Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ "Dunărea Noastră... Descoperă Bucovina", Galați - 18.06.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de iuliu zedler Vezi post
    Bravooo, Govo ! Bineee, Gabi Lopatica si Ando!
    Felicitari, Gelu !
    Jos palaria, nea Deni !
    Apropos: incantati peste masura de ascensiunea impresionanta a lui Andone (&1c), cel mai cunoscut amaturist cu priza toc care-si face de cap cu fractiile (devenit poate mai cunoscut decat insusi mr. dr. priza tok), Korn i-au dedicat o piesa: Atentie, vine Andone !

    Comentariu


    • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
      -marea noastră rugăminte se adresează șefilor de grupe, pe care dorim să-i responsabilizăm în gestionarea corectă a timpului
      ... In sfarsit ... Dar sper sa se faca acest lucru la toate concursurile !!!

      Comentariu


      • Buna ziua,
        Multumesc organizatorilor pentru efortul depus in vederea bunei desfasurari a turneului.A fost senzational.
        Numai bine!

        Comentariu


        • Iata si imaginile ......

          Comentariu


          • 38 -- 48 0v gr.sup.
            Bocaniala Norocel - București

            I stand alone ...

            Comentariu


            • screenshot software
              Ultima editare de Muresan Ioan; 19.iun.2016, 14:34.

              Comentariu


              • ORGANIZARE EXEMPLARĂ care poate fi ridicată la statutul de ETALON pentru viitor .Felicitări tuturor celor implicați in frunte cu Dl Giosan . Respect !

                Comentariu


                • print screen
                  Ultima editare de Muresan Ioan; 19.iun.2016, 14:35.

                  Comentariu


                  • Realizez ca dupa multe ture de competitii si cu cat mai mult ne apropiem fiecare jucator de marele premiu , oricare ar fi acesta , devine din ce in ce mai placut si mai greu totodata . Multumiri si aprecieri din partea baietilor de la Suceava care sunt recunoscatori pentru efortul considerabil depus de toti care au facut parte din organizare direct sau indirect .
                    Multumiri si aprecieri tuturor jucatorilor din circuitul amatur romanesc . Hai Romania

                    Comentariu


                    • Whatever - Godsmack

                      Rock la Dunare - prefata:

                      Comentariu


                      • gif hosting
                        Ultima editare de Muresan Ioan; 19.iun.2016, 15:16.

                        Comentariu


                        • Foaia a fost completata gresit, rezultatul a fost trecut gresit; a fost 3-1 pentru mine. Se poate confirma cu dl. Stamate. Ce se poate face?

                          Comentariu


                          • Postat în original de dan.niculae Vezi post
                            Foaia a fost completata gresit, rezultatul a fost trecut gresit; a fost 3-1 pentru mine. Se poate confirma cu dl. Stamate. Ce se poate face?
                            Greseala poarta si vina dumneavoastra,cel care castiga meciul trece rezultatul in foaie,iar in cazul in care rezultatele sunt trecute de adversar,ori capul de serie; nu este greu sa fie verificat corectitudinea acestuia.
                            Organizatorul poate remedia acesta eroare,dar nu mai poate face nimic in cazul in care aceasta victorie var fi adus o calificare in etapele superioare.
                            Cu stima.

                            Comentariu


                            • Postat în original de remy Vezi post
                              Un turneu excepțional din toate punctele de vedere.
                              Maxime felicitări organizatorilor domnului Marcel Giosan & Compani.
                              Deasemeni țin să-i felicit pe toți participanții de la categoria ,,începători"(căci aici am participat) indiferent de rezultatele obținute.
                              Feicitări câștigătorului concursului dl Firică Lucian de la categoria ,,începători" .
                              Cu stimă și respect.Remus Trocaru.
                              Domnule Remus , vă felicit pentru determinarea pe care ați demonstrat-o pe toată durata turneului și pentru
                              rezultatul obținut și vă cer public scuze pentru incidentul pe care l-am produs in finalul concursului și inconvenientele create . Succes in continuare și să ne revedem sănătoși , eventul la masa de joc . Respectele mele !

                              Comentariu


                              • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                Greseala poarta si vina dumneavoastra,cel care castiga meciul trece rezultatul in foaie,iar in cazul in care rezultatele sunt trecute de adversar,ori capul de serie; nu este greu sa fie verificat corectitudinea acestuia.
                                Organizatorul poate remedia acesta eroare,dar nu mai poate face nimic in cazul in care aceasta victorie var fi adus o calificare in etapele superioare.
                                Cu stima.
                                Multumesc pentru raspuns; nu este important a cui este vina, este o situatie care ar trebui tratata cu spirit de sportivitate si corectitudine.
                                Multumesc,
                                Dan Niculae

                                Comentariu


                                • Fair-play-ul trebuie sa primeze. Chestia cu vina celui nedreptatit este relativa si la urma urmei ce este corect este corect.
                                  Victas Koki Niwa wood, FH Victas V15 Extra, BH Victas V15 Extra

                                  Comentariu


                                  • MULTUMIM ,un turneu foarte bine organizat,pentru prima data cind particip am fost impresionat de numarul mare de participanti cu o daruire mare pentru acest sport. Felicit organizatorii,participantii si cistigatorii acestui turneu si urez multa sanatate celor ce citesc aceste rinduri.BRAVO JOS PALARIA.

                                    Comentariu


                                    • Felicitari organizatorilor(super Marcel!),colaboratorilor,sponsorilor si,nu in ultimul rand,participantilor pentru reusita turneului!
                                      Felicitari Govo,An-Do-Ne,Lopatica si Gelu pentru parcursul remarcabil la Open si lui Deny bacsi pentru performanta realizata la avansati!
                                      I love table tennis !

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de dan.niculae Vezi post
                                        Multumesc pentru raspuns; nu este important a cui este vina, este o situatie care ar trebui tratata cu spirit de sportivitate si corectitudine.
                                        Multumesc,
                                        Dan Niculae
                                        Poate ca nu a fost cu intentie,doar o greseala[sa presupunem] dar hai sa punem si noi participanti mai mult suflet pentru bunul mers al turneelor,in cazul in care suntem mai activi putem elimina multe carente,mult timp pierdut cautandune uni pe alti !

                                        Comentariu


                                        • Acest concurs a adus lumina si in sufletele cele mai intunecate. Este imposibil sa nu observi daruirea si dragostea care a fost pusa de organizatori ca sa traim cu totii sentimentul de unitate. Cu totii avem de castigat si suntem mai mult decat prieteni. Am fost intr-o agitatie continua si intr-o fericire nebuna. V-am prezentat fratele meu, care a spus ca sunt singurul ciudat la masa, din sala am fost furat la Rock de cumatrul meu ptr.pierzanie, ca apoi sa vin cu ElMano sa bem din sampania campionilor. Ce poate fi mai minunat decat sa ne bucuram de viata si de sanatate? Si da, in sala a fost cald! Cand numarul de grade de afara depaseste numarul de grade din sticla atunci e canicula. Pentru mine totul a fost perfect. Deci, multumesc!
                                          Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                          Comentariu


                                          • fiecare om isi are trairile proprii,nimeni nu este ciudat dar cred ca buticul din zona salii si-a facut planul la "lichide" pe doi ani !

                                            Comentariu


                                            • Multumesc Marcel, multumesc organizatorilor si sponsorilor.
                                              Cu toate ca nu am trecut mai departe in superioare, m-am simtit un invingator si cred ca toti participantii au simtit si au trait aceasta bucurie a invingatorului si asta din cauza bunei organizari si suncronizari a tuturor problemelor.
                                              Inca odata, felicitari,

                                              Comentariu


                                              • A fost un turneu de exceptie ... multumim Domnului Marcel Giosan pentru intreaga organizare ... Am cuvinte numai de lauda pentru toti cei care au facut ca acest turneu sa fie sus de tot. Mii de multumiri tuturor concurentilor pentru sportivitate . Cu siguranta la Galați vom reveni!

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de mariusbt Vezi post
                                                  Domnule Remus , vă felicit pentru determinarea pe care ați demonstrat-o pe toată durata turneului și pentru
                                                  rezultatul obținut și vă cer public scuze pentru incidentul pe care l-am produs in finalul concursului și inconvenientele create . Succes in continuare și să ne revedem sănătoși , eventul la masa de joc . Respectele mele !
                                                  Domnule Marius vă mulțumesc ptr. cuvintele frumoase și felicitări.
                                                  Se mai întâmplă și incidente.Scuzele sunt acceptate.
                                                  Vă doresc multă sănătate și bucurii alături de persoanele dragi iar bunul Dumnezeu să vă lumineze mintea ,sufletul și pașii oriunde veți fi în tot ceea ce veți face.
                                                  Să ne revedem sănătoși și de ce nu chiar la masa de joc.
                                                  Cu stimă și respect.Remus Trocaru.

                                                  Comentariu


                                                  • image hosting no account

                                                    - - - Actualizat - - -

                                                    [url=https://postimg.cc/image/k1g89cifr/][url]free image uploading

                                                    - - - Actualizat - - -

                                                    upload a picture

                                                    - - - Actualizat - - -

                                                    20mb image hosting

                                                    - - - Actualizat - - -

                                                    upload image online free
                                                    Ultima editare de Muresan Ioan; 19.iun.2016, 23:02.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X