Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ "Dunărea Noastră... Descoperă Bucovina", Galați - 18.06.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari domnule Marcel pentru tot ceea ce reusiti sa realizati la aceste turnee!

    Comentariu


    • Imi caut cuvintele de cateva minute si nu le pot gasi ca sa spun ceva despre acest turneu. Imi vine sa le dau drumul la gramada, ceva de genul, multumiri organizatorilor, ceva deosebit, minunat, multa munca, bun simt, distractie, mese, tribune, dificil, concurenti, caldura, Marcel Giosan, Noro, Galați, RESPECT.

      Comentariu


      • buna dimineata tuturor.sper ca toata lumea a ajuns cu bine acasa dupa acest maraton torid.se pot spune multe despre acest turneu, pro sau contra.eu ma bucur ca m-am revazut cu prietenii si am petrecut ore placute in compania lor.cred ca totul a fost ok.hai sa nu dam vina pe caldura.vara nu-i iarna.iar vinul a fost minunat!sa ne revedem cu bine !

        Comentariu


        • Cred ca s-a făcut o greșeală.
          Stanciu-Buruiană 3 -1nu1-3

          Comentariu


          • Din punctul meu de vedere a fost o organizare "de efect" si de exceptie si totodata foarte originala, asa cum bine ne-a obisnuit Galațiul si domnul Marcel Giosan, incepand de la intampinarea cu paine si sare in pragul salii, continuand cu fotografia fiecaruia dintre noi alaturi de cei 2 organizatori costumati intr-o tinuta traditionala, in ton cu numele si tema concursului (Descopera Bucovina), apoi urmand ospitalitatea si mai ales "ospatul".
            Singurul minus, daca se poate spune asa, a fost caldura din incinta salii, care a fost aproape de limita insuportabilitatii.
            Felicitari pentru acest minunat turneu!
            Ultima editare de marian oancea; 19.iun.2016, 08:44.
            Nittaku Acoustic
            FH - Xiom Omega V Tour
            BH - Xiom Omega V Tour

            Comentariu


            • Bravooo, Govo ! Bineee, Gabi Lopatica si Ando!
              Felicitari, Gelu !
              Jos palaria, nea Deni !

              Comentariu


              • Buna dimineta!La pagina 40 din topic l_am retras pe Ovidiu Marcean din motive medicale.Multumesc.

                Comentariu


                • Felicitari pentru coordonarea de excepție si ospitalitatea oferită de organizatori!
                  M-am simtit foarte bine la acest turneu împreuna cu toată echipa Indoor Ploiești, meciuri foarte frumoase, participanți de valoare si multă voie buna!
                  După părerea mea a fost cel mai frumos turneu de anul acesta încă odată felicitări deosebite organizatorilor si participanților!
                  Așteptam fotografiile !
                  "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                  George Bernard Shaw

                  https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                  https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                  Comentariu


                  • Postat în original de stelian69st Vezi post
                    Cred ca s-a făcut o greșeală.
                    Stanciu-Buruiană 3 -1nu1-3
                    In acest sens as avea si eu ceva de adaugat fata de rezultatul obtinut cu d-l Buruiana Mihai in grupa inferioara nr.5 de la avansati, desi pentru mine situatia ramane neschimbata: rezultatul dintre mine si Buruiana Mihai a fost de 2-3 nu de 1-3 cat este trecut in foaie.
                    Daca se poate, totusi as vrea sa fie remediata greseala! Multumesc!
                    Ultima editare de marian oancea; 19.iun.2016, 09:45.
                    Nittaku Acoustic
                    FH - Xiom Omega V Tour
                    BH - Xiom Omega V Tour

                    Comentariu


                    • Felicitari Denes Bacsi pentru rezultatul deosebit. Jos palaria.
                      "De vina au fost" Dunarea, pestele, vinul si atmosfera de sarbatoare.

                      Comentariu


                      • Buna ziua. Am pierdut o pereche de pantofi sport Adidas, culoare neagra, dungi albastru-inchis si putin rosu.

                        Comentariu


                        • felicitari domnule Antal ... se pare ca "sedinta tehnica" tinuta in ceas de noapte cu "brigada" din Suceava nu a fost chiar un lucru rau
                          JOOLA Zelebro
                          FH Joola Rhyzer Pro 45
                          BH Joola Rhyzer Pro 45

                          Comentariu


                          • Si Anton Catalin a fost retras ... de la incepatori

                            Comentariu


                            • Postat în original de Marian Bogdan Vezi post
                              Felicitari pentru coordonarea de excepție si ospitalitatea oferită de organizatori!
                              M-am simtit foarte bine la acest turneu împreuna cu toată echipa Indoor Ploiești, meciuri foarte frumoase, participanți de valoare si multă voie buna!
                              După părerea mea a fost cel mai frumos turneu de anul acesta încă odată felicitări deosebite organizatorilor si participanților!
                              Așteptam fotografiile !
                              Indoor și restul lumii...Mai existăm și noi...Nae, Petrică, Georgiana, Adi, Sebică...

                              - - - Actualizat - - -

                              Felicitări nea Deni...!!!
                              BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                              Blade: KAZAK
                              FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                              Comentariu


                              • Felicitari Marcel pentru organizare !
                                In ciuda caldurii mari ne-am simtit foarte bine, o primire de exceptie, o organizare exemplu.
                                Multumim.
                                Blade: lemn off...ce lemn !
                                Bh: cu tepi
                                Fh: fara tepi

                                Comentariu


                                • Felicitari organizatorilor si tuturor colaboratorilor pentru acest Turneu A+ deosebit , in special felicitari domnului MARCEL GIOSAN !
                                  Felicitari tuturor castigatorilor de la cele 3 categorii dar si tuturor participantilor de la acest turneu ! Felicitari Darius Movileanu pentru clasarea in primii 16 jucatori de la OPEN , o categorie cu multe nume grele !

                                  Echipa din Targoviște va multumeste pentru tot !
                                  Blade: XIOM Feel ZX3
                                  Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                                  Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                                  Comentariu


                                  • free image hosting
                                    TB ZLF & T05/T05FX

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                      Căldură mare, monșer!

                                      In ciuda caldurii mari, eu impreuna, cred, cu toti ceilalti monseri, ne-am simtit foarte bine. Vorba lui Cornel, vara nu-i ca iarna!
                                      In doar cateva cuvinte: ospitalitatea si organizarea au fost de exceptie! Felicitari!

                                      Comentariu


                                      • Din punct de vedere organizatoric pot spune ca acest turneu a fost la cel mai inalt nivel, Toate au fost stabilite in cele mai mici detalii si ii felicit pe toti cei care s-au ocupat de organizare. A fost o atmosfera incinsa (ne-a ajutat mult si caldura), grupele consider ca au fost foarte echilibrate astfel ca spectacolul a fost total. M-am revazut cu foarte multi prieteni amaturisti si in plus am innodat noi prietenii. Spiritul AmaTur este ca un drog de care nu nu poti si nu vrei sa scapi. Chiar daca participam si la alte concursuri in care organizarea nu este la acelasi nivel suntem fericiti in primul rand de revederea prietenilor si ne incarcam bateriile cu bucuria de a participa la acest fenomen care ia din ce in ce mai multa amploare. Felicitari tuturor participantilor si sper sa ne revedem cu bine la urmatoarele concursuri. Vreau sa-l felicit in mod deosebit pe Ciortescu Cristi pentru parcursul ireprosabil si castigarea concursului. Felicitari tuturor!
                                        Ultima editare de Iulian Gherasim; 19.iun.2016, 12:01.
                                        ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                        Comentariu


                                        • Niciodata la nici un turneu n-am fost primiti cu paine si sare ! Acest lucru spune multe despre organizarea impecabila si tinuta inalta pe care a avut-o aceasta intrecere sportiva. Multumim intregii echipe organizatorice de la Galați in special d-lui Marcel Giosan ! Iar noi concurentii, am mai ''bifat'' inca un concurs unde ne-am revazut cu prieteni dragi de prin tara sau buni amici in compania carora am jucat un tenis de mare calitate. In final tin sa-l felicit sincer pe Lucian Firica din Constanța pentru trofeul castigat si pentru care s-a luptat ca un leu ! AI MERITAT, LUCICĂ ! Sa ne revedem sanatosi si la urmatoarele concursuri !
                                          Când vulturii tac, papagalii încep să trăncănească.

                                          Comentariu


                                          • FelicitTari nenea Marcel
                                            Cel mai tare turneu ca organizare
                                            Nu cred, sunt sigur
                                            Cu respect
                                            Victor Sencu
                                            Targoviște


                                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Organizare de exceptie,o echipa minunata care a facut tot posibilul sa ne simtim foarte bine,ne-au rasfatat cu o primire cordiala,iar sponsori sau intrecut cu surprize la tot pasul.
                                              Felicitari Galați !
                                              Felicitari Bucovina!
                                              Multumesc din suflet Marcel G. si Ovidiu [ Cisnadie] pentru ajutorul si omenia cu care m-ati ajutat sa trec peste clipele grele,cand am fost la un pas de abandon, fara voi n-asi fi reusit !!!
                                              P.S. Multumesc pentru sustinerea pe care l-am primit si de la distata prin mesaje si telefoanele primite.

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de dan.niculae Vezi post
                                                Stamate Eduard - Niculae Dan 1-3 in grupa superioara 19 avansati: si o intrebare pentru domnul Stamate: nu ati fost mirat ca aveti bye in primul tur de eliminatorii?
                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • Buna ziua,felicitari sincere dlMarcel Giosan,organizare impecabila fara timpi morti.Pentru mine o bucurie sa regasesc spiritul Amatur dupa ceva ani.Participare pe masura si oameni uniti doar de placerea de a juca tenis.
                                                  Imi pare rau de abandonul meu in grupele superioare dupa ce aveam o victorie ,dar de data asta familia a prevalat in fata tenisului....lucru care nu se intampla des
                                                  In final felicitari castigatorilor si participantilor!!

                                                  Comentariu


                                                  • Un turneu excepțional din toate punctele de vedere.
                                                    Maxime felicitări organizatorilor domnului Marcel Giosan & Compani.
                                                    Deasemeni țin să-i felicit pe toți participanții de la categoria ,,începători"(căci aici am participat) indiferent de rezultatele obținute.
                                                    Feicitări câștigătorului concursului dl Firică Lucian de la categoria ,,începători" .
                                                    Cu stimă și respect.Remus Trocaru.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X