Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Romaniei Miercurea Ciuc 9 iun

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • felicitari

    Felicitari organizatorilor si tuturor care au contribuit la reusita acestui turneu.
    A fost un turneu care cred ca a reusit sa adune aproape toti jucatorii buni din AMATouR.
    Am vazut meciuri deosebit de frumoase de un bun nivel tehnic, viu disputate, dar mai ales foarte strinse, disputate pina la ultima minge, rasturnari spectaculoase de scor, revanse luate in eliminatorii dupa pierderea meciului in grupa. meciuri decise de un tus, un fileu, am vazut de toate.
    A fost super!!!!!
    Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
    FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
    BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

    Comentariu


    • SALUT!

      Da a fost un turneu reusit multumita si voua care ati venit sa participati din toate colturile tarii!!

      Iata clasamentul pana la locul 16(restul mai tarziu de la filo):
      1.TOTH LASZLO
      2.NISTOR DOREL
      3.RUSU STEFAN
      4.APIAN FLORIN
      5-8. OPINCARU MARCEL
      OPINCARU MARIUS
      ERDOS FERENCZ
      SOOS DEZSO
      9-16.BOESCU TINEL
      IVAN ALEXANDRU
      ZAMBLAU IONUT
      BACOTIU CIPRIAN
      FARKAS LORANT
      NITU BOGDAN
      GARAZ MIRCEA
      ACSINIA CATALIN

      Comentariu


      • Iata niste poze:

        Comentariu


        • Poze :

          Comentariu


          • poze:

            Comentariu


            • da,intr adevar un superrrrr turneu!!!
              TB ALC/05FX

              Comentariu


              • salut

                felicitari organizatorilor,tineti tot asa si sa faceti turneu final la Ciuc. a fost super

                Comentariu


                • Mersi!

                  Da e o propunere care tre luat in considerare!! Daca vrea lumea o facem!

                  Comentariu


                  • Da, conditii excelente pentru turneul final la Miercurea-Ciuc !!
                    Din toate punctele de vedere.

                    Comentariu


                    • Super turneu, cu meciuri lungi si disputate, plus ca au fost cele mai frumoase cupe pe care le-am vazut in Amatour.
                      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                      Comentariu


                      • Super turneu!!! Felicitari organizatorilor si participantilor.

                        Comentariu


                        • Organizare perfecta,meciuri foarte disputate.
                          Un concurs reusit,felicitari celor din Ciuc.
                          Mizutani SZLC
                          Dignics 05

                          Comentariu


                          • [quote="Wolf"]poze:[/quote.
                            Datorita unor oameni pasionati incepem sa fim cunoscuti nu numai la hochei. Bravo lor! Cele mai rapide si durabile prietenii se leaga prin sport.
                            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                            Comentariu


                            • Koszonom!

                              Comentariu


                              • Super turneu...am avut de invatat,o sa mai am,o sa ma stradui sa invat...multumesc la toti participantii,organizatori,Filo...,in mod sigur o sa ne revedem !
                                Este super ok sa ai privilegiul sa participi la un asemenea turneu!
                                Va multumesc !

                                Comentariu


                                • As dori si eu sa felicit organizatorii turneului!!....Nu pot totusi sa nu critic un pic sistemul de joc are a fost ambigu si nascator de interpretari!!!
                                  Sper ca pe viitor sa se lamureasca si aceste mici amanunte.Sa se shtie inainte cat de cat ce se va juca nu sa se faca cum zice unu sau altu!!!...nu vreau sa critic organizatorii de la ciuc ei au fost prinsi la mijloc fara vina lor!!!
                                  PS trebuie sa i multumesc lui toth ca mi-a dat meciul de la alesd(nu as fi castigat corect dupa parerea unora.....poate nu o sa castig vreodata corect) si cred ca dorel trebe sa imi multumeasca ca i-am dat meciul la ciuc.....)..si multi altora la care le dau meciuri la turnee
                                  Hai sa fim seriosi filo si sa terminam cu fantomele astea de sisteme care dau nastere numai la discutii.
                                  Sper ca acest post nu a suparat pe nimeni dar era o chestie care trebuia spusa
                                  Primorac Carbon
                                  FH Dignics 09C
                                  BH JOOLA MAXX

                                  Comentariu


                                  • Credeam ca numai pe " gheata" sinteti buni , dar m-am inselat , Bucureștiul va felicita ptr. organizare si tot ce a cuprins acest turneu .
                                    Astept si eu poze si clipuri de la cei care au facut .

                                    Multumesc
                                    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                    Fete de palete tenis de masa
                                    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                    Comentariu


                                    • ...Miercurea Ciuc 2007
                                      Mizutani SZLC
                                      Dignics 05

                                      Comentariu


                                      • Clasamentul si punctajele turneului le gasiti pe site-ul circuitului incepand de miercuri dimineata.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de tycutz
                                          As dori si eu sa felicit organizatorii turneului!!....Nu pot totusi sa nu critic un pic sistemul de joc are a fost ambigu si nascator de interpretari!!!
                                          Sper ca pe viitor sa se lamureasca si aceste mici amanunte.Sa se shtie inainte cat de cat ce se va juca nu sa se faca cum zice unu sau altu!!!...nu vreau sa critic organizatorii de la ciuc ei au fost prinsi la mijloc fara vina lor!!!
                                          PS trebuie sa i multumesc lui toth ca mi-a dat meciul de la alesd(nu as fi castigat corect dupa parerea unora.....poate nu o sa castig vreodata corect) si cred ca dorel trebe sa imi multumeasca ca i-am dat meciul la ciuc.....)..si multi altora la care le dau meciuri la turnee
                                          Hai sa fim seriosi filo si sa terminam cu fantomele astea de sisteme care dau nastere numai la discutii.
                                          Sper ca acest post nu a suparat pe nimeni dar era o chestie care trebuia spusa

                                          Mai sa fie, sunt acuzat si de organizarea unor turnee la care nu am participat. Ai tupeu cu carul vad. Cat despre concursul de la Alesd eu nu am nimic de comentat ca vad ca ai zis tu chestia ce trebuia spusa.

                                          Comentariu


                                          • Sa nu crezi ca am vrut sa zic ca tu ai vreo implicare....dar in momentul cand au inceput grupele superioare s-a constatat ca grupele initiale nu au fost egale si nu se poate aplica sistemul initial care a zis Lorant ca a fost facut de tine.
                                            Te-am amintit un mesaj nu ca sa te acuz de ceva ci doar pentru ca tu esti cel care gestioneaza circuitul si sa iti zic parerea mea ca nu are rost sa complicam sistemul
                                            Primorac Carbon
                                            FH Dignics 09C
                                            BH JOOLA MAXX

                                            Comentariu


                                            • salut

                                              ma fratiilor ce aveti cu mine.vad ca se vorbeste pe la spate ca eu am dat meciul la zamblau in turneu de la Alesd.filo cred ca gresesti daca ai stii tu ce durere am avut la piciorul sting la turneu de la alesd nu ti-as dori sa o ai .aproape am folosit un tub de ben gay si lumea din sala a vazut.eu ca favorit nr 2 nu stiu si nu ma intereseaza pe ce loc sint ca vad ca la clasament tot in minus iau puncte intreb si eu ca n-am voie sa pierd meciuri?oricum filo eu am avut o impresie buna despre tine dar.........nu stiu ce sa scriu sau sa -ti spun.mai bine nu deschid gura ca sa zic si eu de niste meciuri aranjate de tine la unele turnee.nu vreau scandal intre noi eu vreau sa ne intelegem si sa fim uniti si sa ne bucuram cind ne intilnim.
                                              vreau odata si odata sa se lamureasca sistemul de joc ca nu exista un turneu unde sa nu ne certam.

                                              Comentariu


                                              • Re: salut

                                                Postat în original de NICOVALA CUGIR
                                                ... vad ca se vorbeste pe la spate ca eu am dat meciul la zamblau in turneu de la Alesd ...
                                                Hmm, poate imi dai si mie un meci cindva, dar numai daca ne intilnim in eliminatorii, ca in rest ma descurc...
                                                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                                Comentariu


                                                • Re: salut

                                                  Postat în original de NICOVALA CUGIR
                                                  ma fratiilor ce aveti cu mine.vad ca se vorbeste pe la spate ca eu am dat meciul la zamblau in turneu de la Alesd.filo cred ca gresesti daca ai stii tu ce durere am avut la piciorul sting la turneu de la alesd nu ti-as dori sa o ai .aproape am folosit un tub de ben gay si lumea din sala a vazut.eu ca favorit nr 2 nu stiu si nu ma intereseaza pe ce loc sint ca vad ca la clasament tot in minus iau puncte intreb si eu ca n-am voie sa pierd meciuri?oricum filo eu am avut o impresie buna despre tine dar.........nu stiu ce sa scriu sau sa -ti spun.mai bine nu deschid gura ca sa zic si eu de niste meciuri aranjate de tine la unele turnee.nu vreau scandal intre noi eu vreau sa ne intelegem si sa fim uniti si sa ne bucuram cind ne intilnim.
                                                  vreau odata si odata sa se lamureasca sistemul de joc ca nu exista un turneu unde sa nu ne certam.
                                                  Am sa te rog sa precizezi meciurile de la turnee aranjate de mine.
                                                  Oricum zici ca nu vrei scandal dar vad ca-l incepusi.
                                                  Sa fie scandal atunci.

                                                  Comentariu


                                                  • Pina nu cad primele bombe, o ramura de maslin e mai buna ...

                                                    Neintelegerile trebuie rezolvate de fiecare data PE LOC, altfel se induc tensiuni si amintiri / povesti de la un turneu la altul ... si TOTI AVEM DE PIERDUT !!!

                                                    Sistemul actual pe care-l avem trebuie perfectionat ... fara indoiala.

                                                    Aici trebuie venit cu idei si metode coerente ... + transparenta TOTALA, pentru ca organizatorii sa nu fie sub presiune / blocati in cazuri particulare.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X