Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Campionatul National Amatur- Turneu A + Gura Humorului 9 Noiembrie 2013 O + A

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • organizatorul a afisat ca il posteza maine dimineata ,adica luni
    - - - Actualizat - - -
    Rezultatele la amatori maine dimineata !

    Comentariu


    • Postat în original de dantim Vezi post
      organizatorul a afisat ca il posteza maine dimineata ,adica luni
      - - - Actualizat - - -
      Rezultatele la amatori maine dimineata !
      era vorba de postul 328 si postul 336 unde am primit numi place pt un numi place pe care eu l-am acordat in topicul propuneri la o exprimare grosolana a dlui Gelu el asa sa razbunat ,si tin sa ai multumesc din nou !MAINE DIMINEATA CRED CA ERA VORBA DE AZI NU DE LUNI ..DAR POATE MA INSEL SI DV AVETI DIN NOU DREPTATE !!
      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

      Comentariu


      • Din cate am inteles clasamentul va fi cat mai exact alcatuit, motiv pentru care se intarzie un pic. Dupa cum stiti, s-a scris si setaverajul fiecarui set iar in alcatuirea clasamentul se va tine seama si de acest lucru. Probabil ca nu se va mai afisa 8-16, 7-32, etc... ci se va calcula pozitia cat mai corecta a fiecarui participant. Asa ca lasati-l pe Dan sa-si faca treaba ca are suficient de calculat. Se stie ca intotdeauna a fost foarte rapid in afisarea rezultatelor dar, de data asta, e un pic diferit si omul are ceva mai multa treaba... In afara de asta, azi a trebuit sa aiba grija si de turneul copiilor asa ca... pe maine.
        Respect.
        Blade: lemn off...ce lemn !
        Bh: cu tepi
        Fh: fara tepi

        Comentariu


        • Clasament Amatori

          1 - 4.
          Nemaciuc Mihai - Suceava
          Popescu Mihai Sorin - Straja
          Polocoser Cristian - Suceava
          Farcas Vlad - Cluj Napoca
          5 - 8.
          Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
          Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
          Banescu Dragos - Pitești
          Hasna Cosmin - Straja
          9 - 16.
          Rosu Gabriel - Comănești
          Boata Edgar - Arad
          Farkas Bence - Targu Mureș
          Bekesi Zsolt - Arad
          Vranceanu Mihai - București
          Puscas Arpad - Gherla
          Vlase Gheorghe - Slobozia
          Pogorevici Mircea - Gura Humorului
          17 - 32.
          Axinte Bogdan - Iași
          Beica Florin - Gherla
          Ilies Ioan - Rădăuți
          Bobarnac Gheorghe - Bacău
          Vlaisan Vasile - Vicovu De Jos
          Istrate Samir - Arad
          Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
          Bucsan Romeo - Pitești
          Niculae Dan - București
          Kaposta Victor - Arad
          Georgiu Dragos - Vatra Dornei
          Sana Doru - Cluj Napoca
          Corneanu Sorin - Botoșani
          Carnu Eugen Jr - Bacău
          Jaouir Khaled - București
          Predescu Levente - Miercurea Ciuc
          33 - 64.
          Spatariu Daniel - Arad
          Rojnita Sebastian - Bacău
          Firu Marian - Vatra Dornei
          Baisan Paul - Roman
          Bulubasa Nicusor - Comănești
          Anton Florin - Câmpulung Mold
          Filip Dan - Comănești
          Volostiuc Marius - Suceava
          Sofian Corneliu - Suceava
          Cotilici Ana Maria - Iași
          Albu Catalin - Pascani
          Spaller Tiberiu - Nasaud
          Neamțu Adrian - Gherla
          Ciobanu Daniel - Blaj
          Ungureanu Adrian - Suceava
          Nistor Florin - Comănești
          Munteanu Octavian - Tecuci
          Matei Razvan - București
          Mironescu Adrian - Botoșani
          Chirap Dan - Gura Humorului
          Serban Liviu - Onesti
          Colesniuc Romeo - Botoșani
          Avram Gabriel - Rădăuți
          Ursulescu Ioan - Bacău
          Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
          Ciubotariu Ioan - Preutesti
          Rusu Radu - Fălticeni
          Stoica Mihai - Mioveni
          Calenciuc Dumitru - Rădăuți
          Constantinovici Ciprian - Liteni
          Subcinski Alexandru - Suceava
          Gugles Marius - Câmpulung Moldovenesc
          72 - 103 loc 3 gr.sup.
          Darmaz Ion - Targoviște
          Iaru Horatiu - Cluj Napoca
          Pop Danut - Dej
          Muntean Mircea - Baia Mare
          Cristescu Cristian - București
          Dumitrescu Dan - Piatra Neamț
          Grecu Gheorghe - Bistrița
          Munteanu Ion - Comănești
          Ticu Dorin - Bacău
          Silviu Niculae - București
          Kezdi Janos - Corund
          Hodis Andrei - Gherla
          Morosan Marian - Suceava
          Mahu Bogdan - Pascani
          Giosan Marcel - Galați
          Ureche Ioan - Botoșani
          Salavastru Petru - Botoșani
          Toporas Cosmin - Suceava
          Tanase Tiberiu - București
          Aldea Nelu - Fălticeni
          Berbece Bianca - Bacău
          Popescu Doru Viorel - Botoșani
          Alexandru Liviu - Botoșani
          Carnu Eugen - Bacău
          Boicu Gabriel - Vatra Dornei
          Hurjui Dorel Jr - Fratauti
          Petenchi Edmond - Roman
          Ardelean Raul - Arad
          Suciu Iacob - Blaj
          Majeru Gabriel - Rădăuți
          Mironica Radu - Botoșani
          Blanar Marian - Baisesti
          104 - 105 2v gr.inf.
          Robu Valentin - Botoșani
          Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
          106 - 118 1v gr.inf.
          Medeleanu Stefan - Constanța
          Corneanu Gabriel - Botoșani
          Codreanu Florin - Targu Jiu
          Pascu Gabriel - Brăila
          Vass Sandor - Beclean
          Purcileanu Liviu - Piatra Neamț
          Corocaescu Cristian - Suceava
          Mihalea Lucian - Suceava
          Zamfirache Ioan - Botoșani
          Georgescu Cristi - Rădăuți
          Gora Madalin - Rădăuți
          Munteanu Gheorghe - Piatra Neamț
          Condrea Emil - Iași
          119 - 136 0v gr.inf.
          Pralea Constantin - Alba Iulia
          Palamaru Emil - Vatra Dornei
          Poturu Ioan - Pascani
          Dobai Istvan - Cluj Napoca
          Cretu Cristian - Piatra Neamț
          Ursescu Iuliu - Rădăuți
          Horeanu Lucian - Botoșani
          Tatarau Tudor - Gura Humorului
          Paduret Catalin - Panciu
          Lucic Corneliu - Suceava
          Chiscop Bogdan - Brăila
          Chiriac Marius - Botoșani
          Tocariu Sebastian - Botoșani
          Hoza Denis - Cluj Napoca
          Mirt Alexandru - Pascani
          Munteanu Sorin - Bacău
          Nicolae Nicolae - Liteni
          Ciocoiu Gheorghe - Bacău
          Dan Chirap
          www.sportdakiro.com
          email: contact@sportdakiro.com

          Comentariu


          • Multumesc pentru incredere !
            Dan Chirap
            www.sportdakiro.com
            email: contact@sportdakiro.com

            Comentariu


            • Pentru cei mai multi care se cred balastrudisti, universalisti sau cel putin politisti sau cum mai credeti voi ! Incercati sa faceti un turneu cu 9 se scrie NOUA pentru unii , categorii de participanti in doua zile si o sa vedeti ce bine e !
              DA am scris grsit rezultatele din gr. superioara nr, 10, si imi asum aceasta greseala. ( nu este greseala sistemului propus de Emi ci dimpotriva) dar..... DOMNULE Rusu Radu trebuia sa ma anuntati din timp daca ati observati ca ati fost frustrat ! Fiind toti contarani din Suceava nu cred ca nu il cunosteati pe Georgiu Dragors din V. Dornei. cu care ati jucat eliminatoriile. Unii cred ca dreptatea se afla totdeauna de partea lor si trebuie sa mearga pe langa ea. Am o intrebare ? La concursul din August de la Gura Humorului de ce nu v- ati autosesizat ca jucati cu doua fete de aceeasi culoare ( dintre care una antispin) ?! si sa va excludeti de la turneu ? si acolo ati reusit sa mergeti mai departe... Mi se pare ca cineva care incearca sa respecte regulamentul este observat ca un parria. Vi s- au dat de catre Emi 2 ( DOUA ) cartonase galbene , asta pentru- ca nu ati respectat regulamentul. Acum va razbunati si ati mai gasit unul care... Dupa parerea mea la nr. de jucatori prezenti la turneu totul s-a facut in limite rezonabile. Inferioarele Amatur incepute la ora stabilita, la fel si superioarele, dar am observat si ceva foare Foarte Foarte interesant Aparitia lui Gica Contra la Turneu. Daca e bine de ce sa nu fie si mai rau ? Daca nu faceam pauze pentru perpetuarea condensului era mai bine? Nu stiu daca in meseria Dvs. lunecarea la vale nu este un avantaj. Probabil de asta v-ati apucatde T.D.M. sau poate ca aveti nevoie de cineva sa va unrmareasca pe forum... Apropo. La ce ora ati terminat superioarele? In legatura cu Vlad Farcas. Cand am vazut ce se intampla in sala am vorbit cu dansul si i- am spus ca daca se mai intampla o data este exclus din turneu. Deasemenea nu am primit o persoana care dorea sa participe la concurs pentru ca nu era inscrisa pe site pana la ora anuntata. Aici am castigat o gramada de bani si vorbe frumoase.... Regulamentul este ptr,. organizatori si nu numai. Daca am anuntat ca nu se joaca la alte mese pentru a se evita condensul mi sa spus ca '' Mai vedem noi pe forum ''. DA a fost decizia mea de a opri jocurile care nu erau in concurs si de a da celor de la Open sa joace pe mai multe mese pentru a termina in timp propice turneul. Depinde de fiecare din noi sa respectam sau nu aceasta parte. Vorba romanului: daca e bine de ce sa nu ne fie si mai rau ?
              Multumesc tuturor participantilor !
              Dan Chirap
              www.sportdakiro.com
              email: contact@sportdakiro.com

              Comentariu


              • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                Daca ati castigat grupa superioara ar fi trebuit sa fiti pe una din pozitiile 1-32, in functie de clasamentul general. Probabil s-a gresit completarea foii sau a rezultatelor in program.


                Later edit: De pe foile verzi rezultatele se trec pe foile albe iar apoi in program, dupa care se genereaza tabelul cu cei calificati si tabloul eliminatoriu.
                Sunt singur responsabil de completarea eronata a datelor de la grupa 10. Valoarea Domnului Rusu Radu este una remarcabila . Probabil ar fi ajuns pe locul I in acest turneu...
                Dan Chirap
                www.sportdakiro.com
                email: contact@sportdakiro.com

                Comentariu


                • Eu nu m-am luat de meseria ta.Care ?? .Ok.In vara tu ai vrut sa joci asa si cand ai vazut ca ai fost invins de mine ai inceput sa faci scene penibile.Nu stiu despre ce cartonase galbene vorbesti ???? Dupa ce s-a afisat pe forum am observat greseala facuta de Dvs. ,ca altfel Va comunicam in fata.Eu am facut doar niste observatii despre care toti vorbeau dar nu aveau tupeul ??? sa-ti spuna,Am impresia ca tu si cu M.emi va credeti niste guru ai tenisului.Esti asa ofticat de valoarea mea din cauza ca te-am invins in ultimele meciuri ? In legatura cu completarea eronata nu este prima data,de aceea ti-am comunicat acum aspectele sesizate!!!
                  - - - Actualizat - - -
                  Am impresia ca adevarul ustura.Am spus eu ceva gresit in posturile anterioare? Ai impresia ca daca tu organizezi turnee de tenis ,ceilalti nu mai au voie sa stie cum se fac grupele sau fazele eliminatorii. Mi-am cerut scuze anticipat daca am gresit,ceea ce nu este cazul dar tu iti dai arama pe fata daca cineva spune adevarul.
                  Scuze daca V-am deranjat D.le Dan Chirap
                  Ultima editare de ramyru; 11.nov.2013, 01:47.

                  Comentariu


                  • Felicitari organizatorilor Emi si Dan pentru organizarea turneului intr-o locatie superba.
                    Un turneu reusit organizat cu 200 de participanti pe 24 de mese.
                    A fost interesanta idea lui Emi cu grupele superioare de cate 3 din care se califica 2, in loc de grupe superiaore de 4. Asa se elimina posibilitatea de aranjare a unor meciuri, iar in eliminatori rezulta un numar de jucatori optim pentru a continua competitia. Toti participantii au sanse egale mai departe fara a fi unii avantajati ca stau un tur tur in eliminatorii pentru rezulta un numar de jucatori multiplu de 2. Deci idea cu grupe de 3 mai trebuie incercata, dar trebuia explicata din timp mai bine.
                    A fost putin greoaie deoarece organizatorii s-au inhamat la o munca grea cu biletele verzi deoarece cand se venea cu rezultatul de la masa el trebuia trecut pe foile de joc, facut clasamnetul pe fiecare grupa si mai exista posibilitatea unor greseli in atmosfera incarcata din sala. Parerea mea ca era mai bine daca se dadeau in sala foile de joc pentru grupele superioare pentru cele 12 mese care erau disponibile la amatori si apoi cand se termina un meci sa merga la masa repectiva o alta grupa superioara.Asa participanti nu trebuia sa stea in picioare langa masa organizatorilor si sa astepte sa fie chemati la masa 2 cate 2 cu sonorizarea din sala, care nu a fost foarte reusita.

                    Comentariu


                    • Bravo tuturor! inclusiv organizatorilor care au muncit mult pt. ca noi sa ne simtim bine.
                      Multumim frumos!

                      Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                      FH: Tenergy 05 FX
                      BH: Tenergy 05 FX

                      Comentariu


                      • dle dan multumesc pt unlike si va spun ca eu am spus doae ce am vazut si ce na mers bine ,poate ati citit postul meu unde am spus ca totul a fost gandit bine si ca a mers bine pina la faza grupelor superioare ! eu va respect munca ce ati depuso acolo dar trebuie sa acceptati si criticilke care ar trebuii sa fie constructive ! EU NU MA CRED BALUSTRADIST CI CHIAR SUNT!!! si universal pt ca fac mai multe lucruri bine in multe domenii ! SI NU VAD CE LEGATURI STUPIDE FACETI DOAR DIN FRUSTRARE .! va doresc toate bune !
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • Un turneu frumos, jucatori de exceptie organizare foarte buna!!! Felicitari organizatorilor!!! Pentru turneul din vara viitoare puteti sa ma inscrieti de acum.

                          Comentariu


                          • Un turneu reușit. Felicitari. Semneaza. Un " CONTARAN" din Suceava.
                            TB SPIRIT
                            TGY 05
                            TGY 05 FX

                            Comentariu


                            • Clasamentele pe prima pagina !
                              Dan Chirap
                              www.sportdakiro.com
                              email: contact@sportdakiro.com

                              Comentariu


                              • De fiecare data vin cu mare placere la Gura Humorului si aproape de fiecare data cu familia.Asa mai scap de cartonase galbene.De admirat organizarea acestui turneu atat de mare si in acelasi timp atat de greu.Oare cate ore au dormit vineri noapte organizatorii daca dupa miezul noptii au afisat deja grupele?!In amintirele mele ,cea mai buna fasole data din 1973,din armata.Asta,pana sambata.

                                Comentariu


                                • Turneu excelent, atmosfera nemaipomenita si toate ingredientele unui adevarat eveniment. Organizatorii s-au intrecut pe ei insisi, chiar daca au fost ceva comentarii. Numai cine nu a organizat un turneu de o asemenea anvergura nu stie cat e de greu sa multumesti pe toata lumea. Botosanenii vor reveni oricand cu placere la Gura Humorului.

                                  Comentariu


                                  • Campionatul National Amatur- Turneu A + Gura Humorului 9 Noiembrie 2013 O + A

                                    Poze cu uMor de La Humor :
                                    Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de axel Vezi post
                                      Turneu frumos, meciuri spectaculoase...pacat ca dl.Vlad Farcas a fost iar in forma si ca de obicei a reusit sa ne ofere momente jenante cu crizele care le-au consacrat...pacat ca nici organizatorii nu au reusit sa-i puna frau...Vlade, eu sincer cred ca tu ai nevoie de ajutor, de un psiholog sau psihiatru, ceva...in rest a fost bine
                                      ,,pacat ca nici organizatorii nu au reusit sa-i puna frau,, La inceputul concursului am anuntat f.clar ca orice sesisare care ne este reclamata va fi analizata si rezolvata cit se poate de repede.
                                      Meciul dintre Bekesi Zsolt si Vlad Farcas sa desfasurat la masa nr 17,adica doar masa 18 o despartea de masa mea ,a organizatorului,masa juriului, si auzind discutiile dintre suporteri celor doi mi-au trebuit aprox 3 secunde sa fiu acolo,discutind cu cei 2 jucatori am aflat ca s-a luat time out si dupa aceea Vlad a sustinut ca scorul este 9-8 , iar Bekesi a sustinut 8-7 ,iar majoritatea sustinatorilor si de o parte si de cealalta mi-au explicat situatia si sustineau 8-7 .Tinind cont ca la inceputul setului serviciul a fost inceput de Vlad ,am reluat meciul ca arbitru de la scorul de 8-7 si serviciul la Bekesi dupa aproximativ 2 minute.Scorul evolueaza 10-8 Bekesi,10-10 ,si cistiga Vlad
                                      .Analizind atunci si acum comportamentul lui Vlad am doar o singura explicatie pe care o sustin de f. multa vreme inclusiv la topicul fenomenul Vlad,Acest comportament este al unui copil de 13 ani cu o dorinta mare de a cistiga cu ori ce pret(perfect normala),este comportamentul unui copil cu un temperament coleric care colerat cu tensiunea meciului la 2-2,numarul mare de meciuri jucate pina in acel moment,10-11,(f.multe) si gasindu-l la 5 dimineata in holul hotelului ca nu mai avea somn si astepta sa ajunga la sala,si ora la care s-a intimplat evenimentul,in jur de ora 20,mie mi-se pare normal ca se comporta asa, intrebind citiva pshiologi toti mi-au spus ca oboseala ,stresul si tensiunile la copii duc la astfel de comportamente pe care noi adulti (amatori)nu vrem sa le intelegem.Acuma ma uit la fetita mea de 7 luni care mirie si urla,si o intreb pe sotie ce sa fac sa o duc la un pshiholog sa o linisteasca ,bineintelesc ca ride si imi raspunde ca de fiecare data toti copii sunt la fel important sa sti sa le citesti problemele si se pot f.usor rezolva,acuma trebuie sa o duc la culcare si totul dupa aceea va fi bine.(Sotia este invatatoare si profesoare de 20 de ani)
                                      A-si mai avea o intrebare referitoare la aceeasta propozitie d-ul Axel,,pacat ca nici organizatorii nu au reusit sa-i puna frau,, ,Ce sa inteleg?
                                      EMI
                                      Ultima editare de Zosim1; 02.dec.2013, 04:03.

                                      Comentariu


                                      • Campionatul National Amatur- Turneu A + Gura Humorului 9 Noiembrie 2013 O + A

                                        Postat în original de Dan2 Vezi post
                                        Felicitari lui Dan si Emi pentru reusita unui turneu dificil, care se pare ca devine cam mare chiar si pentru aceste sali minunate, care au ajutat enorm Amaturul.
                                        Mare adevar ,modul de tratere al acestor turnee,cu un nr din ce in ce mai mare, nu mai poate sa ramina ca pina acuma,trebuie gasite solutii in diminuarea duratei de desfasurare si incarcarea fizica si psihica a jucatorilor.
                                        Asteptam la sectiunea Propuneri cit mai multe soluti constructive pt acest subiect.
                                        EMI

                                        Comentariu


                                        • Vreau sa multumesc tuturor participantilor care au venit la Gura Humorului la concurs sa se simta bine, ma bucur foarte mult ca fasolele au fost pe placul dumneavoastra! Am organizat acest concurs cu tot efortul posibil si imposibil si implicare 100%. Vreau pe aceasta cale sa ii multumesc lui Emi,care a indulcit si reindulcit copii si nu numai si pentru ajutorul lui real la organizare,ajutor neconditionat! In acelasi timp,doresc sa multumesc domnului Florin Apian pentru interventiile dumnealui in organizarea grupelor. Fiecare concurs organizat la Gura Humorului reprezinta pentru mine si pentru echipa o provocare fumoasa si sunt sigur ca fiecare organizator din tara stie ce reprezinta si efortul financiar depus (toate cheltuielile destinate organizarii). Deci, cu riscul de a ma repeta, va multumesc voua,tuturor pentru prezenta frumoasa si va astept cu mare drag si data viitoare!
                                          Nu voi mai raspunde la provocari negative oamenilor care habar nu au ce reprezinta organizarea unui concurs,in acelasi timp sunt deschis la orice interventii pozitive si constructive din partea dumneavoastra!
                                          Cu drag, al dumneavoastra,acelasi Dan Chirap! HAI Ai NOSTRI!
                                          Dan Chirap
                                          www.sportdakiro.com
                                          email: contact@sportdakiro.com

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                            un turneu reusit ..pana la grupele superioare dupa care sa rupt filmul ! imi pare rau pt asta pt ca totul a fost bine gandit ca organizare ,parcari masa etc dar am avut e asteptat foarte mult pina sa inceapa grupele superioare care sau facut intrun alt sistem decat aeram obisnuiti grinf sau terminat cam la ora 13 si am asteptat cam pana la ora15 45 sa jucam primul meci dupa care inca o ora pt a juca cel de al 2 meci ,dupa atata asteptare nu prea mai ai chef de tenis !
                                            numarul concurentilor prea mare pt nr de mese existente si spus cuvantul
                                            consider ca trebuie sa ne limitam la ce posibilitati avem si sa nu supraaglomeram un concurs din dorinta de a castiga cat mai multi bani ! au fost f multe probleme si cu soarele ce batea pe masa si cu lumina slaba in anumite parti ale salii !
                                            imi cer scuze DANE C esti un tip de treaba dar trebuia sa prevezi ce se inatmpla si sa limitezi nr de jucatori !
                                            cu tot sistemul dlui EMI CARE SA VRUT F CURSIV ACESTA A FOST UN FIASCO ORGANIZATORIC CONCURSUL TERMINANDUSE IN JUR DE ORA 1 cu multe pauze mari de timp in care stateau mese goale si nu juca nimeni pe ele !!
                                            luati exemplu de la reghin si brasov ,unde sa facut in 2 sali cu 40 de mese
                                            dvs vau lipsit inca 12 mese si o sala !
                                            Sunt deacord cu asteptarea dintre meciuri de o ora la superioare,dar te rog sa propui o solutie pentru acest caz in parte,96 jucatori,12 mese si timpul in care l-am gestionat a fost exact 14.32 pina cind am dat ultimul biletel 17.22,si 2 mese ocolite din cauza condensului si aproximativ 20-30 de circotasi care mi-au luat oxigenul si tocat creierul cu tot felul de intrebari mai mult sau mai putin importante,si un sistem audio care mai mult m-a incurcat decit ajutat,si cu 96 de meciuri programate care sau desfasurat cu un tact de un minut si jumatate in care trebuia sa explic la fiecare ce are de facut ,sa scriu biletelul cu numele jucatori,sa il bifez in 2 tabele si sa ma ocup de rezultate,si altele,mingi sparte si alte mici neajunsuri.(Multumesc pt scurtul ajutor dar benefic a lui Mihai si Ciprian )
                                            Astept un raspuns constructiv pe aceasta tema Dane.EMI

                                            Comentariu


                                            • felicitari domnu Dan un concurs super.si foarte greu de organizat! voi reveni cu drag mereu la gura humorului

                                              Comentariu


                                              • Felicitari marius.
                                                blade: Zhang Jike Super ZLC
                                                fh: Butterfly Tenergy 05
                                                bh: Dr. Neubauer Killer

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Dakiro Vezi post
                                                  Vreau sa multumesc tuturor participantilor care au venit la Gura Humorului la concurs sa se simta bine, ma bucur foarte mult ca fasolele au fost pe placul dumneavoastra! Am organizat acest concurs cu tot efortul posibil si imposibil si implicare 100%. Vreau pe aceasta cale sa ii multumesc lui Emi,care a indulcit si reindulcit copii si nu numai si pentru ajutorul lui real la organizare,ajutor neconditionat! In acelasi timp,doresc sa multumesc domnului Florin Apian pentru interventiile dumnealui in organizarea grupelor. Fiecare concurs organizat la Gura Humorului reprezinta pentru mine si pentru echipa o provocare fumoasa si sunt sigur ca fiecare organizator din tara stie ce reprezinta si efortul financiar depus (toate cheltuielile destinate organizarii). Deci, cu riscul de a ma repeta, va multumesc voua,tuturor pentru prezenta frumoasa si va astept cu mare drag si data viitoare!
                                                  Nu voi mai raspunde la provocari negative oamenilor care habar nu au ce reprezinta organizarea unui concurs,in acelasi timp sunt deschis la orice interventii pozitive si constructive din partea dumneavoastra!
                                                  Cu drag, al dumneavoastra,acelasi Dan Chirap! HAI Ai NOSTRI!
                                                  buna fasolea,bun si vinul bun si turneul,buni si organizatori,buni si frustrati care nu au ce lucra decit sa vorbeasca din lipsa de ocupatie si sa comenteze munca de 2 zile a doi oameni care si au dorit sa iasa totul perfect,insa tot timpul vor fi nemultumiti,pacat ca daca ar sti cei ce tot comenteaza cit de greu este sa organizezi un turneu si cit de greu este sa multumesti 250 de oameni nu cred ca s ar preta la comentari aiurea

                                                  Comentariu


                                                  • A fost 2-0 pentru Marinescu...
                                                    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                                    FH: Tenergy 05 FX
                                                    BH: Tenergy 05 FX

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X