Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa "Izvoarelor de apă minerală", Borsec - Ed. I - 25.06.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Îmi cer scuze ca nu am fost clar dar eram pe poziția 24 aproximativ pe lista de așteptare la open și de aceea ne-am trecut la elite deci rămânem pe elite atât Ursulescu cât și Braniste

    Comentariu


    • Postat în original de puiu Vezi post
      Îmi cer scuze ca nu am fost clar dar eram pe poziția 24 aproximativ pe lista de așteptare la open și de aceea ne-am trecut la elite deci rămânem pe elite atât Ursulescu cât și Braniste
      OK. Va stergem de pe lista asteptare Open.

      Comentariu


      • Cu mare parere de rau , se retrage Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , de la Avansati . Va doresc un turneu reusit !
        Astept editia a II-a !

        Comentariu


        • Hasna Cosmin-elite

          Comentariu


          • Se retrage orban alexandru Lugoj open

            Comentariu



            • Am rezolvat cu lichidele pentru turneu

              Comentariu


              • Imi pare rau dar se retrage Ursulescu Ioan , Braniste George , Rojnita Sebastian de la elite.

                Comentariu


                • Postat în original de puiu Vezi post
                  Imi pare rau dar se retrage Ursulescu Ioan , Braniste George , Rojnita Sebastian de la elite.
                  Va asteptam la editia 2...la anul!

                  Comentariu


                  • Cu părere de rău se retrage
                    Aparaschivei Bogdan , Open , Iasi

                    Trimis de pe al meu CPH2125 folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • Daca mai apare un loc la elite vreau sa ma transfer Spaller Tiberiu , sa mai fac un loc la open,daca nu,raman la open.Multumesc!

                      Comentariu


                      • Se retrage de la avansați Nicușan Răzvan-Dumitru din Tg Mureș.

                        Comentariu


                        • Se retrage Marcu Ciprian de pe lista de așteptare de la hobby

                          Comentariu


                          • Se retrage Toma Andrei de la avansați

                            Comentariu


                            • Cu parere de rău se retrage
                              Ochian Andrei , avansați , Iasi

                              Trimis de pe al meu CPH2125 folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • se retrage - Luntraru Andrei, Iasi, 1736 - 37,8 - E

                                Comentariu


                                • Cu părere de rău se retrage Bokor Zsolt de la Sovata- hobby

                                  Comentariu


                                  • Se retrage de la avansați Gereb Istvan Attila Player ID:24843 din Miercurea Ciuc.

                                    Comentariu


                                    • Cu părere de rău mă retrag.

                                      Comentariu


                                      • După orele 19 vom actualiza listele și cu jucătorii care obțin wild card-uri.

                                        Comentariu


                                        • Se retrage Bartos Csongor de la avansati.

                                          Comentariu


                                          • Buna ziua. Se inscrie Barabancea Lili, Iasi, Open. Multumesc.

                                            Comentariu



                                            • Vila Sport din Borsec - pentru doritorii de cazare langa Sala de sport. Conditii bune de cazare, pret 120 lei camera. Sunt inca camere disponibile in acest moment. Ma puteti suna pe mine sau direct la receptie (Andrei - 0744 339 180 ) Eu maine dimineata in jurul orelor 09 voi merge sa discut la receptie si sa rezolv camerele pentru persoanele care m au sunat!

                                              Comentariu


                                              • Bardas Ioan si Bardas Patrick, Open, Dumbraveni.
                                                BOARIU TIMOFTE DANUT Dorim sa rezervam si o camera ,dar cu mentiunea daca prindem loc ,altfel nu. Multumim frumos!

                                                Trimis de pe al meu SM-G985F folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de neluturap Vezi post
                                                  Bardas Ioan si Bardas Patrick, Open, Dumbraveni.
                                                  BOARIU TIMOFTE DANUT Dorim sa rezervam si o camera ,dar cu mentiunea daca prindem loc ,altfel nu. Multumim frumos!

                                                  Trimis de pe al meu SM-G985F folosind Tapatalk
                                                  Da . Vom vedea actualizarea de la ora 19 si ma ocup de rezervare daca este cazul!

                                                  Comentariu


                                                  • Dupa actualizarea incrierilor de la ora 19 se vor distribui si wild cardurile ramase , cate unul pentru fiecare categorie.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X