Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PALETE CUSTOM, FETE SI LEMNE CHINEZESTI (ttmall.ro)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de pocriser cristian Vezi post
    Daca mai aveti mingi Gambler Gold,as dori sa cumpar o punga cu 72 buc.,albe.Aveti mp.cu adresa si numarul meu de telefon.
    Aveti MP.
    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

    Comentariu


    • As vrea sa stiu care din fetele respective se apropie cel mai mult cu Rakza 7. multumesc
      Ma Lin Soft
      Yasaka Rakza 7
      Xiom Yanus

      Comentariu


      • 729 Focus III Snipe ... Am dat eu cu ambele zilele astea ...nu mi s-a parut diferenta mare intre yasaka rakza7 si snipe 3
        BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

        "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

        Comentariu


        • (at)lus76: Gambler Outlaw se apropie mai mult. Snipe are buretele ceva mai moale decat Rakza si nu are acelasi spin.
          www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

          Comentariu


          • Multumesc pt ambele pareri
            Ma Lin Soft
            Yasaka Rakza 7
            Xiom Yanus

            Comentariu


            • Am primit coletul , paleta este foarte faina , i-am facut un test-drive post buy si se comporta foarte bine . Va multumesc pentru profesionalism si promptitudine . Baieti aveti incredere ca omu stie ce face si este foarte corect .
              Multumesc si mult succes
              Lemn : LKT Ayous-Hinoki
              FH: Xiom Omega IV Pro
              BH: Friendship/729 Focus 3 Snipe

              Comentariu


              • Ai PM
                Mizutani ZLC | MX-S

                Comentariu


                • Snipe III si Black power ai?Am vb cu levi sa-mi faca un lemn si vreau sa pun Snipe pe FH si Black power pe BH(am inteles ca aia e doar neagra si e pt BH)!Ms

                  Comentariu


                  • Postat în original de Interzis_16 Vezi post
                    Snipe III si Black power ai?Am vb cu levi sa-mi faca un lemn si vreau sa pun Snipe pe FH si Black power pe BH(am inteles ca aia e doar neagra si e pt BH)!Ms
                    Ai MP.
                    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                    Comentariu


                    • RBlade salut tin sa-ti spun ca ck 531 palio este o fata extraordinara pe lemnul dr.levi ALL,se comporta foarte bine la blok aproape de masa,si taie foarte bine de la distanta,intoarce extraordinar efectul de la adversar indiferent cit de spinoasa este mingea.Cealalta 1615 double este mai lenta ca atac dar si ca respingere de linga masa,putin mai multa forta sa dai in ea.urmatoarea c-da tot palio am sa-ti cer tot de 06,este extraordinara poti sa si tragi cu ea,ii termini pe toti la tras,ii deruteaza foarte mult efectul care se intoarce din ea.OK multumesc foarte mult si sper sa te convingi de ceea ce ti-am scris.BAFTA LA VINZARE.

                      Comentariu


                      • Postat în original de serban tulcea Vezi post
                        RBlade salut tin sa-ti spun ca ck 531 palio este o fata extraordinara pe lemnul dr.levi ALL,se comporta foarte bine la blok aproape de masa,si taie foarte bine de la distanta,intoarce extraordinar efectul de la adversar indiferent cit de spinoasa este mingea.Cealalta 1615 double este mai lenta ca atac dar si ca respingere de linga masa,putin mai multa forta sa dai in ea.urmatoarea c-da tot palio am sa-ti cer tot de 06,este extraordinara poti sa si tragi cu ea,ii termini pe toti la tras,ii deruteaza foarte mult efectul care se intoarce din ea.OK multumesc foarte mult si sper sa te convingi de ceea ce ti-am scris.BAFTA LA VINZARE.
                        Le-ati incercat pe acelasi lemn? Eu aveam impresia ca 1615 e mai rapida
                        www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                        Comentariu


                        • Da le-am incercat pe amindoua pe acelas lemn DE.LEVI,acum am doua setupuri lemnul acela vechi sheld brand a ramas cu o fata FOCUS SNIPE 3 si double fisch care pe acest lemn merge foarte bine fata de celalalt,iar pe LEVI am focus 3 si palio e'' belea''.

                          Comentariu


                          • Buna ziua!As vrea si eu un lemn LKT sau LKT + .Care ar fi mai bun avand in vedere ca au acelasi pret?
                            ---------- Post added 21.03.2012 at 19:21 ----------
                            Domnule Rblade,am rezolvat cu fetele pt paleta.Mi-am luat fete de la un coleg de al tatei..Mi-a dat o fata THUBAR de 2.5 mm care e in stare buna si una Hurricane Double Happines ambele pt 70 lei .A spus tipul ca mi le pune el pe lemn dar tre sa fac rost asa ca ma gandesc sa iau un lemn LKT Instinct sau LKT Instict +.Care ar fi mai potrivita?
                            Lemn LKT Instict
                            FH Hurricane III Double Happiness
                            BH Thibar Rapid D.Tecs

                            Comentariu


                            • Postat în original de Nevin2012 Vezi post
                              Buna ziua!As vrea si eu un lemn LKT sau LKT + .Care ar fi mai bun avand in vedere ca au acelasi pret?
                              ---------- Post added 21.03.2012 at 19:21 ----------
                              Domnule Rblade,am rezolvat cu fetele pt paleta.Mi-am luat fete de la un coleg de al tatei..Mi-a dat o fata THUBAR de 2.5 mm care e in stare buna si una Hurricane Double Happines ambele pt 70 lei .A spus tipul ca mi le pune el pe lemn dar tre sa fac rost asa ca ma gandesc sa iau un lemn LKT Instinct sau LKT Instict +.Care ar fi mai potrivita?
                              Va dau un mesaj privat.
                              www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                              http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                              Comentariu


                              • Imi puteti da va rog id-ul dvs pt detaliile livrarii?
                                Lemn LKT Instict
                                FH Hurricane III Double Happiness
                                BH Thibar Rapid D.Tecs

                                Comentariu


                                • buna as vrea sa stiu daca mai aveti T-11 m-ar interesa sa achizitionez acest lemn

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de sorinoo1 Vezi post
                                    buna as vrea sa stiu daca mai aveti T-11 m-ar interesa sa achizitionez acest lemn
                                    Nu mai am, imi pare rau.
                                    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                    Comentariu


                                    • http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...eta-si-un-lemn! este aici.nu vreau sa il incurc pe rblade.

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de adi catri Vezi post
                                        http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...eta-si-un-lemn! este aici.nu vreau sa il incurc pe rblade.
                                        Nu ma incurcati
                                        www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                        Comentariu


                                        • Salut RBLADE ai cumva si palio ox negru?,si se lipeste cu folie dublu adeziva sau merge si cu ce am eu?.vreau sa incerc o combinatie pe lemnul DR.LEVI palio 06 si palio ox.Ce parere ai ?,oricum ma descurc cu iarba foarte bine i-am cam terminat pe toti psihic si la joc.
                                          ---------- Post added 25.03.2012 at 21:12 ----------
                                          Salut RBlade ce spui de national pogo 06 si un palio ox am vazut ca merg cu speed glue ce am eu , cred ca am sa-ti dau c-da.

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de serban tulcea Vezi post
                                            Salut RBLADE ai cumva si palio ox negru?,si se lipeste cu folie dublu adeziva sau merge si cu ce am eu?.vreau sa incerc o combinatie pe lemnul DR.LEVI palio 06 si palio ox.Ce parere ai ?,oricum ma descurc cu iarba foarte bine i-am cam terminat pe toti psihic si la joc.
                                            ---------- Post added 25.03.2012 at 21:12 ----------
                                            Salut RBlade ce spui de national pogo 06 si un palio ox am vazut ca merg cu speed glue ce am eu , cred ca am sa-ti dau c-da.
                                            Va dau un mesaj privat mai pe seara.
                                            www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                            http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                            Comentariu


                                            • Salut dar gambler reflectoid ai de 1,5 culoare negru,ca,colegii s-au suparat ca eu joc cu doua ,,ierburi''si ei nu prea pot ,,unii'' sa joace cu ierbarii.in amatur se poate juca si cu doua ierburi nu??.sa stii ca se dezlipesc foarte bine si curat dupa lipirea cu ceea ce am eu,am lipit si dezlipit focus snipe de atatea ori si este foarte curata.Cu gambler se poate ataca de la semidistanta??.Deci vreau sa fac un setup lemn dr.levi FH gambler,BH palio 06.Ce parere ai??. Astept te rog un raspuns ca maine plec 1 saptamina la munca.

                                              Comentariu


                                              • Reflectoid de 1,5 la semidistanta cam greu, chiar daca lemnul este OFF...De incercat cel de 2.0 dar pierzi din control ...in rest o fata foarte buna pentru joc scurt. Am avut combinatia cu Snipe pe FH si mergeau foarte bine insa BH era numai de push si joc pasiv dar cu un spin foarte bun pe serva.
                                                Mizutani ZLC | MX-S

                                                Comentariu


                                                • Mersi CRISTAKE pentru sfat totusi ma gindesc sa incerc un gambler de 2 indiferent pe ce parte ,ca am obiceiul sa invirt paleta in mana.STIMA.Control gasesc nu-i problema,am un simt al mesei foarte dezvoltat,,cu bere si vin'',un spirit de gluma OK.

                                                  Comentariu


                                                  • Salut, am uitat sa-ti multumesc... mi-au ajuns mingile si ms pt promptitudine spor
                                                    Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                                    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X