Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul Angelica Rozeanu", Piatra Neamț - 4.XII.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • - Lazar Ionel, Pufesti la Hobby
    Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
    FH: Butterfly Dignics 05
    BH: Tibhar Grass D.TecS

    Comentariu


    • Stingă Ovidiu, Tecuci, Avansați Mulțumesc

      Comentariu


      • La hobby Munteanu Sebastian din Bacău

        Comentariu


        • Postat în original de puiu Vezi post
          La hobby Munteanu Sebastian din Bacău
          Este nou in AmaTuR? Nu l-am gasit in baza de date.
          "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
          https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

          Comentariu


          • Mosneagu Marius elite

            Comentariu


            • Se retrage din concurs (lista avansati) Munteanu Corneliu din Vaslui.
              Succes participantilor!

              Comentariu


              • Se retrage Rauh Andrei avansați R.Moldova, nu deține certificat vaccinare.

                Trimis de pe al meu Redmi Note 9 Pro folosind Tapatalk

                Comentariu


                • Sandu Petru Adrian - hobby Buhuși, Bc.
                  ​​​​​​

                  Thibar Samsonov Force Pro BE
                  FH Xiom omega 4 pro BH Xiom omega 4 pro

                  Comentariu


                  • Se retrage de la categoria hobby Gavriliuc Daniel. Multumesc.

                    Comentariu


                    • Se retrage Scutaru Marius categoria Hobby. Multumesc

                      Comentariu


                      • Se retrage Fecioru Alexandru de la hobby
                        Lemn Innerforce Zlf
                        Fh Dignis 09C
                        Bh Dignis 05

                        Comentariu


                        • Se înscrie Boca Timotei din Salcea. Multumesc
                          Lemn Innerforce Zlf
                          Fh Dignis 09C
                          Bh Dignis 05

                          Comentariu


                          • Suciu Andrei din Borsec se transfera de la hobby la avansati.

                            Comentariu


                            • Buna ziua,

                              Se inscrie daca prinde un loc Radu Andrei Busnatu , București , Avansati - certificat verde.

                              O zi excelenta!

                              Comentariu


                              • Participantii cu varsta intre 12 si 18 ani sunt considerati adulti, deci trebuie sa
                                prezinte certificatul verde (sau sa fi trecut prin boala).

                                Daca nu aveti certificat verde (sau nu ati trecut prin boala), va rugam sa va retrageti
                                din concurs.

                                Va multumim pentru intelegere.

                                Comentariu


                                • Postat în original de radub83 Vezi post
                                  Buna ziua,

                                  Se inscrie daca prinde un loc Radu Andrei Busnatu , București , Avansati - certificat verde.

                                  O zi excelenta!
                                  Multumim pentru participare. Este recomandat sa te inscrii folosind numele si apoi prenumele, nu invers (deoarece in baza de date apare mai intai numele jucatorului).
                                  Este clar ca numele tau de familie este Busnatu, dar sunt situatii cand nu este deloc usor sa realizezi care este numele si care este prenumele celui care s-a inscris
                                  (de exemplu, Mihai Andrei vs. Andrei Mihai).
                                  "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                                  https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                                  Comentariu


                                  • Agrigoroaei Ioan Iași Hobby
                                    Bustiuc Razvan Iași Hobby

                                    Comentariu


                                    • Din pacate trebuie sa ma retrag.. Sumanaru Catalin, Iași

                                      Trimis de pe al meu JNY-LX1 folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de GabrielD Vezi post

                                        Este nou in AmaTuR? Nu l-am gasit in baza de date.
                                        Da este nou nu a mai participat . Scuze ?nt?rzierea cu care am răspuns.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Catalin Sumanaru Vezi post
                                          Din pacate trebuie sa ma retrag.. Sumanaru Catalin, Iași

                                          Trimis de pe al meu JNY-LX1 folosind Tapatalk
                                          Of ,mi foame )))
                                          lemn Primorac carbon
                                          fete Andro Rasanter R42 ultramax

                                          Comentariu


                                          • FOARTE IMPORTANT! JUCĂTORII CARE ȘI-AU ANUNȚAT INTENȚIA DE A PARTICIPA LA CONCURS ȘI NU ?NDEPLINESC CONDIȚIILE LEGII, ADICĂ: CERTIFICAT VERDE QR CU
                                            DOZĂ COMPLETĂ DE VACCINARE
                                            SAU SĂ FI TRECUT PRIN BOALĂ ȘI SE AFLĂ ?N PERIOADA CUPRINSĂ ?NTRE a-15-a ZI ȘI a- 180-a ZI ULTERIOARĂ CONFIRMĂRII INFECTĂRII CU VIRUSUL SARSCOV-2, SUNT RUGAȚI RESPECTUOS ȘI INSISTENT SĂ SE RETRAGĂ DIN CONCURS PANĂ CEL T?RZIU MIERCURI, ORELE 12:00, pentru a avea timp conform regulamentului (miercuri, orele
                                            21:00) să reformulez numărul de locuri pentru fiecare categorie în parte și, dacă este necesar, ora de începere.


                                            Vă mulțumesc pentru înțelegere.
                                            Ultima editare de popescu doru viorel; 28.nov.2021, 23:13.

                                            Comentariu


                                            • Va rog sa-mi trimiteti folosind aplicatia WhatsApp, pe numarul de telefon 0757251938, o poza, un printscreen sau un pdf cu certificatul verde.

                                              Voi actualiza cel putin o data la doua zile, in postul cu inscrieri, lista cu cei care au trimis certificatul verde. Acestia vor primi mentiunea Cert.QR.
                                              A se vedea modelul de mai jos.


                                              Inscrieri categoria (data) - 22:27:03 - v5.3 / cls_2021-nov

                                              1. Jucator tenis de masă, Romania, 4503 - 9,(9) - Cert.QR

                                              Jucatorii care din motive obiective (nu stiu sa foloseasca aplicatia whatsapp, nu urmaresc pagina turneului) nu reusesc sa-mi trimita certificatul
                                              verde pana vineri vor trebui sa-l prezinte la inscriere.

                                              Multumesc celor ce mi-ati trimis pana acum mesaje pe whatsapp.
                                              "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                                              https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                                              Comentariu


                                              • Ursulean Florin elite cert QR
                                                Ursulean Vasile open cert QR
                                                Popescu Mihai Sorin din Straja si-a exprimat dorinta de participare dar nu l-am gasit in clasament!.. poate participa la avansati? are QR
                                                Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                                FH: Tenergy 05 FX
                                                BH: Tenergy 05 FX

                                                Comentariu


                                                • Buna dimineata ! Se retrag : Nazaret Lucian - hobby , Nazaret Alexandru - avansati si Capusa Bogdan - elite ! Mult succes tuturor !

                                                  Comentariu


                                                  • Iordachi Adrian, Adjud-avansati -certificat qr

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X