Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PALETE CUSTOM, FETE SI LEMNE CHINEZESTI (ttmall.ro)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • O intrebre...aduci cumva si GLobe 999 sau 666 ?
    DHS - Hurricane Long 5
    FH - DHS Hurricane 3 NATIONAL Blue Sponge
    BH - Butterfly - Tenergy 64

    Comentariu


    • Vlad lasa-mi te rog frumos aici caracteristicile lemnului Yinhe T-11..sa vad ceva important..please
      Blade:Galaxy T-11
      FH:Yasaka Rakza 7 max
      BH:Yasaka Rakza 7 soft max

      Comentariu


      • RBlade, ai mesaj privat.

        Comentariu


        • Salut RBlade ,SERBAN sunt de la Tulcea am sa te rog sa-mi dai doua fete DOUBLE FISH 1615 ai numai de 1.0mm??.daca da sunt bune si alea,vreau ,,iarba''ca mi-am dat c-da la un lemn dr.levi all+ si vreau sa-mi pun doua fete mai sus mentionate.Se poate juca si se poate taia de la distanta cu ele? daca da am sa te rog daca mai ai adresa sa-mi trimiti luna urnatoare in jur de 9 sau 10 martie OK? adresa: jud.tulcea ,loc tulcea,str:BARAJULUI, NR.20 bl:3,sc A,ap:2 SERBAN MARIN.

          Comentariu


          • (at)Gabi Oanes: Nu aduc Globe momentan, imi pare rau.
            (at)cristy007: Iti trimit un MP mai tarziu putin.
            (at)serban tulcea: Va trimit MP.
            www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
            http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

            Comentariu


            • Sal,ai H2 Neo si Black Power ?Pot trimite lemnul la tine sa pui tu fetele?Ms

              Comentariu


              • Am, se poate. Iti trimit adresa pe MP.
                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                Comentariu


                • Salut RBlade,am primit MP-ul tau si vreau rosu si negru.Chiar am intrat pe net si am vazut cum joaca DengYaping,are un stil de atac foarte bun,daca sunt aceleasi fete,e Ok,acum nu stiu grosimea fetelor,dar cu cat punem mai mult burete cu atat jocul de la distanta de masa si plesnitele devin mai eficiente iar blocurile din ce in ce mai greu de executat.OK mersi iti dau adresa:serban marin tulcea str:barajului nr:20,bl:3,sc:A,ap:2 0745769862.

                  Comentariu


                  • Postat în original de serban tulcea Vezi post
                    Salut RBlade,am primit MP-ul tau si vreau rosu si negru.Chiar am intrat pe net si am vazut cum joaca DengYaping,are un stil de atac foarte bun,daca sunt aceleasi fete,e Ok,acum nu stiu grosimea fetelor,dar cu cat punem mai mult burete cu atat jocul de la distanta de masa si plesnitele devin mai eficiente iar blocurile din ce in ce mai greu de executat.OK mersi iti dau adresa:serban marin tulcea str:barajului nr:20,bl:3,sc:A,ap:2 0745769862.
                    Nu am vrut sa induc in eroare. Deng Yaping juca cu 755 de la 729 (Friendship). Am spus doar ca sunt bune pt. stilul ei.
                    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                    Comentariu


                    • nu e,, bai''oricum iarba este buna ramane asa sper sa fie niste fete bune.oricum am citit despre ele pe mai multe forumuri.si sper sa se potriveasca pe un lemn ALL+ de la DR.LEVI.OK.MERSI
                      ---------- Post added 25.02.2012 at 14:36 ----------
                      nu e,, bai''oricum iarba este buna ramane asa sper sa fie niste fete bune.oricum am citit despre ele pe mai multe forumuri.si sper sa se potriveasca pe un lemn ALL+ de la DR.LEVI.OK.MERSI.

                      Comentariu


                      • ai trimis lemnul tulpe
                        Blade: kiso hinoki VII
                        Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
                        tel.0741118700

                        Comentariu


                        • Postat în original de petre poli Vezi post
                          ai trimis lemnul tulpe
                          L-am trimis atunci cand am stabilit.
                          www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                          Comentariu


                          • RBlade ramane cum te-am rugat da? dar poti sa-mi spui ca idee cum ar merge combinatia cu CK561A palio ?oricum eu vreau DF1615 cu burete de 1mm,inperioada care am mentionato 8-9 martie.

                            Comentariu


                            • Postat în original de serban tulcea Vezi post
                              RBlade ramane cum te-am rugat da? dar poti sa-mi spui ca idee cum ar merge combinatia cu CK561A palio ?oricum eu vreau DF1615 cu burete de 1mm,inperioada care am mentionato 8-9 martie.
                              E mai greu de atacat cu Palio CK, dar inverseaza mai mult efectul. Da, ramane cum am stabilit.
                              www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                              http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                              Comentariu


                              • azi am primit lemnul este cum l-ai descris doar ca nu se cheama Butterfly recomand lemnele TULPE nu degeaba au dublat preturile pe eacheng.
                                Blade: kiso hinoki VII
                                Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
                                tel.0741118700

                                Comentariu


                                • Am primit paleta de la tine. E super! Mersi inca o data pentru sfaturi si pentru ajutor! Dau o bere
                                  FH: Rakza 9
                                  Lemn: Temper Tech
                                  BH: Impuls Powersponge

                                  Comentariu


                                  • Buna dimineata RBlade eu plec la munca 1 saptamana,astept sa-mi trimiti fetele pe 8 martie. Multumesc

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de serban tulcea Vezi post
                                      Buna dimineata RBlade eu plec la munca 1 saptamana,astept sa-mi trimiti fetele pe 8 martie. Multumesc
                                      Asa voi face. Multumesc si eu.
                                      www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                      Comentariu


                                      • imi plac mingile

                                        Comentariu


                                        • multumesc frumos pentru palete si pentru mingile cadou, abia astept sa le incerc.
                                          Lemn LKT Instinct All+
                                          FH 729 Cream Transcend
                                          BH 729 Focus Snipe III

                                          Comentariu


                                          • Pe cand veti avea T-11?
                                            Pret?

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de hakahaka Vezi post
                                              Pe cand veti avea T-11?
                                              Pret?
                                              Nu stiu exact... Martie-aprilie as zice.
                                              www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                              http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                              Comentariu


                                              • Am incercat azi paleta in configuratia pe care mi-ai recomandat-o si chiar daca jocul meu in sine scartaie cel putin cu paleta asta am incredere mai mare sa incerc lovituri mai curajoase Ai cumva si solutie de curatat?
                                                Lemn LKT Instinct All+
                                                FH 729 Cream Transcend
                                                BH 729 Focus Snipe III

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Mihai Alexandru Tacoi Vezi post
                                                  Am incercat azi paleta in configuratia pe care mi-ai recomandat-o si chiar daca jocul meu in sine scartaie cel putin cu paleta asta am incredere mai mare sa incerc lovituri mai curajoase Ai cumva si solutie de curatat?
                                                  Ma bucur ca iti da curaj paleta.
                                                  Am solutie, ai si tu: apa. Un burete umed isi face treaba foarte bine.
                                                  www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                                  http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                                  Comentariu


                                                  • Daca mai aveti mingi Gambler Gold,as dori sa cumpar o punga cu 72 buc.,albe.Aveti mp.cu adresa si numarul meu de telefon.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X