Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Salina - Turda, editia a-II-a, 16.02.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Postat în original de spaller Vezi post
    d-nule Radu Serban eu nu am facut misto ,pe varul meu din Cluj l-am inscris ca si pe mine pt anul 2014 ca sa fim primii sa nu mai ratam concursul ca si anul acesta,ca poate cine stie o sa fim prea obositi dupa revelion 2014 si nu o sa ne mai uitam pe internet o perioada mai lunga de timp! Intradevar. nu am vorbit cu varul meu Sorin dar am considerat ca am timp pina la sfarsitul anului 2013 .si sunt ferm convins ca nu ma refuza sa ne intilnim acolo la salina cu familiile sa jucam tenis de masă.
    - - - Actualizat - - -
    Mai corect era ca cei 35 de participanti sa fie clasificati dupa clasamentul amatur 2013 ,si atunci nu mai erau probleme .pt ca nu degeaba umblam la turnee si batem tara in lung si in lat?
    De ce credeti ca ar trebui sa aiba intaietate unii fata de altii? De ce cei care joaca la un nivel mai mic sa fie la coada? Toti au aceleasi drepturi cand merg la cinema daca isi cumpara din timp bilet.
    Normal ca imi place sa joc cu cineva de valoarea mea sau mai mare, tocmai de aceea sa facut clasamentul Amatur, care intr-o oarecare masura, sa arate valoarea noastra.
    Spaller Sorin din Cluj l-am taiat de pe lista de asteptare. Nici nu stia de concurs si mi-a zis ca nu participa.

    Comentariu


    • #77
      )))))
      Ultima editare de ImP4Kter; 22.ian.2013, 19:48.

      Comentariu


      • #78
        Mihnea Nasca nu mai poate participa!

        Comentariu


        • #79
          Repet inca o data; despre varul meu Sorin, era vorba sa participe la competitie in anul 2014 pt ca si-a luat primul bilet la cinematograf ,dar dumneata vad ca intelegi numai ce vrei??????
          Nu cred ca trebuie sa compari tenisul de masa cu un film de la cinema ,mai ales ca la acest concurs nu se plateste nici un billet pt participare !!!Bafta in continuare si scuze pt deranj!!!!

          Comentariu


          • #80
            Kezdi Janos-CORUND,loc.437

            Comentariu


            • #81
              Postat în original de alex20 Vezi post
              Mihnea Nasca nu mai poate participa!
              Mihnea Nasca NU se retrage din concurs ! Acest alex20 face glume proaste ! Domnule Serban puneti-l , va rog , inapoi pe lista pe Mihnea Nasca.

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de Radu Serban Vezi post
                De ce credeti ca ar trebui sa aiba intaietate unii fata de altii? De ce cei care joaca la un nivel mai mic sa fie la coada? Toti au aceleasi drepturi cand merg la cinema daca isi cumpara din timp bilet.
                Normal ca imi place sa joc cu cineva de valoarea mea sau mai mare, tocmai de aceea sa facut clasamentul Amatur, care intr-o oarecare masura, sa arate valoarea noastra.
                Spaller Sorin din Cluj l-am taiat de pe lista de asteptare. Nici nu stia de concurs si mi-a zis ca nu participa.
                Tocmai de asta nu inteleg, de ce nu are voie cel care este in primii 60, dupa clasament.

                Comentariu


                • #83
                  Postat în original de denesferi Vezi post
                  Tocmai de asta nu inteleg, de ce nu are voie cel care este in primii 60, dupa clasament.
                  Pentru ca organizatorul a specificat, in prima pagina, criteriile clare cine are voie sa participe.

                  Comentariu


                  • #84
                    Eu ma retrag din concurs.

                    Comentariu


                    • #85
                      Matei Dumitru-Deva
                      Spaller Tiberiu-Nasaud
                      Spaller Bogdan-Nasaud

                      Comentariu


                      • #86
                        beica florin gherla daca mai este loc !! multumesc !
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • #87
                          Anunt important!
                          Am primit aprobarea conducerii Salinei Turda pentru suplimentarea timpului de joc cu inca 2 ore. Deci participarea maxima admisa va fi de 60 de participanti!
                          Se va juca 2 grupe la o masa. Grupele inferioare si superioare se va juca 2/3, eliminatoriile 3/5.
                          Grupe inferioare: 10 grupe a cate 6 jucatori si se vor califica primii 4.
                          Grupe superioare: 10 grupe a cate 4 jucatori si se vor califica primii 2.
                          Eliminatoriu-repartizarea in functie de clasarea in Gr.superioare si Clasamentul Amatur.
                          Mult succes tuturor.

                          Comentariu


                          • #88
                            se retrag din Blaj:
                            Szekely Gheorghe
                            Ciobanu Daniel
                            Suciu Iacob

                            Comentariu


                            • #89
                              Ott Nistor Ioan nasaud !

                              Comentariu


                              • #90
                                Se inscrie cu placere din Oradea Marius Sferlea-loc 213-MP 19
                                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                Comentariu


                                • #91
                                  olah oliver sf.gheorghe

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Podar Horatiu ....Turda
                                    Blade: Bty Primorac Carbon off+
                                    Bh:Tenergy 80 fx
                                    Fh:Tenergy 80 fx

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Postat în original de iacob Vezi post
                                      se retrag din Blaj:
                                      Szekely Gheorghe
                                      Ciobanu Daniel
                                      Suciu Iacob
                                      Nu pot sa inteleg anumite lucruri, anumite reactii! Pot sa inteleg ca poate avea loc o " forta majora' dar pt 3 oameni deodata?
                                      Ceea ce stiu sigur este ca: Cuvantul dat si punctualitatea unui om face parte din caracterul lui!
                                      Dar este democratie si fiecare se ascunde dupa ea!
                                      Ultima editare de Radu Serban; 28.ian.2013, 23:33.

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        se inscrie RUSU OVIDIU la AMATORI

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Se retrage Farcas Vlad , cu parere de rau
                                          GEWO TABLE TENNIS

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Postat în original de Radu Serban Vezi post
                                            Nu pot sa inteleg anumite lucruri, anumite reactii! Pot sa inteleg ca poate avea loc o " forta majora' dar pt 3 oameni deodata?
                                            Ceea ce stiu sigur este ca: Cuvantul dat si punctualitatea unui om face parte din caracterul lui!
                                            Dar este democratie si fiecare se ascunde dupa el!
                                            NU este nici o forta majora, dar dupa turneul de la Cluj din data de 26 ianuarie 2013, am realizat ca eu nu am valoare de Amatur si de acea m-am retras, iar colegii mei depindeau de mine cu transportul.
                                            Cam asta ar fi motivul, am participat la 4 turnee si nu am reusit sa castig nici un meci.
                                            Deci m-am saturat sa fiu carne de tun. Mai incerc peste cateva luni daca reusesc sa progresez.
                                            Acesta a fost motivul retragerii.

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              plesoiu gelu | turda | amatori

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Postat în original de iacob Vezi post
                                                NU este nici o forta majora, dar dupa turneul de la Cluj din data de 26 ianuarie 2013, am realizat ca eu nu am valoare de Amatur si de acea m-am retras, iar colegii mei depindeau de mine cu transportul.
                                                Cam asta ar fi motivul, am participat la 4 turnee si nu am reusit sa castig nici un meci.
                                                Deci m-am saturat sa fiu carne de tun. Mai incerc peste cateva luni daca reusesc sa progresez.
                                                Acesta a fost motivul retragerii.
                                                Va multumesc pt sinceritatea Dvs. Dar ar fi fost benefic pt familie sa fiti 3-4 ore in aerul salin!

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Ticala Sorin - Aiud - amatori daca mai este loc
                                                  - - - Actualizat - - -
                                                  Breaz Laurentiu -Aiud - amatori

                                                  Comentariu


                                                  • B?n P?ter/Cluj/amatori

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X