Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Joc ca partener cine este interesat sa posteze aici

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de valigti
    Si eu as fi interesat , cam cit timp ar trebui sa inveti o miscare completa , de ex : topspin de forehand sau de backhand
    Salut valigti.Pentru ati face o miscare de topspin nu neaaparat corecta, dar automatizata iti trebuie multa munca si vointa, asta se poate intampla si in cati-va ani buni.Salut

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de Baronu'
      Stimabili Domni !!!
      Nici acum nu reusiti sa intelegeti faptul ca mesajul lui " i88 " este unul cat se poate de serios !!! "vreau sa fiu partener pt cei care doresc , dar pe bani "....mai lasati odata "berile si mistoul asta fara sens" pt. ca un sportiv de 17 ani are nevoie de sustinere materiala sa poata continua ceea ce a inceput,nu are nicidecum nevoie de Caterinca dv, NU credeti?
      Eu unul il apreciez pentru curaj si initiativa !
      De ce spun ca il apreciez pentru curaj, pentru ca iata nici nu a reusit sa-si exprime punctul de vedere si deja a fost luat peste picior !
      Iar pentru initiativa il apreciez pentru ca e o modalitate cinstita si cat se poate de inteleapta de a castiga cativa bani pentru echipament !!!
      Bravo George !
      Salut Baronu'.Tu cred ca esti unul dintre cei care mi-au inteles mesajul.Iti apreciez sinceritatea si respectul.Multumesc.

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de valentin
        baronule, sunt de acord cu tine dar in parte
        daca vrei sa ai o initiativa curajoasa ar trebui sa o faci cu cap si complet. daca tot avea de transmis mesajul asta trebuia sa spuna in ce conditii vrea sa joace, pe cati bani si ce oferta in suma respectiva (are sau nu aptitudini padagogice, ofera material spre testare, ofera sfaturi legate de echipament, antrenament, pregatire fizica, etc.)
        probabil ca varsta nu-l ajuta sa faca treaba pana la capat.
        pe de alta parte, inteleg ca acum nu prea joaca intr-un mod organizat, poate ca ar fi trebuit sa fie un pic mai defensiv si sa caute un loc de joaca mai intai. cred ca daca ar fi jucat o data pe saptamana cu tine, indiferent de nivelul lui, i-ar fi prins tare bine
        Salut valentin.Imi cer scuze daca intervin si eu in discutia asta.Am sa iti raspund la ce ai scris,incerc sa fiu mai explicit.Conditiile de joc nu ma intereseaza pot sa joc si pe o masa de piatra,banii,nu stiu cat se ia normal pe ora,in legatura cu aptitudini pedagogice,in priml rand inca sunt minor am 17 ani,nu pot sa fiu la varsta asta antrenor,nici liceul nu il termin la 17 ani,dar facultate si alte examene.Un antrenament stiu sa il fac si cu un profesionist bun.Pregatire fizica,echipament,materiale spre testare,deja intram serios in tenis de masă,ori eu nu vreau sa infiintez un club,dupa cum a spus si Baron',eu vreau sa joc ptr bani,deoarece am o situatie financiara instabila,sfaturi in legatura cu miscari si antrenament pot sa le dau,chiar si in legatura cu fete,lemne,solutii,echipament si pregatire fizica.Am 6 ani de tenis de masă,am facut si eu antrenamente,pregatire fizica si altele avand in vedere ca sunt profesionist.Eu am sa incerc sa fac ce imi zice clientul.Este banu lui si el comanda pe el.Iti multumesc pt intelegere.Salut

        Comentariu


        • #29
          bun raspuns si suficient de cuprinzator

          acum cred ca oamenii vor sti exact la ce se pot astepta de la tine.
          atentie ca toti cei care sunt dispusi sa joace cu tine probabil ca vor mai plati si tariful de inchiriere a mesei.

          ca recomandare, nu iti neglija antrenamentele tale sau scoala, ambele te vor ajuta mai tarziu

          Comentariu


          • #30
            Eu am terminat 10 clasa +atestatul.Am avut niste probleme in familie avand o situatie financiara mai delicata si a trebuit sa las tenisul si scoala pt a ma duce la munca,acum situatia lor a devenit cat de cat stabila ceea ce imi ofera posibilitatea de a ma reaapuca de tenis si de scoala in toamna.Clienti cred ca stiu in legatura cu conditiile.taxa/ora +inchirierea mesei +ce mai vor dansi.Salut

            Comentariu


            • #31
              Cel mai bine pentru toata lumea sa vada cat cer eu pe ora
              100.000/ora . Care doreste sa ma contacteze are mai jos ID`ul meu de messenger unde putem vorbi si planifica o intalnire . V-a multumesc

              Comentariu


              • #32
                Yahoo Messenger ID - inqluder
                Yahoo Mail - inqluder(at)yahoo.com

                Pt cei care doresc sa ma contacteze





                Multumesc, George

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X