Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Turneu Final AmaTur 2016", Târgoviște - 19.11.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sper sa prindem loc ....Mocanu Ionut-Galați amatori sau open.Multumesc.

    Comentariu


    • M..da cam greu se ajunge la final

      Comentariu


      • Din Sibiu Mitzea Alexandru avansați.
        Mulțumesc.

        Comentariu


        • Buna seara!Am si eu o intrebare pentru domnii organizatori,care sunt criteriile pentru acordarea celor 3 wild-carduri la fiecare categorie(incepatori,avansati,open)?Multumesc anticipat pentru raspuns.O seara buna tuturor!

          Comentariu


          • Postat în original de oprea florin Vezi post
            Buna seara! Am si eu o intrebare pentru domnii organizatori, care sunt criteriile pentru acordarea celor 3 wild-carduri la fiecare categorie (incepatori, avansati, open)? Multumesc anticipat pentru raspuns. O seara buna tuturor!
            "Criteriile" sunt destul de complicate.
            ?n principiu, ca la orice competiție organizată în sportul profesionist, trebuie să-i devii într-un mod sau altul indispensabil organizatorului.
            Fie ca imagine (unde, spre exemplu, Sarapova n-ar putea participa la un turneu tare in momentul de fata pentru ca a căzut din top 100), fie ca un gest patriotic (la București Open, organizatorii acordau wild-card-uri sportivilor romani pentru a-i promova), fie ca un gest de recunoștință (știu de exemplu că Adi Lăzăroiu va fi nevoit să fie recunoscător cel puțin unui "om de echipă" - furnicuțele alea mici pe care nu prea le vedem în față la turnee, dar care ajută la mersul bun al lucrurilor: cară mese, cară mantinele, aranjează sala, fac curat după noi, etc.).
            Acesta e și motivul pentru care au fost prinse wild-card-urile în regulament, să aibă și organizatorii un instrument prin care să-i poată recompensa direct pe prietenii de nădejde, cărora de multe ori le rămân datori cu un Mulțumesc!
            Altfel, avem criterii destule pentru a prinde un loc la mult doritul TF.
            Vă mulțumim pentru interes și vă rugăm să înțelegeți că și pentru aceste 300 de locuri, 2 săli și 40 de mese eforturile n-au fost deloc mici și nu multă lume și-ar dori să fie în pielea lui Adi Lăzăroiu acum.
            încercăm ca cei 300 de "Spartani" care vor prinde loc pe merit (cât mai multe turnee bifate în acest an competițional, dublate de cât mai multe rezultate bune) la acest turneu final să se simtă bine și să plece acasă cu sentimentul unei victorii, indiferent de numărul seturilor câștigate la masa de tenis.
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
              "Criteriile" sunt destul de complicate.
              ?n principiu, ca la orice competiție organizată în sportul profesionist, trebuie să-i devii într-un mod sau altul indispensabil organizatorului.
              Fie ca imagine (unde, spre exemplu, Sarapova n-ar putea participa la un turneu tare in momentul de fata pentru ca a căzut din top 100), fie ca un gest patriotic (la București Open, organizatorii acordau wild-card-uri sportivilor romani pentru a-i promova), fie ca un gest de recunoștință (știu de exemplu că Adi Lăzăroiu va fi nevoit să fie recunoscător cel puțin unui "om de echipă" - furnicuțele alea mici pe care nu prea le vedem în față la turnee, dar care ajută la mersul bun al lucrurilor: cară mese, cară mantinele, aranjează sala, fac curat după noi, etc.).
              Acesta e și motivul pentru care au fost prinse wild-card-urile în regulament, să aibă și organizatorii un instrument prin care să-i poată recompensa direct pe prietenii de nădejde, cărora de multe ori le rămân datori cu un Mulțumesc!
              Altfel, avem criterii destule pentru a prinde un loc la mult doritul TF.
              Vă mulțumim pentru interes și vă rugăm să înțelegeți că și pentru aceste 300 de locuri, 2 săli și 40 de mese eforturile n-au fost deloc mici și nu multă lume și-ar dori să fie în pielea lui Adi Lăzăroiu acum.
              încercăm ca cei 300 de "Spartani" care vor prinde loc pe merit (cât mai multe turnee bifate în acest an competițional, dublate de cât mai multe rezultate bune) la acest turneu final să se simtă bine și să plece acasă cu sentimentul unei victorii, indiferent de numărul seturilor câștigate la masa de tenis.
              Cu respect, dar cu indiferență... Să vedem cine o să primească wild card... Trebuie să "aibă" nea Adi niște băieți care să-l ajute... Măcar 3 pe categorie... Dacă primesc wild card, mă retrag și vin de joi la Targoviște pentru a ajuta la tot ce este necesar... Pe cheltuiala mea - două nopți de hotel!!!
              BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
              Blade: KAZAK
              FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

              Comentariu


              • După o perioadă ..................oarecum .......lungă în care nu am intrat pe forum , văd că sunteți focusați încă pe mere , pere , copaci , pomi........ dar și pe Anna ..............
                Acest lucru mă bucură ........... având în vedere că a fost frig .... și........ căpșunica nu a fiert .......... ,....... deci .......fructe băieți și ....... Anna ....... dăcă vrea să vadă Turnul Chindiei !!??!!
                Asta dacă nu cumva vom avea parte de 50+++

                - - - Actualizat - - -

                Johnny, noi te așteptăm de miercuri și te înscriem la toate categoriile......... apă ............, căpșunică ....................., 50+++ ...................... etc.

                Comentariu


                • nu stiu ce ai fumat da vrea si eu !!!

                  Postat în original de Marian Florea Vezi post
                  După o perioadă ..................oarecum .......lungă în care nu am intrat pe forum , văd că sunteți focusați încă pe mere , pere , copaci , pomi........ dar și pe Anna ..............
                  Acest lucru mă bucură ........... având în vedere că a fost frig .... și........ căpșunica nu a fiert .......... ,....... deci .......fructe băieți și ....... Anna ....... dăcă vrea să vadă Turnul Chindiei !!??!!
                  Asta dacă nu cumva vom avea parte de 50+++

                  - - - Actualizat - - -

                  Johnny, noi te așteptăm de miercuri și te înscriem la toate categoriile......... apă ............, căpșunică ....................., 50+++ ...................... etc.
                  JOOLA Zelebro
                  FH Joola Rhyzer Pro 45
                  BH Joola Rhyzer Pro 45

                  Comentariu


                  • Tovarasu' Capsuna nu fumeaza si nici nu bea, eventual adulmeca!

                    Comentariu


                    • Postat în original de Marian Florea Vezi post
                      După o perioadă ..................oarecum .......lungă în care nu am intrat pe forum , văd că sunteți focusați încă pe mere , pere , copaci , pomi........ dar și pe Anna ..............
                      Acest lucru mă bucură ........... având în vedere că a fost frig .... și........ căpșunica nu a fiert .......... ,....... deci .......fructe băieți și ....... Anna ....... dăcă vrea să vadă Turnul Chindiei !!??!!
                      Asta dacă nu cumva vom avea parte de 50+++

                      - - - Actualizat - - -

                      Johnny, noi te așteptăm de miercuri și te înscriem la toate categoriile......... apă ............, căpșunică ....................., 50+++ ...................... etc.
                      Nea Marean, "vin " când mă chemi... "spălăm" sala, cărăm, așezăm și... apă plată sau Prigat... Cafea și tenis... Cu respect... Sunt în concediu!!!

                      - - - Actualizat - - -

                      Postat în original de Bogdan V Vezi post
                      Tovarasu' Capsuna nu fumeaza si nici nu bea, eventual adulmeca!
                      Visaneeeeee, vrei la cărat de mese?
                      BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                      Blade: KAZAK
                      FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                      Comentariu


                      • Se retrag de la începători Șerban Marius si Ioan Virlan.
                        Șigur nu vom avea loc la .

                        Sent from my SM-G920F using Tapatalk
                        Xiom Feel HX
                        FH- Tenergy 05FX
                        BH- Nittaku Fastarc G1

                        Comentariu


                        • Din Brașov se inscriu la avansati

                          Bacanu Paulian
                          Pitac Ovidiu

                          Comentariu


                          • Speranța moare ultima!
                            Poate, poate, ajung si eu! Nu de alta, dar nu mai am prea mult timp la dispoziție!
                            Nicu Sisca

                            Comentariu


                            • Buna ziua,
                              Docan Cristian avansati Targoviște 19.11.2016. Multumesc.

                              Comentariu


                              • Olah Oliver din Sfantu Gheorghe avansatii

                                Comentariu


                                • Rares Leorda - open

                                  Comentariu


                                  • Se inscrie Pintilie Nela din Galați la Open !
                                    Blade : Butterfly Timo Boll W7
                                    FH: Cornileau Target GT
                                    BH:
                                    Cornileau Target GT
                                    Tel : 0752 155 898



                                    Comentariu


                                    • Lukasz Klimas - Ploiești

                                      Comentariu


                                      • Vranceanu Mihai open

                                        Comentariu


                                        • Bodeanu Dan București - Avansati

                                          Comentariu


                                          • Ion Marius - Brăila;
                                            Giosan Marcel - Galați;
                                            Vela Gabriel - Caransebeș;
                                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                              Ion Marius - Brăila;
                                              Giosan Marcel - Galați;
                                              Vela Gabriel - Caransebeș;


                                              Open,open..incepatori,nu?
                                              Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                              Pe spate: Tenergy 80
                                              Pe fata.: Tenergy 64

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de cule Vezi post
                                                Open, open...incepatori, nu?
                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Bogdan V Vezi post
                                                  Tovarasu' Capsuna nu fumeaza si nici nu bea, eventual adulmeca!
                                                  De fumat ai dreptate ....... nu .......... de 20 și ceva de ani ....... deci trebuie compensat .......... aia nu , aia nu ............ trebuie să te duci din ceva ............ sau nu

                                                  - - - Actualizat - - -

                                                  Postat în original de Pinzar Alin Vezi post
                                                  nu stiu ce ai fumat da vrea si eu !!!
                                                  Să înțeleg că am un nou participant ................. la concursul apă plată cu lăm?ie ???????

                                                  Comentariu


                                                  • Doba Vasile, Pitești, la Avansati

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X