Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

conturi multiple pe forum - sesizari

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Am unit cele doua conturi, de asta apareti acum ca inregistrat din 2015.

  • Niculae.G
    a răspuns
    Daa.Gheorghe Nicolae Călărași se poate șterge. Este nefolosit
    Mulțumesc

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Cu aniversare azi mai sunt dublati Eugen Gabriel si paganael11

  • gicu_licu
    a răspuns
    Gheorghe_Nicolae( 58/ Calarasi) = Niculae. G( 58/ Bucuresti), ambele conturi apartinand elitistului, loc 54 in clasamentul lunii mai, Gheorghe Nicolae.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    lexe si lexetenis( 37/ Targu Jiu) sunt conturi ale aceluiasi jucator, Oprea Buzera Alexandru..

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Flo43 si Flo49 sunt conturi apartinand lui Solcan Florin, din Constanta, deschise cand dl. Florin avea varsta de 43, respectiv 49 de ani.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Mai glumind, dupa cercetarile specifice activitatii de investigatie(!), putem afirma( cu oarecare certitudine) ca Cristea( Florina) Diana( 32/ Turda) este aceeasi cu Panainte Diana( 32/ Cluj Napoca).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Cred ca avem 3 situatii, astazi, si anume: Alin Pinzar = Pinzar Alin, Arganesciuc Mihai = Arganesciuc si Costin G. = Costin Ghinea.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    S-ar putea( luand in considerare primele 3 litere ale userilor) ca Sylko sa fie un nickname pentru Sylvester Sandor( ambii, 48 ani, din Sfantu Gheorghe).

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Poate are dubla personalitate. Mai in gluma mai in serios si pentru mine e o enigma de ce si-ar face o persoana mai multi useri si sa-i foloseasca concomitent.

  • gicu_licu
    a răspuns
    Dan Bozga = Bozga Dan (44/ Arad). Curios este faptul ca ambele conturi sunt active, in 2023( aprilie, respectiv martie)!

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Fara niciun dubiu, mihaiburuiana30 = Mihai Buruiana, ambii, 54 ani/ Marasesti.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Posibil ca Mitrache Simion(27/ Dumbravita) sa fie unul si acelasi cu Mitrache Simi(27/ Timisoara).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Mai mult ca sigur ca florinlugoj este unul si acelasi cu Stoica Ioan Florin, ambii de 50 de ani, cu domiciliul in Lugoj.
    Nu as baga mana-n foc, insa, totusi, in ceea ce-i priveste pe testimonius si Stacescu, amandoi de 48 de ani, din Targu Ocna( nu dispun de datele necesare pentru a face o identificare completa...).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Presupun ca intre Florin Anton si Florin Anton 13 nu exista, pe langa ziua nasterii, atasata numelui, in cazul din urma, decat deosebirea de localitate de domiciliu.

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Am mai gasit inca 2 useri facuti de Monu Claudiu, nu apareau in lista pentru ca erau fara data nasterii completata. Am recunoscut pesonalitatile multiple dupa email.
    No Comment... Cred ca are probleme cu memoria, tocmai a facut 20 de ani si a uitat totul.

  • gicu_licu
    a răspuns
    Evident, Koji = Kojitt( ambii, 51/ Buzias).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Dupa o pauza - bine meritata, nu?! - revenim "in forta": Citius(54/ Bucuresti) = Citius 1969(54/ Bucuresti) si, cred, campion la conturi multiple, Monu Claudiu(19/ Tarnaveni), inregistrat si precum Claudiu 10,
    Claudiu claudiu, claudiu clau10 sau Monu Claudiu 10( curios mi se pare faptul ca cele 5 conturi au fost infiintate in mai putin de 2 ani: 03.07.2021 - 07.03.2023)!

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    DavidDavid6776(17/ Lipova) = DavidTT(17/ Lipova).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    calin p(47/ Huedin) = Pavel Calin(47/ Huedin) si, banuiesc, Rafael Alex(20/ Resita) = Rognean Rafael Alex(20/ Oravita). Si sper sa nu fie pacalelile zilei!

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Evident, PopaDanielDumirtu(44/ Tecuci) = Popa Daniel Dumitru(44/ Tecuci).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Mai mult ca sigur ca Marius DZ(40/ Bucuresti) = mariusdz(?/ Bucuresti).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Evident, Bucuroiu Alin(23/ Pitesti) = Alin Marius Bucuroiu(23/ Pitesti).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    ...si, ma gandesc ca, e posibil ca anca(38/ Cluj Napoca) sa fie aceeasi cu S Anca(38/ Bucuresti).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Presupun ca Teodora(17/ Iasi) este aceeasi cu Vieriu Teodora(17/ Vatra Dornei).

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X