
                La ora asta nici eu nu mai înțeleg nimic. Haideți mai bine să o lăsăm baltă. Bine?
                Bilete la concertul Danube Rock mai sunt, e suficient să vă manifestați dorința aici pe forum.
                Lui Mihai i-am oferit două bilete la Folk la Dunăre, care e săptăm?na asta și ?i stă mai la îndem?nă fiind din Brăila.
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • Imaginea muzicală a zilei - Day 19

                  Bucovina, mon Amour:
                  La mijloc de pădure!



                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • Brastescu Adrian - avansati - TARGOVISTE
                    Delimart Alexiana - avansati - Targoviște
                    Victoria Cristina

                    Comentariu


                    • Imi pare rau ca nu pot veni la acest concurs. Sunt sigur ca domnul Marcel si staful de acolo vor face, din nou, o sarbatoare a tenisului de masa si nu numai.
                      Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

                      Comentariu


                      • Din Oradea se inscrie la Avansati : Rus Nicolae - Avansati

                        Comentariu


                        • Buna ziua ,
                          Ma inscriu si eu la cobze de pastrav ....desi as opta pt contrabas .
                          Calde salutari

                          Comentariu


                          • Pralea Marius - Botoșani - incepători .

                            Comentariu


                            • Mitu Manuel si Arion Costel Rock la Dunăre loc lângă Noro
                              Bl: Primorac off+
                              fh: Tibhar evolution MX-P
                              bh: Tibhar evolution MX-P

                              Comentariu


                              • Pe prima pagina a turneului apare:

                                "PARTENERI:
                                -Arcelor Mittal, Galați;
                                -ACS Magic Spin, Brăila;
                                ......"

                                Nu stiam de ce Gigi Spin (Dinu Gheorghe din București) are fetele acelea magice. Are firma in Brăila. Salutari, nea Gigi, Magic Spin!

                                Comentariu


                                • Doresc si eu 2 bilete la Festivalul Rock la Dunare pentru Sandu Mihai si Zarinschi Catalin, plus o cobza de pastrav afumat.
                                  Va multumesc.

                                  Comentariu


                                  • Dunărea Noastră... Descoperă Folk-ul!

                                    ?n seara aceasta s-au repartizat ultimele bilete la Folk la Dunăre, norocoșii fiind următorii:

                                    Participanți Folk la Dunăre 2016 - on 06.06.2016 at 21:22:04

                                    1. Wischegg Robert, Galați, 22 - 28,33 - O
                                    2. Zarinschi Catalin, Galați, 76 - 22,25 - O
                                    3. Pintilie Nela, Galați, 193 - 20,53 - OLF
                                    4. Ciurusniuc Costel, Galați, 200 - 17,2 - A
                                    5. Florea Gigi, Galați, 312 - 13,5 - AW
                                    6. Sandu Mihai, Brăila, 660 - 12,95 - A
                                    7. Petrin Mitica, Galați, 1009 - 7,55 - A
                                    8. Hulpan Cristian, Galați, 1476 - 8,75 - A
                                    9. Amarinei Sorin, Galați, 1569 - 4,75 - A
                                    10. Sandu Mihai`s Friend, Brăila, 4002 - -

                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • Bivolaru Marius-Ploiești-Avansati

                                      Comentariu


                                      • Vreau să vă asigur că nu am uitat de cazare. în seara asta am fost reasigurați de posibilitatea de cazare la un hotel de patru stele **** din Brăila, dar dată fiind reducerea foarte mare (peste 60%) o să vă rog să ne mai păsuiți până m?ine să apucăm s-o verificăm direct la hotel, cu personalul de serviciu, pentru a nu apărea neconcordanțe.
                                        Cum avem confirmarea 100% vom posta anunțul pe forum.
                                        Mulțumim de înțelegere!
                                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                        Comentariu


                                        • Descoperă Bucovina - Question nr. 11

                                          Care dintre produsele ValePutna - Povestea păstrăvului desăv?rșit destinate câștigătorilor turneului "Dunărea Noastră... Descoperă Bucovina" nu a fost prezentat într-un post distinct, cu fotografie, poezie și o nuanță infinitenzimală de ... miros?
                                          Ultima editare de marcelgiosan; 08.iun.2016, 22:28.
                                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                          Comentariu


                                          • Pastrav in smantana

                                            - - - Actualizat - - -

                                            Pastrav manastiresc

                                            - - - Actualizat - - -

                                            Trutta Dux

                                            Comentariu


                                            • Răspunsul corect este: Trutta Dux - Păstrăv afumat cu lemn de fag, conuri de brad si boabe de ienupăr, crema de brânza (bio), hrean, coaja de lămâie, ceapă chives, sare, piper. ​O tartinabilă lejeră cu un gust nebănuit. Premiul de etapă merge la Dl. Dicu Vlad din Vaslui și constă într-un porție de Păstrăv V?nătoresc și, bineînțeles, poziția nr. 11 în finala concursului "Descoperă Bucovina".
                                              Felicitări!

                                              Răspunsul corect:


                                              Premiul de etapă:
                                              Ultima editare de marcelgiosan; 08.iun.2016, 22:28.
                                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                              Comentariu


                                              • Multumesc.

                                                Comentariu


                                                • Imaginea muzicală a zilei - Day 20

                                                  Bucovina, mon Amour:
                                                  Autumn!



                                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                  Comentariu


                                                  • Roaga si d-nul Uzuneanu Costica sa fie inscris in programul bilete la festivalul rock si folk , cu multumirile de rigoare .

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X