Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand: Adeziv/Fete/Lemne

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Claudiu84 Vezi post
    Am primit ieri lemnul. Este impecabil si...original...din toate punctele de vedere. Am avut ocazia sa il confrunt cu alt exemplar de violin (Silviu Stanciu). Identic ca simt, saritura, compozitie. Diferit ca nuanta a manerului si scrisului de pe lama, dar nu cred ca asta este un amanunt de luat in seama. Simtul este identic. Pana si sunetul topspinului de FH (05FX pe ambele lemne) este identic. Concluzia: Lemnul nu este o facatura. Are acelasi simt cu unul jucat 5 ani de zile (cu emblema neagra, cumparat din Germania).
    In cazul acesta imi cer scuze pentru postul meu! Probabil ca mi s-a parut mie... m-am uitat mult pe siteurile chinezesti si m-am crucit cate clone am vazut
    We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
    Aristotle



    Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

    Comentariu


    • Postat în original de Cosnic Vezi post
      In cazul acesta imi cer scuze pentru postul meu! Probabil ca mi s-a parut mie... m-am uitat mult pe siteurile chinezesti si m-am crucit cate clone am vazut
      Nicio problema...este bine ca s-a lamurit...nu poti compara o poza facuta cu telefonul mobil cu una facuta cu nustiu ce camera de zeci de mega pixeli...Sarbatori fericite si la multi ani!
      Lemn: Butterfly Petr Korbel
      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

      Comentariu


      • Buna ziua,lipiciul l-ati trimis ca nu ajuns inca?

        Comentariu


        • Postat în original de Gulas Adrian Vezi post
          Buna ziua,lipiciul l-ati trimis ca nu ajuns inca?
          Buna d-l Adrian...acum am cautat printre facturi si nu va gasesc...cred ca v-am omis si imi pare rau de tot...imi cer mii de scuze si daca nu va este tarziu va pot trimite...va rog sa-mi lasa-ti un PM cu ce cantitate ati dorit si se rezolva...inca odata mii de scuze!Sarbatori Fericite!
          - - - Actualizat - - -
          HRT Huaruite Rosewood NCT V 5 - FL - (clona perfecta a lemnului Stiga Rosewood NCT V - s-a folosit acelasi material) - 140 lei


          Vandut!!!
          Lemn: Butterfly Petr Korbel
          BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

          Comentariu


          • Va doresc tot binele din lume in acest an si un calduros : LA MULTI ANI !
            Lemn: Butterfly Petr Korbel
            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

            Comentariu


            • Valabil produse in continuare la REDUCERE !!!
              Mai multe amanunte in primul post - Click AICI
              - - - Actualizat - - -
              Butterfly Sardius - FL - Lemnul este intr-o stare excelenta...este atins un pic sus la varf si reparat - 340 lei

              Dat la schimb...
              Lemn: Butterfly Petr Korbel
              BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

              Comentariu


              • Stiga Titanium 5.4 WRB - MODIFICAT din Penhold(Priza TOK) in priza normala (Flared) si puse prasere de la un lemn joola - jucat 2 antrenamente - 84 grame - Reducere - 90 lei


                SANWEI Hc5 - FL - Lemn din Hinoki si carbon, cu un simt incredibil si control...lemnul este un off-...este jucat 2-3 antrenamente - Reducere: 100 lei


                Cornilleau Start UP - Rosu+Negru - 1.8mm - Reducere: 50 lei/buc


                Vandute!!!
                - - - Actualizat - - -
                Valabil produse in continuare la REDUCERE !!!

                Mai multe amanunte in primul post - Click AICI
                Lemn: Butterfly Petr Korbel
                BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                Comentariu


                • As dori de la tine daca mai ai DONIC BLUFEIRE M1 rosu si TENERGY 05 NEGRU . Telefon 0756258169 MARCU
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • Postat în original de marcu vasile Vezi post
                    As dori de la tine daca mai ai DONIC BLUFEIRE M1 rosu si TENERGY 05 NEGRU . Telefon 0756258169 MARCU
                    Va sun...mai tarziu un pic...
                    - - - Actualizat - - -
                    Valabil produse in continuare la REDUCERE !!!

                    Mai multe amanunte in primul post - Click AICI
                    - - - Actualizat - - -
                    Donic BlueFire M1 - Rosie - MAX - Dimensiuni: L=162mm,l=152mm - Jucata aprox. 1 luna(grad de uzura 15-20%) - Reducere: 65 lei


                    Vanduta!!!
                    Lemn: Butterfly Petr Korbel
                    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                    Comentariu


                    • Valabil produse in continuare la REDUCERE !!!

                      Mai multe amanunte in primul post - Click AICI
                      Lemn: Butterfly Petr Korbel
                      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                      Comentariu


                      • imi puteti da un nr de telefon
                        vreau sa cumpar blufire rosu daca se poate cat mai repede
                        ?
                        ]

                        Comentariu


                        • Postat în original de vizitiu iulian Vezi post
                          imi puteti da un nr de telefon
                          vreau sa cumpar blufire rosu daca se poate cat mai repede
                          Buna ziua...Imi pare rau dar s-a vandut in urma cu 2 zile, daca va uitati 2 posturi mai sus...Valabil doar ce este in primul post de pe pagina 1...
                          Lemn: Butterfly Petr Korbel
                          BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                          Comentariu


                          • Salut! Vreau sa cumpar solutie de lipit Eco Lex 250 ml.
                            Multumesc!
                            Dr.Levi Balsa Carbo Combi.FH:Xiom Vega Pro 2.0 BH:TSP Curl P1-r 0.5.
                            Red+Black Kazak C. FH:SpinLord Marder IV Max BH:SpinLord Agenda 1.0

                            Comentariu


                            • Postat în original de Vladislav Vezi post
                              Salut! Vreau sa cumpar solutie de lipit Eco Lex 250 ml.
                              Multumesc!
                              Buna Ziua,

                              Lasati-mi va rog adresa completa pe PM pentru a va expedia adezivul...Va multumesc!
                              Lemn: Butterfly Petr Korbel
                              BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                              Comentariu


                              • RADULE am primit blufire M1iti multumesc este asa cum am avut nevoie.Multumesc si prietenului tau ,om serios .Sanatate sa speram ca o sa mai colaboram
                                Blade . PHOTINO
                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                Comentariu


                                • Postat în original de marcu vasile Vezi post
                                  RADULE am primit blufire M1iti multumesc este asa cum am avut nevoie.Multumesc si prietenului tau ,om serios .Sanatate sa speram ca o sa mai colaboram
                                  Cu mare placere d-le Marcu...sa o folositi sanatos...Stima!
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Joola Phenix 48 - Noua fata de la joola - MAX - Rosie - Reducere - 120 lei


                                  Vanduta!
                                  - - - Actualizat - - -
                                  DHS Wind Series CW-E - FL - probat 2 antrenamente - Reducere: 145 lei - Un lemn cu un "feeling" uimitor de bun si viteza pe masura(foarte rapid)...



                                  Vandut!
                                  Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                  BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                  Comentariu


                                  • DHS Hurricane H-WL - FL !!!
                                    L'as vrea eu, pastreaza'mi'l te rog; te sun maine sa vorbim.
                                    P.S: DACA ARE 6 ANI, TREBUIE NEAPARAT SA'L VAD !!!
                                    "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

                                    Comentariu


                                    • salut.ma intereseaza ceva fete din cele folosite.0720851358

                                      Comentariu


                                      • Salut ma intereseaza urmatoarele : fata Acuda S1 Turbo negru - 152/147, Tenergy 05 negru - 151/146 ,tenergy 64 rosu 2 - 150/143, DHS H3 rosu 10 - 157/153 ,DHS H3 negru 11 - 157/153, imi faci o oferta , nr. de tel. 0745063462- Mihai Pop si eventual ceva poze la primele 2 fete pe e-mail : sallim_ro(at)yahoo.com sau cum doresti. Multumesc.

                                        Comentariu


                                        • Salut, azi am vandut toate fetele second... imi pare rau
                                          - - - Actualizat - - -
                                          DHS Hurricane H-WL - FL - Lemnul este intr-o stare exceptionala(ca si nou),neatins, nelovit fara vreo urma...nu s-a jucat cu el doar cateva antrenamente si are cel putin 5-6 ani - 160 lei/buc


                                          Vandut!!!
                                          Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                          BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                          Comentariu


                                          • DHS Hurricane King III - FL - Arylate Carbon - jucat 2 luni - Reducere: 500 lei - (pret fix)


                                            Tibhar Grip's EUROPE - Rosie - 2.0mm - L=151 mm, l=149 mm ,a fost taiata pe un Kiso-Hinoki 7-(jucata intre 3-5 antrenamente) Reducere: 60 lei


                                            Vandute !

                                            Valabil produse in continuare la REDUCERE !!!

                                            Mai multe amanunte in primul post - Click AICI
                                            Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                            Comentariu


                                            • Domnule Radu lipiciul a ajuns si sunt foarte multumit de el,MULTUMESC!!!

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Gulas Adrian Vezi post
                                                Domnule Radu lipiciul a ajuns si sunt foarte multumit de el,MULTUMESC!!!
                                                Multumesc si eu d-le Adrian...sa-l folositi sanatos! Stima!
                                                Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                                BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                                Comentariu


                                                • buna
                                                  a-s dori si eu un lipici eco-lex varianta de 250 - pachet mare
                                                  cezar
                                                  0743 122796

                                                  Comentariu


                                                  • Vreau si eu solutie de lipit eco-LEX pachet mijlociu. Mihai Pop loc. Cluj-Napoca, str. Dimbovitei, nr. 89, ap. 57-tel 0745063462

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X