Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

conturi multiple pe forum - sesizari

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Multumesc de ajutor. La multi ani!

  • gicu_licu
    a răspuns
    Banuiesc ca Troe Vlad( 30/Bucharest) este acelasi cu VLADUL( 30/ Bucuresti), insa nu sunt sigur daca si Diskus( 54/Alexandria) este unul si acelasi cu Skalarro( 54/Alexandria).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    S-ar putea( o supozitie, deci) ca alex21(34/Romania) sa fie acelasi cu AlexMoreanu(34/Ploiesti)( ambele conturi fara activitate din 2013, respectiv 2016).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Presupun ca este unul si acelasi: marcelmihai(42/ Arad) si mihaimarcel(42/ Cluj); TiberiuPascu(28/ Comanesti) si Pascu Tiberiu(24/ Comanesti).

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Multumesc pentru sesizari, adevarul e ca si eu mai caut dubluri in aniversarile zilei dar nu reusesc zilnic sa verific. E bine venit ajutorul d-voastra!

  • gicu_licu
    a răspuns
    Gheorghe Drapac = Drapac george si, am strania senzatie ca, kazan10 = Vlase Gheorghe.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Astazi avem cateva dublari evidente: atomicrooster = VIJAICA FLORIN(stiu, pentru ca eu i-am propus, tizului meu, nickname-ul!); Macovei Vali = Macovei Mihai Valentin; NEGOITA VALI = Negoita; dorindan = dorindan98.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    alex972(51/ Bucuresti) = Alex 972(51/ Bucuresti).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Penultimele 3 conturi, din lista curenta, apartin aceluiasi amaturist, Borcila Alexandru, in forma: borcilaalex3; AlexBorcila si Borcila Alexandru (22/Raucesti).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Nu cred c-o sa gresesc daca afirm ca danut_polidava este una si aceeasi persoana cu 02DAF( ambii, 58 ani, din Deva) si, de asemenea, Pavel Gligor banuiesc ca este un al doilea cont al lui Paul Podariu,
    ambii, de loc, din Ocna Mures si de 52 de ani, impliniti astazi.

    Lasă un comentariu:


  • mariomoro
    a răspuns
    Confirm ca amandoua conturile apartin lui Fecioru Alexandru din Salcea / Suceava. Alex_Fecioaru_00 si Fecioru Alex aceeasi persoana.​

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Inclin a crede ca Szemciuk Istv??n este acelasi cu pisty10( ambii de 33 de ani, din Cristur) si sunt, mai mult ca sigur, ca Alex_Fecioaru_00 este un alt cont al lui Fecioru Alex( din Salcea), cu toate ca primul
    e nascut in 2008, iar cel de-al doilea in 2009, si au poza de profil, identica. Curiozitati, nu?

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Indubitabil, atat parus cat si Lilian apartin oradeanului de 44 de ani Parus Lilian, iar DraganMihai si Dragan sunt unul si acelasi(36/ Bistrita/Cluj - Napoca).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Presupun ca Mathe Attila este unul si acelasi cu MatheAttila, ambii de 29 de ani, Doar ca primul pare a fi din Mures( sau domicilia, in Mures, in 2013, cand si-a deschis contul, doar pentru 1 zi), iar cel de-al doilea este din Bistrita(unde, poate, s-a mutat, intre timp si unde si-a deschis, in nov. 2022, contul care este activ).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Konti80(43/ Apahida) identic cu Konti9929florin(43/ Apahida).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    No doubt ssandorbela(79/ Tg.Mures) = Szilagyi Sandor Bela(79/ Tg.Mures).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Propun o scurta verificare( n-am "uneltele" necesare), in cazul Rommer vs Lencut09( ambii,, 34 ani, din Constanta si, ambii cu activitate de cate 1 zi - februarie2011, respectiv, decembrie2012).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Misiune facila, in noaptea asta: radumafteiu(62/ Bucuresti) = mafteiu radu(62/ Bucuresti).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Poate gresesc( si-atunci imi fac, anticipat, mea culpa) insa am banuiala ca Bodybuilder( 49/ Cugir, cu activitate 05.06.2014 - 24.03.2016) ar putea fi acelasi cu Hada Liviu( 49/ Cugir, activ intre 02.10 si 13.10. 2016). De asemenea, mi-au mai dat de gandit, vasea7606( 47/ Tulcea, cont activ intre 2017 si 2020) si Vasile Evtei( 47/ Tulcea, activ din 03 august 2021, pana in prezent).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Ok. Bine de stiut, pe viitor...

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Nu pot forta pe nimeni sa se inscrie pe forum si sa-si scrie data nasterii corecta. Nu e niciun algoritm acolo. E doar bunul simt al persoanei care isi face cont pe forum si lasa data nasterii necompletata, sau in vechea versiune de forum PHPBB lasa “default” 1 ianuarie.
    PS: Florin e cu siteul Amatur. Eu ma ocup de forum.

  • gicu_licu
    a răspuns
    Stau si ma tot uit la lista asta, aproape interminabila, de sarbatoriti si-mi zic ca, precis, programul s-a luat dupa vechea vorba, neaosa( o leaca, modificata!): cele bune sa se-adune, cele rele...sa se-adune, si ele!! Nu-mi vine a crede ca atatia membri ai forumului sunt nascuti in prima zi a anului( culmea, unii dintre ei, chiar daca au trecuta, in paranteze, o varsta, sunt nascuti pe 01.01.2023!!!).
    Poate, Florin ar trebui sa se uite,putin, peste algoritmul utilizat( sau cum s-o numi, pe-acolo, prin "bucataria" lui!). Chiar daca m-a cam "luat de cap" verificarea unora dintre sarbatoriti( recunosc: nu toti), aveti, de la mine, un meritat LA MULTI ANI!

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Cred ca este evident( privindu-le si poza de profil) ca MrzG si Mihai.mrz sunt una si aceeasi persoana - ambii, de 35 de ani, din Bucuresti.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Am intalnit, astazi, o situatie, cel putin, curioasa: simpaticul organizator de turnee oravitean, Put Gabriel, cunoscut de mai toti ca pedrosyto si-a serbat a 49-a aniversare ieri, 26 decembrie. Culmea este ca, printre sarbatoritii de azi, 27 decembrie, se numara si pedrossyto, tot de aceeasi varsta si tot din Oravita! Acest al doilea cont a fost infiintat si, tot atunci a murit in fasa, pe 25 martie 2013! Banuiesc ca domnul Gabi nu era foarte hotarat in a adera la aceasta miscare, in luna martie, insa a facut-o, pe 10 aprilie, acelasi an, si, de atunci, doar acest cont il utilizeaza. Presupun, deci, ca nickname-ul pedrossyto nu mai are niciun fel de relevanta( doar daca, nu cumva, domnul Put are un frate geaman, membru si el al forumului, nascut insa, cateva ore mai tarziu, deja, a doua zi!).

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Am unit userii dublati, a ramas cel mai nou.
    viching= victor13 , au acelasi IP de inregistrare si ambii au cuvantul “tiger” in adresa de email.
    Multumesc!
Who has read this thread:
Procesare...
X