Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTuR, Sibiu - 04.12.2010

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

    Calmatuianu Silviu , Barlad
    blade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx

    Comentariu


    • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

      probabil am fost cam "dur". paradoxul e urmatorul: ca sibian nu pot sa particip la un turneu la sibiu, dar am putut participa la baicoi la vreo 250 de kilometri distanta, unde m-am simtit si foarte bine, m-am si distrat si am jucat si tenis.
      din cauza asta am ajuns sa ma gandesc in momentul asta ca imi bag picioarele in spiritul amatorismului si in ideea de competitie deschisa, daca asta inseamna clasamente, puncte si medalii...daca tot e un eveniment atat de placut tuturor si daca tot l-ati facut atat de important pentru clasamentul final incat sa nu poata participa decat cei din prima parte a clasamentului, puneti-i atunci pe ei sa joace un turneu restrans, pentru ca oricum se stiu aproape sigur cei care vor fi pe primele locuri, iar in rest lasati ceilalti oameni sa se inscrie si sa joace indiferent sub ce forma.
      imi cer scuze pentru prostia si ignoranta care ma mana de la spate sa tot postez teme fara rost si sa tin forumul ocupat, dar sunt un om care, desi am pierdut un set la zero, vreau sa fiu in sala transilvania si altfel decat facand doar o poza. parca nu are mancarea sare daca fac o poza sau ii strang mana otiliei badescu fara sa particip si la competitia care face posibila prezenta ei acolo.
      si cu asta imi iau adio de la acest forum, urandu-i cu toata caldura unui "veteran" sa castige el premiul cel mare la categoria peste 50 de ani(el va sti despre cine vorbesc daca citeste) si sa bem o bere din cupa pe care o va castiga. iar domnul antal denes sa fie impreuna cu el pe podium

      Comentariu


      • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

        Poate ar trebui niste wild-card pentru localnici? Nu de alta, dar sunt multi care asteapta turnee acasa.
        TsE

        Comentariu


        • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

          locuri in masina pentru sibiu.0758509535.costy-brasov.

          Comentariu


          • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

            Cu scuzele de rigoare, daca se poate , se reinscriu (au fost probleme de servici) :
            Tarpan Stefan - Suceava
            Morosanu Vasile - Suceava
            Vlaisan Vasile - Vicov
            Blade:O chinezarie
            FH:TG2 (No 19)
            BH:Super Anti

            Comentariu


            • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

              Cu respect Va rog sa-l treceti pe VITA ISTVAN din REGHIN.
              De 2 ori l-am scris, dar NU apare pe lista inscrisilor.

              Comentariu


              • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                Dragi Concurenti,
                Ne face deosebita placere sa va fim gazde la Turneul Final 2010, intr-una dintre cele mai moderne si mai frumoase sali de sport din tara! Speram ca eforturile noastre sa satisfaca pe deplin asteptarile D-vs si sa va simtiti excelent atat ca participanti cat si ca spectatori.
                Echipa de organizare a facut tot ce a stiut mai bine pentru ca totul sa se desfasoare in cele mai bune conditii.
                Pentru aceasta, va rugam sa participati impreuna cu noi la respectarea catorva reguli:
                - pastrarea curateniei in spatiul salii, atat in tribune cat si in spatiul de joc;
                - respectarea participantilor prin pastrarea linistii in timpul partidelor;
                - intrarea in spatiul de joc se face numai pentru meciuri; in perioadele de asteptare va rugam sa nu blocati spatiile de trecere ci sa asteptati in zonele amenajate sau in tribune.
                - echiparea si dezechiparea se vor face in vestiarele salii;
                - va rugam sa urmariti ordinea jocurilor, pentru a intra fara intarziere la masa de joc;
                - traficul in zona meselor sa fie redus la minim astfel incat sa nu deranjam meciurile in desfasurare.
                accesul in spatiul de joc se face doar cu incaltaminte de sport curata pentru protejarea suprafetei de joc.
                - Echipamentul de joc trebuie sa respecte conditiile impuse de Regulamentul ITTF, asadar, va rugam sa nu purtati tricouri de culoare alba; nu este permis jocul fara tricou, sau fara pantofi de sport;
                - Va rugam sa urmariti si sa respectati indicatiile organizatorilor, pentru pastrarea fluentei turneului.
                - Va dorim o petrecere cat mai placuta a timpului si rezultate cat mai bune!
                ORGANIZATORII

                Comentariu


                • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                  Se poate actuliza lista cu participantii?
                  Schlager Carbon
                  Acuda S1
                  Acuda S1

                  Comentariu


                  • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                    Postat în original de radu0
                    Se poate actuliza lista cu participantii?
                    Este actualizata, deocamdata tot pe clasamentul din 10 nov.

                    Comentariu


                    • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                      Salutari . Toader Laurentiu din tg-jiu retras ! Nu pot pleca din oras pe data respectiva ! Succes tuturor !

                      Comentariu


                      • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                        București-Lupu Miriam si Rogoz Nicoleta

                        Comentariu


                        • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                          Din pacate, ma retrag - Gogu Gabriel, CJ

                          Comentariu


                          • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                            No, te retragi tocmai cand ai intrat oficial in primii 200.
                            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                            Comentariu


                            • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                              Din Ludus Fodor Adrian
                              Blade: Photino
                              FH: Yanus DF
                              BH: Grass D.Tecs

                              Comentariu


                              • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                                STANCU TIBERIU din Deva

                                Comentariu


                                • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                                  imi cer scuze pentru toate prostiile scrise.
                                  va doresc succes in continuare si imi retrag si inscrierea.
                                  cineva sa ma invete cum sa sterg postarile pe care le-am pus pe forum....le-as sterge imediat, dar nu stiu cum sa fac

                                  Comentariu


                                  • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                                    Din Moinestiumitru Cosmin

                                    Comentariu


                                    • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                                      Postat în original de adimucu
                                      imi cer scuze pentru toate prostiile scrise.
                                      va doresc succes in continuare si imi retrag si inscrierea.
                                      cineva sa ma invete cum sa sterg postarile pe care le-am pus pe forum....le-as sterge imediat, dar nu stiu cum sa fac
                                      puteai sa te gandesti de 2x inainte sa scrii ceea ce ai scris..^^
                                      Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                      Pe spate: Tenergy 80
                                      Pe fata.: Tenergy 64

                                      Comentariu


                                      • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                                        puteai sa te gandesti de 2x inainte sa scrii ceea ce ai scris..^^
                                        Nu fi rautacios baiatul a vrut sa participe ,a incercat toate modalitatile ,nu-i de condamnat .

                                        Comentariu


                                        • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                                          m-am gandit de trei ori inainte sa scriu , dar eram prea inciudat....

                                          Comentariu


                                          • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                                            nu e rau , ceia ce vrei ,
                                            Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                            FH: Tenergy 05 FX
                                            BH: Tenergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                                              si totusi eu cred ca ai sanse sa joci , daca esti la timp in sala ,
                                              si cred ca organizatorii o sa tina cont de dorinta ta asa arzatoare,
                                              am trecut si eu prin asa momente si stiu ce inseamna asta...
                                              nu te cunosc , dar daca s-ar putea ti-as da dreptul sa joci in locul meu ,
                                              sau poate se face un turneu si duminica pt. amatori (ca acu am voie la amatori )
                                              si vin si eu sa jucam inpreuna
                                              Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                              FH: Tenergy 05 FX
                                              BH: Tenergy 05 FX

                                              Comentariu


                                              • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                                                Dumitriu Vasile - Sibiu
                                                Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
                                                DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
                                                Just do it !

                                                Comentariu


                                                • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                                                  Inscriu din Hunedoara si pe TINCU CATALIN pozitia 522
                                                  Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                                                  Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                                                  Comentariu


                                                  • Re: TURNEUL FINAL AmaTuR SIBIU, 4 decembrie

                                                    Postat în original de ursuleanvasile
                                                    si totusi eu cred ca ai sanse sa joci , daca esti la timp in sala ,
                                                    si cred ca organizatorii o sa tina cont de dorinta ta asa arzatoare,
                                                    am trecut si eu prin asa momente si stiu ce inseamna asta...
                                                    nu te cunosc , dar daca s-ar putea ti-as da dreptul sa joci in locul meu ,
                                                    sau poate se face un turneu si duminica pt. amatori (ca acu am voie la amatori )
                                                    si vin si eu sa jucam inpreuna
                                                    ca sa joci cu mine trebuie sa inveti foarte bine ce inseamna rabdarea de fier si cum sa-ti ascunzi cat mai bine dorinta de a rade in hohote, caci tenisul ce-l joc e doar pentru a transpira si a-mi mentine activi putinii muschi care inca se mai intrevad sub tegumente.
                                                    nu te supara, eu acum incerc sa fiu cat mai jovial pentru a nu mai gresi flagrant cum am facut-o mai sus. si totusi in ceea ce scriu aici se afla foarte mult adevar. despre evenimentul la care te referi nu mai pot vorbi, pentru ca mi-am reprimat singur dreptul de a o face insirand acele aberatii in celelalte postari. gandindu-ma si mai bine, cum sa mai merg in sala fara sa risc un linsaj groaznic?
                                                    ma gandesc serios anul 2011 sa invat tenis cel putin 4 ore pe zi si doar anul urmator, eventual, sa mai vin la turnee unde adversarii mei sa fie convinsi ca cel putin pot sa dezbrace treningul daca joaca cu mine.
                                                    ma pregateam sa iau niste palete in cap, in schimb vad ca esti foarte amabil....multumesc foarte mult. probabil cei care stateau pregatiti tinand paletele ca pe crosele de hochei au fost pana la urma prea obositi, iar papara o sa mi-o capat cu siguranta maine

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X