Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

conturi multiple pe forum - sesizari

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • gicu_licu
    a răspuns
    Credeam( si speram) ca, in sfarsit, "curatenia" de toamna- iarna s-a incheiat...Constat, insa, ca, din cand in cand, mai apar cate una, doua clone!
    Asadar: chetan laurean(49/ Reghin) si chetan[49/ Reghin(Mures)]; firu marian( 28/ Vatra- Dornei) si Cristi Firu(28/ Vatra Dornei)( altfel, doar daca nu sunt gemeni!). Si mai am o banuiala( a se verifica, va rog), ca viching(27/ Bucuresti) ar fi acelasi cu victor13(27/ Bucuresti). Pe ce se bazeaza supozitia mea? Ambii au aderat la Forum si au avut si ultima activitate, la inceputul si sfarsitul lunii iunie 2009.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Miklos Palencsar= Miklos Ayax(61/ Satu Mare) si andiarmand= Andi Armand(55/ Piatra Neamt).

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Multumesc de sesizare. Si eu verific aproape zilnic rubrica "birthday" si mai observ useri dublati pe care ii unesc cu userul cel mai recent.

  • gicu_licu
    a răspuns
    Frica mi-e sa nu gresesc, cumva, si sa-mi atrag oprobriul "galeriei" adverse, insa am o vaga banuiala ca daniel bolocan(51/Braila) ar putea fi unul si acelasi cu DANIELBR(51/Braila). Doar o banuiala...
    Ultima editare de gicu_licu; 01.dec.2022, 13:41.

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Va simtiti cu musca pe caciula? Simt aici un user dublat?
    Care preferati sa ramana si care il sterg? Sterg Furli sau celalalt?

  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Eu zic să vă faceti câte un cont pentru fiecare postare nouă. Așa aveti asigurata anonimitatea . Si ban de la mine.

  • Niculae.G
    a răspuns
    Este posibil ca uni jucători să aibă două conturi unul pentru inscriere - retragere si unul pentru comentarii. Propun pentru verificare contul avut3z.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Postat în original de Furli Vezi post
    Cata treaba are gicu-licu)))
    Totusi, chiar daca este, vizibil, un comentariu rautacios, iti multumesc, tinere, pentru el! Te asigur( si pe altii, ca tine) ca, prin posturile ocazionale, la aceasta rubrica, nu incerc decat sa dau o mana de ajutor, dezinteresata, administratorilor forumului, intr-o actiune, necesara, de "curatenie"...

    Lasă un comentariu:


  • Furli
    a răspuns
    Cata treaba are gicu-licu)))

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    asta e record.. 4 useri o singura persoana... la 23 de ani isi uita parola de pe o zi pe alta

  • gicu_licu
    a răspuns
    Presupun ca este un cont cvadruplu: Andrei Horia, Horia Andreei, Picaa si picahoria11, toti de 23 de ani si toti din Fagaras.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Inclin a crede ca Adico (28/Suceava) este unul si acelasi cu Hreceniuc Adi (28/Suceava) si, evident, Tauciuc Edi (14), identic cu Tauciuc Edi 2.0 (14).

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    adrian bratescu(59-Tirgoviste) si Adrianbratescu, asceleasi varsta si locatie.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    gaby81(41/Suceava) - inactiv si Gabi81(41/Suceava) - activ, ultima postare 15.10.2022.

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Avea 4 conturi de fapt.

  • gicu_licu
    a răspuns
    De verificat(eventual): MARIUS ION 2010(31) din Braila si marius_braila(31), evident, din Braila!

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Cosmin Dumitru(26 - Moinesti) si Dumitru Cosmin(26 - Moinesti).

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Din pacate foarte multi useri aleg sa faca alt user daca isi uita parola.
    Am unit toti userii dublati pe care i-ati sesizat. Multumesc

  • gicu_licu
    a răspuns
    Alex Jurje(30) si Alex Alex(30), ambii din Almasu Mare.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Recunosc ca nu urmaresc, zilnic, rubrica sarbatoritilor. De fiecare data cand o fac, insa, si descopar ceva suspect, scriu: Stefanodea(23) si Stefan Odea(23), ambii, evident, din Bucuresti!

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Toaderc(63) si Cotoara toader(63), ambii din Suceava; coco68 si Coco Migea - ambii 54 ani, din Sibiu; presupun ca Claudia(31) din Sibiu este una si aceeasi cu Claudia Binta(31), insa fara localitate de domiciliu.

    Lasă un comentariu:


  • gicu_licu
    a răspuns
    Cristian Lupu(51)- Botosani/ Lupu Cristian(51)- Botosani.

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Mersi. Am rezolvat.

  • gicu_licu
    a răspuns
    AndreiAlexandru(34), din Botosani si Andrei Alexandru(34), tot din...Botosani, or fi persoane diferite?

    Lasă un comentariu:


  • clau
    a comentat la răspunsul lui
    Multumesc, am unit userii respectivi.
Who has read this thread:
Procesare...
X