Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul Ionuț Nica", Cheile Grădiștei (Bv.) - 01/02.06.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mică festivitate de premiere

    Am primit 29 de tricouri din partea ITTF Foundation pentru participarea AmaTur România la evenimentul global din 2018.
    Momentul vine după WTTD 2019 așa că ne-am g?ndit să recompensăm într-un fel entuziasmul unor Organizatori de Turnee care au făcut mai mult decât să organizeze un turneu la ei în localitate, printre cei mai muncitori fiind frații Zedler, Csoby și Iuliu, care au pus pe roate în cei trei ani de când sărbătorim Ziua Internațională a Tenisului de Masă nu mai puțin de 30 de evenimente.



    Tricourile vor fi oferite la Turneu A+ de la Brașov - Cheile Grădiștei conform tabel:

    Tricouri WTTD 2019
    Nr. Crt. Nume si Prenume Localitatea Evenimente coordonate + organizate Tricou ITTF Nr. Buc.
    1 Giosan Marcel Galați 14 XXXL 1
    2 Vela Claudiu Timișoara 14 XXXL 1
    3 Zedler Iuliu Blaj 13 XXL + L + 3M 5
    4 Zedlar Csaba Agnita 11 XXL + L + 3M 5
    5 Toma Florin Pitești 7 XL + M 2
    6 Apian Florin Bistrița 6 XL 1
    7 Gasner Paul Iași 5 XXXL 1
    8 Iancu George Ploiești 5 XXL + L 2
    9 Avram Nicolae Ploiești 4 XL + L 2
    10 Visan Bogdan Ploiești 4 XXL 1
    11 Filea Adonis Sibiu 4 XXL 1
    12 Marian Bogdan Ploiești 4 XXXL 1
    13 Petrin Mitica Galați 3 L 1
    14 Cojocaru Stefan Suceava 3 XXL 1
    15 Gherasim Iulian Tulcea 3 XL 1
    16 Ursulescu Ioan Bacău 3 L 1
    17 Vladoiu Gelu Brașov 3 XL 1
    18 Popescu Mihai Straoane 2 XL 1
    La Turneul Campionilor 2019 vom premia toți Organizatorii de Turnee care au spus DA Zilei Internaționale a Tenisului de Masă în 2019.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • se retrage Temelie Dragos - Selimbar - elite (program neprevazut la servici)
      Butterfly Michael Maze Arylate
      BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

      Comentariu


      • Postat în original de cucurucu Vezi post
        se retrage Temelie Dragos - Selimbar - elite (program neprevazut la servici)
        Intra pe lista principala Antal Denes. Asteptam confirmarea!
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • Se retrage de la Elite din Bacău ,Rojnita Sebi din motive de serviciu

          Comentariu


          • Intra Adi Iordache. confirma la elite dnule Giosan.

            Comentariu


            • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
              Intra pe lista principala Antal Denes. Asteptam confirmarea!
              Confirm prezența,multumesc.

              Comentariu


              • Dragi colegi de la Open, daca mai sunt retrageri ar ajuta sa spuneti acum daca participati sau nu, ca sa stiu si eu cum sa-mi fac programul.
                Ca stau asa primul de sub lista si deja imi creste tensiunea))
                Multumesc anticipat!
                Numai bine.
                ZJ-SZLC
                fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                Comentariu


                • Postat în original de Andrei_Sb Vezi post
                  Dragi colegi de la Open, daca mai sunt retrageri ar ajuta sa spuneti acum daca participati sau nu, ca sa stiu si eu cum sa-mi fac programul.
                  Ca stau asa primul de sub lista si deja imi creste tensiunea))
                  Multumesc anticipat!
                  Numai bine.
                  Chiar il lasati sa mearga la pescuit,in loc sa transpire in sala ?
                  Hai macar o persoana !!!

                  Comentariu


                  • Nu ma retrag, insa in cazul putin probabil al intrarii pe lista principala nu mai am cum sa ajung ) Va doresc un concurs reusit! Success tuturor

                    Comentariu


                    • Are cineva 2 locuri m?ine pentru mine si Albu Vlad din Brașov spre Cheile Gradistei pentru elite orele 12:30-13:00?

                      Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Postat în original de Catalin Sumanaru Vezi post
                        Are cineva 2 locuri m?ine pentru mine si Albu Vlad din Brașov spre Cheile Gradistei pentru elite orele 12:30-13:00?

                        Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
                        Luati in calcul ca in zona Rasnov-Bran sunt multe lucrari si circulația este alternativa... se pierde foarte mult timp in trafic

                        Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk
                        JOOLA Zelebro
                        FH Joola Rhyzer Pro 45
                        BH Joola Rhyzer Pro 45

                        Comentariu


                        • Postat în original de Pinzar Alin Vezi post
                          Luati in calcul ca in zona Rasnov-Bran sunt multe lucrari si circulația este alternativa... se pierde foarte mult timp in trafic

                          Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk
                          100% sunt lucrari! Am facut doua ore in plus fata de ce am calculat! Asta e!

                          Comentariu


                          • Am venit la Brașov special pt Ionuț Nica care din păcate ne-a părăsit mult prea devreme. Sper ca fiecare dintre noi sa încercăm sa jucam meciuri spectaculoase pe care probabil le va urmării și îl va încânta de acolo de unde Dumnezeu l-a trimis!
                            Felicit organizatorii pt acest memorial care probabil îl va concura ca și nr de jucători valoroși pe cel de la Alba Iulia.
                            Sper ca organizatorii prin retragerea în ultimul moment a unor jucat de la elite sa nu-mi răpească marea surpriza de a juca cu Ciobi! Maine și poim?ine trebuie prin joc și fair play sa ?i facem fericiti pe Ionuț și fam Nica!

                            Comentariu


                            • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                              Am venit la Brașov special pt Ionuț Nica care din păcate ne-a părăsit mult prea devreme. Sper ca fiecare dintre noi sa încercăm sa jucam meciuri spectaculoase pe care probabil le va urmării și îl va încânta de acolo de unde Dumnezeu l-a trimis!
                              Felicit organizatorii pt acest memorial care probabil îl va concura ca și nr de jucători valoroși pe cel de la Alba Iulia.
                              Sper ca organizatorii prin retragerea în ultimul moment a unor jucat de la elite sa nu-mi răpească marea surpriza de a juca cu Ciobi! Maine și poim?ine trebuie prin joc și fair play sa ?i facem fericiti pe Ionuț și fam Nica!
                              incerc sa fiu rezervat pentru ca este un memorial si pentru ca si eu mi-am pierdut multi prieteni.ma bucur pentru ca postarea ta nu este stearsa.ionut cel plin de viata si glume nu mai este.noi suntem si ar trebui sa intelegem asta....ar trebui.

                              Comentariu


                              • Grupe finale Open

                                Grupe inferioare Open
                                1 Buta Radu Capus Giani Petho Mihaly Curpas Ioan Jurescu Sorin
                                2 Ciuca Dan Trandafir Vasile Macovei Cristi Fancsali Kalman Trocan Nicolae
                                3 Baiburi Levent Bulubasa Nicusor Tokos Pal Pralea Marius Dan Plaiasu Ion
                                4 Polotca Stefan Jichici Svetozar Gheorghe Nicu Laszlo Levente Colesniuc Romeo
                                5 Panaitescu Stefan Braniste George Craciun David Mihai Ivan Valentin Birtalan Laszlo
                                6 Vaida Sorin Cinca Daniel Gheorghe Nicolae Macelaru Eugen Kantor Imre Zoltan
                                7 Kaposta Victor Dena Corneliu Stolearenco Igor Gecse Alpar Gavrila Aurel
                                8 Fratea Aurel Bozga Razvan Ivan Sorin Ioan Osman Metin Panait Genu
                                9 Dumbrava Daniel Colcer Nicolae Lacatis Ghita Visan Bogdan Janosi Attila
                                10 Barsa Ioan Dragan Petru Ioan Micuda Mihai Pinzar Alin Popa Mircea
                                11 Stefan Patrick Gherasim Iulian Negrean Ioan Campean Adrian Tamas Szilard
                                12 Costache Rosioru Cristian Ursulean Vasile Corbu Darius Samoila Ion Lovin Eusebiu
                                13 Ciortescu Cristi Stanciulescu Bogdan Ticu Dorin Corneanu Sorin Barbulescu Dan
                                14 Dracea Gabriel Szalay Liviu Potarniche Bianca Padurariu Costel Veres Adrian
                                15 Mihaila Nicolae Sorescu Mircea Nagy Iosif Orac Teodor Nicola Marian
                                16 Voicu Ionut Motorga Dorin Vladoiu Gelu Brulea Petre Dospinescu George
                                17 Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian Avram Nicolae Darmaz Ion Staicu Dan Dumitrache Gabriel
                                18 Mitzea Alexandru Leolea Andrei Marola Dan Petrov Dan Cecan Vasile
                                19 Migea Cornel Mitrea Silviu Silivestru Nicu Istrate Cristian Szanto Lajos
                                20 Voin Doru Denes Ferenc Ciobanu Daniel Morosan Marian Maerean Claudiu
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu


                                • Bună seara,
                                  Se retrage Nicula Bogdan - începător - București.
                                  Menționez că mă aflu pe prima poziție în lista de așteptare

                                  Comentariu


                                  • Sunt la Elite și ajung m?ine dimineață cu trenul la ora 10 în gara din Brașov.. dacă se găsește careva sa ma ia pana sus în Fundata.. as fii recunoscător.

                                    Comentariu


                                    • victore sunt sigur ca o sa existe intelegere pentru intarziere.

                                      Comentariu


                                      • Chiar dacă este un memorial, fiind strînși la un loc 2-300 de amaturisti timp de 2 zile, cred ca se impune organizarea unei mici petreceri comune, contra cost bineînțeles, unde am putea sa ne cunoaștem mai bine și sa schimbam impresii despre pasiunea comuna.
                                        Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
                                          100% sunt lucrari! Am facut doua ore in plus fata de ce am calculat! Asta e!
                                          Din ce am inteles de la un amic, care deja a ajuns, se circula destul de bine pe drumul care ocoleste prin Zarnesti.

                                          Mult succes participantilor care intra in lupta maine. Drumuri bune celorlalti si sa ne vedem sanatosi duminica dumineata.
                                          Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                                          FH: Butterfly Dignics 05
                                          BH: Tibhar Grass D.TecS

                                          Comentariu


                                          • Se pierde cam 15 min în zona cu lucrări restul drumului e ok prin zarnesti

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
                                              100% sunt lucrari! Am facut doua ore in plus fata de ce am calculat! Asta e!
                                              Adevarat...
                                              Luati-va in calcul un doua ore in plus pentru a ajunge. Portiuni de drum sunt in lucru, se merge greu, ploua, pana in Bran am facut o ora, in Bran am facut 45min pana la pensiune (3km). Practic mai mult am stat.
                                              Maine cu siguranta va fi un trafic mai putin aglomerat dar, "semafoarele de la drum in lucru" sigur vor functiona.
                                              Blade: lemn off...ce lemn !
                                              Bh: cu tepi
                                              Fh: fara tepi

                                              Comentariu


                                              • Confirm spusele colegilor drumul de la Brașov pana in Bran -Moeciu are 4 sau 5 semafoare unde circulatia este in coloana si se asteapta mult ...Luati in calcul ceva mai mult timp.Sa ne vedem sanatosi ....

                                                Comentariu


                                                • Imi amintesc ca acu' vreo 2 sau 3 ani urma au fost ceva probleme tot din cauza unor ploi. (condens, apa pe incaltaminte, etc)
                                                  Oare maine !?

                                                  Cu ajutorul nostru ar trebui sa se mai elibereze sarcinile organizatorilor, macar sa nu intram cu incaltaminte uda.
                                                  Altfel....
                                                  Blade: lemn off...ce lemn !
                                                  Bh: cu tepi
                                                  Fh: fara tepi

                                                  Comentariu


                                                  • M?ine și poim?ine vă așteptăm la standul nostru, unde veți avea ocazia să testati/cumpărați colecția andro 2019/2020, dealtfel vor fi coșuri cu articole la prețuri promoționale, precum si palete de test g?ndite, dar si multe multe alte surprize, cu care deja v-am obisnuit

                                                    Palete test:
                                                    Andro Ligna TP CI OFF - R42 ultramax
                                                    Andro Ligna TP OFF - R50 ultramax
                                                    Der-materialspezialist DR.Jekyll & Mr Hyde - Kamikaze OX - R47 ultramax
                                                    Der-materialspezialist Revolution - Anti speed 2.0 - R42 ultramax

                                                    Noapte bună, visuri cu topspin să ăveți

                                                    Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

                                                    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                                    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                                    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X