Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Salina - Turda, editia a-II-a, 16.02.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de sofidoor Vezi post
    Se inscrie cu placere din Oradea Marius Sferlea-loc 213-MP 19
    Ma bucura faptul ca doriti sa participati la acest concurs. Sper ca MP al dvs.(19) sa scada pana la data concursului, altcumva veti putea juca doar in afara concursului si daca nu sau ocupat cele 60 de locuri.

    Comentariu


    • Din Brașov la sectiunea amatori ;
      Marin Floricel
      Popa Mircea
      Padurariu Costel
      Antal Denes

      Comentariu


      • Munteanu Daniel - Aiud -amatori nou

        Comentariu


        • Silveira Alexandra sa retras pentru ca tocmai in data de 16.02.2013 are de organizat la Palatul Copiilor din Cluj un concurs TDM pentru copii.

          Comentariu


          • Postat în original de Radu Serban Vezi post
            Ma bucura faptul ca doriti sa participati la acest concurs. Sper ca MP al dvs.(19) sa scada pana la data concursului, altcumva veti putea juca doar in afara concursului si daca nu sau ocupat cele 60 de locuri.
            Pai s?nt 35 de locuri sau 60 de locuri?

            Comentariu


            • Postat în original de Sasaran Mircea Vezi post
              Pai s?nt 35 de locuri sau 60 de locuri?
              Va rog sa cititi anuntul #87 de la pag.6, din acest topic.

              Comentariu


              • ?mi cer scuze. Mi-a scapat. Trebuia sa schimbi ?nsa si tu anuntul de pe prima pagina. Cel care "sare" în ochi.

                Comentariu


                • Succes!
                  Postat în original de Radu Serban Vezi post
                  Anunt important!
                  Am primit aprobarea conducerii Salinei Turda pentru suplimentarea timpului de joc cu inca 2 ore. Deci participarea maxima admisa va fi de 60 de participanti!
                  Se va juca 2 grupe la o masa. Grupele inferioare si superioare se va juca 2/3, eliminatoriile 3/5.
                  Grupe inferioare: 10 grupe a cate 6 jucatori si se vor califica primii 4.
                  Grupe superioare: 10 grupe a cate 4 jucatori si se vor califica primii 2.
                  Eliminatoriu-repartizarea in functie de clasarea in Gr.superioare si Clasamentul Amatur.
                  Mult succes tuturor.
                  Hobby: Motoare si ski !
                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                  Comentariu


                  • buna unde cum pot sa ma inscriu la acest turneu?

                    Comentariu


                    • trecetiva numele corect si postatil aici pe acest topic !
                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                      Comentariu


                      • Postat în original de alin damian Vezi post
                        buna unde cum pot sa ma inscriu la acest turneu?
                        Aici pe site. Scrieti numele si prenumele si localitatea de unde esti.

                        Comentariu


                        • din pacate trebuie sa ma retrag
                          merci, Gelcu Maksutovici
                          Lemn:Xiom Zeta
                          Fete:MX-P

                          Comentariu


                          • Pop Mihail Cluj napoca

                            Comentariu


                            • Dan Daniel Oradea loc 525 minoritar cu 3 fete anexa!
                              Ultima editare de D.D.; 03.feb.2013, 18:01.

                              Comentariu


                              • de la SIGHISOARA
                                TIPSER GABRIEL / 105
                                nu stiu inca cu ce vin dar..vad eu

                                Comentariu


                                • ma numesc damian alin din campia turzii si vreau sa ma inscriu la turneu.multumesc d-le radu serban
                                  - - - Actualizat - - -
                                  buna ziua domnule serban ma numesc bumbu pavel din razboieni alba si vreau sa ma inscriu la turneul din 16 de la turda.multumesc

                                  Comentariu


                                  • Se retrage Ott Nistor Ioan Nasaud,(probleme de servici)

                                    Comentariu


                                    • Demeter Attila-Campia Turzii
                                      Bartus Bogdan-Campia Turzii
                                      Iepure Kalin_Campia Turzii
                                      Hidisan Lucian-Campia Turzii

                                      Comentariu


                                      • 257 Pop Danut Dej CJ 111 13 A 13 12
                                        intre timp sa modificat putin clasamentul daca are vreo importanta ! multumesc !
                                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de alehandro Vezi post
                                          257 Pop Danut Dej CJ 111 13 A 13 12
                                          intre timp sa modificat putin clasamentul daca are vreo importanta ! multumesc !
                                          Multumesc Dl.Danut, am vazut, dar o sa-l refac saptamana viitoare. Mai au loc concursuri pana in 16.02.2013 si clasamentul se mai poate schimba. Vineri o sa afisez si grupele inferioare, dupa ultimul clasament.

                                          Comentariu


                                          • Rog o corectura la Pop Mihail din Cluj - pozitia 1412 in clasament . Multumesc

                                            Comentariu


                                            • Buna ziua d-le Serban,
                                              am vazut ca anul trecut s-a plans cineva de fileu si am vazut si raspunsul d-voastrar. Si eu am organizat o competitie la Sighișoara si a am avut si noi cateva mese de metro, banuiesc ca sunt cam toate acelasi sisteme.
                                              Fileul se poate lua destul de usor usor jos( cu 2 chei), se intoarce tot ansamblul pe care este prins cu capul in jos si se poate pune un fileu mai bun. Nu stiu, avand in vedere spatiul unde se joaca, daca aveti acceptul sa faceti asta si nu vreau sa ma bag eu in seama, de obicei evit orice interventie. Dar in cazul in care credeti ca este posibil si credeti ca este benefic poate s-ar merita efortul. Stima. Gabi

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de tipseragt Vezi post
                                                Buna ziua d-le Serban,
                                                am vazut ca anul trecut s-a plans cineva de fileu si am vazut si raspunsul d-voastrar. Si eu am organizat o competitie la Sighișoara si a am avut si noi cateva mese de metro, banuiesc ca sunt cam toate acelasi sisteme.
                                                Fileul se poate lua destul de usor usor jos( cu 2 chei), se intoarce tot ansamblul pe care este prins cu capul in jos si se poate pune un fileu mai bun. Nu stiu, avand in vedere spatiul unde se joaca, daca aveti acceptul sa faceti asta si nu vreau sa ma bag eu in seama, de obicei evit orice interventie. Dar in cazul in care credeti ca este posibil si credeti ca este benefic poate s-ar merita efortul. Stima. Gabi
                                                Multumesc pentru sugestie, aveti dreptate, sunt mese speciale care sa reziste la aerul sarat. Conditiile nu sunt ca si într-o sala de sport, dar eu spun ca, conditiile, sunt bune. Singura problema ar fi lumina, la care am primit asigurari ca se rezolva. în rest sa ne g?ndim ca suntem ”amatori”, iar adversarul are aceleasi conditii.
                                                Sa-i multumim pe toti nu se poate, trebuie sa fim constienti de asta si este un Turneu care nu se puncteaza.
                                                Ultima editare de Radu Serban; 06.feb.2013, 16:44.

                                                Comentariu


                                                • 7-Pop Cosmin-Turda, Loc.55, MP-22
                                                  17-Migea Cornel, Loc.89, MP-19
                                                  -Sferlea Marius-Oradea, Loc 213-MP 19
                                                  va rog sa specificati daca acesti colegi vor juca extra concurs sau an concurs !! nu de alta dar in afara de aerul curat,, care ar mai fi farmecul sa jucam in grupe cu jucatori care vor castiga din start concursul !
                                                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                  Comentariu


                                                  • Eu am vorbit cu domnul Radu Serban la telefon si in urma cresterii MP ului meu si urcarii mele in clasament ma retrag din concurs.
                                                    Deci Pop Cosmin ....Turda se retrage.
                                                    Asa ca poti sa dormi linistit Pop Danut(tizul meu) si sa te vedem pe podium.Mult succes.
                                                    Blade: Bty Primorac Carbon off+
                                                    Bh:Tenergy 80 fx
                                                    Fh:Tenergy 80 fx

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X