Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfat pentru cumpararea paletelor (www.tenismasa.ro)

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Si Sigma 2 ?
    Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
    BH: Tibhar Quantum X Pro Max

    Comentariu


    • Stoc complet la fetele DONIC-BLUEFIRE,M1,M2,M3,in acest moment cele mai bune de pe piata de tenis de masă
      multumesc
      astept comenzi
      0728747067


      Si Sigma 2 ?-deocamdata nici o informatie
      www.tenismasa.ro

      Comentariu


      • MULTUMESC pentru sfatul dat de a cumpara bluefire m2 este excelenta .este turnata pe mana mea .Va multumesc si sa ne vedem sanatosi.Si o intrebare cand am sa va vad la masa de tenis (poate la Rădăuți,cespuneti) . Cu dragoste de prieten va saluta cu drag MARCU
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • "DONIC-BLUEFIRE,M1,M2,M3,in acest moment cele mai bune de pe piata de tenis de masă"


          buna ziua,
          puteti sa explicati putin de ce ?
          multumesc

          Comentariu


          • "DONIC-BLUEFIRE,M1,M2,M3,in acest moment cele mai bune de pe piata de tenis de masă"

            Chiar pe ce baza faceti aceasta afirmatie?
            Sunt mai bune decat Tenergy de ex, sau chiar Xiom Sigma sau Rakza 9?
            Am mari dubii, dar astept argumentele dumneavoastra. Daca sunt argumente solide maine comand 2 bucati. Daca nu.. inseamna ca e doar o "gogoasa" lansata pentru stimularea vanzarilor. Astept argumentele. Multumesc.
            Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

            Comentariu


            • In general cam ce afirm eu se bazeaza pe adevar,nu fac totul pentru bani ..si nu imi plac '' gogosile.
              insa din afirmatiile jucatorilor amatori,chiar din calificari,sau superliga,se pare ca ar fi foarte durabile,au un mare efect,au max catapult,max arc si in functie de tipul lor M1,M2,M3 sunt pentru stilul fiecarui tip de jucator.Au totusi un pret la jumatate fata de Tehergy-ul care spuneti dvs,bineinteles nu se pot compara cu TENERGY,insa este o solutie de compromis la pret de jumatate.
              Si pe site-urile straine daca va uitati veti gasi numai aprecieri f. bune.Insa pentru cei care nu ne permitem tenergy este o buna varianta.Pentru zona de 120lei-140lei se pare ca sunt apreciate.
              Daca doriti ,vad ca sunteti din BUCURESTI,va astept la magazin si va pot da sa jucati cu oricare tip M1,M2,M3,sa le probati gratuit,iar daca indeplinesc cerintele dvs va pot da sa cumparati.Daca doriti montajul este gratuit.
              multumesc

              O zi buna va doresc .
              www.tenismasa.ro

              Comentariu


              • Dragii mei daca stiam ca apar asa discutii ,ii dadeam telefon personal lui tibi si terminam.INSA NU VREAU SA AFIRM CELE MENTIONATE despre M2 DOAR DE DRAGUL RECLAMEI.Eu am facut aceasta afirmatie pe baza a ce simt eu acum in momentul acesta .D-voastra daca doriti sa aflati adevarul cumparati si faceti personal diferenta dintre alte fețe.Asta imi aduce aminte de o vreme cand nu era voie sa-ti spui parerea personala nicaieri,ci s-o asculti numai pe cea a.........Fetzele de paleta m2 sunt f.f.bune petru mine ptr. altcineva sa cumpere si sa observe diferenta .D-nule TIBI sa fii iubit si sanatos ca in rest numai conteaza.
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • "D-voastra daca doriti sa aflati adevarul cumparati si faceti personal diferenta dintre alte fețe.Asta imi aduce aminte de o vreme cand nu era voie sa-ti spui parerea personala nicaieri,ci s-o asculti numai pe cea a........."
                  domnul marcu sunteti intr-o mare confuzie, nu s-a referit nimeni la parerea dvs.
                  intrebarea mea si a celuilat coleg de forum se referea strict la afirmatia dlui tibi " DONIC-BLUEFIRE,M1,M2,M3,in acest moment cele mai bune de pe piata de tenis de masă"
                  acum dl tibi a nuantat afirmatia spunand " bineinteles nu se pot compara cu TENERGY,insa este o solutie de compromis la pret de jumatate" si "Insa pentru cei care nu ne permitem tenergy este o buna varianta.Pentru zona de 120lei-140lei se pare ca sunt apreciate"
                  cred ca lucruriule sunt clare acum...., eu am inteles despre ce este vorba, e o mare diferenta fata de afirmatia initiala cum ca sunt cele mai bune de pe piata de tenis de masă
                  multumesc pentru lamuriri dl tibi!

                  Comentariu


                  • Am inteles si eu acum Dl Tibi. Nu o luati ca suparare dar chiar suna foarte absoluta afirmatia d-voastra si ma gandeam si eu chiar nu am aflat pana acum ca cea mai buna fața de pe piata e Bluefire?!
                    Acum s-a clarificat. Poate am sa trec sa probez si eu fețele astea ca inca nu am jucat cu ele.
                    Toate cele bune.
                    Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                    Comentariu


                    • Postat în original de danr Vezi post
                      "D-voastra daca doriti sa aflati adevarul cumparati si faceti personal diferenta dintre alte fețe.Asta imi aduce aminte de o vreme cand nu era voie sa-ti spui parerea personala nicaieri,ci s-o asculti numai pe cea a........."
                      domnul marcu sunteti intr-o mare confuzie, nu s-a referit nimeni la parerea dvs.
                      intrebarea mea si a celuilat coleg de forum se referea strict la afirmatia dlui tibi " DONIC-BLUEFIRE,M1,M2,M3,in acest moment cele mai bune de pe piata de tenis de masă"
                      acum dl tibi a nuantat afirmatia spunand " bineinteles nu se pot compara cu TENERGY,insa este o solutie de compromis la pret de jumatate" si "Insa pentru cei care nu ne permitem tenergy este o buna varianta.Pentru zona de 120lei-140lei se pare ca sunt apreciate"
                      cred ca lucruriule sunt clare acum...., eu am inteles despre ce este vorba, e o mare diferenta fata de afirmatia initiala cum ca sunt cele mai bune de pe piata de tenis de masă
                      multumesc pentru lamuriri dl tibi!
                      Dragul meu mai gresesc si eu ca vorba aia oameni suntem cu toti ,va rog sa acceptati scuzele de rigoare si cand ne vom intalni sa stiti ca dau o PALINCA de ARDEAL.Inca odata scuze.
                      Blade . PHOTINO
                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                      Comentariu


                      • Dintre Bluefire M3 si Donic Desto F3 Big Slam care e mai moale si pe care o recomandati pentru a invata topspin?
                        Blade: HM Levi 7 ply OFF 2 Carbon / STIGA AllWood Offensive
                        FH: Donic Bluefire M3 2.0 / Andro Hexer
                        BH: Tibhar Sinus Sound 2.0 / Andro Plaxon

                        Comentariu


                        • Bluefire M3 -grosime 2,0 este mai buna ptr. topspin si Donic Desto F3 Big Slam este buna ,insa nu este la fel de rezintenta in timp, se uzeaza mai repede
                          daca doriti...
                          0728747067
                          multumesc
                          - - - Actualizat - - -
                          Concursul cu premii VREI SA FIM MOS CRACIUN PENTRU TINE?
                          Campania se va desfasura in perioada 02.11.2012- 22.12.2012 astfel
                          Cumpara de pe www.tenismasa.ro sau de la Magazinul tenis de masă (Sema Parc) parter, produse DONIC, YASAKA, NITTAKU in valoare de 250 lei sau produse XIOM in valoare de 300 lei si poti castiga:
                          Clientii care au comanda de produse combinata (DONIC, YASAKA, NITTAKU + XIOM) pot sa aleaga la ce tragere la sorti vor sa participe.
                          PREMIUL DONIC - ECHIPAMENT COMPLET DONIC ( TRENING DONIC IMPACT + INCALTAMINTE DONIC SPEED FLEX + GEANTA DONIC VENTURION)
                          PREMIUL XIOM - LEMN XIOM HAYABUSA ZXY + FETE XIOM VEGA CHINA SAU SIGMA II + HUSA PALETA XIOM + SOLUTIE DE CURATAT CU BURETE ANTISTATIC.
                          BAFTA PARTICIPANTILOR!
                          Multumesc!
                          Pentru comenzi 0728747067
                          www.tenismasa.ro
                          www.tenismasa.ro

                          Comentariu


                          • Concursul cu premii VREI SA FIM MOS CRACIUN PENTRU TINE?
                            Campania se va desfasura in perioada 02.11.2012- 22.12.2012 astfel
                            Cumpara de pe www.tenismasa.ro sau de la Magazinul tenis de masă (Sema Parc) parter, produse DONIC, YASAKA, NITTAKU in valoare de 250 lei sau produse XIOM in valoare de 300 lei si poti castiga:
                            Clientii care au comanda de produse combinata (DONIC, YASAKA, NITTAKU + XIOM) pot sa aleaga la ce tragere la sorti vor sa participe.
                            PREMIUL DONIC - ECHIPAMENT COMPLET DONIC ( TRENING DONIC IMPACT + INCALTAMINTE DONIC SPEED FLEX + GEANTA DONIC VENTURION)
                            PREMIUL XIOM - LEMN XIOM HAYABUSA ZXY + FETE XIOM VEGA CHINA SAU SIGMA II + HUSA PALETA XIOM + SOLUTIE DE CURATAT CU BURETE ANTISTATIC.
                            BAFTA PARTICIPANTILOR!
                            Multumesc!
                            Pentru comenzi 0728747067
                            www.tenismasa.ro
                            www.tenismasa.ro

                            Comentariu


                            • Buna,
                              Sa inteleg ca aveti fetele Vega China ?...
                              BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                              "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                              Comentariu


                              • Avem promisiuni ca vor fi distribuite si in EUROPA,vorbesc de Sigma 2 si Vega China,posibil pana in sarbatorile de iarna.
                                indiferent de situatie exista variante...SIGMA,OMEGA,VEGA ...la alegere.
                                multumesc
                                www.tenismasa.ro

                                Comentariu


                                • Postat în original de Paul Quad Vezi post
                                  "DONIC-BLUEFIRE,M1,M2,M3,in acest moment cele mai bune de pe piata de tenis de masă"
                                  Chiar pe ce baza faceti aceasta afirmatie?
                                  Sunt mai bune decat Tenergy de ex, sau chiar Xiom Sigma sau Rakza 9?
                                  Am mari dubii, dar astept argumentele dumneavoastra. Daca sunt argumente solide maine comand 2 bucati. Daca nu.. inseamna ca e doar o "gogoasa" lansata pentru stimularea vanzarilor. Astept argumentele. Multumesc.
                                  Probabil ca referinta era la raportul calitate/pret.
                                  Cred insa ca si la acest raport cel mai bine sta YASAKA RAGZA 9.
                                  Desi nu ma pricep prea bine, din ce aud de la magazinul nostru, fetale DONIC BlueFire au un foarte bun feedback din piata.
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Postat în original de DAN T Vezi post
                                  Probabil ca referinta era la raportul calitate/pret.
                                  Cred insa ca si la acest raport cel mai bine sta YASAKA RAGZA 9.
                                  Desi nu ma pricep prea bine, din ce aud de la magazinul nostru, fetale DONIC BlueFire au un foarte bun feedback din piata.
                                  Scuze,
                                  RAKZA nu Ragza

                                  Comentariu


                                  • Incepand de astazi puteti sa achizitionati orice produs( lemne, mese de tenis,roboti, fete...orice articol de pe site) www.tenismasa.ro cu plata in 3 rate 0%dobanda. Acceptam la plata on-line orice card emis sub sigla VISA,MASTERCARD SI MAESTRO si cardurile de cumparaturi pentru plata in 3 rate 0%dobanda emise de Raiffeisen Bank.
                                    Am implementat acest program pentru a da posibilitatea tuturor celor care isi doresc sa se bucure de acest frumos sport.
                                    Speram ca va e de ajutor aceasta varianta de plata si va invitam la cumparaturi cu cardul!www.tenismasa.ro
                                    Asteptam comenzi!
                                    Multumesc!
                                    Gelu Popescu 0728747067
                                    www.tenismasa.ro

                                    Comentariu


                                    • Profitati de BLACK FRIDAY - 23 NOIEMBRIE 2012 ziua cu cele mai mari reduceri din an la gama XIOM www.tenismasa.ro.
                                      Reducerile vor fi afisate incepand cu ora 08.00
                                      Grabiti-va sa achitionati articolele dorite, deoarece stocurile sunt limitate!
                                      Spor la cumparaturi!
                                      Multumesc!
                                      0728747067
                                      www.tenismasa.ro

                                      Comentariu


                                      • Imi puteti spune va rog ce fete de la Xiom (Donic) merg pe un lemn Xiom Solo. Multumesc
                                        Blade : OSP Virtuoso AC (Rst)
                                        Fh : Xiom Omega VII Pro (2,0 mm) black
                                        Bh : Andro Rasanter R 42 (2,0 mm) green

                                        Comentariu


                                        • Aveti m.p
                                          multumesc
                                          0728747067
                                          www.tenismasa.ro
                                          www.tenismasa.ro

                                          Comentariu


                                          • Concursul cu premii VREI SA FIM MOS CRACIUN PENTRU TINE?
                                            Campania se va desfasura in perioada 02.11.2012- 22.12.2012 astfel
                                            Cumpara de pe www.tenismasa.ro sau de la Magazinul tenis de masă (Sema Parc) parter, produse DONIC, YASAKA, NITTAKU in valoare de 250 lei sau produse XIOM in valoare de 300 lei si poti castiga:
                                            Clientii care au comanda de produse combinata (DONIC, YASAKA, NITTAKU + XIOM) pot sa aleaga la ce tragere la sorti vor sa participe.
                                            PREMIUL DONIC - ECHIPAMENT COMPLET DONIC ( TRENING DONIC IMPACT + INCALTAMINTE DONIC SPEED FLEX + GEANTA DONIC VENTURION)
                                            PREMIUL XIOM - LEMN XIOM HAYABUSA ZXY + FETE XIOM VEGA CHINA SAU SIGMA II + HUSA PALETA XIOM + SOLUTIE DE CURATAT CU BURETE ANTISTATIC.
                                            BAFTA PARTICIPANTILOR!
                                            Multumesc!
                                            Pentru comenzi 0728747067
                                            www.tenismasa.ro



                                            Stoc complet la fetele DONIC BLUE FIRE-M1,M2,M3 si la noile LEMNE DONIC
                                            Stoc complet la toata gama XIOM-fete,lemne...etc
                                            www.tenismasa.ro

                                            Comentariu


                                            • coletul a sosit .multumesc pt. surprize. cu ele am sa imi stimulez elevii cei mici. va rog sa ma anuntati cand o sa primiti solutia de curatat fete.numai bine.

                                              Comentariu


                                              • domnule tibi...nu s-ar putea face un parteneriat cu garanti bank?...am card bonus la garanti si am marele avantaj ca pot plati in rate fara dobanda...probabil banii toti sunt virati de catre banca in contul d-voastra...ca vreau sa cumpar 2 fete dar cu banii jos parca nu-mi da mana...multumesc
                                                tibhar def plus jumulita
                                                gambler reflectoid 1,0
                                                dawei 388 D-1 ox

                                                Comentariu


                                                • multumesc pentru sugestia dumneavoastra, dar parteneriatele cu orice banca sunt destul de scumpe si destula munca pentru implementarea programelor. Speram ca in viitor sa avem cat mai multe banci implementate, printre care si banca agreeata de dumneavoastra.
                                                  O seara buna!
                                                  www.tenismasa.ro

                                                  Comentariu


                                                  • Concursul cu premii
                                                    VREI SA FIM MOS CRACIUN PENTRU TINE?
                                                    CASTIGATOR PREMIU DONIC - DOMNUL KANTOR IMRE ZOLTAN - REGHN - Factura nr.1015/18.12.2012
                                                    PREMIUL DONIC ACORDAT -
                                                    ECHIPAMENT COMPLET DONIC ( TRENING DONIC IMPACT + INCALTAMINTE DONIC SPEED FLEX + GEANTA DONIC VENTURION)
                                                    CASTIGATOR PREMIU XIOM - DOMNUL MARCU VASILE - VATRA DORNEI Factura nr.985/30.11.2012
                                                    PREMIUL XIOM - LEMN XIOM HAYABUSA ZXY + FETE XIOM VEGA CHINA SAU SIGMA II + HUSA PALETA XIOM + SOLUTIE DE CURATAT CU BURETE ANTISTATIC.
                                                    MULTUMIM TUTUROR PARTICIPANTILOR!
                                                    SARBATORI FERICITE!
                                                    VA ASTEPTAM SI LA MAGAZINUL DESCHIS IN BUCURESTI STR. SPLAIUL INDEPENDENTEI NR. 319 INCINTA SEMA PARC LANGA SALA DE TENIS TOP TENIS ARENA
                                                    www.tenismasa.ro

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X