Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Salina - Turda, editia a-II-a, 16.02.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • D-l Radu Serban a precizat ca Marius Sferlea loc 207 MP19 va participa extraconcurs.Nu vreau sa iau premiile nimanui,nu ma intereseaza niciun punctaj,sunt curios sa vad cum este sa joci tenis de masă la 100 de m sub pamant si in acelasi timp sa faci niste aerosoli...Eu zic ca merita efortul de 400 de km sa vezi in premiera salina Turda...
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

    Comentariu


    • eu oricum n-am sanse la podium!si nu pt acest fapt am deschis subiectul ci pt simplu fapt ca sa specificat de la inceput ca este concurs pt amatori cu media mai mica de 19 deci Cosmin daca crezi ca te-am suparat cu ceva imi cer sCuze ! si ar fi pacat daca este timp sa nu te vedem jucand extra concurs !! ce respect danut pop !
      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

      Comentariu


      • Eu personal l-as lasa sa participe pe domnul sofidoor la acest turneu,poate vine impreuna cu domnul Dan Daniel de la Oradea in aceeasi masina daca se impaca.Domnul sofidoor este un aparator ca si Alehandro ,Adi Catri,Radu Serban etc.,dar nu are valoarea lui Taie Tot,asa ca nu trebuie sa va fie frica de el.Pentru mine(dar si pentru el) ar fi o ocazie sa-i acord revansa din amicalul de la Sfantu-Gheorghe,dar de data aceasta intr-un meci oficial.
        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

        Comentariu


        • D-le dr.cum ati spus si d-voastra a fost doar un amical in care nu m-am implicat deloc;dar nu este nicio problema oricand accept un alt meci cu d-voastra in oficial sau chiar pe $....momentan am niste dureri de spate foarte nasoale de vreo 2 sapt si nici la ultimul turneu nu m-am putut implica...sper sa-mi mai treaca pana la ..turneul din mina...de sare..
          ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

          Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
          Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

          Comentariu


          • se retrage olah oliver

            Comentariu


            • din pacate, desi speram sa fac si niste poze in salina, deoarece nu e inca sigur ca o sa ajung si cum vad ca sunt multi care vor sa participe, prefer sa ma retrag din timp si sa las locul la altcineva.
              Se retrage TIPSER GABNRIEL

              Comentariu


              • Postat în original de alehandro Vezi post
                7-Pop Cosmin-Turda, Loc.55, MP-22
                17-Migea Cornel, Loc.89, MP-19
                -Sferlea Marius-Oradea, Loc 213-MP 19
                va rog sa specificati daca acesti colegi vor juca extra concurs sau an concurs !! nu de alta dar in afara de aerul curat,, care ar mai fi farmecul sa jucam in grupe cu jucatori care vor castiga din start concursul !
                Cei care nu se incadreaza, vor juca in afara turneului, daca nu vor fi 60 de participanti!

                Comentariu


                • Postat în original de Zoki Vezi post
                  Eu am vorbit cu domnul Radu Serban la telefon si in urma cresterii MP ului meu si urcarii mele in clasament ma retrag din concurs.
                  Deci Pop Cosmin ....Turda se retrage.
                  Asa ca poti sa dormi linistit Pop Danut(tizul meu) si sa te vedem pe podium.Mult succes.
                  Multumesc pt raspuns!

                  Comentariu


                  • Postat în original de sofidoor Vezi post
                    D-l Radu Serban a precizat ca Marius Sferlea loc 207 MP19 va participa extraconcurs.Nu vreau sa iau premiile nimanui,nu ma intereseaza niciun punctaj,sunt curios sa vad cum este sa joci tenis de masă la 100 de m sub pamant si in acelasi timp sa faci niste aerosoli...Eu zic ca merita
                    efortul de 400 de km sa vezi in premiera salina Turda...
                    Corect!

                    Comentariu


                    • Postat în original de alehandro Vezi post
                      eu oricum n-am sanse la podium!si nu pt acest fapt am deschis subiectul ci pt simplu fapt ca sa specificat de la inceput ca este concurs pt amatori cu media mai mica de 19 deci Cosmin daca crezi ca te-am suparat cu ceva imi cer sCuze ! si ar fi pacat daca este timp sa nu te vedem jucand extra concurs !! ce respect danut pop !
                      Am glumit Danut.Nu m-ai suparat cu nimic..Sa ne vedem cu bine.
                      Blade: Bty Primorac Carbon off+
                      Bh:Tenergy 80 fx
                      Fh:Tenergy 80 fx

                      Comentariu


                      • La solicitarea d-lui Radu Serban, voi fi prezent in Salina Turda pt (o mana de) ajutor in organizare. Mi-ar face mare placere sa sustin (daca-i posibil) cateva meciuri amicale cu cei interesati - aflati la limita dintre amatori si Open. Cu respect Stefan Rusu

                        Comentariu


                        • Anitei Marcel mp 13 loc 210 cluj

                          Comentariu


                          • Din pacate trebuie sa ma retrag - Mocean Dan

                            Comentariu


                            • se retrage beica florin din gherla !!
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu


                              • Am fost anuntat ca se retrage dl. Tarasescu Victor.

                                Comentariu


                                • Deci, s-ar parea ca nici anul acesta nu ma lasati sa joc. Nu stiam ca sunt o sperietoare pentru unii "tenismeni". Va multumesc ca ati asteptat o luna sa-mi comunicati. Va salut.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de coco68 Vezi post
                                    Deci, s-ar parea ca nici anul acesta nu ma lasati sa joc. Nu stiam ca sunt o sperietoare pentru unii "tenismeni". Va multumesc ca ati asteptat o luna sa-mi comunicati. Va salut.
                                    Nu stiu la ce va referiti! Fiti mai explicit!

                                    Comentariu


                                    • Se retrage RUSU OVIDIU din Cluj-Napoca (amatori)

                                      Comentariu


                                      • plesoiu gelu | turda | amatori -cu parere de rau, ma retrag

                                        Comentariu


                                        • Uitati-va putin la pag.9, postul#132 si spuneti-mi, va rog, daca am voie sa joc. Va multumesc.

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de coco68 Vezi post
                                            Uitati-va putin la pag.9, postul#132 si spuneti-mi, va rog, daca am voie sa joc. Va multumesc.
                                            Stimate coleg,
                                            pe prima pagina este destul de explicit cine poate participa. Maxim 60 de jucatori(din cauza ca beneficiem de doar 5 mese, iar timpul este limitat) si cei care au MP max 18 si trebuie sa fie în Clasamentul Amatur peste locul 60.
                                            Dar DAC?, nu vor fi 60 de participanti, vor putea sa joace si cei care nu se încadreaza în conditiile enumerate(chiar si din Superliga) dar în afara concursului.
                                            Sper ca am reusit sa va lamuresc.

                                            Comentariu


                                            • Sabau Alexandru-C.Turzii-Nou

                                              Comentariu


                                              • Aloha dragilor.cu speranta de a ferici pe altcineva...se retrage..Gipsy King....cu acelas salut voios...Live Rock And Roll

                                                Comentariu


                                                • O atentionare la lista celor inscrisi : nr 30 - 31 si 46-47 Marin Floricel respectiv Popa Mircea sunt dublate , sunt aceeasi din Brașov
                                                  Postat în original de Radu Serban Vezi post
                                                  Rezervat inscrieri:


                                                  1-Radu Serban-Cluj, Loc.180, MP-18
                                                  2-CIOBANU GABRIEL-Vatra-Dornei, Loc.96, MP-17
                                                  3-Pop Danut-Dej, Loc.299, MP-12
                                                  4-Pop Zoltan-Dej, Loc.303, MP-14
                                                  5-Moldovan Doru-Dej, Loc.463, MP-13
                                                  6-Moisa Dan-Turda, Loc.683, MP-9
                                                  7-Groza Florin-Cluj, Loc.210, MP-15
                                                  8-Rozenfeld Cristian-Cluj, Loc.816, MP-12
                                                  9-Hattab Amin-Cluj, Loc.656, MP-12
                                                  10-Gipsy King-Alba Iulia, Loc.184, MP-11
                                                  11-Pralea Constantin-Alba-Iulia, Loc.385, MP-10
                                                  12-Puscas Arpad-Gherla, Loc.849, MP-1
                                                  13-Hruban Andrei-Dej, Loc.474, MP-12
                                                  14-Hodis Andrei-Gherla, Loc.723, MP-14
                                                  15-Migea Cornel, Loc.89, MP-19
                                                  16-Popa Radu-Teiuș, Loc.331, MA-16
                                                  17-Popa Vasile-Teiuș, Loc.2677, MA-0
                                                  18-Radulescu Alexandru - Turda, Loc.1274, MP-7
                                                  19-Vana Florin – Turda-Nou
                                                  20-Radulescu Eugeniu – Turda-Nou
                                                  21-Vari Bela-Cluj-Cluj, Loc.362, MP-14
                                                  22-Catricicau Adrian-Baia Mare, Loc.149, MP-17
                                                  23-Hotea Darius-Baia Mare, Loc.764, MP-13
                                                  24-Chesei Lucian - BAIA MARE-Nou
                                                  25-Bercea Marius - SOMCUTA MARE, Loc.313, MP-15
                                                  26-Toma Ovidiu –Turda-Nou
                                                  27-Sana Doru - Cluj, Loc.536, MP-9
                                                  28-Mihnea Nasca-Turda-Nou
                                                  29-Popa Dorin-Turda-Nou
                                                  30-Marin Floricel-Brașov, Loc.195, MP-11
                                                  31-Popa Mircea-Brașov, Loc.192, MP-11
                                                  32-Bia Petru-Turda, Loc.876, MP-8
                                                  33-Bia Beniamin-Turda-Nou
                                                  34-Brata Andrei-Cluj-Nou
                                                  35-Beni Miron-Cluj, Loc.894, MP-6
                                                  36-Moldovan Ioan-Cluj, Loc.175, MP-18
                                                  37-Matei Dumitru-Deva, Loc.122, MP-14
                                                  38-Spaller Tiberiu-Nasaud, Loc.304, MP-12
                                                  39-Spaller Bogdan-Nasaud, Loc.1362, MP-9
                                                  40-Sferlea Marius-Oradea, Loc 213-MP 19
                                                  41-Olah Oliver-Sf.Gjeorghe, Loc.197, MP-16
                                                  42-Podar Horatiu-Turda, Loc.1374, MP-6
                                                  43-Ticala Sorin-Aiud, Loc.498, MP-10
                                                  44-Breaz Laurentiu-Aiud, Loc.926, MP-12
                                                  45-Ban Peter-Cluj, Loc.214, MP-12
                                                  46-Marin Floricel-Brașov, Loc.195, MP-11
                                                  47-Popa Mircea-Brașov, Loc.192, MP-11
                                                  48-Padurariu Costel-Brașov, Loc.132, MP-14
                                                  49-Antal Denes-Brașov, Loc.426, MP-15
                                                  50-Munteanu Daniel - Aiud -NOU
                                                  51-Pop Mihail-Cluj-NOU
                                                  52-Dan Daniel-Oradea, Loc.525, MP-13
                                                  53-Tipser Gabriel-Sighișoara, Loc.105, MP-16
                                                  54-Damian Alin-C.Turzii-Nou
                                                  55-Bumbu Pavel-Razboieni
                                                  56-Demeter Attila-C.Turzii, Loc.803, MP-10
                                                  57-Bartus Bogdan-C.Turzii, Loc.1115, MP-9
                                                  58-Iepure Kalin-C.Turzii-Nou ?
                                                  59-Hidisan Lucian-C.Turzii, Loc.1393, MP-13
                                                  60-Anitei Marcel-Cluj, Loc.210, MP-12

                                                  Lista de asteptare:
                                                  Sabau Alexandru-C.Turzii-Nou

                                                  Comentariu


                                                  • retrage Kezdi Janos

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X