Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

presports

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cred ca trebuie sa mai ai rabdare,dureaza cam 2 saptamani.Cred ca saptamana viitoare ajunge pe miercuri ,joi...

    Comentariu


    • ..am facut mai multe comenzi la Dandoy, mai mult de 10 - 12 zile de la data expeditie nu au intarziat..

      Comentariu


      • presports.com

        ajutor !!!
        am facut o comanda pe presports si am vrut sa platesc cu visa electron, dar nu mi l-au acceptat. mia-am facut un alt card ,master card, dar nici pe acesta nu l-au acceptat.
        ei imi spun sa incerc cu alt card,dar cardurile folosite de mine sunt afisate pe sit-ul lor ca acceptabile. de asemeni ma indeamna sa-i contactez la telefon, dar la cata engleza stiu eu, nu ma pot intelege cu ei.. va rog frumos,cine stie, sa ma ajute si pe mine, sa-mi spuna care este problema si cum o pot rezolva.
        mcy, papapa

        Comentariu


        • Re: presports.com

          inregistreaza cardu la paypal si atunci te-ai rezolvat.Daca il accepta Paypal atunci nu mai ai treaba cu presports, le trimiti de pe Paypal. Vezi ca au 2 optiuni : Worldpay sau Paypal
          Blade DHS PG 2
          FH: DHS Hurricane 3
          BH: Stiga Airoc Astro M

          Comentariu


          • Re: presports.com

            multumesc mult, incerc acum
            papapa

            Comentariu


            • Re: presports.com

              am reusit !!! multumesc inca o data pentru ajutor.
              papapa

              Comentariu


              • Re: presports.com

                super
                Blade DHS PG 2
                FH: DHS Hurricane 3
                BH: Stiga Airoc Astro M

                Comentariu


                • Re: presports

                  Am comandat si eu de pe presports pe 26.02 si a ajuns pachetul azi, 20.03. Pe langa faptul ca a ajuns asa tarziu, (de pe eacheng.net ajunge intr-o saptamana, maxim 10 zile, din care 2 sta la oficiul din Brașov), nici nu mi-au trimis ce am comandat. Mi-au trimis Butterfly Speedy Po Soft, fata de ce am comandat eu: Butterfly Speedy Po. Nu stiu daca e o diferenta prea mare intre cele 2, dar gestul conteaza...

                  Comentariu


                  • Re: presports

                    Scrie-le
                    Blade DHS PG 2
                    FH: DHS Hurricane 3
                    BH: Stiga Airoc Astro M

                    Comentariu


                    • Re: presports

                      Le-am scris...

                      Comentariu


                      • Re: presports

                        Postat în original de Razvan
                        Am comandat si eu de pe presports pe 26.02 si a ajuns pachetul azi, 20.03. Pe langa faptul ca a ajuns asa tarziu, (de pe eacheng.net ajunge intr-o saptamana, maxim 10 zile, din care 2 sta la oficiul din Brașov), nici nu mi-au trimis ce am comandat. Mi-au trimis Butterfly Speedy Po Soft, fata de ce am comandat eu: Butterfly Speedy Po. Nu stiu daca e o diferenta prea mare intre cele 2, dar gestul conteaza...
                        Uitati-va pe confirmarea comenzii care va venit on-line dupa ce a-ti facut comanda. Acolo apare Speedy Po sau Speedy Po Soft?
                        Daca apare Speedy Po inseamna ca este o eroare umana. Site-ul Presports este singurul la care nu am avut niciodata vre-o problema in afara de faptul ca nu gasesc intotdeauna ce doresc pt ca se epuizeaza stocurile rapid.
                        In privinta "Speedy PO Soft", eu cred ca tot raul spre bine!
                        Lemn- Bty Viscaria
                        FH - TENERGY 05
                        BH - TENERGY 80

                        Comentariu


                        • Re: presports

                          Apare Speedy Po... E primul lucru pe care l-am verificat. Am zis ca poate am gresit eu...

                          Comentariu


                          • Re: presports

                            E clar. Inseamna ca operatorul care face pachetele a gresit. Or fi fost una langa alta, pe raft in depozit si a bagat mana gresit.
                            Lemn- Bty Viscaria
                            FH - TENERGY 05
                            BH - TENERGY 80

                            Comentariu


                            • Re: presports

                              De curand un amic de-al meu de la sala si-a cumparat o pereche de fete Yasaka Mark V 30 cerand pe la baietii astia simpatici de pe presports varianta MAX.
                              Toate bune si frumoase, pana cand sa desfaca coleletul si sa descopere ca a primit o pereche de Mark V simplu, nu de 30 de grade si totodata a primit o fata de 2.0 si una MAX. De aici trageti si voi concluziile.
                              Blade: Xiom Stradivarius FL
                              FH: Butterfly Tenergy 05-FX
                              BH: Butterfly Tenergy 05-FX

                              Comentariu


                              • Re: presports

                                Postat în original de CatalinFloarea
                                De curand un amic de-al meu de la sala si-a cumparat o pereche de fete Yasaka Mark V 30 cerand pe la baietii astia simpatici de pe presports varianta MAX.
                                Toate bune si frumoase, pana cand sa desfaca coleletul si sa descopere ca a primit o pereche de Mark V simplu, nu de 30 de grade si totodata a primit o fata de 2.0 si una MAX. De aici trageti si voi concluziile.
                                pe fetele Mark V nu scrie daca sunt sau nu 30, dar scrie pe burete. Ma gandeam ca poate nu s-a uitat el bine...
                                Andro Rasanter 48
                                Butterfly Timo ALC
                                Andro Rasanter 48​

                                Comentariu


                                • Re: presports

                                  Pe spatele buretelui nu exista nici o stanta cum ca ar fi Mark V 30. Dar fetele au venit ambalate in cartoane a caror design scria clar Mark V 30
                                  Oricum un gest urat din partea acestui asa-zis colos Presports.
                                  Mare atentie ce cumparati pe viitor de la ei.
                                  Blade: Xiom Stradivarius FL
                                  FH: Butterfly Tenergy 05-FX
                                  BH: Butterfly Tenergy 05-FX

                                  Comentariu


                                  • Re: presports

                                    Sa se uite pe cartonul de la fața

                                    Comentariu


                                    • Re: presports

                                      Daca scrie pe carton sunt 30* ,pe fete nu scrie 30.

                                      Comentariu


                                      • Re: presports

                                        Daca te uiti aici la http://www.ittf.com/_front_page/ittf1.a ... ory=rubber
                                        nici nu sunt trecute Marv 30* la Yasaka deoarece au acelasi cauciuc ca Mark V ,diferenta e doar de burete,de asta nu scrie pe fața 30*

                                        Comentariu


                                        • Re: presports

                                          Din cate stiu eu, Yasaka Mark V 30 sunt mult mai moi decat Yasaka Mark V simplu. Chiar spune 30 de grade, deci asta ar fi densitatea buretelui la acest model, pe cand la Yasaka Mark V simplu, uitandu-ma pe un site de profil depaseste 40 de grade.
                                          Ne-am uitat pe cartoanele care au venit sigilate si scria Yasaka Mark V 30 dar pe burete, acolo unde se da cu lipici nu scria absolut nimic.
                                          Din cate mai stiu si eu, pe fetele Yasaka Mark V 30 se vedea clar pe spate o stampila.
                                          Blade: Xiom Stradivarius FL
                                          FH: Butterfly Tenergy 05-FX
                                          BH: Butterfly Tenergy 05-FX

                                          Comentariu


                                          • Re: presports

                                            Aha deci zici ca la apasare sunt la fel de tari cu Mark V simplu ? Ai comparat?

                                            Comentariu


                                            • Re: presports

                                              Bineinteles.Am comparat o fata de Yasaka Mark V 30 cu cea cumparata de amicul meu.Nu se compara.A amicului meu este f dura, rigida pe cand cealalta este f moale.
                                              Clar a fost pacalit de cei de la Presports.
                                              Blade: Xiom Stradivarius FL
                                              FH: Butterfly Tenergy 05-FX
                                              BH: Butterfly Tenergy 05-FX

                                              Comentariu


                                              • Re: presports

                                                Da este posibil sa fi bagat in cartoanele de la 30* mark V simplu

                                                Comentariu


                                                • Re: presports

                                                  Un gest urat din partea lor.Nu ma asteptam la asa ceva.Auzisem numai lucruri bune despre acest magazin virtual.Se pare ca m-am inselat.Oricum celor care mai cumpara de la ei, mare atentie ce cumparati, ca s-ar putea sa primiti cu totul altceva si nu cred ca o sa va "luptati" cu ei ca sa primiti ceea ce de fapt a-ti comandat.
                                                  Blade: Xiom Stradivarius FL
                                                  FH: Butterfly Tenergy 05-FX
                                                  BH: Butterfly Tenergy 05-FX

                                                  Comentariu


                                                  • Re: presports

                                                    Da f interesant ce zici,eu am avut ceva comenzi la ei toate fara probleme.Nu credeam ca isi permit sa faca asa ceva...

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X