Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul Angelica Rozeanu", Piatra Neamț - 4.XII.2021

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Boca Timotei din Salcea de la hobby.Multumesc
    Lemn Innerforce Zlf
    Fh Dignis 09C
    Bh Dignis 05

    Comentariu


    • Din Botoșani, avansați Salavastru Petru, certificat qr.

      Trimis de pe al meu Redmi Note 9 Pro folosind Tapatalk

      Comentariu


      • SALUTARI-vin si eu ,daca este loc ,
        Ciobotaru Gigi .IASI ,la Elite!

        Comentariu


        • Postat în original de ursuleanvasile Vezi post
          Popescu Mihai Sorin din Straja si-a exprimat dorinta de participare dar nu l-am gasit in clasament!.. poate participa la avansati? are QR
          Jucătorii care nu apar în clasamentul actual au obligația de a consulta istoricul personal și de a se înscrie conform ultimei medii (categorii)
          deținute (dacă în istoric nu există medii sau categorii, se pot înscrie unde doresc).


          Jucatorul Mihai Sorin din Straja poate participa la categoria avansati (nu are categorie, iar MP last este 17<20).
          http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...cu-Mihai-Sorin
          Ultima editare de GabrielD; 29.nov.2021, 23:05.
          "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
          https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

          Comentariu


          • Se retrage David Maia,hobby

            Comentariu


            • O întrebare vă rog dacă se poate;la open mai suplimentari cu o grupă?(atunci revin la categoria mea..au zis colegii mei că mă așteaptă cu transportul acasă)..cu respect din Zalău husa gelu

              Comentariu


              • Voi definitiva miercuri orele 21: 00 tot ce ține de nr. de jucători pe categorie și toate celelalte.

                Comentariu


                • Se retrag din concurs : Stavarache Florentin și Jurgiu Marian .

                  Comentariu


                  • Bine..rămân la elit ...sper să prind un loc(acum am fost anunțat că trebuie să ajungem mai repede acasă la Zalău)..oricum vă mulțumesc de bunăvoință..toate bune

                    Comentariu


                    • Se retrage Tauciuc Edi de la hobby.Multumesc
                      Lemn Innerforce Zlf
                      Fh Dignis 09C
                      Bh Dignis 05

                      Comentariu


                      • Se retrage Suciu Andrei de la avansați din Borsec și Floarea Codruț de la hobby din Borsec...mulțumesc

                        Comentariu


                        • Se retrage Balmos Alexandru de la hobby din Borsec. Mulțumesc

                          Comentariu


                          • Sunt nevoit sa ma retrag din acest concurs ... sper sa revin cu drag la alte editii Morosan Marian - open Suceava

                            Comentariu


                            • Paval Tudor, Lupascu Constantin-incepatori -iasi, Carpovici Sergiu-avansati-iasi. Multumim

                              Comentariu


                              • Se înscrie George Arhip, Botoșani, hobby

                                Trimis de pe al meu SM-A202F folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • Jucatorii Burghelea Florin si Ene Florin au trecut de la avansati la open, iar jucatorul Boariu Timofte Danut a trecut de la open la avansati.
                                  Ultima editare de GabrielD; 30.nov.2021, 00:24.
                                  "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                                  https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                                  Comentariu


                                  • Se retrage Ciubotaru Dan de la avansați

                                    Comentariu


                                    • se retrage Vlaisan Georgica

                                      Comentariu


                                      • Pralea Marius Dan , Botoșani , Open

                                        Comentariu


                                        • Se retrage Bustiuc Razvan Iași Hobby

                                          Comentariu


                                          • Se retrage Sandu Adrian - Hobby! Bafta tuturor!
                                            Thibar Samsonov Force Pro BE
                                            FH Xiom omega 4 pro BH Xiom omega 4 pro

                                            Comentariu


                                            • Orban Marius-Lugoj-Avansati
                                              Orban Alexandru-Lugoj-Open (eventual elite daca prind loc)
                                              ambii certificat verde

                                              Comentariu


                                              • Se inscrie Gradinaru Gabriel - Iași - hobby.

                                                http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...dinaru-Gabriel
                                                Ultima editare de GabrielD; 30.nov.2021, 15:37.
                                                "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                                                https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                                                Comentariu


                                                • Se retrage Aparaschivei Marcel din Botoșani - Avansati!

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrage Tănase Gabi,succes tuturor.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X