Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Discutii despre TURNEUL CAMPIONILOR MEDIAS 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi



  • Vad ca se dezbate problema castigurilor legate de cazāri si turneu.Eu personal nu as organiza un turneu (nici macar B),daca nu as avea de castigat cat de putin,sau macar sa nu ies in pierdere.Pentru ce sa ma leg la cap ? Doar pentru ca sunt pasionat de acest sport ?
    Consider ca organizatorii au destule probleme cu turneul,nu e nevoie sa-i mai atacam si noi.

    Nimeni nu va obliga sa luati cazare la hotelurile recomandate.
    Ma gandesc sa propun ca vanzatorii de articole de tenis de masa sa vanda produsele fara adaos.😀
    Legat de grupe si pozitionari nu ma pricep,merg sa joc si ii las pe altii sa-si bata capul.

    Comentariu


    • Văd ca nu întreabă nimeni dacă este calda apa la piscină..
      In fine … fiecare cu cel doare ✌️
      Sper sa ne simțim bine împreuna ..
      Ideea este ca noi cei de la Cluj venim aproximativ toți cu familia .. așa ca trebuie sa ne gândim și la cei/cele care ne suportă depalasarile timp de un an 🙏❤️
      O zi frumasă!
      Butterfly Innerforce ZLF
      BH : Dignics 64
      FH : Dignics 64

      Comentariu


      • Postat în original de Asteleanu Lucian Mihai Vezi post
        Văd ca nu întreabă nimeni dacă este calda apa la piscină..
        In fine … fiecare cu cel doare ✌️
        Sper sa ne simțim bine împreuna ..
        Ideea este ca noi cei de la Cluj venim aproximativ toți cu familia .. așa ca trebuie sa ne gândim și la cei/cele care ne suportă depalasarile timp de un an 🙏❤️
        O zi frumasă!
        Nu e calda ,da bună de scaldat👍👍👍👍
        lemn Primorac carbon
        fete Andro Rasanter R42 ultramax

        Comentariu


        • Apa este ok.
          Accesul doar cu casca de inot pe cap.

          Comentariu


          • eu sunt tuns 0. trebuie sa imi iau casca?

            Comentariu


            • Postat în original de Zosim1 Vezi post
              Apa este ok.
              Accesul doar cu casca de inot pe cap.
              Cine inoata cu capul ?


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Blade: lemn off...ce lemn !
              Bh: cu tepi
              Fh: fara tepi

              Comentariu


              • Postat în original de sorin_client Vezi post

                Cine inoata cu capul ?


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Oamenii inteligenți.🤣

                Comentariu


                • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                  Apa este ok.
                  Accesul doar cu casca de inot pe cap.
                  Ai la vânzare, casca cit îi casca))))

                  Comentariu


                  • Postat în original de Dantim Vezi post

                    Ai la vânzare, casca cit îi casca))))
                    Daca dai un Like costa 1 leu, daca dai 2 Like-uri e gratis.🤣

                    Comentariu


                    • Ce frumos arata pagina asta, parca e din alt subiect.M-as bucura sa ramana asa si sa putem continua in asa fel.

                      Comentariu


                      • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                        Ce frumos arata pagina asta, parca e din alt subiect.M-as bucura sa ramana asa si sa putem continua in asa fel.
                        )))))

                        Comentariu


                        • Postat în original de Tofenfor Vezi post
                          eu sunt tuns 0. trebuie sa imi iau casca?
                          eu nu am glumit cu asta e o intrebare legitima

                          Comentariu


                          • Postat în original de Tofenfor Vezi post

                            eu nu am glumit cu asta e o intrebare legitima
                            eu zic sa iti iei la tine o peruca si o casca si atunci ai acoperit toate posibilitatile 😁

                            Comentariu


                            • Postat în original de Tofenfor Vezi post

                              eu nu am glumit cu asta e o intrebare legitima
                              Stai linistit, iti da Dantim una, ca la cate Like-uri mi-a dat pana acum is dator un sac.Serios..😂

                              Comentariu


                              • Știu că vin târziu cu întrebarea dar totuși.... casca, cât e casca?

                                Comentariu


                                • Postat în original de DAniel Burcea Vezi post
                                  Știu că vin târziu cu întrebarea dar totuși.... casca, cât e casca?
                                  Cât capul!
                                  Hobby: Motoare si ski !
                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de GeluBv Vezi post

                                    Cât capul!
                                    Gelu, te rog frumos, de ce te bagi peste organizator? Poate e mai mica! Eu atunci ce fac?😁

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de DAniel Burcea Vezi post

                                      Gelu, te rog frumos, de ce te bagi peste organizator? Poate e mai mica! Eu atunci ce fac?😁
                                      Nu trebuie să știe organizatorul că e mai mică!
                                      Hobby: Motoare si ski !
                                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                      Comentariu


                                      • N-am citit de la inceput, vorbiti despre media MP prea mica?
                                        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de GeluBv Vezi post

                                          Nu trebuie să știe organizatorul că e mai mică!
                                          De ceeeeee !!! Era invatat cu mai.... altfel ?
                                          Daca-s de la joola e de bine, se largesc. Casca e pentru par sau chelie ? in caz ca... "uni trebui sa "vine" in combinezon...
                                          Blade: lemn off...ce lemn !
                                          Bh: cu tepi
                                          Fh: fara tepi

                                          Comentariu


                                          • Da, are dreptate Florin cand zice ca e prea mica, si deasemeni si Gelu cand zice ca de fapt organizatorul, dar de ce are bile joola dupa spusele lui Sorin, cand de fapt intrebarea era cat e casca?

                                            Nu stiu, si nici receptionera nu stia azi ,care mi-a zis ca bagi bani si iti alegi una si daca nu ajung mai bagi pana iese, dar maine o sa se intereseze direct la responsabili de la piscina.
                                            Recomqndarea noastra e ca fiecare sa isi ia o cunga de par si gata.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                              Da, are dreptate Florin cand zice ca e prea mica, si deasemeni si Gelu cand zice ca de fapt organizatorul, dar de ce are bile joola dupa spusele lui Sorin, cand de fapt intrebarea era cat e casca?

                                              Nu stiu, si nici receptionera nu stia azi ,care mi-a zis ca bagi bani si iti alegi una si daca nu ajung mai bagi pana iese, dar maine o sa se intereseze direct la responsabili de la piscina.
                                              Recomqndarea noastra e ca fiecare sa isi ia o cunga de par si gata.
                                              Asa mai zic și eu! Ăsta da răspuns! Scurt și la obiect

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de DAniel Burcea Vezi post

                                                Asa mai zic și eu! Ăsta da răspuns! Scurt și la obiect
                                                😂😂😂

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de DAniel Burcea Vezi post
                                                  Știu că vin târziu cu întrebarea dar totuși.... casca, cât e casca?
                                                  Da intradevar, raspunsurile au fost pe masura intrebarii, dar daca doresti intradevar un raspuns pertinent din partea organizatorilor,acesta este urmatorul.

                                                  Conditile si regulamentele de functionare a hotelurilor, bazei de agrement, a salilor de sport etc. nu sunt facute de catre noi organizatorii acestui evenimentt, dar vor fii respectate de noi organizatroii si ne asumam ca si participantii care participa la acest eveniment sa le respecte.Deasemeni cum si intrarea pe suprafata de joc din sala se va face doar in incaltaminte sport care poate sa fie de la 1 leu la 10000 lei, asa si intrarea in bazinul de inot poate fi facut cu casca de orice valoare, mentiunea ca si la sala vor exista standuri de vanzare a incaltamintei sportive, dar si cateva pachete cu botosei de protectie distribuite in mod gratuit, iar la bazin exista un automat de casti cu diferite preturi, pe care pana in momentul de fata nu am intrat in posesia lor, si nici nu am ca o prioritatea aceasta, si deasemeni rog toti participantii care sunt cazati la hotelurile cu acces la piscina sa vina echipati cu costume de baie de orice valoare si de asemeni cu casti de baie , care sunt obligatorii.Fiind un eveniment privat la Hotelul Binder piscina este accesibila exclusiv celor cu acces la Spa, din pachetele oferite de noi organizatorii.

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                                    Da, are dreptate Florin cand zice ca e prea mica, si deasemeni si Gelu cand zice ca de fapt organizatorul, dar de ce are bile joola dupa spusele lui Sorin, cand de fapt intrebarea era cat e casca?

                                                    Nu stiu, si nici receptionera nu stia azi ,care mi-a zis ca bagi bani si iti alegi una si daca nu ajung mai bagi pana iese, dar maine o sa se intereseze direct la responsabili de la piscina.
                                                    Recomqndarea noastra e ca fiecare sa isi ia o cunga de par si gata.
                                                    Ce este cu asta mică, ne controlează și la slipi...asta cu parul...intreb pentru un prieten...dacă este asa aveți și xxl )))

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X