Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand: Adeziv/Fete/Lemne

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Antireclama ascunsa!
    Blog de tenis de masă

    Comentariu


    • Salut,

      Va lamuresc eu cum sta treaba:
      Anonymous127, probabil(adica sunt sigur) ca s-a referit la videoul cel din review-ul lui Cristi(grasomega)...el dezlipind adezivul de pe tenergy mai iute ca si cel din filmulet ...si despre Cristi...ce pot sa spun...face niste REVIEW-uri de nu exista asa ceva nicaieri...toti simt, exact cum simte/zice si el produsul dintr-un review...si ii multumesc cu ocazia asta pentru timpul care si-l aloca si pentru noi cu review-urile, ca sa nu cumparam/sau sa cumparam un produs de calitate...Cu toata Stima!
      - - - Actualizat - - -
      Reduceri mari la PRODUSE !!!

      Valabil ... - Click AICI
      - - - Actualizat - - -
      Tenergy 05 - 2.1mm - Rosie - Dimensiuni: L=155mm, l=152mm - jucata 2-3 antrenamente,piscata minuscul pe margine(fara uzura pe cauciuc), buretele curatat de adeziv - 130 lei


      Vanduta!!!
      Lemn: Butterfly Petr Korbel
      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

      Comentariu


      • Valabil ... - Click AICI
        - - - Actualizat - - -
        Butterfly Maze Advance - FL - 50 lei/buc.

        2.DHS H2 negru - 25 leiDonic Desto F3 rosu - 30 leiButterfly Tackiness-C negru - 70 leiTSP Curl P-1 rosu (doar incercat) - 80 leiXiom Vega Pro -MAX- 156/151 - ca noua ciupita de masa60 lei



        Stiga Ebenholz NCT VII (7) - MANER(conic) - jucat de 2-3 ori(atins minuscul pe margine) 270 lei


        VANDUTE!!!
        - - - Actualizat - - -
        Adaugate multe materiale noi

        Click AICI
        Lemn: Butterfly Petr Korbel
        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

        Comentariu


        • Salut ma intereseaza Andro Rasant -MAX-negru
          154/148 - 40 lei si Andro Hexer hd rosu (impecabil) - 60 lei-eventual sa imi trimiti niste poze si dimensiuni cu Hexer. Ms

          Comentariu


          • Deocamdata hexerul hd e rezervat pt ca m-a contactat un domn sambata... azi voi pune mai tarziu poze si dimensiuni la toate fetele
            Lemn: Butterfly Petr Korbel
            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

            Comentariu


            • Yasaka Racza 7 negru (topsheet impecabil, burete ciupit) - 50 lei...As dori sa vad niste poze cu aceasta fata...

              Comentariu


              • Adaugate multe lemne NOI la preturi imbatabile !!!

                Valabil ... - Click AICI
                Lemn: Butterfly Petr Korbel
                BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                Comentariu


                • Salut Radu, ai mp!

                  Comentariu


                  • va sal!! vreau si eu un flacon de 125 ml de lipici pe baza de apa !! multumesc !
                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                    Comentariu


                    • GEWO Hybrid Carbon M/Speed Off- - FL - 100 lei


                      Vandut !!!

                      - - - Actualizat - - -

                      Am mai facut o transa de reduceri la produse PRODUSE !!!

                      Click AICI
                      - - - Actualizat - - -
                      DHS H2 negru 157/154 - 25 lei

                      VANDUT!
                      - - - Actualizat - - -
                      Butterfly Sriver D13-L rosu (folosit doar o data) 158/150 - 60 lei
                      Andro Hexer hd rosu (impecabil) 153/148 - 60 lei
                      Andro Rasant -MAX-


                      154/148 - 40 lei


                      VANDUT!!!
                      - - - Actualizat - - -
                      Andro Hexer rosu (impecabil) 158/150 - 70 lei
                      Andro Hexer negru 157/150 - 50 lei
                      Andro Hexer negru 157/150 1.7 - 50 lei

                      - - - Actualizat - - -
                      Lemn Levi Off - Lemn facut de d-nul Levi, special cu priza toK(strat de ayous la suprafata si carbon)...a fost modificat de d-l Dan Universal In priza FL(din acelasi material ayous)...acum lemnul are 2 mari forte romanesti implementate in acest lemn...deci lemn Levi+ maner Dan Universal...dealtfel un lemn superb in toate sensurile(aspect,feeling,viteza si control) - Reducere: 70 lei


                      VANDUT!!!
                      Ultima editare de Radu668; 14.mai.2013, 14:11.
                      Lemn: Butterfly Petr Korbel
                      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                      Comentariu


                      • Spinlord DornenGlanz rosu 155/154 - 20 lei o cumpar eu pt probe
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • As vrea sa stiu daca fetele 729 tackspeed sunt lipicioase?

                          Comentariu


                          • http://www.tabletennisdb.com/rubber/...tackspeed.html

                            Comentariu


                            • AndyM dupa cum vezi sunt fete diferite ce vand eu cu ce ai aratat omului, fata care o comercializez eu este doar in germania si este greu de comandat si gasit, este lipicioasa dar nu extrem de lipicioasa, ridica mingea de pe masa dar nu pt mult timp, are spin bun si sare ca oricare fata friendship cu burete portocaliu (cele mai bune friendship-uri au buretele portocaliu, albastru si verde(faster), de evitat cele cu burete alb)... diferenta e ca la topspin se comporta tare ciudat, culca mingea pe masa ft tare, cel putin din punctul meu de vedere ca de asta o si folosesc si la chop e senzatie, poti taia ft adanc cu ea... tack speed 2000 ar fi versiunea noua dar nu e mai buna, astea ce le vand eu sunt cele mai bune friendship-uri pe care le-am folosit eu si crede-ma ca am testat aproape toata gama ) (cele mai bune din punctul meu de vedere si pt mana mea, pt altii nu stiu)
                              Lemn: Butterfly Petr Korbel
                              BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                              Comentariu


                              • Mea Culpa, Radu!

                                Comentariu


                                • eh se intampla... si eu am tot cauta-o si nu am reusit sa gasesc un review sau ceva despre fata asta... joaca un prieten cu ea pe rever si m-a impresionat tot timpul, a impresionat si antrenorul suediei ca poate da asa de tare cu o fata considerata de incepatori ca si toate friendship-urile
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Spinlord DornenGlanz rosu 155/154 - 20 lei


                                  Butterfly Tenergy 64 negru 156/148 - 80 lei



                                  VANDUT!!!
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Lemne refacute din priza TOK in Priza FL respectiv ST de Dan Universal :


                                  Timo Boll ALC - Lemnul este intr-o stare foarte buna, doar ca este modificat din priza tok(asiatica) in priza FL, iar circumferinta lamei este slefuita cu 1mm mai mica - Reducere: 160 lei



                                  Ding Yi Off - modificat din priza tok in ST, de d-nul Dan Universal)...au fost doua lemne facute special de maestru si marele jucator-antrenor austriac de origine chineza Ding Yi, care au costat foarte mult(in jurul la 500 de euro ambele)are in compozitie ceva folie de aluminiu, sau ceva asemanator(mai multe detalii puteti primii de la domnul Dan Universal), care a desfacut primul lemn, fiind rupt de la maner, iar al doilea(acesta) este intr-o stare perfecta - Reducere: 190 lei


                                  Scoase de la vanzare!
                                  Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                  BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                  Comentariu


                                  • Salut ma intereseaza Friendship-uri 729 -MAX-20 lei (ambele) mai am o pereche rosu/negru

                                    SUPER FX si prima pozitie de la Andro Hexer rosu 158/150 - 30 lei

                                    Comentariu


                                    • Friendship 729 Tack-Speed - 2.0mm - Rosu+Negru -Printre cele mai bune fete de la Friendship (se gasesc foarte greu) - Reducere: 45 lei/buc.


                                      Vandute!!!
                                      - - - Actualizat - - -
                                      Reduceri mari la PRODUSE !!!

                                      Valabil ... - Click AICI
                                      Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Radu668 Vezi post
                                        Andro Hexer rosu 158/150 - 30 lei
                                        Postat în original de Radu668 Vezi post
                                        Andro Hexer negru 158/150 - 30 lei
                                        vrea sa le cumpar nr. de telafon 0756258169
                                        Blade . PHOTINO
                                        Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                        Comentariu


                                        • Andro Hexer rosu 158/150 - 30 lei



                                          Andro Hexer rosu 158/150 - 30 lei
                                          Andro Hexer negru 158/150 - 30 lei


                                          Friendship-uri 729 -MAX-20 lei (ambele) mai am o pereche rosu/negru

                                          SUPER FX


                                          Butterfly Timo Boll ALL+ - FL - 110 lei



                                          VANDUTE!!!
                                          - - - Actualizat - - -
                                          Valabil ... - Click AICI
                                          Ultima editare de Radu668; 20.mai.2013, 09:59.
                                          Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                          BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                          Comentariu


                                          • - cate grame are DHS Hurricane King ?
                                            - scrisul a disparut de la speed glue?

                                            Comentariu


                                            • Salut,

                                              Are 88 grame si scrisul acela de care spui nu este pe lemn din cate stiu eu...acelea sunt niste folii protectoare...cel putin eu asa stiu(lemnul este cumparat de la Cristi Cionoiu(grasomega)
                                              Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                              BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Radu668 Vezi post
                                                Friendship-uri 729 -MAX-20 lei (ambele) mai am o pereche rosu/negru

                                                SUPER FX
                                                Nu am inteles eu bine ambele fețe (ADICA LA UN LOC )20 DE LEI sau cate o fața 20 de lei.
                                                daca e prima varianta le cumpar eu imi trebuie la copii la sala .Fetzele arata super
                                                Blade . PHOTINO
                                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                Comentariu


                                                • Era ultima pereche si le-am vandut... prima varianta 20 lei ambele asa era
                                                  - - - Actualizat - - -
                                                  Butterfly Tenergy 05 negru 156/149 - 80 lei



                                                  VANDUT!!!
                                                  - - - Actualizat - - -
                                                  Reduceri mari la PRODUSE !!!

                                                  Valabil ... - Click AICI
                                                  - - - Actualizat - - -
                                                  Butterfly Tenergy 05 rosu 152/149 - 110 lei REZERVAT PANA LUNI

                                                  Yasaka Racza 7 negru (topsheet impecabil, burete ciupit) 156/149 - 50 lei

                                                  - - - Actualizat - - -
                                                  VANDUTE !!!
                                                  Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                                  BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                                  Comentariu


                                                  • Valabil ... - Click AICI
                                                    Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                                    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X