Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PALETE CUSTOM, FETE SI LEMNE CHINEZESTI (ttmall.ro)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Multumesc Vlad!
    Am primit paleta si arata super bine. Parca e din fabrica! Super bine finisata! Felicitari!
    Abia astept sa lovesc mingea cu ea!
    Multumesc inca odata.
    Dani B.
    Blade: 729 Bomb
    FH: Friendship 729 Cream Transcend
    BH: Friendship 729 Cream Transcend

    Comentariu


    • Salut. Ma intereseaza paleta la pretul de 60 lei. Banda de cant (inclusa in pret) e cea la 3 lei sau cea cu burete la 7 lei? Daca cumpar 2 palete am vreo reducere? Merci

      Comentariu


      • Postat în original de lebron_23 Vezi post
        Salut. Ma intereseaza paleta la pretul de 60 lei. Banda de cant (inclusa in pret) e cea la 3 lei sau cea cu burete la 7 lei? Daca cumpar 2 palete am vreo reducere? Merci
        Salut, ai MP.
        ---------- Post added 10.05.2012 at 16:15 ----------
        Am din nou in stoc lemne DHS PG7 cu maner concav sau drept.
        www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

        Comentariu


        • Am primit coletul.Multumesc,DOMNULE Vlad!

          Comentariu


          • Va salut, ma intereseaza in mod special o fata DHS H3 NEO , grosime 2,2 mm , varianta noua provincial sau national care sa poata fi lipita cu sol pe baza de apa (sper sa nu gresesc dar cred ca sunt cu codul de cifre 24-006 imprimat pe cauciuc) eventual sa fie boosterita din fabrica.... daca ai pe stoc ? sau poti aduce? cam cat ar costa ? astept un rasp daca se poate , multumesc spor 0720027066
            Blade-TBS
            Fh- T05-2.1
            Bh- T05fx-1.9

            Comentariu


            • Postat în original de gasscan Vezi post
              Va salut, ma intereseaza in mod special o fata DHS H3 NEO , grosime 2,2 mm , varianta noua provincial sau national care sa poata fi lipita cu sol pe baza de apa (sper sa nu gresesc dar cred ca sunt cu codul de cifre 24-006 imprimat pe cauciuc) eventual sa fie boosterita din fabrica.... daca ai pe stoc ? sau poti aduce? cam cat ar costa ? astept un rasp daca se poate , multumesc spor 0720027066
              Nu am decat comerciale, din pacate. Nu stiu daca pot aduce.
              ---------- Post added 11.05.2012 at 17:47 ----------
              Am actualizat primul post, am micsorat preturile la cateva produse.
              Am adaugat cateva produse noi: 729 OEM, Geospin Tacky, LKT Loopsonic (doar lemnul), lemn 729 Dragon, lipici Revolution No.3 (noul Spring Fresh) si solutie de curatat marca Spring Fresh.
              Am din nou in stoc DHS PG7.
              www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
              http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

              Comentariu


              • Am actualizat primul post.
                Am cateva produse la mana a doua si am adaugat Hurricane 2 cu burete #19 si iarba XiYing 979.
                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                Comentariu


                • Aveti PM.

                  Comentariu


                  • salut...ai primit gambler outlaw ?

                    Comentariu


                    • Postat în original de george.c Vezi post
                      salut...ai primit gambler outlaw ?
                      Da, am Outlaw.
                      www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                      Comentariu


                      • Recomand cu caldura Paleta Completa LKT Loopsonic ptr un incepator,sau ptr cineva care nu vrea sa cumpere din prima ceva mai scump,m-a lasat pur si simplu fara cuvinte,e peste toate paletele din comert cu care am jucat pana acum,nu exista grad de comparatie intre ele.Am avut astazi un concurs la facultate la care am luat locul 3 si asta ptr ca n-am avut timp sa ma acomodez cu ea deoarece azi am achizitionat-o).

                        Comentariu


                        • Am adaugat pe site (www.ttmall.ro) numeroase produse de la firma Galaxy Yinhe (fete si lemne). Multe dintre ele sunt asemanatoare cu produse mi scumpe ale firmelor europene/japoneze.
                          www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                          Comentariu


                          • red diamond cand o sa aveti din nou in stoc?

                            Comentariu


                            • Postat în original de cosminplugar Vezi post
                              red diamond cand o sa aveti din nou in stoc?
                              O sa mai dureze cateva saptamani, dar iti recomand Galaxy Moon, care este o copie Tenergy 05.
                              Sau Galaxy Mars/Sun - copii Ten64/25.
                              Ultima editare de RBlade; 19.mai.2012, 16:51.
                              www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                              http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                              Comentariu


                              • Salut am revenit , vreau sa imi faci paleta asta cat mai repede posibil : lemn LKT instinct+ , pe rever gambler reflectoid de 2.0 culoarea neagra , iar pe FH Friendship 729 Cream Transcend culoare rosie , si vreau si un set de 3 mingi double fish albe . In total ar fi 145 lei paleta si mingile si cu 8 lei transport 152 lei. Dami un pm cu numarul tau de telefon si ora la care te pot suna ca sa iti spun unde trimiti paleta , sau spune-mi ce date trebuie sa sti si ti le trimit prin pm.
                                Si am o intrebare , ce zici sa pun in loc de cream transcend , geo spin ? am inteles ca e foarte spinoasa dar are viteza mai mica , crezi ca ar merge mai bine? eu folosesc mult topspin pe fh si joc aproape de masa .

                                Comentariu


                                • Postat în original de cosminplugar Vezi post
                                  Salut am revenit , vreau sa imi faci paleta asta cat mai repede posibil : lemn LKT instinct+ , pe rever gambler reflectoid de 2.0 culoarea neagra , iar pe FH Friendship 729 Cream Transcend culoare rosie , si vreau si un set de 3 mingi double fish albe . In total ar fi 145 lei paleta si mingile si cu 8 lei transport 152 lei. Dami un pm cu numarul tau de telefon si ora la care te pot suna ca sa iti spun unde trimiti paleta , sau spune-mi ce date trebuie sa sti si ti le trimit prin pm.
                                  Si am o intrebare , ce zici sa pun in loc de cream transcend , geo spin ? am inteles ca e foarte spinoasa dar are viteza mai mica , crezi ca ar merge mai bine? eu folosesc mult topspin pe fh si joc aproape de masa .
                                  Salut, ti-am dat un mesaj privat.
                                  www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                  http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                  Comentariu


                                  • Geospin tacky pe instict+ nu e chiar lenta ci doar liniara, adica pt a se duce tare trebuie sa dai tare si nu pierde din control.
                                    GeoSpin Tacky (2.2mm, 42deg) / LKT Instinct+/ 729 OEM (2.1mm, medium)

                                    Comentariu


                                    • Foarte,foarte bune mingile GAMBLER GOLD.Sunt asemanatoare cu mingile competitionale de 3 stele!!! MERITA TOTI BANII!!!
                                      Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                                      FH - Xiom Sigma II Pro
                                      BH- Xiom Sigma II Pro

                                      Comentariu


                                      • Vlad, iti multumesc pentru mingi si pentru paleta!
                                        Blade: 729 Bomb
                                        FH: Friendship 729 Cream Transcend
                                        BH: Friendship 729 Cream Transcend

                                        Comentariu


                                        • Salut Vlad
                                          Fetele au ajuns in regula la Iași si totul este OK.
                                          Sper ca vom mai colabora.
                                          Multumesc
                                          Blade: Bty M. Maze
                                          FH: T. Genius 2.0
                                          BH: T. Genius 2.0

                                          Comentariu


                                          • am primit fata totul e ok multumesc!
                                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                            Comentariu


                                            • azi am primit paleta si mingile , ms mult .Totul e foarte ok , o sa te mai caut pentru un eventual upgrade ..

                                              Comentariu


                                              • Daca mai aveti, as dori o paleta Loopsonic completa si un flacon de lipici Revolution no.3(75ml).Am aceeasi adresa.
                                                Multumesc !

                                                Comentariu


                                                • Si eu vreau sa mai achizitionez inca 2 palete Loopsonic,atept un PM daca mai aduceti.

                                                  Comentariu


                                                  • (at)pocriser, ATW: Am raspuns acum, scuze pt. intarziere.
                                                    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                                    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X