Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Centenar", Alba Iulia - 03.11.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
    George Bernard Shaw

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


    https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

    Comentariu


    • Dragi prieteni participanti la Cupa CENTENAR,sunt coplesit de mesajele voastre.Recunosc ca,pe mine, atata m-a dus capul.Glumesc, bine inteles.Va multumesc ca ati participat la serbarea prin sport a centenarului de la Alba Iulia.Acesta a fost de fapt scopul manifestarii: o sarbatoare nationala la momentul " zero"al Romaniei Mari, o sarbatoare nationala a tenisului de masa,o sarbatoare nationala a Amaturului.Daca am reusit ,aceasta se datoreaza in primul rand colaborarii fara cusur cu primaria Alba Iulia (primar Mircea Hava,manager cu promovarea Cetatii ,Robert Roman).Daca am reusit, se datoreaza tot in primul rand lui Emi fata de care am o deosebita recunostinta.Cu drag,il numesc, cel mai frumos "nebun" al Amaturului.Daca am reusit ,se datoreaza, tot in primul rand, echpei coordonate de Emi:Marcel Giosan,Dan Chirap,Florin Apian,Claudiu Vela,Dan Bodean,Catalin Cozma,Tokos Pal,Raluca Chirap,Amalia Turcanu,Nicoleta Husar, Sorin Petrisor,Lili Opris si,daca am omis pe cineva voi reveni cu scuze si completari.Nu ati auzit de : Nicolae,Lucian,Stelian,Razvan,Adi care au stat in umbra dar,au hamalit.Nu pot sa trec cu vederea ca principalul vinovat al alegerii municipiului Alba Iulia ca si gazda a turneului campionilor ii apartine lui Adi Lazaroiu.Sper ca este multumit .Va multumesc din suflet ,tuturor.Voi reveni.Acum incerc sa nu adorm.

      Comentariu


      • Recunosc ca,sunt obosit.Am postat de 3 ori vrand doar sa-l amintesc pe Florin Toma,Kis Istvan si doamna Kis,si pe toti baietii si toate fetele care joi seara au dat o mana de ajutor la sali,la acreditari ,la tot ce s-a putut.Va multumesc tuturor si scuze.

        Comentariu


        • Ma bucur ca am avut sansa sa particip la un astfel de Turneu al Campionilor !
          Felicitari tuturor organizatorilor (dl. Pralea Constantin, EMI si intreaga echipa) si sponsorilor (Primaria Alba Iulia, Selgros, Axa Porcelaine, GEWO) care au depus eforturi mari pentru a putea face posibil un astfel de Turneu Gigant ! Multumim tuturor celor implicati si va asiguram ca ne-am simtit minunat in Alba Iulia cu ocazia Centenarului.

          Echipa din Targoviște va saluta pe toti si sa ne revedem sanatosi si la alte turnee prin tara!
          Blade: XIOM Feel ZX3
          Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
          Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

          Comentariu


          • Multumim Alba Iulia pt acest super turneu ,multumim organizatorilor, felicitari Ene Florin, Darius , Robert!

            Comentariu


            • O remarca: la finala Klimas-Sorescu,mai multi spectatori decat la partida de fotbal de azi de la ora 18 dintre Concordia Chiajna-Gaz metan Mediaș.

              Comentariu


              • Lista nu s-a incheiat :Kantor Imre,Fratea Aurel,Vladoiu Gelu pe care-i imbratisez cu drag.Din nou scuze si mii de multumiri.

                Comentariu


                • Ma inclin in fata Dumneavoastra, Domnilor 'Regizori' ai acestui Maiestuos Eveniment. Ati stiut sa combinati atat de bine ingredientele incat totul a fost perfect. Personal, mi-am incarcat bateriile si speram sa ma tina mult timp dar, cum orice minune tine doar trei zile, am ales sa ma intorc acasa pe DN1, duminica seara... Inspirata alegere?

                  Comentariu


                  • Am o rugăminte la domnii organizatori sa ma ajute sa recuperez premiul acordat lui Salariu Adrian pt campion județean-Open jud Ilfov. Eventual dau adresa și dacă se poate să-l pună cu curierul sau posta. Va mulțumesc.

                    Comentariu


                    • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                      Am o rugăminte la domnii organizatori sa ma ajute sa recuperez premiul acordat lui Salariu Adrian pt campion județean-Open jud Ilfov. Eventual dau adresa și dacă se poate să-l pună cu curierul sau posta. Va mulțumesc.
                      Salutari,
                      Prins cu ultimele minute de desfasurare a turneului ,cred ca ai plecat intre timp si i-am inmanat personal diploma,medalia si tricoul lui Cristian Istrate.
                      Sper sa ia el lagatura cu tine sau cu Domnul Salariu.

                      Comentariu


                      • Felicitari si tot respectul tuturor organizatorilor turneului! Multumim domnule Pralea, Emi, Marcel Giosan si tuturor care au pus umarul si au sprijinit acest turneu dar mai ales sprijinesc miscarea Amatur in permanenta. Sunteti un exemplu si noi toti suntem un exemplu ca se poate, iar unele lucruri merg chiar bine in sport. Va multumesc pentru tot! Va doresc sa repetati isprava oricand si oriunde. Promitem sa fim acolo.

                        Felicitari colegilor si prietenilor mei de la Iași, Ciortescu Cristian (locul 2 Open) si Dragan Ionut (5-8 Open) pentru performanta frumoasa de la turneu. Felicitari si lui Iulian Gherasim pt podium!!

                        Multumesc domnului Antal Denes pt suportul si incurajarile sincere dar si fair-play in mai multe momente ale turneului.

                        P.s. prosopul butterfly in culorile germaniei este al meu.

                        Comentariu


                        • Povestea unui Turneu de Poveste ... în imagini - Ultimele pregătiri

                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • Povestea unui Turneu de Poveste ... în imagini - Cei mai frumoși!

                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • Povestea unui Turneu de Poveste ... în imagini - Cel mai h?tru!



                              Jos Clopul!
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • Povestea unui Turneu de Poveste ... în imagini - Cel mai frumos tricolor!

                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu


                                • Povestea unui Turneu de Poveste ... în imagini - Cel mai frumos imn!


                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • Povestea unui Turneu de Poveste ... în imagini - Cei mai buni Organizatori Locali

                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • Povestea unui Turneu de Poveste ... în imagini - Cei mai buni

                                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                      Comentariu


                                      • Povestea unui Turneu de Poveste ... în imagini - Cei mai buni sponsori!

                                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                        Comentariu


                                        • Povestea unui Turneu de Poveste ... în imagini - Cei mai buni Organizatori Tehnici!

                                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                          Comentariu


                                          • Povestea unui Turneu de Poveste ... în imagini - Cei mai buni Avansați!

                                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                            Comentariu


                                            • Povestea unui Turneu de Poveste ... în imagini - Campionii Județeni Avansați!





                                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                              Comentariu


                                              • Povestea unui Turneu de Poveste ... în imagini - Cei mai buni 32 (E/O/A)



                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • Povestea unui Turneu de Poveste ... în imagini - Cea mai frumoasă festivitate!





                                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                  Comentariu


                                                  • Povestea unui Turneu de Poveste ... în imagini - Cel mai tare Duracell!

                                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X